مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 100 از 181

موضوع: انحراف عقیدتی پسرم

1. Top | #81

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.79
    تشکـر
    128
    تشکر شده 177 بار در 127 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye

پاسخ : انحراف عقیدتی پسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    هر چقد میتونید به پسر دومتون محبت کنید.

مخصوصاً شوهرتون نباید باهاش تند برخورد کنه.

نباید از پسر اولتون تعریف و تمجید کنید و مکرر بگید که از پسر دومتون بهتره.

محبت نکردن و مقایسه کردنش باعث حسادتش میشه و همین حسادت باعث میشه راه دیگه ای برای خودش پیدا کنه که بتونه باهاش باعث اذیت بقیه بشه یا لااقل خودش احساس آزاد بودن داشته باشه.

پسر دومتون آدم جراتمندیه و اگه حسادت و لجبازیشو تحریک نکنید میتونه خیلی بهتر از پسر اولتون باشه.

پسر اولتون تنها کاری که کرده تقلید و تابعیت هست ولی پسر دومتون از خودش تفکر و جرات نشون میده و تنها مشکلش اینه در اثر رفتاری که باهاش شده لج کرده و دنبال آزاد بودن هست.
    درود
    با ایشان موافقم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

2. 3 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #82

دلنوشته کاربر
    تمرکز کن رو کاری که دوست داری
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    127
    تشکر شده 156 بار در 114 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal

ببینید خانم یا اقا....... من منتظر بودم کسایی که متخصص این کارن بیان بهتون کمک کن.. و اقای دکتر هم همچین کردن.

یک چیزی رو میخواستم روک و رو راست به شما بگم. ببینین ..... علت این که فرزند شما به گفته خودتون شیطان پرست یا هر چی که هست شده برمیگرده به محیطی که بوده و توش بزرگ شده.

با چیزایی که من از مطلب شما خوندم شما و همسرتون به شدت افکار مذهبی دارید که به همه بعد های زندگیتون ربط میدید.

ببینید فرزند شما تو سن حساسی هست خب؟ دچار یه تغییراتی میشه که شاید شما دوست نداشته باشین ولی درسته باشه. خیلی از افرادی که تو این سن فرزندتون هستن تغییرات زیادی رو تجربه میکنن. ولی خب به تناسب این که تو این سن چطور باهاشون رفتار بشه و این که تو چه محیطی قرار بگیرن میزان تغییراتشون زیاد یا کمه و میشه گفت بسته به محیطی که توش قدم میذاره تغییر میکنه.

خب فرزند شما هم تو این راهی که گفتید قدم برداشته. ولی خب قدم خوبی نیست ولی از طرفی هم نباید هر چی رو میبینیم بگیم اختلاله یا هر چی دیگه. اگه رفتاری میبینید تو فرزندتون که شما دوست ندارید قرار نیست حتما اختلال داشته باشه! ولی با تعریفاتی که گفتید از ایشون,وضعیت وضعیت خوبی نیست و بهتره زودتر به روانشناس مراجعه کنید با کل خانواده.

یه چیزی که هست و از گفته هاتون متوجه شدم اینه که به شدت مذهبی هستید. این احتمال رو میدم که بخاطر این که زیاد مذهبی هستید و از لحاظ بحث مذهب خیلی خیلی به فرزندتون فشار اوردید این کار هایی که ایشون میکنن نمود فشار هایی هست که به ایشون وارد شده و به این طریق نمود پیدا کرده و الان داره تو روان فرزندتون نمایان میشه. این که شدت عمل ایشون چقدر هست یعنی چقدر فشار رو ایشون بوده یا هست.

اقای دکتر هم شما و خانواده رو به یه مشاور ارجاع دادن.

