نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تنهایی

1192
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3746
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنهایی

سلام
    من یه دختر بیست وپنج ساله هستم. ارشد گرفتم. از دوران بچگی به علت کار زیاد پدر و مادر همیشه تنها در خونه بودم. از طرفی مادر و پدرم به هیچ وجه رابطه خوبی بایکدیگر نداشتند. در زندگی همیشه احساس تنهایی می کردم وسعی می کردم تنهایی خودمو با دوستانم پر کنم. من هیچ وقت با مادرم رابطه صمیمی نداشتم. هیچ وقت هیچ کسی خونه ما نمیاد. همیشه دوست داشتم زودتر دکتری قبول شوم وازدواج کنم واز این خونه وبه ویژه مادرم دور بشم. ویک همراه برای زندگیم انتخاب کنم.کسیکه جای خالی همه تنهاییمو پر کنه. دیگه از تنهاییی خسته شدم اعصابم به هم ریخته به من اجازه ازدواج نمی دن و تابه حال اجازه ورود هیچ خاستگاری را ندادند. از طرف یتازگیا میگن برو خارج. از این زندگی راکد خسته شدم چه کنم؟ دارم دیوونه میشم بعضی مواقع آرزوی مرگ می کنم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تنهایی

سلام. آیامادر یا پدرشما سابقه ی مشکل عصبی دارند؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3746
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مجدد پدرم وقتی عصبی میشه خیلی بد میشه من کلا از مرد جماعت میترسیدم تا اینکه در دوره دانشگاه با یک آقایی هم گروه شدم بعد از مدت کوتاهی ازمن خاستگاری کرد وبا جواب منفی من روبرو شد البته بارها تقاضایش را تکرار کرد ولی با توجه به اینکه میدونستم به درد هم نمیخوریم جوابه منفی دادم اما به علت رفتارهای مهربونش خیلی دیدم نسبت به آقایون و ازدواج خوب شد. اما مادرم کلا با هیشکی ارتباط صمیمی نداره یه روز خوبه یه روز بده روحییه متعادلی نداره خیلی مقرراتیه در واقع فقط به فکر غذا ومادیات ماست نه روحمون من از دوره دبیرستان ازش دور شدم. مثلا میگه دکتری بخون اما به خاطر خودش نه من وخیلی با لحن بد حرف میزنه. مثلا ازش یه سوال می پرسی یا جواب نمیده یا بهت سرکوفت میزنه یا با پشت چش نازک کردن جوابتو میده.کلا هیشکیو قبول نداره حتی وقتی بهترین بودم می گفت هنری نکردی برو بچه های مردمو ببین. به همین خاطر من وحتی خواهر برادرم کمی روحیه وسواسی داریم. چرا که شنیدم افرادیکه مادر وپدر کمال طلب دارن وسواسی میشن.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3750
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شما باهاشون خوب رفتار كنيد....الان كه دانشگاهم رفتين نگران نباشيد حتما با يه آدم خوب و مهربون ازدواج ميكنيد....چون خودتونم دنبال محبت به بقيه هستين

5. کاربران زیر از behesht بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

سلام... البته رفتن به خارج میتونه یه جور رهایی باشه ... ولی بهتره با یک متخصص حتما"مشاوره کنید ...
    88422495 - 021
    88472864 - 021

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست خوبم منم شرایطی مشابه که نه،برابر تو داشتم و تمام حستو درک میکنم،حداقلش تو خواهر داری من که اونم ندارم و هیچوقت مامانم اجازه نداد باش دوست شم و با دیسیپلین و برخوردای شدیدش منو روند از خودش.متاسفانه من با کسی واسه حل مشکلم دوست شدم و الان کلی پشیمونم این خیلی خوبه که تو زجر تنهاییو به جون خریدی.مطمئن باش خدا بهترینها را برات رقم میزنه.

8. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد