نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: بی توجهی پدر و مادر به فرزندان در رابطه جنسی

28997
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20967
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بی توجهی پدر و مادر به فرزندان در رابطه جنسی

سلام.یه مسئله ای هست که خیلی آزارم میده یعنی ذهنیتم رو داغون کرده.قبلا گفته بودم که پدر بنده از موقع شروع سن بلوغم از جسمم لذت میبرد و با تحریک جنسی خودش رو ارضا میکردو تا چند سال ادامه داشت.بحث حالت غیر ثباتم از اون ممسئله به کنار ولی الان مدتیه در رابطش با مادرم اصلا به اینکه کسی خواب باشه یا نباشه توجه نمیکنن در حدی که صدای درد یا پچ پچ از اتاق به صورت واضح میشنوم.یا اینکه برادرم که داره به سن بلوغ میرسه پیش اونا میخوابه گ گاهی به مادرم میگه که چرا دیشب بابام اذیتت کرد؟من دختر بزرگیم بعد از اون مسائلی که برا در طول چند سال گذشته برام اتفاق افتاد سختمه این چیزا رو تحمل کنم.اونم هر شب یا یه شب در میون.شوخی های پدرم هم در بین خانواده با الفاظ خیلی زشتیه.راستی جالب اینجاست که چه خواب باشیم و چه بیدار پدرم پا میشه و میره حموم و بعضی وقتا باهم میرن.یعنی تا این حد تابلوتروخدا ذهنم داغون شده.از بچگی منو بلاجبار با مسائل جنسی آشنا کردن.کمک کنید من چه کنم میون این خانواده؟برادر دومی گوشیش پر شده از عکس و فیلم های ************.حتی میترسم از کنارش رد شم.تروخدا کمک کنید چه کار کنم؟ذهنم خرابه٬آرامش و امنیت ندارم .کمک کنید.خسته شدم از این صدا های شبانه.از همه چی خسته شدم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی توجهی پدر و مادر به فرزندان در رابطه جنسی

سلام
    اگر می تونید پدرتون پیش مشاور و روانشناس ببرین و اگر نشد با یک مشاور حقوقی صحبت کنید پدر شما به احتمال زیاد بیمار هستند واز راه قانونی اقدام کنید ،ببخشین ولی پدر شما صلاحیت تربیت فرزندان خودش نداره برادران شما ممکنه به انحراف کشیده بشند و خدانکرده به خود شما هم اسیب بزند

3. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط انتظار نمایش پست ها
    سلام.یه مسئله ای هست که خیلی آزارم میده یعنی ذهنیتم رو داغون کرده.قبلا گفته بودم که پدر بنده از موقع شروع سن بلوغم از جسمم لذت میبرد و با تحریک جنسی خودش رو ارضا میکردو تا چند سال ادامه داشت.بحث حالت غیر ثباتم از اون ممسئله به کنار ولی الان مدتیه در رابطش با مادرم اصلا به اینکه کسی خواب باشه یا نباشه توجه نمیکنن در حدی که صدای درد یا پچ پچ از اتاق به صورت واضح میشنوم.یا اینکه برادرم که داره به سن بلوغ میرسه پیش اونا میخوابه گ گاهی به مادرم میگه که چرا دیشب بابام اذیتت کرد؟من دختر بزرگیم بعد از اون مسائلی که برا در طول چند سال گذشته برام اتفاق افتاد سختمه این چیزا رو تحمل کنم.اونم هر شب یا یه شب در میون.شوخی های پدرم هم در بین خانواده با الفاظ خیلی زشتیه.راستی جالب اینجاست که چه خواب باشیم و چه بیدار پدرم پا میشه و میره حموم و بعضی وقتا باهم میرن.یعنی تا این حد تابلوتروخدا ذهنم داغون شده.از بچگی منو بلاجبار با مسائل جنسی آشنا کردن.کمک کنید من چه کنم میون این خانواده؟برادر دومی گوشیش پر شده از عکس و فیلم های ************.حتی میترسم از کنارش رد شم.تروخدا کمک کنید چه کار کنم؟ذهنم خرابه٬آرامش و امنیت ندارم .کمک کنید.خسته شدم از این صدا های شبانه.از همه چی خسته شدم.
    سلام

دختر عزیزم متاسفم از آنچه که خواندم نمیدونم چند سالته ولی خوب متاسفانه گرفتار پدر و مادری سخت بیمار و نادان وگرفتار شده ای ولی این رو بدان که هیچ کدام از اینها نه تقصیر توست و نه چیزی از ارزش

وجودی تو کم میکنه گلم.

