مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 181

موضوع: انحراف عقیدتی پسرم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

انحراف عقیدتی پسرم

سلام بر همه عزیزان، من مادر دو پسر هستم یکی نوزده ساله و اون یکی هجده ساله. پسر اولم ماشاالله مومن و سر به راه هستش و مشکلی باهاش نداریم اما پسر دومم که هجده سالشه متاسفانه از دو سال قبل جذب عقاید باطل و انحرافی شده و وارد فرقه شیطان پرست ها شده. نمیدونم باهاش چیکار کنم. کارهای عجیب و غریب میکنه دکور اتاقشو به شکل وحشتناکی درست کرده. شکل و ظاهرشو طوری درست کرده که من و پدر و برادرش خجالت میکشیم باهاش یک قدم راه بریم. متاسفانه با صراحت از عقاید باطلش دفاع میکنه و در کمال جسارت به عقاید اسلامی و ذات اقدس پروردگار، بی احترامی میکنه و بسیاری کارهای بد و افتضاح دیگه هم انجام میده که همگی برگرفته از افکار شیطان پرستیش هستن. حتی خودم یکبار سرزده به اتاقش رفتم و دیدم مشغول انجام کارهای عجیبیه مثل انجام اعمال مخصوص شیطان پرست ها و وقتی متوجه حضور من شد ازم گله مند شد و بعد از اون دیگه هر وقت وارد اتاقش میشه درو از داخل قفل میکنه. چندبار من و پدرش باهاش حرف زدیم ولی بی فایده بود و جز حرفای کفرآمیز و اصرارش بر پابندی به اعتقادات کثیفش، جواب دیگه ای ازش نشنیدیم. من و پدرش تصمیم داریم این پسر رو از خونه بیرون کنیم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.
    اگه توضیحات اضافه تری هم لازمه بفرمایید که بگم.
    ویرایش توسط Sareh47 : 06-13-2018 در ساعت 10:03 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.36
    تشکـر
    51
    تشکر شده 93 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

پاسخ : انحراف عقیدتی پسرم

ازش بخواه بیاد اینجا به ما هم یاد بده... خودمون بلدیم چطوری درستش کنیم...
    از مخاطبینی که مشاوره و راهنمایی دریافت میکنن میخوام که
    بعد از انجام دادن راه کارها بیان و بگن جواب گرفتن یا نه

وقتی بی خداحافظی میرید، من می مونم و این سوال که؛
    آیا حرفم درست بود و مشکلش حل شد؟

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

از کسانی که راجع به روانشناسی و تربیت، تحقیق کردن یا تخصص و یا تجربه دارن خواهشمندم منو راهنمایی بفرمایید.
    مشکل مون واقعا مشکل حادیه و هر روز میگذره اوضاع ما بدتر و بدتر میشه....

4. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.63
    تشکـر
    2,768
    تشکر شده 1,342 بار در 869 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sareh47 نمایش پست ها
    از کسانی که راجع به روانشناسی و تربیت، تحقیق کردن یا تخصص و یا تجربه دارن خواهشمندم منو راهنمایی بفرمایید.
    سلام

میدونید هر کسی به هر عقیده ای گرایش پیدا میکنه برگردوندنش به راه درست خیلی سخت میشه.

به خودش باید یه تلنگری وارد بشه تا بتونه دوباره راه درستو پیدا کنه.

5. 2 کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.90
    تشکـر
    125
    تشکر شده 89 بار در 64 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام بر همه عزیزان، من مادر دو پسر هستم یکی نوزده ساله و اون یکی هجده ساله. پسر اولم ماشاالله مومن و سر به راه هستش و مشکلی باهاش نداریم اما پسر دومم که هجده سالشه متاسفانه از دو سال قبل جذب عقاید باطل و انحرافی شده و وارد فرقه شیطان پرست ها شده. نمیدونم باهاش چیکار کنم. کارهای عجیب و غریب میکنه دکور اتاقشو به شکل وحشتناکی درست کرده. شکل و ظاهرشو طوری درست کرده که من و پدر و برادرش خجالت میکشیم باهاش یک قدم راه بریم. متاسفانه با صراحت از عقاید باطلش دفاع میکنه و در کمال جسارت به عقاید اسلامی و ذات اقدس پروردگار، بی احترامی میکنه و بسیاری کارهای بد و افتضاح دیگه هم انجام میده که همگی برگرفته از افکار شیطان پرستیش هستن. حتی خودم یکبار سرزده به اتاقش رفتم و دیدم مشغول انجام کارهای عجیبیه مثل انجام اعمال مخصوص شیطان پرست ها و وقتی متوجه حضور من شد ازم گله مند شد و بعد از اون دیگه هر وقت وارد اتاقش میشه درو از داخل قفل میکنه. چندبار من و پدرش باهاش حرف زدیم ولی بی فایده بود و جز حرفای کفرآمیز و اصرارش بر پابندی به اعتقادات کثیفش، جواب دیگه ای ازش نشنیدیم. من و پدرش تصمیم داریم این پسر رو از خونه بیرون کنیم. خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.
    سلام دوست گرامی
    من به خوبی متوجه نگرانی های شما به عنوان یک مادر هستم و همچنین دل سوزیتون برای پسرتون اما:
    نخست اینکه به عنوان یک مادر نمیتونید تعیین کنید که پسرتون باید چه نوع طرز تفکر و عقایدی داشته باشه. همچنین شما نمی تونید به ایشون برچسب بزنید که مثلا شیطان....
    ممکنه این واکنش پسر شما به فشارهای افراطی شما باشه، پس دست از فشار بردارید.
    شما می تونید با یک مشاور و نه کارشناس مذهبی مشورت کنید.
    ضمناً لزوماً دنبال تغییر ایشون به سبک دلخواهتون نباشید، هدفتون این باشه که ایشون از سردرگمی احتمالی خارج بشن.

فراموش نکنید شما لزوماً نمی تونید پسرتون رو تغییر بدین اما به کمک یه مشاور می تونید کمکشون کنید. پس هدفون تغییر ایشون نباشه.

تصمیم شما به بیرون کرد پسرتون دقیقاً نشون میده افکار و عقاید شما از ایشون بدتره و برتری با ایشونه نه شما! پس بهتره بر حق بودشون رو بهشون نشون ندین!
    و وضوح بخش اعظمی از مشکل سمت شما است نه پسرتون!

غیر از مشاور و روانشناس به هیچ گزینه دیگه ای فکر نکنید. ضمناً لزوما قضاوت و تصمیم و هدف شما درست نیست، اجازه بدین مشاور و روانشناس تعیین کنن رفتار ایشون مشکل داره نداره چطوریه باید چیکار کنه.

7. 3 کاربران زیر از nima01371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام

میدونید هر کسی به هر عقیده ای گرایش پیدا میکنه برگردوندنش به راه درست خیلی سخت میشه.

به خودش باید یه تلنگری وارد بشه تا بتونه دوباره راه درستو پیدا کنه.

ممنون دوست عزیز؛
    بله حق با شماست ولی این وضعیت باعث رنج و غصه شبانه روزی من و همسرم شده. از عاقبتش می ترسیم از اینکه خدای نکرده آخرتش از بین بره و بعد از ۱۲۰ سال؛ آتیش ابدی جهنم نصیبش بشه.
    اینا رو که بهش میگیم بهمون میخنده مسخره میکنه نعوذ بالله آیات کریمه قرآن رو به استهزاء میگیره و...

9. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    22
    تشکر شده 33 بار در 28 پست
    سیستم عامل و مرورگر

درود
    اگر بچه 18 ساله را بیرون کنید با این وضع اقتصاد کشور ، کجا زندگی کند از کجا خرج کند؟
    ممکن است به راههایی کشیده شود که به مرگش ختم شود

اگر خیلی ناراحت هستید. یک آپارتمان برایش بگیرید که جدا از شما زندگی کند
    ویرایش توسط خرد : 06-14-2018 در ساعت 12:48 AM

10. کاربران زیر از خرد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.90
    تشکـر
    125
    سیستم عامل و مرورگر