موفق باشید

ویرایش توسط ss75 : 06-14-2018 در ساعت 04:43 PM
    Neurosurgeon Sajad

4. 2 کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.49
    تشکـر
    2,709
    تشکر شده 2,647 بار در 1,368 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام دوستان جواب لازم رو دادن
    به نظر من هم دلیلش این بوده فرزندتون تحت فشار مذهبی بود و از اون ور بوم افتاده .
    توی این مدت اصلا کاری به کارش نداشته باشین چون سنشون هم حساسه و بهش بفهمونید مث برادرش دوستش دارین و سر به سرش نذارین.
    فقط توی این مدت بهش محبت کنید و در مقابلش جبهه نگیرین اگر تواناییش رو دارین و میدونید این مسئله منجر به دعوا نمیشه باهم بیشتر صحبت کنید و سعی کنید توی صحبت هاتون از منطق استفاده کنید نهه اینکه سریع دلیل دینی بیارین تا پسرتون بدتر عصبی بشه.
    اینم بگم لازم نیست بچتون دقیقا همون جور بار بیاد که شما دلتون میخواد...

6. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #84

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.37
    تشکـر
    10,252
    تشکر شده 13,094 بار در 6,649 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط Sareh47 نمایش پست ها
    پریماه عزیز؛
    من باهاتون موافقم که حتی بی دینی هم بهتر از شیطان پرستیه ولی همسرم اصلا نمیتونه با همچی چیزی کنار بیاد و اولتیماتوم داده که یا بچه مون مسلمان بشه و یا اینکه بندازیمش بیرون!
    خب راستم میگه چون ما اگه به یه مرتد رسیدگی کنیم اون دنیا باس جواب پس بدیم. همسرم میگه همین پسر اولمون رو روی چشم مون بذاریم و حواسمون بهش باشه از سرمونم زیاده. این یکیو نمیخوایم بره گم شه!!!
    افراد گروه شونو طی این دو سال معاشرت پسرم با اونا؛ در حد چندبار اونم از فاصله چند متری دیدم.
    میشه شناسایی شون کرد ولی اگه بخوام نابودشون کنم و در واقع آمارشونو به وزارت اطلاعات و دستگاه قضایی کشور بدم؛ خب اونا اگه گیر کنن حتما اسم پسر منم میگن و بچه منم گیر میکنه.
    وگرنه من از همه اون یار و دوستاش و کسانی که به هر شکلی پسرمو عقاید غلط شو حمایت میکنن نفرت دارم ولی میترسم گزندی به پسر خودمم وارد بشه.
    من نمیدونم واقعا همسرتون متوجه نیست که چه اتفاق بزرگی داره. میافته گیر داده حتما باید مسلمون بشه شما عادل بذارید این بی دین بشه از شیطون پرستی خارج بشه تا اون موقع. تا وقتی این فکر و داشته باشید نمیتونید بچتون و نجات بدید...

زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #85

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.37
    تشکـر
    10,252
    تشکر شده 13,094 بار در 6,649 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    که را نابود کند؟ آنها؟ به نظرتان با کشتار و وحشی گری قضیه فیصله پیدا میکند؟!
    ضمنا "عقیده " نابود شدنی نیست حتی اگر بسیار بسیار "ابلهانه" باشد ؛ حتی ممکن است میلیاردها پیرو هم داشته باشد ؛ میدانید چرا؟
    چونکه انسان است دیگر ,انسان طبیعتش همین است سنت شکن است لجباز است و...
    راهش فقط این است که افراد بتوانند این "موهم" را درک کنند که میتوان با دموکراسی در کنار هم "صلح آمیز" زیست کرد و لازم نیست برای راحتی "خود" و نجات عقاید "پارینه سنگی" به "حذف فیزیکی" مخالف پرداخت دقیقا مثل کاری که در قرون وسطی میکردند.
    اگرچه میدانم درک این حرف در مملکت ما دست کم به 1400 سال زمان نیاز دارد
    سلام امیر جان نه منظورم از نابودی کشت کشتار نبود. که کلا رابطه رو قطع کنن به هیچ وجه نتونن با اون گروه یا شخص ارتباط بگیرن
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

من نمیدونم از کجای حرفهای من چنین استنباطی کرده اید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من عزیز یک دکنر روانشناسم و نه از همکاران روانپزشک و من کجا ادعا کردم شیطان پرستی یک بیماری روانیه!!؟؟

یک مثال برای باز کردن مفهوم حرفهایم: گروه داعش از مسلمانان افراطی سلفی با عقاید وهابی از اسلام سنی است و چه جنایتها که نکردتد (بدتر از هر گروه شیطان پرستی و یا بی دین و کافر و.....)!!!؟؟

ولی در اصل تمام اعضا و بخصوص بخش قاتلین و قصابانشان با اینکه خودشان را بر حق و حتی جهادی و شهید راه حق میدانند!! تنها تنها مزدورانی هستند جاهل و نادان و سادیسمی و روانی!!

پس مسئله حق و ناحق نیست مسئله انسانیت است و مشکلات و اختلالات روانی و آسیبهای تربیتی و اجتمایی و نادانیهای پدران و مادران و...

ببینید پسر شما همانطور که عرض کردم آسیب دیده حالا این آسیب میتونه ریشه ژنتیکی+تربیتی داشته باشه و یا ریشه تربیتی که باید توسط یک متخصص حاذق ریشه یابی بشه.

اصلا به زور نه و حتما غلطه. عرض کردم تشریف ببرید و از همکار ما بخواهید از اون دعوت کنه.

لطفا اصلا سر به سرش نگذارید حتی اگر او نحریکنان کرد . شما هر دو 47 و 50 ساله هستید و تحصیل کرده پس لطفا با یک پسر تازه بالغ 18 ساله هم سن و سال نشوید و مثل دو والد بالغ و عاقل و دلسوز رفتار کنید!؟

سپاس
    دکتر
    سپاسگزارم جناب دکتر؛
    بله الان بهتر متوجه فرمایش تون شدم. خب بهرحال بچم مشکل روانی که داره وگرنه با صورت و بدنش همچی کارایی نمیکرد و مواد مخرب و مخدر و روانگردان استعمال نمیکرد و اون کارای کثیف و حیوانی رو انجام نمیداد.
    من حتما بعد از تعطیلات عید میرم سراغ روانپزشک ولی سخت ترین قسمتش اینه که پسرم دعوت ایشون رو قبول کنه و بره مطب.
    آیا به نظرتون اگه به روانپزشک حق القدم تقدیم کنیم که بیاد منزل مون و پسرمو اینجا ملاقات کنه بهتر نیست؟
    اصولا همکاران تون همچی خواهشی رو قبول میکنن یا ملاحظاتی برا رفتن به خونه دیگران دارن؟

12. Top | #87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin_EM نمایش پست ها
    سلام

از همه میخام ک در قضیه پرستش , مشکل روحی روانی رو مقدم بر مشکل اعتقادی و عقلی - منطقی قرار ندن .پرستش قدمتی طولانی تر از هردینی داره و از زمانی ک انسان بر زمین پا گذاشت بدنبال خدایی میگشت که پرستشش کنه حالا بعضی چوب بعضی ماه و خورشید و بعضی شیطان رو خدا دونستن و دست به پرستش زدن و جنگ بین شیطان و خدا و انسان جنگیه که از ازل شروع شده و تا ابد هم ادامه داره و پیامبران و فرستادگان اومدن تا به انسان بفهمونن ک اونچه تا کنون میپرستیدند باطل و لایق پرستش نبوده و تنها خداست ک باید پرستید ...

این پسر خانوم هم در درجه اول دچار یک انحراف عقیدتی شده ک این انحراف هم دلایل محتلفی داره مثل عضو شدن تو گروه هایی که شیطان پرستی رو ترویج میکنن و دلایل دیگه ...پس شیطان پرستی بیماری نیست شیطان پرستی با قرص و دارو قابل درمان نیست ...

و بنظرم تنها با حقیقته ک میشه بر باطل چیره شد ..فرض کنین گروهی اومدن افکار این اقا رو با نشون دادن کلیپ و فیلم و نمایش های قدرت پوچ تحت تاثیر قرار دادن حالا وظیفه ما اینه ک با نشون دادن حقیقت دوباره حقیقت رو وارد خود و زندگیش کنیم تا از این خواب بیدار بشه ..

همینطور ک قبلا هم گفتم حتما و حتما باید با محبت و عشق و دلسوزی با چنین کسانی حرف زد و گرنه از ما و عقاید ما روز به روز دورتر میشن...
    ممنونم آقا آرمین عزیز؛ با حرفاتون موافقم ولی انحراف آنچنان در وجودش ریشه دوونده که برگردوندنش به راه حق بسیار سخت و دشوار شده.
    خیلی باهاش صحبت کردیم ولی به هیچ صراطی مستقیم نیست.

13. Top | #88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    خوبید؟ حالتان خوش است؟
    پست را خواندیم و شدیدا یاد مثل "مار از پونه بدش میاد پونه در خونه اش سبز میشه! " افتادیم
    اصولا وقتی خانواده ای تند رو باشد بچه شان کندرو و یا حتی مخالف میشود....
    برایتان چند پیشنهاد دارم:
    1-اگر قصد دارید از خانه شتکش کنید بیرون و دیگر نابودیش برایتان مهم نیست خب بفرستیدش خارج دیگر...
    2-از نظر ما مذهبی بودن و غیرمذهبی بودن هیچ تفاوتی ندارد حواستان باشد انسانیت بر توهمات پیشی نگیرد میپندارم یحتملا پسر اول شما هم در آینده یک تندرویه مذهبی بشود شاید هم انتحاری چیزی بشود(پس انسانیت مهم است و نه اعتقاد)
    3-اگر جایه شما بودم کاری به او نمیداشتم نه فشاری نه فحشی ؛ تازه سعی میکردم این توهمات را کنار گذاشته و بجای اینکه نگران آینده نامعلوم او در ناکجا آباد باشم سعی میکردم محیطی فراهم کنم که بجای گرایش به مذهب یا شیطان گرایش به انسان بودن پیدا کند.
    پسران جوان در این سن باید دنبال درس و کارو تلاش باشند نه اینکه در ده هزار سال پیش چه گفته شد....
    پایدار باشید.
    ممنونم آقا امیر عزیز؛
    خب ببینید دین و مذهب به نظر شما مهم نیست ولی برا من و همسرم و پسر اولیم خیلی مهمه این چیزا.
    ما سعی کردیم ارزش هایی رو در فضای خونه نهادینه کنیم و این بچه دقیقا مقابل ارزش های ما وایساده.
    خواهش میکنم از چشم ما نگاه بفرمایید که درکمون کنید.
    در مورد خارج فرستادنش در نوشته های قبلی عرض کردم اگه که بره برنامش اینه که وارد کلیسای شیطان بشه و اونوقت ما با دست خودمون یک جهنمی و یک گرگ خونخوار به جهان اضافه کردیم و توی قبرمون باید به خدا جواب سنگینی پس بدیم.
    فرمودید پسران جوان باید دنبال درس و تلاش باشن و پسرم متاسفانه فقط دنبال پیشرفت!!! در فرقه شیطان پرستیه و تلاش در راه ترویج این فرقه باطل!!
    با شکل و ریختی که برا خودش درست کرده نه جایی برا کار کردن راهش میدن نه در هیچ دانشگاهی پذیرفته میشه که اصلا خودشم دنبال این چیزها نیست.

14. Top | #89

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    هر چقد میتونید به پسر دومتون محبت کنید.

مخصوصاً شوهرتون نباید باهاش تند برخورد کنه.

نباید از پسر اولتون تعریف و تمجید کنید و مکرر بگید که از پسر دومتون بهتره.

محبت نکردن و مقایسه کردنش باعث حسادتش میشه و همین حسادت باعث میشه راه دیگه ای برای خودش پیدا کنه که بتونه باهاش باعث اذیت بقیه بشه یا لااقل خودش احساس آزاد بودن داشته باشه.

پسر دومتون آدم جراتمندیه و اگه حسادت و لجبازیشو تحریک نکنید میتونه خیلی بهتر از پسر اولتون باشه.