اگر تحصیلاتت تموم شده و اگر شغلی و در آمدی داری بهتره از اون خونه بکنی و جدا شی. اگر نه حتما سعی کن (با اینکه میدونم برات سخته) روی تحصیلاتت تمرکز کنی برای رشد و آینده بهتر.

حتما از یکی از همکاران خانم مشاور ما بهره بگیر برای اینکه خودت رو بهتر بشناسی و دیگران رو و هم چنین گرد و کثافتی رو که این دو بیمار و گرفتار بر روی گلی چون تو ریخته اند از روح و روانت بتوانی بشویی(حمام روانی).

اگر هم توان پرداخت هزینه رو نداری مراکزی هست از طرف بهزیستی که میتوانند خدمات مجانی بهت بدن.

چند تذکر

مواظب خودت باش از لحاظ جنسی هیچ کسی حق تعرض بهت رو نداره

وارد رابطه فعلا اصلا نشو

مبادا به هوای خلاص شدن از چاله بیفتی تو چاه و ازدواج رو فراری یا رهایی از این وضعیت بدونی.

موفق باشی گلم

سپاس
    dr
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. 4 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

واای خدا چقدر دردناک
    امکانش نیست با مادرت صحبت کنی عزیزم ؟واقعیت رو بهش بگو ...بگو که کارتون درست نیست بخاطر داداشتونو و ...
    اگر نمیتونی به نظرم با خاله ای عمه ای کسی که به هردوتون نزدیک باشه این موضوع رو بگو تا با مادرت صحبت کنن و اون هم بتونه پدرت رو قانع کنه ..هر چنر بعیده قانع بشه ولی بهرحال کمی تغییر کنن.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20967
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.ممنون از کمک هایی که کردید...جواب سوالاتون.غیر از این ترم یه ترم دیگه دارم تا لیسانس.یعنی دستم توی جیب خودم نیست که بتونم مستقل بشم.با یه مشاور حقوقی هم نمیتونم صحبت کنم اینا خانواده من هستن.با خاله و عمه اصلا راحت نیستم با یکی از آجیام راحتم که مطمئنم این کارو نمیکنه که چیزی بگه.جدیدا خواستگار دارم.وقتی گفتید فرار قشنگ فکر توی ذهنم رو گفتید.چون حس میکنم تنها راه چارم همینه.با هر شرایطی قبولش دارم.چون به یه تکیه گاه احتیاج دارم.امنیت میخوام.بودنم اونجا فقط حال روحی و روانیم رو بیشتر بدتر میکنه.جو رو نمیتونم تغییر بدم پس باید خودم رو تغییر بدم.اگه ازدواج اشتباهه.پس راه چاره چیه؟؟؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

چرا آبجیت اینکارو نمیکنه عزیزم ؟
    بهش بگو بهر حال شما دارین بهترین روزهای عمرتون رو تو عذاب سپری میکنین ..یه دلسوز نداری ازش کمک بخوای؟؟؟
    نکن اینکارو عزیزم ازدواجت تو شرایط الانت که از سر ناچاریه شاید روزای اول به مزاقت خوش بیادو بقول خودت تکیه گاه داشته باشی و ارامش پیداکنی ولی بعد عروسی و سال های بعدش تاره متوجه میشی که چه اشتباه بزرگی کردی و کاش برگردی به همون خونه پدریت لا همه ی عذابتحملش کنی ولی این تصمیم رو (ازدواج) رو دوباره نگیری ....
    میدونی چرا چون انتخاب الانت واقعا از روی احساس و ناچاریه

وگرنه ازدواج با فرد مناسب و خوب یک عمر ارامش و امنیت میاره .
    بنابراین اول باید مشکل الانت حل بشه تا توی سرایط مساعدی قرار بگیری و بعد توی اون شرایط مساعد تصمیم به ازدواج بگیری ...