ممنون دوست عزیز؛
    بله حق با شماست ولی این وضعیت باعث رنج و غصه شبانه روزی من و همسرم شده. از عاقبتش می ترسیم از اینکه خدای نکرده آخرتش از بین بره و بعد از ۱۲۰ سال؛ آتیش ابدی جهنم نصیبش بشه.
    اینا رو که بهش میگیم بهمون میخنده مسخره میکنه نعوذ بالله آیات کریمه قرآن رو به استهزاء میگیره و...
    واکنش یک پسر 18 یا 19 ساله به حرفای شما اصلا عجیب نیست. بدونید و آگاه باشید طبق همون دین و آیینی که خودتون اعتقاد دارید، شما دارید مرتکب گناه و ظلم می شوید. شما حق ندارید به عنوان والد پسرتون رو چنین تحت فشار بزارید، کلیسا که نیست آیین مذهبی رو آدما انجام بدین.!
    متاسفانه نوشته های شما به وضوح نشون میده به شدت دارید سخت میگیرید اذیتشون میکنید و افراطی برخورد می کنید. ممکنه دقیقا این نتایج رفتارهای کاملاً غلط شما مادر و پدر گرامی ایشون باشه!

12. 2 کاربران زیر از nima01371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سپاسگزارم از راهنمایی تون آقا نیما؛
    اما در مورد عقاید انحرافی پسرم باید بگم که خودش صراحتا و با افتخار بیان کرده که شیطان پرسته. من و پدرش تحصیل کرده ایم و اونقدر بی سواد نیستیم که فقط از بابت مدل مو و ظاهرش بخوایم برچسب شیطان پرستی بهش بزنیم.
    اینا رو خودش با صراحت و جسارت گفته بارها هم گفته و بزرگترین آرزوش اینه که بره فلان کشور و عضو کلیسای شیطان بشه!!
    ما مقید و مذهبی هستیم و تونستیم اون یکی پسرمون رو مومن و مسلمان تربیت کنیم ولی این یکی نمیدونم چش شد که به این راه لغزش کرد.
    چشم منم موافقم که با روانشناس ها مشورت کنیم برا همینم عضو این سایت شدم و برا حل مشکل مون به سراغ سایت های دینی نرفتم...

14. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.90
    تشکـر
    125
    سیستم عامل و مرورگر

در دين هيچ اجباري وجود ندارد (لا إِكراهَ فِي الدّين)
    دست از شکنجه ایشون بردارید و اجازه بدین این دوران حساس رو در سایه حمایت خانواده و با کمک شما سپری کنند، خودشون کم کم رفتارهاشون رو اصلاح می کنند.
    اما اگر دنبال بیرون کردن و شکنجه روحی ایشون و.... هستید، بنده اطمینان کامل بهتون میگم طبق دین اسلام شما 100 درصد جزو گناه کاران هستید و چه بسا مورد غضب الهی قرار بگیرید!
    به اونچه که وجود داره به عنوان یک حکت الهی نگاه کنید و سعیتون بر این باشه با سربلندی از این آزمون الهی عبور کنید.

در پاسخ به پست جدیدتون

مادر ارجمند
    همیشه دلسوزی های ما به جا نیست، باید راهکار داشته باشیم. شما میتونی با اطمینان بگی اگه ایشون رو از خونه بیرون کنی خدا ازت راضی خواهد بود؟ این تذهبون؟!

شدیداً توصیه میکنم به روانشناس مراجعه کنید، رفتارهای ایشون کاملاً میتونه در واکنش به فشارها، شرایط و عقاید حاکم بر خانواده باشه و ایشون پسر صالحی برای شما و عضو مفیدی برای جامعه باشند.
    اگر ذره ای احساس مسئولیت الهی می کنید به عنوان مادر، در صدد کمک به ایشون اونم از طریق مشاور و روانشناس باشید تا فردا نه چندان دور بابت ناکرده ها افسوس نخورید.

به زور، فشار، محرومیت، و.... روی نیارید که وضعیت رو بدتر میکنه. این میتونه صرفاً یک لجاجت ساده باشه که جنبه جدی به خودش گرفته.
    ایشون یک بچه هستند نه شیطان پرست، نه شیطانی نه مورد غضب الهی.
    به وظیفه مادرانه تون بیشتر فکر کنید و دنبال سربلندی خودتون باشید!