پسر اولتون تنها کاری که کرده تقلید و تابعیت هست ولی پسر دومتون از خودش تفکر و جرات نشون میده و تنها مشکلش اینه در اثر رفتاری که باهاش شده لج کرده و دنبال آزاد بودن هست.
    تشکر از شما تجربه عزیز؛ من تا جایی که بتونم بهش محبت میکنم ولی شوهرم دیگه از دست کارای پسرش داره به خدا میرسه دیگه تحملش تموم شده نمیتونه محبت کنه و هر وقت بچه تو خونس شوهرم طوری رفتار میکنه که اون متوجه بشه بودنش اضافیه!!!
    بچمم بعد از چندتا درگیری فیزیکی سنگین با پدرش؛ خیلی جلوش آفتابی نمیشه و عموم مواقع حتی وقتی باباش خونه نیست؛ بچم میره تو اتاق خودش درم قفل میکنه.
    پسر اول منم فقط تابع محض از عقاید ما نبوده و نیست اونم با تحقیق و فهم و شعورش حقیقت اسلام رو درک کرده. پسرم دانشجوی مهندسیه بالاخره با اقشار مختلف جامعه در ارتباطه. اگه حقانیت اسلام رو پذیرفته بخاطر چشم و گوش بسته بودنش نیست بخاطر فهم و کمال و معرفتشه.
    اگه این پسر رو نداشتم و دلم به ایمانش خوش نبود تابحال صدباره از غصه دق کرده بودم.

15. Top | #90

دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.21
    تشکـر
    72
    تشکر شده 1,235 بار در 705 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sareh47 نمایش پست ها
    سپاسگزارم جناب دکتر؛
    بله الان بهتر متوجه فرمایش تون شدم. خب بهرحال بچم مشکل روانی که داره وگرنه با صورت و بدنش همچی کارایی نمیکرد و مواد مخرب و مخدر و روانگردان استعمال نمیکرد و اون کارای کثیف و حیوانی رو انجام نمیداد.!!!!!
    من حتما بعد از تعطیلات عید میرم سراغ روانپزشک ولی سخت ترین قسمتش اینه که پسرم دعوت ایشون رو قبول کنه و بره مطب.
    آیا به نظرتون اگه به روانپزشک حق القدم تقدیم کنیم که بیاد منزل مون و پسرمو اینجا ملاقات کنه بهتر نیست؟
    اصولا همکاران تون همچی خواهشی رو قبول میکنن یا ملاحظاتی برا رفتن به خونه دیگران دارن؟
    سر کار خانم لطفا این بار اختلال روانی رو چماق نکنید و از فردا چکشش کنید و بکوبید توی سر فرزندتان!!

باورم کنین اگه دو تا تست استاندارد روانی رو از شما و همسرتان بگیرند حتما مطمئن هستم اختلالتی رو بیرون خواهد زد و نشان خواهد داد, عزیز!!(این رو بی غرض عرض میکنم) شما هر دو در این اختلالات فرزند عزیزتان چه از لحاظ ژنتیک و چه تربیتی مقصر و مسئولید گلم. پس لطفا اهسته و عاقلانه و والدانه و انسانی و اخلاقی جلو بروید نه کور کورانه و متعصبانه!!!

ببینید فرزند شما نیاز به آرامش داره و سپس یک تیم متخصص شامل روانشناس و روانپزشک که یکی کار مشاوره و درمان رو اتجام بده و دیگری دارو . پس اول به یکی از همکاران روانشناس ما رجوع کنید و همانطور که قبلا توضیح دادم مطلب رو مطرح کنید. ایشون احتمالا خودشان بهتر میدانند که چه بکنند.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

16. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #91

دلنوشته کاربر
    خــــدایا … دخیــل می‌بنــدم! 
نـه اینـکه گــره بگــشایی ؛ نـه ! می‌بنـدم که رهــایم نکــنی !
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.14
    تشکـر
    3,341
    تشکر شده 6,583 بار در 2,606 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

سلام
    به عنوان یه مادر که فرزندانم همسن فرزندان شما هستند نگرانی های شما و همسر محترمتان رو درک میکنم
    به هیچ عنوان به بیرون کردن و جداکردن زندگی پسرتون فکر نکنید
    حتما و حتما راضیش کنید که یه مشاوره داشته باشه
    یک مشاور مذهبی خوب که در همین زمینه اطلاعات کافی داشته باشه وبتونه پسرتون رو قانع کنه
    اگر مشاور کو مشاور مورد نظر شما رو داشته باشه که بهتر
    بیشتر از قبل در کنارش باشید و بهش توجه کنید
    با توجه به سنش زمان زیادی نیست که عضو این فرقه ها شده
    تمام خانواده در کنارش باشید
    نه در مقابلش چون بیشتر در مقابل شما جبهه میگیره
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

18. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #92

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ss75 نمایش پست ها
    ببینید خانم یا اقا....... من منتظر بودم کسایی که متخصص این کارن بیان بهتون کمک کن.. و اقای دکتر هم همچین کردن.

