مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خانواده

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5067
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خانواده

من بهنام 22 ساله اخرین فرزند چجوری بگم چهارمین فرزند کارشناسی رشته برق
    پدر و مادر من ماله دهه 60 هستن پدرم دیکتاتور مادرم سید یک دنده اعصاب خراب پدرم بیرون پیش همه بهترین ادمه همه رو راهنمایی میکنه از هر لحاظ خودشه خوب نشون میده ولی تو خونه یه ادمه که هیچ وقت گناههای خودشه قبول نکرده و نمیکنه مادرم هم یه ادم با مغز کوچیک هیچی از محبت مادری نمیدونه وقتی میرم بغلش کنم منو پس میزنه محبت نمیکنه به هر چی منت میزنه من هیچ محبتی ندیدم پس باید یه ادم وحشی درنده میشدم ولی به خدا یه قلبی دارم به صافی دریا روح لطیف ترسو من پیش غریبه ها خجالتیم حرف نمیزنم من یه بدبختم من نمیتونم حرفای دلم و به پدر مادرم بگم اگه بگم میکوبن تو سرم
    از لحاظ مالی معمولی دوست دارم ازدواج کنم ولیی با کدوم پول از لحاظ کاری هیچی
    وقتی میخوام با یه دختری رابطه برقرار کنم نمیتونم خجالت میکشم شرمم میاد دوست دارم یکی باشه که بهم توجه کنه درکم کنه منو بفهمه چیکار کنم راهنماییم کنین؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3761
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    197
    تشکر شده 178 بار در 114 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : خانواده

سلام بهنام جان.چرا نمیری مشاور؟مطمئنن واسه بهبود حالت خوبه
    خب اینکه خیلی پدر مادرا احساساتی نیستن توی گفتار کاملا طبیعیه و باید پذیرفت ولی به این درک برس که اونا ما رو خیلی خیلی دوست دارن و فقط بلد نیستن بهمون نشون بدن.پس در مورد اینکه به کسی نیاز داری که بفهمه تورا درکت کنه و حرفاتو بشنوه اول از همه سعی کن از جنس موافق خودت شروع کنی تا بتونی به ارتباطای بالاتر یعنی جنس مخالف برسی.یعنی اول دوست پیدا کن بیشتر برو تو اجتماع و باهاشون بگرد(البته نه دوست ناباب)تا اینجوری کم کم اون حالت خجالتیت کمرنگ شه تا ارتباطاتتو با هم جنسات قوی نکنی مطمئن باش خجالتت کم نمیشه واسه ارتباط با دختر.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خانواده,  خانواده برتر,  خانواده دكتر ارنست,  خانواده حسن جوهرچی,  خانواده هاشمی رفسنجانی,  خانواده هاشمي رفسنجاني,  خانواده دکتر ارنست,  خانواده سبز,  خانواده خوشبخت,  خانواده سگ سانان,  خانواده برتر,  خانواده دکتر ارنست,  خانواده یک,  خانواده دكتر ارنست,  خانواده هاشمی رفسنجانی,  خانواده حسن جوهرچی,  خانواده هاشمي رفسنجاني,  خانواده خوشبخت,  خانواده سبز,  خانواده رفسنجانی,  فرزند,  فرزندان پیامبر,  فرزندان رضا پهلوی,  فرزندان شاه,  فرزندم,  فرزندان سردار سلیمانی,  فرزندان دونالد ترامپ,  فرزندان هاشمي رفسنجاني,  فرزندان هاشمی,  فرزندان حسن جوهرچی,  مادريت,  مادريت انك اناني,  مادر,  مادرنا والو,  مادري,  مادارا,  مادريتا,  مادريت اني احبك كلمات,  مادرم,  مادريت انك اناني كلمات,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)