15. کاربران زیر از nima01371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام خرد عزیز؛
    منم در بیرون کردنش تردید دارم و همسرم بیشتر بر این امر تاکید میکنند.
    خب ما نمیتونیم بگیم هرکسی عقیده ای داره. من عرض کردم که پسرم شیطان پرست شده. شیطان پرستی از اساس باطل و کثیف و منحطه. به هر کثافتی که نمیشه گفت عقیده...
    اگه براش آپارتمان بگیریم که اونوقت با خیال راحت مراسم های شیطان پرستی رو برگزار میکنه. اونم همین آرزوشه یعنی ما با این کارمون دستی دستی راهو برا گسترش انحرافاتش باز کردیم...

17. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.36
    تشکـر
    51
    تشکر شده 93 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

نقل قول نوشته اصلی توسط sareh47 نمایش پست ها
    e

خانم... پسرتون باید بیاد... شما کاری نمیتونی بکنی... چون هم فشاری که بهش وارد میکنی جدیش میکنه و بهش انگیزه میده که ادامه بده و هم از شما حرف شنوی نداره... کسی که شیطان پرست میشه دیگه به اسلام اعتقاد نداره که با اعتقادات اسلامی بخوای قانعش کنی
    خوده آمریکا برای کاهش اثر شیطان پرستی یه سریال ساخت به اسم لوسیفر... شیطان از جهنم خسته شده و اومده رو زمین زندگی کنه و توی قسمت های بعدش خوده شیطان میگه من هیچوقت نگفتم این کارارو بکنید... تاثیر خوبی داشته بهش پیشنهاد بدید ببینه
    از مخاطبینی که مشاوره و راهنمایی دریافت میکنن میخوام که
    بعد از انجام دادن راه کارها بیان و بگن جواب گرفتن یا نه

وقتی بی خداحافظی میرید، من می مونم و این سوال که؛
    آیا حرفم درست بود و مشکلش حل شد؟

18. 2 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.90
    تشکـر
    125
    سیستم عامل و مرورگر

سلام خرد عزیز؛
    منم در بیرون کردنش تردید دارم و همسرم بیشتر بر این امر تاکید میکنند.
    خب ما نمیتونیم بگیم هرکسی عقیده ای داره. من عرض کردم که پسرم شیطان پرست شده. شیطان پرستی از اساس باطل و کثیف و منحطه. به هر کثافتی که نمیشه گفت عقیده...
    اگه براش آپارتمان بگیریم که اونوقت با خیال راحت مراسم های شیطان پرستی رو برگزار میکنه. اونم همین آرزوشه یعنی ما با این کارمون دستی دستی راهو برا گسترش انحرافاتش باز کردیم...
    رفتارهای فعلی ایشون در چارچوب رواشناسی میتونه توجیه های بسیار ساده ای داشته باشه که هرگز فکرش رو نمی کردید! بگذارید یک متخصص دانش آموخته تو همین کشور اسلامی ما به موضوع پسرتون رسیدگی کنه و کاری نکنید که تا قیامت افسوس بخورید! بهتون اطمینان میدم چیزای خیلی بدتری وجود داره که ممکنه 1000000 برابر الان باعث افسوستون بشه و ممکنه دقیقا بر اثر رفتارها و تصمیم های شما و پدرشون باشه!
    سنجیده، با احساس مسئولیت بیشتر و عاقلانه برخورد کنید، شما یک آدم بزرگ سال هستید که مسئولیت مادر، تربیت بچه، حمایت و مسئولیت های الهی در قبال پسرتون دارید!

20. کاربران زیر از nima01371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

آقا نیما عزیز؛
    قبول دارم ما یک مقدار سختگیر بودیم ولی آیا واکنش انحرافی پسرم قابل قبوله؟ آیا جواب سختگیری جزیی ما که اونم از سر خیرخواهی بود، اینه؟
    اون الان دو ساله که غرق در انحرافه. حتی خون خودشو میخوره...!!
    تموم صورتشو ابروها و بینی و لباشو پیرسینگ کرده. روی کمر و دست و پا و سینه و... خالکوبی زده همه علایم شیطانی و کلمات کفرآمیز...
    آیا این موارد به نظر شما طبیعی و برآمده از عقاید انسانی هستن؟
    آیا این وحشتناک نیست که میاد توی صورت ما به خدای ما به عقاید ما بی احترامی میکنه؟ کلمات زشت و رکیک به کار می بره؟
    ما هم کاسه صبرمون لبریز شده...
    خداییش چند لحظه حال ما رو تصور کنید...

22. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.90
    تشکـر
    125
    سیستم عامل و مرورگر

آقا نیما عزیز؛
    قبول دارم ما یک مقدار سختگیر بودیم ولی آیا واکنش انحرافی پسرم قابل قبوله؟ آیا جواب سختگیری جزیی ما که اونم از سر خیرخواهی بود، اینه؟
    اون الان دو ساله که غرق در انحرافه. حتی خون خودشو میخوره...!!
    تموم صورتشو ابروها و بینی و لباشو پیرسینگ کرده. روی کمر و دست و پا و سینه و... خالکوبی زده همه علایم شیطانی و کلمات کفرآمیز...
    آیا این موارد به نظر شما طبیعی و برآمده از عقاید انسانی هستن؟
    آیا این وحشتناک نیست که میاد توی صورت ما به خدای ما به عقاید ما بی احترامی میکنه؟ کلمات زشت و رکیک به کار می بره؟
    ما هم کاسه صبرمون لبریز شده...
    خداییش چند لحظه حال ما رو تصور کنید...
    آدم ها مثل هم نیستند و ممکنه واکنش های بسیار متفاوتی داشته باشند، در پاسخ به پرسش شما بله، رفتار فعلی ایشون دقیقاً میتونه ریشه در محیط خانواده داشته باشه!
    حتی ممکنه پسر شما مریض شده باشه و به مداخله پزشکی نیاز داشته باشه، پس بیشتر احساس مسئولیت کنید و دست از سرزنش بردارید. خوردن خون هم میتونه یک لجالت با شما و هم نشان از اختلال روانی باشه. بگذارید یک متخصص به این موضوع رسیدگی کنه.
    ایشون انسان هستند، ممکنه از لحاظ روانی بهم ریخته باشند، عضو گروه های پرخطر شده باشند، پس فکر نکنید که حتماً شیطانی هستند، خیر، ممکنه صرفا به کمک نیاز داشته باشند و خودشون نتونن از وضعیت فعلی بیرون بیایند، نقش حامی داشته باشید نه مجازات گر چون مادرشون هستید. وظیفه شرعی اخلاقی قانونی الهی مادر صرفاً زدآوری و شیردهی نیست.
    بله رفتارهای ایشون میتونه عللی داشته باشه که با شناسایی اونها میشه کمکشون کرد.
    کسی نگفته حق با ایشونه یا راه ایشون درسته و... نه، رفتار شما به عنوان والد غلطه%

شما باید با پدرشون دوتایی با یک رواشناس حاذق مشورت کنید تا راهنماییتون کنن چطور ایشون رو پیششون ببرید یا کمکش کنید.

حال شما قابل تصوره و من از تک تک کلمات شما احساس دلسوزی، غم و اندوهتون رو لمس میکنم و حس میکنم، اما باید به خردتون رجوع کنید و پسرتون از وضعیت نامناسب فعلی رها کنید، اما با کمک کردن به ایشون نه مجازات!
    همین فردا یک روانشناس خوب تو شهر خودتون پیدا کنید و همسر گرامیتون باهاشون مشروت کنید. فقط سعی کنید حاذق باشند+ کارشناس ارشد و بالاتر.

23. 2 کاربران زیر از nima01371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنونم آقا نیما عزیز؛
    همونطور که عرض کردم همسرم خیلی بیشتر تاکید داره که پسرمون رو بیرونش کنیم و خب منم اینقدر به تنگ اومدم که با نظر همسرم موافقت کردم.
    خب ببینید خونه ما رو به نجاست کشیده. احساس میکنم دیگه نمازهامون قبول نیستن.
    هر چیز خبیثی رو وارد خونه کرده و دست به هر عمل پلیدی میزنه.
    دیگه ما رو به نقطه جنون رسونده...
    از شرب خمر بگیرید تا مصرف کوکایین و شیشه وووو اونم ترکیبی با هم....
    اتاقشو به شکل عجیب غریبی دراورده خب اگه ماموران کشور؛ رد پسر ما رو بزنن خود ما هم زیر سوال میریم که چرا بهش مجال دادیم درحالیکه خدای احد و واحد شاهده ما یک ثانیه هم راضی به این وضع نبودیم و نیستیم.
    پسر بزرگم دیگه علنا میگه این خونه جای زندگی نیست. همه جاش نجس و آلودس. میگه خجالت میکشم بگم این برادر منه...
    بخدا منم اومدم از شما بزرگواران راهنمایی بگیرم. وگرنه اگه بنا به حکم شرع بود قبلا از دفتر مرجع تقلیدمون پرسیدیم فرمودن که حکم این پسر جوان اعدامه و خدمت بهش حرام!
    من با تمام احترامی که برا مقام مرجعیت قایل هستم ولی به عنوان یک مادر؛ دلم رضا نمیده که یک مو از سر پسرم کم بشه...

25. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.90
    تشکـر
    125
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    e

خانم... پسرتون باید بیاد... شما کاری نمیتونی بکنی... چون هم فشاری که بهش وارد میکنی جدیش میکنه و بهش انگیزه میده که ادامه بده و هم از شما حرف شنوی نداره... کسی که شیطان پرست میشه دیگه به اسلام اعتقاد نداره که با اعتقادات اسلامی بخوای قانعش کنی
    خوده آمریکا برای کاهش اثر شیطان پرستی یه سریال ساخت به اسم لوسیفر... شیطان از جهنم خسته شده و اومده رو زمین زندگی کنه و توی قسمت های بعدش خوده شیطان میگه من هیچوقت نگفتم این کارارو بکنید... تاثیر خوبی داشته بهش پیشنهاد بدید ببینه
    لطفا به عنوان کسی که هیچ گونه صلاحیتی در این زمینه ندارید، راهکار غلط ندین. از پای سیستم یا گوشیتون پاشید که 24 ساعت 7 نشستین.
    شما کوچکترین صلاحیت در زمینه مشاوره ندارید. در صورت ادامه پست های مخربتون، حتماً به مدیر وب سایت گزارش خواهد شد.

26. کاربران زیر از nima01371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. Top | #18

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.90
    تشکـر
    1,408
    تشکر شده 1,134 بار در 662 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

سپاسگزارم از راهنمایی تون آقا نیما؛
    اما در مورد عقاید انحرافی پسرم باید بگم که خودش صراحتا و با افتخار بیان کرده که شیطان پرسته. من و پدرش تحصیل کرده ایم و اونقدر بی سواد نیستیم که فقط از بابت مدل مو و ظاهرش بخوایم برچسب شیطان پرستی بهش بزنیم.
    اینا رو خودش با صراحت و جسارت گفته بارها هم گفته و بزرگترین آرزوش اینه که بره فلان کشور و عضو کلیسای شیطان بشه!!
    ما مقید و مذهبی هستیم و تونستیم اون یکی پسرمون رو مومن و مسلمان تربیت کنیم ولی این یکی نمیدونم چش شد که به این راه لغزش کرد.
    چشم منم موافقم که با روانشناس ها مشورت کنیم برا همینم عضو این سایت شدم و برا حل مشکل مون به سراغ سایت های دینی نرفتم...
    سلام
    در دید اول شما خیلی شتاب زده عمل کردید بهتر هستش لااقل یکی از خانواده به حرفاش گوش میداد و دلایلش را می شنید لابد منطقی پشت این کارها و عقاید هست گرچه منطق محکم و استواری نباشد همین که اشخاص دست پیدا کنند به نیروهای ماوراءالطبیعه برای یک جوان خیلی هیجان انگیز هست خودتان درباره عقاید این فرقه تحقیق کنید تا هم خودتان را همراه فرزندتان ببینید و هم به انحراف عقاید آنها پی ببرید و بتوانید با طرح سوالاتی از پسرتان او را به تامل و فکر در این زمینه تشویق کنید تا به حقیقتها و واقعیاتی اینک پسرتان نمی بیند پی ببرد.
    این روند شاید طولانی شود ولی باید صبر و بردباری داشته باشید و در مقابل او نباشید بلکه بگذارید با همراهی شما خودش پی به عقاید غلط و اشتباه آنها ببرد. فضای خانه را امن کنید و مثل یک دوست دانا با مهربانی و سعه صدر در تمام مراحل مراقبش باشید مشاوره دهید بگذارید خودش تصمیم بگیرد ولو علط.
    ویرایش توسط سعید62 : 06-14-2018 در ساعت 05:27 PM

28. 3 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.90
    تشکـر
    125
    سیستم عامل و مرورگر

ممنونم آقا نیما عزیز؛
    همونطور که عرض کردم همسرم خیلی بیشتر تاکید داره که پسرمون رو بیرونش کنیم و خب منم اینقدر به تنگ اومدم که با نظر همسرم موافقت کردم.
    خب ببینید خونه ما رو به نجاست کشیده. احساس میکنم دیگه نمازهامون قبول نیستن.
    هر چیز خبیثی رو وارد خونه کرده و دست به هر عمل پلیدی میزنه.
    دیگه ما رو به نقطه جنون رسونده...
    از شرب خمر بگیرید تا مصرف کوکایین و شیشه وووو اونم ترکیبی با هم....
    اتاقشو به شکل عجیب غریبی دراورده خب اگه ماموران کشور؛ رد پسر ما رو بزنن خود ما هم زیر سوال میریم که چرا بهش مجال دادیم درحالیکه خدای احد و واحد شاهده ما یک ثانیه هم راضی به این وضع نبودیم و نیستیم.
    پسر بزرگم دیگه علنا میگه این خونه جای زندگی نیست. همه جاش نجس و آلودس. میگه خجالت میکشم بگم این برادر منه...
    بخدا منم اومدم از شما بزرگواران راهنمایی بگیرم. وگرنه اگه بنا به حکم شرع بود قبلا از دفتر مرجع تقلیدمون پرسیدیم فرمودن که حکم این پسر جوان اعدامه و خدمت بهش حرام!
    من با تمام احترامی که برا مقام مرجعیت قایل هستم ولی به عنوان یک مادر؛ دلم رضا نمیده که یک مو از سر پسرم کم بشه...
    مادر گرامی
    رفتار همسر شما کاملاً افراطی است و وظیفه دارید مقابل ایشون بایستید اونم در نقش حمایت گر، کافیه دوتایی به یک رواشناس مراجعه کنید تا ایشون همسرتون رو توجیه کنند.
    حالا که شما نگاه درست تری نسبت به مشکلات فرزندتون دارید، مسئولیت بیشتری متوجه شما است چون بر خلاف پدرش می دونید پسرتون به کمک نیاز دارند.
    با توضیحات بیشترتون تردیدی باقی نمیمونه که پسر شما به کمک نیاز داره، حتی ممکنه نیاز باشه توسط روانپزشک بستری شوند! کافیه متوجه شوید ایشون به کمک نیاز دارند و خودشون هم دارند رنج می کشند. اما نکته اش اینجاست که به تنهایی قادر نیستند از وضعیت فعلی خلاص شوند.

مسئولیت شما ایجاب میکنه حضوری به روانشناس مراجعه کنید و نه فقط اینترنتی.

30. کاربران زیر از nima01371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سپاس از شما دوست عزیز؛
    خب ما می خوایم پسرمون به اسلام برگرده و مسلمان بشه. نمیشه که بچه مسلمان بره شیطان پرستی کنه و ما هم بشینیم نگاش کنیم و بگیم عقیدش همینه و محترمه!!!!
    چشم من این سریال که فرمودید رو بهش میگم ببینه.
    متاسفانه به اصرار و فرس رفتارهای زشتش ماهواره اورده البته فقط توی اتاق خودش...
    اگه این سریال از شبکه های ماهواره پخش میشه بهش میگم نگاه کنه.
    ولی بازم بر عرض خودم تاکید میکنم ما به عنوان والدینش دلمون میخواد پسر مومن و مسلمان و آبرومند داشته باشیم و این بچه الان دقیقا نقطه مقابل اون کسیه که ما دوست داریم.

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (3 کاربران و 1 مهمان ها)

1. تجربه