یک چیزی رو میخواستم روک و رو راست به شما بگم. ببینین ..... علت این که فرزند شما به گفته خودتون شیطان پرست یا هر چی که هست شده برمیگرده به محیطی که بوده و توش بزرگ شده.

با چیزایی که من از مطلب شما خوندم شما و همسرتون به شدت افکار مذهبی دارید که به همه بعد های زندگیتون ربط میدید.

ببینید فرزند شما تو سن حساسی هست خب؟ دچار یه تغییراتی میشه که شاید شما دوست نداشته باشین ولی درسته باشه. خیلی از افرادی که تو این سن فرزندتون هستن تغییرات زیادی رو تجربه میکنن. ولی خب به تناسب این که تو این سن چطور باهاشون رفتار بشه و این که تو چه محیطی قرار بگیرن میزان تغییراتشون زیاد یا کمه و میشه گفت بسته به محیطی که توش قدم میذاره تغییر میکنه.

خب فرزند شما هم تو این راهی که گفتید قدم برداشته. ولی خب قدم خوبی نیست ولی از طرفی هم نباید هر چی رو میبینیم بگیم اختلاله یا هر چی دیگه. اگه رفتاری میبینید تو فرزندتون که شما دوست ندارید قرار نیست حتما اختلال داشته باشه! ولی با تعریفاتی که گفتید از ایشون,وضعیت وضعیت خوبی نیست و بهتره زودتر به روانشناس مراجعه کنید با کل خانواده.

یه چیزی که هست و از گفته هاتون متوجه شدم اینه که به شدت مذهبی هستید. این احتمال رو میدم که بخاطر این که زیاد مذهبی هستید و از لحاظ بحث مذهب خیلی خیلی به فرزندتون فشار اوردید این کار هایی که ایشون میکنن نمود فشار هایی هست که به ایشون وارد شده و به این طریق نمود پیدا کرده و الان داره تو روان فرزندتون نمایان میشه. این که شدت عمل ایشون چقدر هست یعنی چقدر فشار رو ایشون بوده یا هست.

اقای دکتر هم شما و خانواده رو به یه مشاور ارجاع دادن.

موفق باشید

ممنونم اس اس عزیز؛
    بله ما مذهبی هستیم و اصولا مذهب در همه چیز نمود پیدا میکنه.
    ما به عنوان پدر و مادرش خواستار بهترین ها براش هستیم و به همین خاطر دلمون میخواد که پسرمون پیرو قرآن و اهل بیت باشه وگرنه دنیای مادی که زودگذره.
    ما عمری اینطور زندگی کردیم و نمیتونیم و نمیخوایم یک شبه اروپایی بشیم و قبول کنیم که یه شیطان پرست با خیال راحت توی خونه ما هر غلطی دلش میخواد بکنه.
    بله با توصیه مراجعه به روانشناس هم کاملا موافقم و امیدوارم که موثر باشه. اگه وضع به همین منوال جلو بره دیگه راهی جز اخراج کردنش از خونه باقی نمیمونه. تا همینجاشم خیلی صبر کردیم و کوتاه اومدیم.

20. Top | #93

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام دوستان جواب لازم رو دادن
    به نظر من هم دلیلش این بوده فرزندتون تحت فشار مذهبی بود و از اون ور بوم افتاده .
    توی این مدت اصلا کاری به کارش نداشته باشین چون سنشون هم حساسه و بهش بفهمونید مث برادرش دوستش دارین و سر به سرش نذارین.
    فقط توی این مدت بهش محبت کنید و در مقابلش جبهه نگیرین اگر تواناییش رو دارین و میدونید این مسئله منجر به دعوا نمیشه باهم بیشتر صحبت کنید و سعی کنید توی صحبت هاتون از منطق استفاده کنید نهه اینکه سریع دلیل دینی بیارین تا پسرتون بدتر عصبی بشه.
    اینم بگم لازم نیست بچتون دقیقا همون جور بار بیاد که شما دلتون میخواد...
    ممنونم صبا خانم عزیز؛
    من قلبا هر دو فرزندم رو یک اندازه دوست دارم و به یک اندازه خیرخواه شون هستم. ولی به همون مقدار که پسر اولم سازگار و مودب و متین و موقره پسر دومم گستاخ و کافر و وقیح و بی بند و بار و خارج از تمام معیارهای دینی و اخلاقی و شرعی و عرفیه. رفتاراش حتی با فرهنگ ایرانی هم تطابق نداره چه رسد به فرهنگ اسلامی.
    من در ظاهر ناچارم در میزان محبت کردنم بین شون تفاوت قایل بشم وگرنه حق پسر اولمو ضایع کردم.

