مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: تحمیل نظر خانواده

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5223
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    204
    تشکر شده 20 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دیگه نمی تو نم با مادرم ارتباط برقرار کنم!دوستان لطفا کمک!!!!!!!!!

ممنون دوست عزیز.این پاسختون عالی بود.چون به حرفای اصلیم رسیدم.
    همیشه سعی کردم خوب باشم و خوبی کنم. ولی همیشه یه فرد بدی انگار تو کمینم بوده.
    من از خودم ترسیده ام. خیلی !چون قبلابه خاطر اعتماد زیاد پدر و مادرم به زندگیم و تصمیماتم تقریبا آزادی عمل و فکری بالایی داشتم .کم کم نا راضی شدم. دلم توجه یا منع یا مدیریت شدن می خواست.
    خودمم واسه کارام فیلترای قوی داشتم ولی اقتضای سنم خواسته هاییرو ایجاد کرده بود.
    نیاز داشتم نصیحت بشم. کنترل بشم. البته چون به خاطر برشکستگی مالی پدرم و اتفاقات پیش اومده بین خونواده ها تو فامیل ضربه خورده بودم ووالدینم ملاحظه مو می کردن و با افت تحصیلی و پرخاشگریهام برخورد جدی نداشتن و بهم اعتماد هم داشتن.بعد از یه مدت نسبتا طولانی انگار جسور و سرخود شده بودم. انگار زود مستقل شده بودم. همه می گفتن نسبت به هم سن و سالهام عاقلانه تر رفتار میکنم. ولی به این خوبی هام نبود.
    انگار یه بره رها بشه تو گله ی گرگا. البته یه دوست نادونم داشتم. و شرایط مالی پدرم هیچ ثبات و اطمینان خاطری نداشت. هنوز به اندازه ی کافی دنیا دیده نبودم وبزرگ نشده بودم.تو همون زمان ها بود که اشتباهات وضربه دیدن هام شروع شد . نگران بودم همش که نکنه امروز یا الانم یه اشتباه کنم. به دنبال جسارتام ضربه های بدتر و حتی جبران ناپذیری رو تو سالهای اخیر دیدم. و گاهی در عمل اصلا به خودم و هیچ کسی اعتماد ندارم حتی اگه فکرم منطقی باشه بازم میترسم از آسیب هایی که ممکنه نا خواسته به دیگران بزنم یا دیگران به من. البته یه کم بهتر شدم. اما من تو گذشتم آسیبای بیشمار و شدید روحی و روانی خوردم که شاید بعضی هاش تو سن های بالاتر خودشو نشون داد. الان با دیدن هر چیز مرتبتی به آسیب هام تو جامعه ویا حتی خونه و خونواده حالم بد میشه.فقط گاهی کنترل خودمودارم.آدم فوق العاده حساسی بودم. خیلی. ولی خودم خبر نداشتم. زیاد بهم ظلم شده. چه از طرف خودم چه دیگران. بعضی وقتا فکر میکنم چطوری الان هنوزرو پام وایسادم. فقط اینو فهمیدم که هر وقت احساس ضعف کردم و به خصوص اون رو به کسی چه دوستم چه عزیز زندگیم و هر کسی به غیر از سه نفر اعًضای خونوادم نشون دادم نامردای بی معرفت بد جوری بهم ضربه زدن. واسه آخریش انگار تا همین چند روز پیش هنوزم تو کما بودم. دیگه نمیخوام این طعم وحشتناک ضعف رو بچشم. ازش متنفرم. از غرورم بدم میاد چون همیشه بعد ازون یه شکست دارم انگار.حتی می ترسم به بعضی شرایط ببالم.یا از داشتن چیزی احساس خوشبختی کنم که نکنه یه وقت تو این حس غرق بشم و از دستش بدم. بعضی وقتا واقعا حس میکنم گم شدم. نمی دونم درست چیه!
    آخه این روزا معنی خوب یا بدبودن هر عملی با کلی توجیه تغییر داده شده. قوانین خدا هم حتی استثنا پیدا کردن.
    از دست ما آدما!
    به خاطر نشون دادن دنیای وحشتناک درونم متاسفم البته هر بار که می نویسم آروم میشم. حالم بهتر میشه. فکر کنم آدم درون گرایی هستم.و بیشتر شکستن هام هم واسه همینه.
    ویرایش توسط ADAMEKHOOB : 08-08-2014 در ساعت 05:44 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از ADAMEKHOOB بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دانشجوی روانشناسی و پژوهشگر در زمینه روانشناسی و فلسفه و ادبیات
    شماره عضويت
    5305
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بحث خیلی گسترده شد و شاخ و برگ پیدا کرد!اینطور مواقع بهتره بحث منظم پیش بره اگر مایل بودید میتونید با آی دی من در یاهو در تماس باشید تا مفصل تر صحبت کنیم: elmino93
    چون به قله‌ها می‌رسم خود را همواره تنها می‌بینم
    از شما چه کسی می‌تواند ایستاده بر بلندی‌ها بخندد؟

فردریش نیچه

4. کاربران زیر از Dark light بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5223
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    204
    تشکر شده 20 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark light نمایش پست ها
    بحث خیلی گسترده شد و شاخ و برگ پیدا کرد!اینطور مواقع بهتره بحث منظم پیش بره اگر مایل بودید میتونید با آی دی من در یاهو در تماس باشید تا مفصل تر صحبت کنیم: elmino93
    از لطفتون خیلی ممنونم دوست عزیز!
    درست میگید بنده خیلی مشکلات رو پی در پی و پیچیده و شاخ و برگ دار مطرح کردم. همچنین بی نظم و ترتیب.
    تو اون لحظه چیزهایی که یادم اومد رو نوشتم.
    فکر می کنم بهترین راه اینه که مشکلاتم رو تحت عنوان های مختلف و با ارسال های جدا گانه مطرحم کنم تا برای دوستان کمتر وقت گیر بشه و بررسی اش ممکن باشه!

6. کاربران زیر از ADAMEKHOOB بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

تحمیل واتساب,  تحمیل اغانی,  تحمیل العاب,  تحمیل,  تحمیل فایبر,  تحمیل ماسنجر,  تحمیل سناب شات,  تحمیل فیس,  تحمیل یوتیوب,  تحمیل انستقرام,  نظریه تحمیل فرهنگی,  مشکلات زندگی,  مشکلات زناشویی,  مشکلات اینستاگرام,  مشکلات وایبر,  مشکلات معده,  مشکلات جوانان,  مشکلات بازی gta v,  مشکلات کبد,  مشکلات خانوادگی,  مشکلات سمند ef7,  کمک,  کمک رسان ایران,  کمک پرستاری,  کمک های اولیه,  کمکم کن,  کمک به دیگران,  کمکم کن گوگوش,  کمک کن فرزاد فرزین,  کمک به محک,  کمک فنر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)