تایپیک های اینجا رو جستجو کن بخون خیلی ها از سر ناچاری ازدواج کردن و یال های بعدش پشیمون شدن و خونه پدرشون رو ترجیح میدادن .

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20967
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

آجیم زیاد وارد بحث های خونوادگی نمیشه و همیشه بهم میگه ازدواج‌کن تا از اونجا راحت بشی.خب پس راه چاره چیه؟نه میتونم من بگم و نه کسی دارم که بگه و نه مبتونم بندازم پشت گوش و بگم بهم ربطی نداره چون دارم اذیت میشم و همش ذهنم مشغوله.خدا شاهده برای اون مشکلم سه چهار جا مشاوره و روانشناس رفتم این غیر از اوناییه که دوستم توی سفراش برام مشاوره میگرفت بود تا وضعم از اونی که بودم و حالت ننفر از خودم و زندگیم داشتم بهتر شدم.الان دوباره مدتیه دارم برمیگردم مثل قبل.چشم به پدرم بیوفته ناخود آگاه سمت گذشته متمایل میشم و میشینم خود خوری میکنم.کاری که از دستم‌بر نمیاد‌.مجبورم.راستی اینم بگم اگه اشتباه نکنم به احتمال زیاد مامانم‌ سرد مزاجه ولی پدرم گرم مزاج...

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

خواهر گلم خوش حالم که همچنان به فکر حل مشکلت هستی .
    عزیزم برادرت رو که میتونی از اون اتاق بکشی بیرون .به هر ترفندی با جایزه و...
    بهش بگو تو مردی دیگه زشته پیش بابا و مامان بخوابی .
    به جاش میتونی تو اتاق من بخوابی ومثل یه مرد مواظب من باشی .
    عکس العمل مادرت وقتی برادرت در مورد شب قبل ازش سوال می کنه چیه ؟
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

اگر کودک، شاهد فعاليت جنسي والدين و ديگران باشد، در انحراف جنسي او در آينده تأثير خواهد گذاشت؛ بدين سبب، اولياي الهي در اين باره هشدار داده اند.

رسول خدا فرمود:
    و الذي نفسي بيده لو انّ رجلاً غشي إمراته و في البيت صبيٌ مستيقظٌ يراهما و يسمع کلامهما و نفسهما ما افلح ابداً ان کان غلاماً کان زانياً او جاريةً کانت زانيةً.
    سوگند به کسي که جانم در دست او است، اگر مردي با همسر خود بياميزد و در خانه، کودکي بيدار باشد و ببيند يا سخن و صداي نفس کشيدن آن ها را بشنود، هرگز رستگار نمي شود و سرانجام به زنا آلوده خواهد شد؛ چه پسر باشد و چه دختر.

آن بزرگوار، از آميزش زن و مرد در حالي که کودک در گهواره به آنان بنگرد، نهي فرموده است.

نزديک به اين مضمون، از امام صادق(ع) رسيده است که فرمود:
    (لا يجامع الرجل امرأته و لا جاريته و في البيت صبيٌ فذلک مما يورثٌ الزنا)مرد با همسر خود، نزديکي نکند؛ در حالي که در خانه کودکي هست؛ زيرا سبب زنا مي شود.
    اين فرمان، از ديگر اولياي الاهي نيز رسيده است.

علت اين تأکيد، آن است که عوامل بيروني و محيطي، به صورت ناهوشيار بر غريزه جنسي کودک تأثير مي گذارد و وقتي صحنه نزديکي پدر و مادر را ببيند، ممکن است به جهت تقليد، همان کار را با همسالان خود انجام دهد يا به سبب کنجکاوي، با آلت تناسلي خود بازي کند که در هر دو صورت، لذتي را در پي خواهد داشت و همين لذت و استمرار عمل، او را دچار انحرافات جنسي مي کند.تصوير يا صداي عمل جنسي والدين، در حافظه و ضمير ناخودآگاه کودک مي ماند و سبب فشارهاي جنسي بر او در دوران نوجواني و به ويژه بلوغ مي شود که غرايز جنسي در او بروز مي يابد.در خبرها آمده بود: جوان 27 ساله اي که به سبب انحرافات جنسي به 2 بار اعدام و 3 سال زندان محکوم شد، در اعترافات خود، علت انحراف خويش را مشاهده روابط جنسي والدين ذکر کرد؛ به همين سبب، در قرآن کريم دستور داده شده است که به کودکانتان بياموزيد هنگام خلوت با همسر خود( پيش از نماز صبح، هنگام ظهر، و پس از نماز عشاء)، سرزده به اتاق شما وارد نشوند؛ چرا که ممکن است پوشش مناسبي نداشته باشيد( نور، 58) يا شما را در حال آميزش ببينند و سبب بلوغ زودرس آنان شود.

امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

12. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

شرایطت من خوب درک میکنم چون منم تو یه همچین خانواده ای زندگی کردم بارها و بارها شاهد عینی روابط پدر و مادرم بودم وچون کاری ازم برنمیومد و جرات حرف زدن با کسی رو نداشتم با خودارضایی خودمو اروم میکردم (بیست سال میفهمی!!!! بیست سال) خیلی سعی کردم تا راهی پیداکنم که هم کمتر خونه باشم و هم شب ها راحت بخوابم. اول از همه از دوتابالش استفاده کردم برای خواب یکی زیر سرم و یکی روی سرم اینجوری کمتر صدا میشنیدم و دوم رفتم سرکار دو شیفت و خسته و کوفته میومدم خونه اینجوری شب ها اینقدر خسته بودم که مثل جنازه می افتادم و هم سریعتر خوابم میبرد و هم کمتر خودارضایی می کردم. شماهم بگرد و ببین تو این خونه چه جوری میتونی راه های فرار از این موضوع رو پیدا کنی مطمن باش اگر صدنفر هم بیان با پدر و مادرت حرف بزنن اونا درکی از این موضوع ندارن چون هنوز فکر میکنن شما هنوز مثل یک نوزاد میخوابید و تا زمانی که گرسنه نباشید ازخواب بیدار نمیشد وقتی هم بیدار میشید با گریه و سر و صدا که اوناهم متوجه بشم (نمیدونم منظور منو متوجه میشی یا نه) اونا نمیتونن این رو قبول کنن که شما هم توی اون خونه حریم خصوصی و شخصی لازم دارید و هنوز خودشون رو رهبر و فرماندار خونه میدونن
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

14. 2 کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من این مساله رو اول با مادرشون مطرح کنید و بگید که شب صدای اون ها رو می‌شنوید
    تا زمانی که شما این مساله رو به روی مادر تون نیارید نمی تونید انتظار داشته باشید که رفتار شون رو عوض کنن
    بعد بگین که به خاطر این که برادر تون تو سن بلوغ شاهد این روابط هست احساس خطر می کنید
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

16. کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام.ممنون از کمک هایی که کردید...جواب سوالاتون.غیر از این ترم یه ترم دیگه دارم تا لیسانس.یعنی دستم توی جیب خودم نیست که بتونم مستقل بشم.با یه مشاور حقوقی هم نمیتونم صحبت کنم اینا خانواده من هستن.با خاله و عمه اصلا راحت نیستم با یکی از آجیام راحتم که مطمئنم این کارو نمیکنه که چیزی بگه.جدیدا خواستگار دارم.وقتی گفتید فرار قشنگ فکر توی ذهنم رو گفتید.چون حس میکنم تنها راه چارم همینه.با هر شرایطی قبولش دارم.چون به یه تکیه گاه احتیاج دارم.امنیت میخوام.بودنم اونجا فقط حال روحی و روانیم رو بیشتر بدتر میکنه.جو رو نمیتونم تغییر بدم پس باید خودم رو تغییر بدم.اگه ازدواج اشتباهه.پس راه چاره چیه؟؟؟
    سلام

اگر جوابیه به من زدی عزیز و سوال کردی باید عرض کنم راه چاره رو خدمتتون دادم که با کمی دقت جواب رو پیدا میکنید و حتما حتما ازدواج اینجوری از منزل پدی و مادری شما بدتر خواهد بود.

تکیه گاه شما خود شما و عقل شماست که باید به کارش انداخت اونم توسط خود شما و با کمک متخصصین(مشاوران حاذق).

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20967
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

اگر جوابیه به من زدی عزیز و سوال کردی باید عرض کنم راه چاره رو خدمتتون دادم که با کمی دقت جواب رو پیدا میکنید و حتما حتما ازدواج اینجوری از منزل پدی و مادری شما بدتر خواهد بود.

تکیه گاه شما خود شما و عقل شماست که باید به کارش انداخت اونم توسط خود شما و با کمک متخصصین(مشاوران حاذق).

موفق باشید

سپاس
    dr
    سلام.ممنون.با چه روانشناسی باید صحبت کنم؟از کجا گیر بیارم؟شهر ما یکی دوتا داره که نسبتا دور و برشون شلوغه و نمیتونم ریسک کنم و حضوری برم مشاوره.

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20967
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    شرایطت من خوب درک میکنم چون منم تو یه همچین خانواده ای زندگی کردم بارها و بارها شاهد عینی روابط پدر و مادرم بودم وچون کاری ازم برنمیومد و جرات حرف زدن با کسی رو نداشتم با خودارضایی خودمو اروم میکردم (بیست سال میفهمی!!!! بیست سال) خیلی سعی کردم تا راهی پیداکنم که هم کمتر خونه باشم و هم شب ها راحت بخوابم. اول از همه از دوتابالش استفاده کردم برای خواب یکی زیر سرم و یکی روی سرم اینجوری کمتر صدا میشنیدم و دوم رفتم سرکار دو شیفت و خسته و کوفته میومدم خونه اینجوری شب ها اینقدر خسته بودم که مثل جنازه می افتادم و هم سریعتر خوابم میبرد و هم کمتر خودارضایی می کردم. شماهم بگرد و ببین تو این خونه چه جوری میتونی راه های فرار از این موضوع رو پیدا کنی مطمن باش اگر صدنفر هم بیان با پدر و مادرت حرف بزنن اونا درکی از این موضوع ندارن چون هنوز فکر میکنن شما هنوز مثل یک نوزاد میخوابید و تا زمانی که گرسنه نباشید ازخواب بیدار نمیشد وقتی هم بیدار میشید با گریه و سر و صدا که اوناهم متوجه بشم (نمیدونم منظور منو متوجه میشی یا نه) اونا نمیتونن این رو قبول کنن که شما هم توی اون خونه حریم خصوصی و شخصی لازم دارید و هنوز خودشون رو رهبر و فرماندار خونه میدونن
    راست میگید.منم بچگی سرم رو محکم زیر بالشت فشار میدادم و تمام تنم میلرزید و قلبم تپشش تند میشد.ولی من بعد از مشکلی که برام پیش اومد تا هفت سال که ادامه داشت و تا زمان خوب شدنم از مسائل جنسی متنفر بودم.بدم میومد که دوباره شخصی بخواد منو برای خودش بدونه و هر کاری کنه.یاد پدرم میوفتادم.و هر وقت به ازدواج فکر میکردم در کنارش طلاق بود قبل از شروع رابطه.

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20967
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    خواهر گلم خوش حالم که همچنان به فکر حل مشکلت هستی .
    عزیزم برادرت رو که میتونی از اون اتاق بکشی بیرون .به هر ترفندی با جایزه و...
    بهش بگو تو مردی دیگه زشته پیش بابا و مامان بخوابی .
    به جاش میتونی تو اتاق من بخوابی ومثل یه مرد مواظب من باشی .
    عکس العمل مادرت وقتی برادرت در مورد شب قبل ازش سوال می کنه چیه ؟

سعی کردم چند بار ولی نشد‌.حتی به خود مامانم هم گفتم که بزرگ شده و نباید پیش شما بخوابه.دروغ چرا چند بار بعد از حرفم مامانم سعی کرد خواشو جدا کنه ولی بی فایده بود.برادرم خیلیییییی وابسته به مادرمه‌.
    جدیدا هم کارایی میکنه که کفر پدرمو در میاره.سعی میکنه کاری کنه که خودش و مادرم جدا بخوابن.یا میگه چرا پدرم پیش مادرم میخوابه.خیلی نگرانم.

وقتی از شب قبل میپرسه مامانم سر یه مسئله دیگه توجیه میکنه.مثلا میگه پدرت ازم فلان کار رو میخواست و نتونستم پاشم نشست غر بزنه.یعنی همیشه تقریبا ازین بهونه ها میاره...

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

راست میگید.منم بچگی سرم رو محکم زیر بالشت فشار میدادم و تمام تنم میلرزید و قلبم تپشش تند میشد.ولی من بعد از مشکلی که برام پیش اومد تا هفت سال که ادامه داشت و تا زمان خوب شدنم از مسائل جنسی متنفر بودم.بدم میومد که دوباره شخصی بخواد منو برای خودش بدونه و هر کاری کنه.یاد پدرم میوفتادم.و هر وقت به ازدواج فکر میکردم در کنارش طلاق بود قبل از شروع رابطه.
    درکت میکنم منم خیلی درگیر بودم 31 سالمه و تازه عقد کردم هیچ وقت فکر نمیکردم بتونم ازدواج کنم ولی خیلی باخودم کلنجار رفتم و به خودم قبولوندم که ارامش بخش ترین جای دنیا اغوش همسره. قسم خوردم وقتی خودم مادر شدم رعایت این مسائل رو بکنم و زجری که خودم کشیدم رو بچه م نداشته باشه به خدا توکل کن و از خدا فقط آرامش بخواه
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

22. کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    درکت میکنم منم خیلی درگیر بودم 31 سالمه و تازه عقد کردم هیچ وقت فکر نمیکردم بتونم ازدواج کنم ولی خیلی باخودم کلنجار رفتم و به خودم قبولوندم که ارامش بخش ترین جای دنیا اغوش همسره. قسم خوردم وقتی خودم مادر شدم رعایت این مسائل رو بکنم و زجری که خودم کشیدم رو بچه م نداشته باشه به خدا توکل کن و از خدا فقط آرامش بخواه
    اغوش همسر؟؟؟ شیطون شدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24659
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    9

خییییلی ناراحت شدم

بچه بودیم از مامانمون میپرسیدیم چجوری به دنیا اومدیم؟میگفتن فرشته ها شمارو تو بغل من گذاشتن!!!!!!!!!!!!!

آخه چقد وقاحت!!!!!!!!!!

ببخشیدا ولی به قول دوستمون پدر شما بیماره واین بیماری به مادرتون سرایت کرده

بیشتر از شما داداشتون در خطره یجوری باید متقاعدش کنید که دیگه تو اتاقشون نخوابه

بنظر من که همه رک هستن و شرم وحیا ندارن شماهم رک با مادرتون صحبت کنید که دارین عذاب میکشین و داداشتون در خطره.......... خیییییلی مراقب خودت باش

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25235
    تشکـر
    134
    تشکر شده 231 بار در 167 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    اگر کودک، شاهد فعاليت جنسي والدين و ديگران باشد، در انحراف جنسي او در آينده تأثير خواهد گذاشت؛ بدين سبب، اولياي الهي در اين باره هشدار داده اند.

رسول خدا فرمود:
    و الذي نفسي بيده لو انّ رجلاً غشي إمراته و في البيت صبيٌ مستيقظٌ يراهما و يسمع کلامهما و نفسهما ما افلح ابداً ان کان غلاماً کان زانياً او جاريةً کانت زانيةً.
    سوگند به کسي که جانم در دست او است، اگر مردي با همسر خود بياميزد و در خانه، کودکي بيدار باشد و ببيند يا سخن و صداي نفس کشيدن آن ها را بشنود، هرگز رستگار نمي شود و سرانجام به زنا آلوده خواهد شد؛ چه پسر باشد و چه دختر.

آن بزرگوار، از آميزش زن و مرد در حالي که کودک در گهواره به آنان بنگرد، نهي فرموده است.

نزديک به اين مضمون، از امام صادق(ع) رسيده است که فرمود:
    (لا يجامع الرجل امرأته و لا جاريته و في البيت صبيٌ فذلک مما يورثٌ الزنا)مرد با همسر خود، نزديکي نکند؛ در حالي که در خانه کودکي هست؛ زيرا سبب زنا مي شود.
    اين فرمان، از ديگر اولياي الاهي نيز رسيده است.

علت اين تأکيد، آن است که عوامل بيروني و محيطي، به صورت ناهوشيار بر غريزه جنسي کودک تأثير مي گذارد و وقتي صحنه نزديکي پدر و مادر را ببيند، ممکن است به جهت تقليد، همان کار را با همسالان خود انجام دهد يا به سبب کنجکاوي، با آلت تناسلي خود بازي کند که در هر دو صورت، لذتي را در پي خواهد داشت و همين لذت و استمرار عمل، او را دچار انحرافات جنسي مي کند.تصوير يا صداي عمل جنسي والدين، در حافظه و ضمير ناخودآگاه کودک مي ماند و سبب فشارهاي جنسي بر او در دوران نوجواني و به ويژه بلوغ مي شود که غرايز جنسي در او بروز مي يابد.در خبرها آمده بود: جوان 27 ساله اي که به سبب انحرافات جنسي به 2 بار اعدام و 3 سال زندان محکوم شد، در اعترافات خود، علت انحراف خويش را مشاهده روابط جنسي والدين ذکر کرد؛ به همين سبب، در قرآن کريم دستور داده شده است که به کودکانتان بياموزيد هنگام خلوت با همسر خود( پيش از نماز صبح، هنگام ظهر، و پس از نماز عشاء)، سرزده به اتاق شما وارد نشوند؛ چرا که ممکن است پوشش مناسبي نداشته باشيد( نور، 58) يا شما را در حال آميزش ببينند و سبب بلوغ زودرس آنان شود.

سلام ببخشید این حدیث درمورد همه صدق میکنه؟وقتی پدرومادر به فکر نیستن بچه چه گناهی داره که ایندش خراب شه من تو خونه امنیت دارم اما پدرم چندان به خواب یا بیدار بودنم توجه نداره و کار خودشو میکنه من خیلی میترسم از زمانی که به بلوغ رسیدم مشکل پیدا کردم یه دوره خودارضایی داشتم اما شکر خدا با نمازم ترکش کردم من می ترسم حتی درسمم به این خاطر عوض شده من با خوندن این تاپیک تازه فهمیدم مشکلم از کجا نشات میگیره میشه یه نفر جواب منو بده من چیکار کنم؟راستش خانوادم به من درمورد رابطه جنسی توضیحی ندادن و فکر میکنم من هیچی نمیدونم به خاطر همینه که انقد راحتن ولی من اینو از یکی از دوستام فهمیدم و حالام از اون شخصی که منو آگاه کرده متنفرم نمیدونم باید چیکار کنم میشه جواب بدید شرمنده که انقد رک حرف زدم
    ویرایش توسط a girl : 12-20-2015 در ساعت 03:14 PM

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط a girl نمایش پست ها
    سلام ببخشید این حدیث درمورد همه صدق میکنه؟وقتی پدرومادر به فکر نیستن بچه چه گناهی داره که ایندش خراب شه من تو خونه امنیت دارم اما پدرم چندان به خواب یا بیدار بودنم توجه نداره و کار خودشو میکنه من خیلی میترسم از زمانی که به بلوغ رسیدم مشکل پیدا کردم یه دوره خودارضایی داشتم اما شکر خدا با نمازم ترکش کردم من می ترسم حتی درسمم به این خاطر عوض شده من با خوندن این تاپیک تازه فهمیدم مشکلم از کجا نشات میگیره میشه یه نفر جواب منو بده من چیکار کنم؟راستش خانوادم به من درمورد رابطه جنسی توضیحی ندادن و فکر میکنم من هیچی نمیدونم به خاطر همینه که انقد ارحتن ولی من اینو از یکی از دوستام فهمیدم و حالام از اون شخصی که منو آگاه کرده متنفرم نمیدونم باید چیکار کنم میشه جواب بدید شرمنده که انقد رک حرف زدم
    یک تایپک جداگانه بزنید و مشکلتون بیان کنید با جزیات چند ساله هستین و چند خواهر وبرادر هستین، اتاق جداگانه می خوابین ، دچار افسردگی هستین یا نه ، احساس گناه می کنید به پدر ومادر تون چه حسی دارین از این دست مورد... . روابط جنسی هم از هرکسی نپرسید ممکنه اموزش غلط بده و به بیراه بکشه شما رو
    ویرایش توسط omidd : 12-20-2015 در ساعت 03:17 PM

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

سلام.ممنون.با چه روانشناسی باید صحبت کنم؟از کجا گیر بیارم؟شهر ما یکی دوتا داره که نسبتا دور و برشون شلوغه و نمیتونم ریسک کنم و حضوری برم مشاوره.
    بابا ایوالا!!!!! من سرم درد بکنه بگم نمیتونم برم دکتر شهرمون کوچیکه وریسک کنم و......!!!!!!!!

این حرفها چیه عزیز دکتر خجالت نداره که خجالت ابن داره که من خودم رو درمان نکنم(توسط متخصص) و بیمار و گرفتارتر شم.!!؟؟

یه همونها رجوع کن سپاس

dr
    امضای ایشان

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20967
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    بابا ایوالا!!!!! من سرم درد بکنه بگم نمیتونم برم دکتر شهرمون کوچیکه وریسک کنم و......!!!!!!!!این حرفها چیه عزیز دکتر خجالت نداره که خجالت ابن داره که من خودم رو درمان نکنم(توسط متخصص) و بیمار و گرفتارتر شم.!!؟؟یه همونها رجوع کن سپاسdr
    یعنی میفرمایید آبروم رو گرو بذارم برم مشاوره.بعد معلوم نیست راهی مه میدن بتونم اجراش کنم یا نه؟من برای وضعیت قبلیم همش تلفنی صحبت میکردم نه حضوری.اونم از شهرای دیگه.

29. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

یعنی میفرمایید آبروم رو گرو بذارم برم مشاوره.بعد معلوم نیست راهی مه میدن بتونم اجراش کنم یا نه؟من برای وضعیت قبلیم همش تلفنی صحبت میکردم نه حضوری.اونم از شهرای دیگه.
    از کی تا حالا مطب دکتر و متخصص رفتن آبرو ریزیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! !؟؟؟

مشاور نیز که محرم اسراره. اگه میخواهید مشکلتون کم شه و یا حل بشه راه صحیح و درست همینه. انتخاب با شماست.

موفق باشید

سپاس
    dr
    امضای ایشان

30. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41578
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    سلام
    اگر می تونید پدرتون پیش مشاور و روانشناس ببرین و اگر نشد با یک مشاور حقوقی صحبت کنید پدر شما به احتمال زیاد بیمار هستند واز راه قانونی اقدام کنید ،ببخشین ولی پدر شما صلاحیت تربیت فرزندان خودش نداره برادران شما ممکنه به انحراف کشیده بشند و خدانکرده به خود شما هم اسیب بزند
    حالا باید چیکار کنیم

31. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48878
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=انتظار;146038]سلام.یه مسئله ای هست که خیلی آزارم میده یعنی ذهنیتم رو داغون کرده.قبلا گفته بودم که پدر بنده از موقع شروع سن بلوغم از جسمم لذت میبرد و با تحریک جنسی خودش رو ارضا میکردو تا چند سال ادامه داشت.بحث حالت غیر ثباتم از اون ممسئله به کنار ولی الان مدتیه در رابطش با مادرم اصلا به اینکه کسی خواب باشه یا نباشه توجه نمیکنن در حدی که صدای درد یا پچ پچ از اتاق به صورت واضح میشنوم.یا اینکه برادرم که داره به سن بلوغ میرسه پیش اونا میخوابه گ گاهی به مادرم میگه که چرا دیشب بابام اذیتت کرد؟من دختر بزرگیم بعد از اون مسائلی که برا در طول چند سال گذشته برام اتفاق افتاد سختمه این چیزا رو تحمل کنم.اونم هر شب یا یه شب در میون.شوخی های پدرم هم در بین خانواده با الفاظ خیلی زشتیه.راستی جالب اینجاست که چه خواب باشیم و چه بیدار پدرم پا میشه و میره حموم و بعضی وقتا باهم میرن.یعنی تا این حد تابلوتروخدا ذهنم داغون شده.از بچگی منو بلاجبار با مسائل جنسی آشنا کردن.کمک کنید من

32. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49541
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    1

چه عجیب

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)