21. Top | #94

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    من نمیدونم واقعا همسرتون متوجه نیست که چه اتفاق بزرگی داره. میافته گیر داده حتما باید مسلمون بشه شما عادل بذارید این بی دین بشه از شیطون پرستی خارج بشه تا اون موقع. تا وقتی این فکر و داشته باشید نمیتونید بچتون و نجات بدید...

پریماه جان؛ من قلبا با نظر شما موافقم ولی همسرم حتی همینم نمیتونه بپذیره. ضمن اینکه پسرم به قدری بر شیطان پرستیش تعصب داره که حتم دارم یک هزارمش بر خانواده و بستگان خودش تعصبی نداره.

22. Top | #95

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سر کار خانم لطفا این بار اختلال روانی رو چماق نکنید و از فردا چکشش کنید و بکوبید توی سر فرزندتان!!

باورم کنین اگه دو تا تست استاندارد روانی رو از شما و همسرتان بگیرند حتما مطمئن هستم اختلالتی رو بیرون خواهد زد و نشان خواهد داد, عزیز!!(این رو بی غرض عرض میکنم) شما هر دو در این اختلالات فرزند عزیزتان چه از لحاظ ژنتیک و چه تربیتی مقصر و مسئولید گلم. پس لطفا اهسته و عاقلانه و والدانه و انسانی و اخلاقی جلو بروید نه کور کورانه و متعصبانه!!!

ببینید فرزند شما نیاز به آرامش داره و سپس یک تیم متخصص شامل روانشناس و روانپزشک که یکی کار مشاوره و درمان رو اتجام بده و دیگری دارو . پس اول به یکی از همکاران روانشناس ما رجوع کنید و همانطور که قبلا توضیح دادم مطلب رو مطرح کنید. ایشون احتمالا خودشان بهتر میدانند که چه بکنند.

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    نه آقای دکتر؛ منم دنبال نیش زدن و رنج دادن پسرم نیستم دنبال هدایت کردنشم.
    بهرحالت گل بی عیب خداست و قبول دارم ما هم ایراداتی داشتیم و داریم اما این دلیل نمیشه که پسرمون به سراغ کثیف ترین فرقه بره و سنگ شیطان رو به سینش بکوبه.
    چشم در قدم اول به روانشناس مراجعه خواهم کرد و از همون طریق که شما فرمودید ورود میکنم خدا کنه بچم لجبازی نکنه و حاضر بشه روانشناس رو ببینه باش حرف بزنه.

23. Top | #96

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    10.67
    تشکـر
    89
    تشکر شده 11 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    سلام
    به عنوان یه مادر که فرزندانم همسن فرزندان شما هستند نگرانی های شما و همسر محترمتان رو درک میکنم
    یک مشاور مذهبی خوب که در همین زمینه اطلاعات کافی داشته باشه وبتونه پسرتون رو قانع کنه
    سلام ستیلا خانوم خدا حفظ تون کنه.
    ممنونم اما مشاور مذهبی رو حتم دارم پسرم حاضر نمیشه ببیندش و اگرم روبرو بشن میدونم پسرم کاری میکنه که دعوا راه بیفته.
    مگر خودم بطور مجازی یا حضوری با مشاور مذهبی گفتگو کنم و توصیه های ایشون رو بکار ببندم.
    پسرم ۱۸ سالشه ۲ ساله وارد فرقه شیطان پرستا شده کم نیست؟
    یعنی یک نهم عمرش؟؟؟
    این برا من مادر یعنی بدترین فاجعه.....

24. Top | #97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.49
    تشکـر
    2,709
    تشکر شده 2,647 بار در 1,368 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    سلام
    سلام ستیلا خانوم پسر ایشون از مذهب متنفره اونوقت شما فکر میکنید حاضره عقاید مشاوره مذهبی رو بپذیره؟؟؟؟
    اتفاقا طبق گفته جناب شهرام ایشون به هیچ وجه نباید مشاوره مذهبی بره چون کلا از مشاور هم دیگه زده میشه و همین یه راه پیش رو هم از بین میره.

25. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    36
    تشکر شده 22 بار در 19 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

27. Top | #99

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    20
    تشکر شده 59 بار در 42 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

1400سال است مردم خاورمیانه یکدیگر را به خاطر اعتقادات خود میکشند و در همین حال بی خدایان :

برق را کشف میکنند،
    تلفن را اختراع میکنند،
    قدم در کره ماه میگذارند،
    با اینترنت دانشگاهی عظیم را به خانه های ما آورده اند،
    واکسن بیماری های مختلف را میسازند،،
    و هزاران ارمغان دیگر برای آسایش و رفاه بشر فارغ از هم کیشان خود یا غیر هم کیشان !

..اما مردم خاورمیانه بهشت را ازآن خود میدانند

تا به حال پیش خود فکر کرده ایم که چرا خدا 124000راهنمای خود را در منطقه خاورمیانه فرستاده است؟

تا به حال فکر کرده اید چرا خداوند پیامبری در سرزمینی مثل استرالیا یا اروپا یا امریکا نفرستاده است؟؟

اگر ادیسون، انیشتین، راسل ، گراهام بل ، برادران رایت و ...... جایشان در جهنم هست ؟!!
    پس در بهشت چه کسانی هستند؟!

1400سال است که هرکس در حکومت اسلامی آمد، خود را اسلام واقعی نامید،
    از زمان عمر و امام علی تا بن لادن و ملاعمر و آل سعود و ابوبکر البغدادی و ......

به راستی اسلام واقعی کجاست؟
    چرا دین کاملی همچون اسلام باید 70 فرقه داشته باشد؟؟

به راستی که کشورهای مسلمان جهان سوم را با آتش زدن یک کتاب میتوان شلوغ کرد،
    اما کشورهای نوین کافران با کشته شدن یک کودک صدایشان بلند میشود ..
    یک فرد دیندار به خودش این اجازه را میدهد که به اسم خدا جان انسانی را بگیرد ..
    اما یک فرد بیخدا برای خدمت به بشریت، قلب مصنوعی میسازد ..
    انواع داروها را میسازد و .....

به راستی ما به کجا میرویم؟
    هدفمان در زندگی چیست؟

مگر غیر از این است که شما به خاطر جغرافیای کشورت مسلمانی؟
    مگر غیر از این است که سیاه و سفید یکی هستیم و اسممان انسان است؟

انسان.......

آیا وقت آن نرسیده که بخاطر انسان بودن به هم کمک کنیم نه به خاطر رضای خدا؟

شما..
    خدا را در کجا میابید؟
    در کنار سنگی در کشور بیگانه؟
    در سرزمین اعراب ....؟؟
    در ضریح های جنس طلا؟
    در کعبه؟؟
    مسجد؟؟

یا در کودکی که سرچهارراه از تو طلب یک قرص نان میکند؟؟
    یا در کمک به همنوعانت بدون منت؟؟
    یا در یاری رساندن به انسانی دیگر بدون کنجکاوی در دینش؟؟

و کلام آخر شما قبل از اینکه به فکر پسرتون باشید فکری به حال خود و همسرتان کنید شما بیش از حد در دینتان غرق شده و افراط کرده اید
    همه آدمها تو همه شرایط به نفع خودشون به طرف مقابل دروغ میگن

28. کاربران زیر از برزین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. Top | #100

دلنوشته کاربر
    همه چیز از آنجا شروع میشود که تصمیم می گیرید، مثل دیگران نباشید...
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    16.12
    تشکـر
    88
    تشکر شده 73 بار در 56 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

ادیت شد ...
    ویرایش توسط Armin_EM : 06-15-2018 در ساعت 03:49 PM
    عاشق متافیزیک - ماورا - طراحی سایت و وبمستری

30. کاربران زیر از Armin_EM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 2 مهمان ها)

1. تجربه