نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بحث خانوادگی

1887
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    453
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بحث خانوادگی

سلام اسم من فریدهست و19سالمه امروزبرای کاری به هنرستان محل تحصیلم رفتم بعدازبرگشتن به خانهّّ، پدرم مثل همیشه شروع کرد به همه چیز من گیردادن
    که چرانمیری سربازی ؟توامدا درستو زود تموم نمی کنی که دیرتر بری سربازی؟ بحث راه انداختن کارروهمقبلا چندبار پیش کشیده بودم خواستم پرورش قارچ راه بندازم یا حداقل یه کاری واسه خودم اما پدرم حتی یک لحظه هم به حرفای من گوش نمیداد ومیگفت باشه واسه بعد.این روهم بگم خانواده ما ازنظرمالی بدنیست. مروز گفتم دارم ازمعافی تحصیلی استفاده میکنم .امااوبازحف خودش روزد
    بحث کاررو پیش کشیدم بابام موافقت نکرد اومیگه باید حتما بری یه جای غریب کارکنی واسه خودت پول دربیاری بعدکارراه بیندازی یااین که بری سربازی.
    من یه مقدار پول پس انداز دارم اندازه کارمن میشه اما پدرم میگه اون پولارو چون من کارکردم ودادم به تو مال خودمه این رو هم بگم که من تو مغازه بابام به مدت دوسال کارکردم او فقط800000تومان به من داده درصورتی که باید درطول دوسال ماهیانه250000تومان به من میدادکه جمعا میشه6000000تومان اما الان نه میزاره با مقدار پول خودم کار راه بیندازم نه کمکم میکنه وازسرزور میگه باید حتما بری برای غریبه کارکنی واون پس انداز چون خودت باکار کردن درنیاوردی مال منه ونمی زارم خرج کار راه انداختن کنی وبعدش بحثمون شد حلا به نظر شما حق باپدرمه؟ من باید چکارکنم؟

2. کاربران زیر از farid بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    439
    تشکـر
    4
    تشکر شده 29 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط farid نمایش پست ها
    سلام اسم من فریدهست و19سالمه امروزبرای کاری به هنرستان محل تحصیلم رفتم بعدازبرگشتن به خانهّّ، پدرم مثل همیشه شروع کرد به همه چیز من گیردادن
    که چرانمیری سربازی ؟توامدا درستو زود تموم نمی کنی که دیرتر بری سربازی؟ بحث راه انداختن کارروهمقبلا چندبار پیش کشیده بودم خواستم پرورش قارچ راه بندازم یا حداقل یه کاری واسه خودم اما پدرم حتی یک لحظه هم به حرفای من گوش نمیداد ومیگفت باشه واسه بعد.این روهم بگم خانواده ما ازنظرمالی بدنیست. مروز گفتم دارم ازمعافی تحصیلی استفاده میکنم .امااوبازحف خودش روزد
    بحث کاررو پیش کشیدم بابام موافقت نکرد اومیگه باید حتما بری یه جای غریب کارکنی واسه خودت پول دربیاری بعدکارراه بیندازی یااین که بری سربازی.
    من یه مقدار پول پس انداز دارم اندازه کارمن میشه اما پدرم میگه اون پولارو چون من کارکردم ودادم به تو مال خودمه این رو هم بگم که من تو مغازه بابام به مدت دوسال کارکردم او فقط800000تومان به من داده درصورتی که باید درطول دوسال ماهیانه250000تومان به من میدادکه جمعا میشه6000000تومان اما الان نه میزاره با مقدار پول خودم کار راه بیندازم نه کمکم میکنه وازسرزور میگه باید حتما بری برای غریبه کارکنی واون پس انداز چون خودت باکار کردن درنیاوردی مال منه ونمی زارم خرج کار راه انداختن کنی وبعدش بحثمون شد حلا به نظر شما حق باپدرمه؟ من باید چکارکنم؟

به نظر من پرورش قارچ بسیار کار پر درآمد و شیرینیه ...
    سربازی هم که اول و آخر باید رفت ... منتهی اینکه پدر شما چه فکری میکنه که اینهمه امر و نهی میکنه ممکنه علتش این باشه که از شما چیزی دیده .. مثلا آدم تنبلی هستین ؟؟
    گفتین سربازی نمیرین ؟؟

پیش هر پدری هم نباید کار کرد در ضمن ..
    به نظرم توجهی نکنید .. هنرستان که تموم شد اول سربازی و بعد هم کار
    بقیه چیزا هم یه گوش در و یه گوش دروازه
    امضای ایشان
    یک “حقیقت مضر” همیشه بهتر از یک “دروغ مفید” است . . .

4. کاربران زیر از مادر باران بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28862
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان من تازه عضو شدم...قبل ازاینکه بیام اینجا دربه دردنبال راه های خودکشی بودم...ازتون میخوام کمکم کنین...دوستان من ازخانوادم متنفرم...وضع روحیم اصلاخوب نیست...دیگه خستم....یکی بگه چیکارکنم...میترسم کاردست خودم بدم...

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط عسل. نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه عضو شدم...قبل ازاینکه بیام اینجا دربه دردنبال راه های خودکشی بودم...ازتون میخوام کمکم کنین...دوستان من ازخانوادم متنفرم...وضع روحیم اصلاخوب نیست...دیگه خستم....یکی بگه چیکارکنم...میترسم کاردست خودم بدم...
    سلام دوست عزیز خوش آمدی
    روی این لینک http://forum.moshaver.co/newthread.p...ewthread&f=123

کلیک کن و یه تاپیک جدا بزن دوستان بیان جواب بدن
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عسل. نمایش پست ها
    خودکشی.............

یعنی راحل دیگه نیست!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد