نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خانواده

974
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5067
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy خانواده

من بهنام 22 ساله اخرین فرزند چجوری بگم چهارمین فرزند کارشناسی رشته برق
    پدر و مادر من ماله دهه 60 هستن پدرم دیکتاتور مادرم سید یک دنده اعصاب خراب پدرم بیرون پیش همه بهترین ادمه همه رو راهنمایی میکنه از هر لحاظ خودشه خوب نشون میده ولی تو خونه یه ادمه که هیچ وقت گناههای خودشه قبول نکرده و نمیکنه مادرم هم یه ادم با مغز کوچیک هیچی از محبت مادری نمیدونه وقتی میرم بغلش کنم منو پس میزنه محبت نمیکنه به هر چی منت میزنه من هیچ محبتی ندیدم پس باید یه ادم وحشی درنده میشدم ولی به خدا یه قلبی دارم به صافی دریا روح لطیف ترسو من پیش غریبه ها خجالتیم حرف نمیزنم من یه بدبختم من نمیتونم حرفای دلم و به پدر مادرم بگم اگه بگم میکوبن تو سرم
    از لحاظ مالی معمولی دوست دارم ازدواج کنم ولیی با کدوم پول از لحاظ کاری هیچی
    وقتی میخوام با یه دختری رابطه برقرار کنم نمیتونم خجالت میکشم شرمم میاد دوست دارم یکی باشه که بهم توجه کنه درکم کنه منو بفهمه چیکار کنم راهنماییم کنین؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خانواده

سلام بهنام جان.چرا نمیری مشاور؟مطمئنن واسه بهبود حالت خوبه
    خب اینکه خیلی پدر مادرا احساساتی نیستن توی گفتار کاملا طبیعیه و باید پذیرفت ولی به این درک برس که اونا ما رو خیلی خیلی دوست دارن و فقط بلد نیستن بهمون نشون بدن.پس در مورد اینکه به کسی نیاز داری که بفهمه تورا درکت کنه و حرفاتو بشنوه اول از همه سعی کن از جنس موافق خودت شروع کنی تا بتونی به ارتباطای بالاتر یعنی جنس مخالف برسی.یعنی اول دوست پیدا کن بیشتر برو تو اجتماع و باهاشون بگرد(البته نه دوست ناباب)تا اینجوری کم کم اون حالت خجالتیت کمرنگ شه تا ارتباطاتتو با هم جنسات قوی نکنی مطمئن باش خجالتت کم نمیشه واسه ارتباط با دختر.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد