مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

موضوع: بی توجهی پدر و مادر به فرزندان در رابطه جنسی

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16568
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.58
    تشکـر
    164
    تشکر شده 284 بار در 181 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : بی توجهی پدر و مادر به فرزندان در رابطه جنسی

به نظر من این مساله رو اول با مادرشون مطرح کنید و بگید که شب صدای اون ها رو می‌شنوید
    تا زمانی که شما این مساله رو به روی مادر تون نیارید نمی تونید انتظار داشته باشید که رفتار شون رو عوض کنن
    بعد بگین که به خاطر این که برادر تون تو سن بلوغ شاهد این روابط هست احساس خطر می کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

2. کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,031 بار در 582 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط انتظار نمایش پست ها
    سلام.ممنون از کمک هایی که کردید...جواب سوالاتون.غیر از این ترم یه ترم دیگه دارم تا لیسانس.یعنی دستم توی جیب خودم نیست که بتونم مستقل بشم.با یه مشاور حقوقی هم نمیتونم صحبت کنم اینا خانواده من هستن.با خاله و عمه اصلا راحت نیستم با یکی از آجیام راحتم که مطمئنم این کارو نمیکنه که چیزی بگه.جدیدا خواستگار دارم.وقتی گفتید فرار قشنگ فکر توی ذهنم رو گفتید.چون حس میکنم تنها راه چارم همینه.با هر شرایطی قبولش دارم.چون به یه تکیه گاه احتیاج دارم.امنیت میخوام.بودنم اونجا فقط حال روحی و روانیم رو بیشتر بدتر میکنه.جو رو نمیتونم تغییر بدم پس باید خودم رو تغییر بدم.اگه ازدواج اشتباهه.پس راه چاره چیه؟؟؟
    سلام

اگر جوابیه به من زدی عزیز و سوال کردی باید عرض کنم راه چاره رو خدمتتون دادم که با کمی دقت جواب رو پیدا میکنید و حتما حتما ازدواج اینجوری از منزل پدی و مادری شما بدتر خواهد بود.

تکیه گاه شما خود شما و عقل شماست که باید به کارش انداخت اونم توسط خود شما و با کمک متخصصین(مشاوران حاذق).

موفق باشید

سپاس
    dr
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    20967
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

اگر جوابیه به من زدی عزیز و سوال کردی باید عرض کنم راه چاره رو خدمتتون دادم که با کمی دقت جواب رو پیدا میکنید و حتما حتما ازدواج اینجوری از منزل پدی و مادری شما بدتر خواهد بود.

تکیه گاه شما خود شما و عقل شماست که باید به کارش انداخت اونم توسط خود شما و با کمک متخصصین(مشاوران حاذق).

موفق باشید

سپاس
    dr
    سلام.ممنون.با چه روانشناسی باید صحبت کنم؟از کجا گیر بیارم؟شهر ما یکی دوتا داره که نسبتا دور و برشون شلوغه و نمیتونم ریسک کنم و حضوری برم مشاوره.

5. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    20967
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    شرایطت من خوب درک میکنم چون منم تو یه همچین خانواده ای زندگی کردم بارها و بارها شاهد عینی روابط پدر و مادرم بودم وچون کاری ازم برنمیومد و جرات حرف زدن با کسی رو نداشتم با خودارضایی خودمو اروم میکردم (بیست سال میفهمی!!!! بیست سال) خیلی سعی کردم تا راهی پیداکنم که هم کمتر خونه باشم و هم شب ها راحت بخوابم. اول از همه از دوتابالش استفاده کردم برای خواب یکی زیر سرم و یکی روی سرم اینجوری کمتر صدا میشنیدم و دوم رفتم سرکار دو شیفت و خسته و کوفته میومدم خونه اینجوری شب ها اینقدر خسته بودم که مثل جنازه می افتادم و هم سریعتر خوابم میبرد و هم کمتر خودارضایی می کردم. شماهم بگرد و ببین تو این خونه چه جوری میتونی راه های فرار از این موضوع رو پیدا کنی مطمن باش اگر صدنفر هم بیان با پدر و مادرت حرف بزنن اونا درکی از این موضوع ندارن چون هنوز فکر میکنن شما هنوز مثل یک نوزاد میخوابید و تا زمانی که گرسنه نباشید ازخواب بیدار نمیشد وقتی هم بیدار میشید با گریه و سر و صدا که اوناهم متوجه بشم (نمیدونم منظور منو متوجه میشی یا نه) اونا نمیتونن این رو قبول کنن که شما هم توی اون خونه حریم خصوصی و شخصی لازم دارید و هنوز خودشون رو رهبر و فرماندار خونه میدونن
    راست میگید.منم بچگی سرم رو محکم زیر بالشت فشار میدادم و تمام تنم میلرزید و قلبم تپشش تند میشد.ولی من بعد از مشکلی که برام پیش اومد تا هفت سال که ادامه داشت و تا زمان خوب شدنم از مسائل جنسی متنفر بودم.بدم میومد که دوباره شخصی بخواد منو برای خودش بدونه و هر کاری کنه.یاد پدرم میوفتادم.و هر وقت به ازدواج فکر میکردم در کنارش طلاق بود قبل از شروع رابطه.

6. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    20967
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    1
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    خواهر گلم خوش حالم که همچنان به فکر حل مشکلت هستی .
    عزیزم برادرت رو که میتونی از اون اتاق بکشی بیرون .به هر ترفندی با جایزه و...
    بهش بگو تو مردی دیگه زشته پیش بابا و مامان بخوابی .
    به جاش میتونی تو اتاق من بخوابی ومثل یه مرد مواظب من باشی .
    عکس العمل مادرت وقتی برادرت در مورد شب قبل ازش سوال می کنه چیه ؟

سعی کردم چند بار ولی نشد‌.حتی به خود مامانم هم گفتم که بزرگ شده و نباید پیش شما بخوابه.دروغ چرا چند بار بعد از حرفم مامانم سعی کرد خواشو جدا کنه ولی بی فایده بود.برادرم خیلیییییی وابسته به مادرمه‌.
    جدیدا هم کارایی میکنه که کفر پدرمو در میاره.سعی میکنه کاری کنه که خودش و مادرم جدا بخوابن.یا میگه چرا پدرم پیش مادرم میخوابه.خیلی نگرانم.

وقتی از شب قبل میپرسه مامانم سر یه مسئله دیگه توجیه میکنه.مثلا میگه پدرت ازم فلان کار رو میخواست و نتونستم پاشم نشست غر بزنه.یعنی همیشه تقریبا ازین بهونه ها میاره...

7. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6350
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.55
    تشکـر
    882
    تشکر شده 601 بار در 298 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط انتظار نمایش پست ها
    راست میگید.منم بچگی سرم رو محکم زیر بالشت فشار میدادم و تمام تنم میلرزید و قلبم تپشش تند میشد.ولی من بعد از مشکلی که برام پیش اومد تا هفت سال که ادامه داشت و تا زمان خوب شدنم از مسائل جنسی متنفر بودم.بدم میومد که دوباره شخصی بخواد منو برای خودش بدونه و هر کاری کنه.یاد پدرم میوفتادم.و هر وقت به ازدواج فکر میکردم در کنارش طلاق بود قبل از شروع رابطه.
    درکت میکنم منم خیلی درگیر بودم 31 سالمه و تازه عقد کردم هیچ وقت فکر نمیکردم بتونم ازدواج کنم ولی خیلی باخودم کلنجار رفتم و به خودم قبولوندم که ارامش بخش ترین جای دنیا اغوش همسره. قسم خوردم وقتی خودم مادر شدم رعایت این مسائل رو بکنم و زجری که خودم کشیدم رو بچه م نداشته باشه به خدا توکل کن و از خدا فقط آرامش بخواه
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

8. کاربران زیر از بهشت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.16
    تشکـر
    9,983
    تشکر شده 12,805 بار در 6,497 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت نمایش پست ها
    درکت میکنم منم خیلی درگیر بودم 31 سالمه و تازه عقد کردم هیچ وقت فکر نمیکردم بتونم ازدواج کنم ولی خیلی باخودم کلنجار رفتم و به خودم قبولوندم که ارامش بخش ترین جای دنیا اغوش همسره. قسم خوردم وقتی خودم مادر شدم رعایت این مسائل رو بکنم و زجری که خودم کشیدم رو بچه م نداشته باشه به خدا توکل کن و از خدا فقط آرامش بخواه
    اغوش همسر؟؟؟ شیطون شدی

10. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    24659
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    69
    تشکر شده 77 بار در 48 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

خییییلی ناراحت شدم

بچه بودیم از مامانمون میپرسیدیم چجوری به دنیا اومدیم؟میگفتن فرشته ها شمارو تو بغل من گذاشتن!!!!!!!!!!!!!

آخه چقد وقاحت!!!!!!!!!!

ببخشیدا ولی به قول دوستمون پدر شما بیماره واین بیماری به مادرتون سرایت کرده

بیشتر از شما داداشتون در خطره یجوری باید متقاعدش کنید که دیگه تو اتاقشون نخوابه

بنظر من که همه رک هستن و شرم وحیا ندارن شماهم رک با مادرتون صحبت کنید که دارین عذاب میکشین و داداشتون در خطره.......... خیییییلی مراقب خودت باش

11. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    135
    تشکر شده 230 بار در 166 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    اگر کودک، شاهد فعاليت جنسي والدين و ديگران باشد، در انحراف جنسي او در آينده تأثير خواهد گذاشت؛ بدين سبب، اولياي الهي در اين باره هشدار داده اند.

رسول خدا فرمود:
    و الذي نفسي بيده لو انّ رجلاً غشي إمراته و في البيت صبيٌ مستيقظٌ يراهما و يسمع کلامهما و نفسهما ما افلح ابداً ان کان غلاماً کان زانياً او جاريةً کانت زانيةً.
    سوگند به کسي که جانم در دست او است، اگر مردي با همسر خود بياميزد و در خانه، کودکي بيدار باشد و ببيند يا سخن و صداي نفس کشيدن آن ها را بشنود، هرگز رستگار نمي شود و سرانجام به زنا آلوده خواهد شد؛ چه پسر باشد و چه دختر.

آن بزرگوار، از آميزش زن و مرد در حالي که کودک در گهواره به آنان بنگرد، نهي فرموده است.

نزديک به اين مضمون، از امام صادق(ع) رسيده است که فرمود:
    (لا يجامع الرجل امرأته و لا جاريته و في البيت صبيٌ فذلک مما يورثٌ الزنا)مرد با همسر خود، نزديکي نکند؛ در حالي که در خانه کودکي هست؛ زيرا سبب زنا مي شود.
    اين فرمان، از ديگر اولياي الاهي نيز رسيده است.

علت اين تأکيد، آن است که عوامل بيروني و محيطي، به صورت ناهوشيار بر غريزه جنسي کودک تأثير مي گذارد و وقتي صحنه نزديکي پدر و مادر را ببيند، ممکن است به جهت تقليد، همان کار را با همسالان خود انجام دهد يا به سبب کنجکاوي، با آلت تناسلي خود بازي کند که در هر دو صورت، لذتي را در پي خواهد داشت و همين لذت و استمرار عمل، او را دچار انحرافات جنسي مي کند.تصوير يا صداي عمل جنسي والدين، در حافظه و ضمير ناخودآگاه کودک مي ماند و سبب فشارهاي جنسي بر او در دوران نوجواني و به ويژه بلوغ مي شود که غرايز جنسي در او بروز مي يابد.در خبرها آمده بود: جوان 27 ساله اي که به سبب انحرافات جنسي به 2 بار اعدام و 3 سال زندان محکوم شد، در اعترافات خود، علت انحراف خويش را مشاهده روابط جنسي والدين ذکر کرد؛ به همين سبب، در قرآن کريم دستور داده شده است که به کودکانتان بياموزيد هنگام خلوت با همسر خود( پيش از نماز صبح، هنگام ظهر، و پس از نماز عشاء)، سرزده به اتاق شما وارد نشوند؛ چرا که ممکن است پوشش مناسبي نداشته باشيد( نور، 58) يا شما را در حال آميزش ببينند و سبب بلوغ زودرس آنان شود.

سلام ببخشید این حدیث درمورد همه صدق میکنه؟وقتی پدرومادر به فکر نیستن بچه چه گناهی داره که ایندش خراب شه من تو خونه امنیت دارم اما پدرم چندان به خواب یا بیدار بودنم توجه نداره و کار خودشو میکنه من خیلی میترسم از زمانی که به بلوغ رسیدم مشکل پیدا کردم یه دوره خودارضایی داشتم اما شکر خدا با نمازم ترکش کردم من می ترسم حتی درسمم به این خاطر عوض شده من با خوندن این تاپیک تازه فهمیدم مشکلم از کجا نشات میگیره میشه یه نفر جواب منو بده من چیکار کنم؟راستش خانوادم به من درمورد رابطه جنسی توضیحی ندادن و فکر میکنم من هیچی نمیدونم به خاطر همینه که انقد راحتن ولی من اینو از یکی از دوستام فهمیدم و حالام از اون شخصی که منو آگاه کرده متنفرم نمیدونم باید چیکار کنم میشه جواب بدید شرمنده که انقد رک حرف زدم
    ویرایش توسط a girl : 12-20-2015 در ساعت 02:44 PM

12. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.99
    تشکـر
    2,283
    تشکر شده 1,684 بار در 1,074 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط a girl نمایش پست ها
    سلام ببخشید این حدیث درمورد همه صدق میکنه؟وقتی پدرومادر به فکر نیستن بچه چه گناهی داره که ایندش خراب شه من تو خونه امنیت دارم اما پدرم چندان به خواب یا بیدار بودنم توجه نداره و کار خودشو میکنه من خیلی میترسم از زمانی که به بلوغ رسیدم مشکل پیدا کردم یه دوره خودارضایی داشتم اما شکر خدا با نمازم ترکش کردم من می ترسم حتی درسمم به این خاطر عوض شده من با خوندن این تاپیک تازه فهمیدم مشکلم از کجا نشات میگیره میشه یه نفر جواب منو بده من چیکار کنم؟راستش خانوادم به من درمورد رابطه جنسی توضیحی ندادن و فکر میکنم من هیچی نمیدونم به خاطر همینه که انقد ارحتن ولی من اینو از یکی از دوستام فهمیدم و حالام از اون شخصی که منو آگاه کرده متنفرم نمیدونم باید چیکار کنم میشه جواب بدید شرمنده که انقد رک حرف زدم
    یک تایپک جداگانه بزنید و مشکلتون بیان کنید با جزیات چند ساله هستین و چند خواهر وبرادر هستین، اتاق جداگانه می خوابین ، دچار افسردگی هستین یا نه ، احساس گناه می کنید به پدر ومادر تون چه حسی دارین از این دست مورد... . روابط جنسی هم از هرکسی نپرسید ممکنه اموزش غلط بده و به بیراه بکشه شما رو
    ویرایش توسط omidd : 12-20-2015 در ساعت 02:47 PM

13. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)