مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31

موضوع: خودکشی دختر 14 ساله ام

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26292
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    19
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Exclamation خودکشی دختر 14 ساله ام

سلام. من 4 تا دختر دارم. 25 ساله 23 ساله و 14 ساله و 5 ساله.
    دو تا دخترای اولم توی سن بلوغ دخترای خوبی بودن. اما دختر سومیم اینطوری نیست. خیلی خیلی پرخاشگره. عصبیه. ناراحته همیشه. البته بگم که از نظر ظاهری هم فک میکنه نسبت به بقیه کمتره.(چه از خواهراش و چه از دوستاش)

همش دلش میخواد آزاد باشه. تنها یا با دوستاش بره بیرون. فک میکنه چون دختره خیلی محدوده. توی خانواده هیچی براش کم نذاشتیم تا الان. نزدیک به دوسالی هست که براش تبلت گرفتیم.(البته بدون سیم کارت) که انقد شلخته س (توی همه ی موارد) که تازگیا زده تبلتش رو ش************ده.(که فک کنم تو مدرسه این اتفاق افتاده)

من یا خواهراش رو هم راز خودش نمیدونه. توی دفتر خاطراتش رو که گاهی میخونم (البته خودش نمیدونه) میبینم که همش از من بدگویی میکنه همش دلش میخواد حرص منو دربیاره. میگه از چزوندن مامان خوشم میاد. ولی باز گاهی میاد خودشو تو بغلم میندازه میاد کنارم دراز میکشه یا بوسم میکنه. ولی اکثرا دلش میخواد تو تنهایی خودش به سر ببره یا غذاش رو تنهایی بخوره یا اصلا اینکه کم غذا شده.

رابطه خواهراش با من خیلی خوبه و با باباشون هم خوبه ولی نه به اندازه من. اما رابطه این دخترم اصلاااا با من خوب نیست و با باباش هم بدتر. فک کنم اگه میتونست و نمیترسید از خونه فرار میکرد.

حتی دوبار هم فکر خودکشی به سرش زده. خواهرش دیده که جای زخم تیغ روی دستش بوده و به خواهرش اعتراف کرده که خواسته رگش رو بزنه ولی بعدش جرئتش رو نداشته و ازش هم خواسته تا به من حرفی نزنه. (یکم با اون صمیمی تره ولی اون هم خیلی تلاش کرده که مستقیم و غیر مستقیم بهش نفوذ کنه که موفق نشده)

ضمنا اخلاق های پسرانه هم داره و توی مدرسه داداش صداش میزنن. البته یه تعدادیشون مثلا پسرن. که از قضا اینم پسره مثلا

چیکار کنم که به حرف بیاد؟ حرف دلش رو بهم بزنه؟ خیلی نگرانشم... تپش قلب هم داره. توی دفتر خاطراتش چیزی راجع به موضوع خاصی ننوشته و همش از من و خواهراش بدگویی میکنه. مطمئنم که نمیدونه من میخونم دفترش رو.

واقعا کلافه ام. میخوام زودتر آرامش پیدا کنه بچم. انقد اذیت نباشه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23975
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    49
    تشکر شده 134 بار در 79 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خودکشی دختر 14 ساله ام

نقل قول نوشته اصلی توسط مادرااانه نمایش پست ها
    سلام. من 4 تا دختر دارم. 25 ساله 23 ساله و 14 ساله و 5 ساله.
    دو تا دخترای اولم توی سن بلوغ دخترای خوبی بودن. اما دختر سومیم اینطوری نیست. خیلی خیلی پرخاشگره. عصبیه. ناراحته همیشه. البته بگم که از نظر ظاهری هم فک میکنه نسبت به بقیه کمتره.(چه از خواهراش و چه از دوستاش)

همش دلش میخواد آزاد باشه. تنها یا با دوستاش بره بیرون. فک میکنه چون دختره خیلی محدوده. توی خانواده هیچی براش کم نذاشتیم تا الان. نزدیک به دوسالی هست که براش تبلت گرفتیم.(البته بدون سیم کارت) که انقد شلخته س (توی همه ی موارد) که تازگیا زده تبلتش رو ش************ده.(که فک کنم تو مدرسه این اتفاق افتاده)

من یا خواهراش رو هم راز خودش نمیدونه. توی دفتر خاطراتش رو که گاهی میخونم (البته خودش نمیدونه) میبینم که همش از من بدگویی میکنه همش دلش میخواد حرص منو دربیاره. میگه از چزوندن مامان خوشم میاد. ولی باز گاهی میاد خودشو تو بغلم میندازه میاد کنارم دراز میکشه یا بوسم میکنه. ولی اکثرا دلش میخواد تو تنهایی خودش به سر ببره یا غذاش رو تنهایی بخوره یا اصلا اینکه کم غذا شده.

رابطه خواهراش با من خیلی خوبه و با باباشون هم خوبه ولی نه به اندازه من. اما رابطه این دخترم اصلاااا با من خوب نیست و با باباش هم بدتر. فک کنم اگه میتونست و نمیترسید از خونه فرار میکرد.

حتی دوبار هم فکر خودکشی به سرش زده. خواهرش دیده که جای زخم تیغ روی دستش بوده و به خواهرش اعتراف کرده که خواسته رگش رو بزنه ولی بعدش جرئتش رو نداشته و ازش هم خواسته تا به من حرفی نزنه. (یکم با اون صمیمی تره ولی اون هم خیلی تلاش کرده که مستقیم و غیر مستقیم بهش نفوذ کنه که موفق نشده)

ضمنا اخلاق های پسرانه هم داره و توی مدرسه داداش صداش میزنن. البته یه تعدادیشون مثلا پسرن. که از قضا اینم پسره مثلا

چیکار کنم که به حرف بیاد؟ حرف دلش رو بهم بزنه؟ خیلی نگرانشم... تپش قلب هم داره. توی دفتر خاطراتش چیزی راجع به موضوع خاصی ننوشته و همش از من و خواهراش بدگویی میکنه. مطمئنم که نمیدونه من میخونم دفترش رو.

واقعا کلافه ام. میخوام زودتر آرامش پیدا کنه بچم. انقد اذیت نباشه.
    دختر شما در اثر دوستان نابابابی که داره به مرور خلق و خوی اونها رو گرفته
    به نظر من کوتاهی از جانب شما بوده
    که در دوران حساس بلوغش بهش نرسیدین و مراقب نبودین که دخترتون چه نیازهایی داره و
    جای شما رو دوستانش پر کردند
    حال هم باید باهاش ارتباط برقرار کنید
    باید فرکانس که بهش میدین با اون سازرگار باشه
    نباید خشمگین بشید
    نباید مقایسش کنید با سایز خواهراش
    چرا خواهرای بزرگش باهاش رابطشونو بهتر نکردند؟
    چرا اجازه دادین این قدر از خانواده دور بشه؟

3. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.08
    تشکـر
    765
    تشکر شده 1,195 بار در 748 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

تا بحال چند بار خواسته و ناخواسته ،تو ارامش یا عصبانیت ،با خواهرهاش مقایسش کردین ؟؟؟؟

5. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14777
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    443
    تشکر شده 147 بار در 97 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Delvapas
    میزان امتیاز
    3

سلام
    راستش چیزی که من میگم طبق تجربیات خودمه
    وقتی من همسن دختر شما بودم چند تا از دوستام که خیلی هم دخترای خوبی بودن به خاطر دوست های نامناسب کلا عوض شدن
    من فکر میکنم که مشکل اصلی دختر شما از مدرسه و دوستاش باشه چون اینطور که شما میگین یه خونواده خوب و محیط خیلی خوبی توی خونه داره پس باید دخترتون از یکی الگو گرفته باشه که این الگو از دوستاشه
    فکر میکنم اگه با معلم ها و مدیر مدرسش مشورت کنین بهتره
    سعی کنین از جمع دوستاش کم کم دورش کنین

7. کاربران زیر از m*i*n*a74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    1
    تشکر شده 567 بار در 296 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

به نظر من دخترتونو پیش یه روانشناس یا مشاور ببرین.
    دوره بلوغ به حد کافی سخت و تنش زا هست. شاید چیزی داره آزارش میده که اینجوری واکنش نشون میده.
    با چیزایی که گفتین به نظرم هرچه زودتر با یه مشاور صحبت کنین چون ممکنه دیر بشه و خدای نکرده اتفاق بد و غیرقابل جبرانی براش بیفته خصوصا که سابقه اقدام برای خودکشی هم داشته.

9. کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.34
    تشکـر
    438
    تشکر شده 2,605 بار در 1,418 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

99 درصد 2 تا چیزه

1 : دوست ناباب تو مدرسه

2 : دوست پسر

11. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23156
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.55
    تشکـر
    562
    تشکر شده 382 بار در 202 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

از خواهر بزرگش که باهاش صمیمیتره بخواهید که ازش بپرسه که با پسر در ارتباط بوده یا نه ، حدسی که من میزنم همینه که یه شکست عشقی مخفیانه البته داشته . راه حلی هم غیر از گذر زمان برای این مشکل نیست ، حالا مشاوره ببریدش ولی چون این سن اوج لجبازیه هر کاری مشاور بگه نکن ، میکنه .

13. کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.52
    تشکـر
    2,286
    تشکر شده 1,693 بار در 1,079 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

خانوم!!!! حالا از راهی هست به قول دوستان یا خودتون یا خواهراش باهاش صمیمی بشید ونزارید آینده اش تباه بشه.....این آرتیس بازیا برا دخترا گرون تموم میشه ،مشاوره حضوری ببرید

15. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26292
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    19
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.moshaver نمایش پست ها
    دختر شما در اثر دوستان نابابابی که داره به مرور خلق و خوی اونها رو گرفته
    به نظر من کوتاهی از جانب شما بوده
    که در دوران حساس بلوغش بهش نرسیدین و مراقب نبودین که دخترتون چه نیازهایی داره و
    جای شما رو دوستانش پر کردند
    حال هم باید باهاش ارتباط برقرار کنید
    باید فرکانس که بهش میدین با اون سازرگار باشه
    نباید خشمگین بشید
    نباید مقایسش کنید با سایز خواهراش
    چرا خواهرای بزرگش باهاش رابطشونو بهتر نکردند؟
    چرا اجازه دادین این قدر از خانواده دور بشه؟

آره دوستاش بد بودن اما این موضوع مربوط به سال قبله که دوستاش اهل دوست پسر و اینا بودن. خودش از دوستی با اونا رنج میبرد و امسال هم دوستای جدیدی پیدا کرده. دوستای امسالش بیشتر اهل بازی و شیطنت و اینا هستن نه دوست پسر. البته گاهی هم با هم کتک کاری میکنن (نه به طور دعوایی_ دوستانه، ولی واقعا میزنن همدیگه رو) این چیزا رو میاد گاهی برام تعریف میکنه و البته بیشتر برای خواهرش تعریف میکنه. میترسم به مدرسه این موضوع رو بگم بعد بفهمه که از طرف من بوده و اوضاع بدتر بشه.

خواهراش خیلی میخوان باهاش نزدیک بشن سعی دارن همش باهاش شوخی کنن و حرف بزنن و از کاجراهای خودشون تعریف کنن اما این خیلی نفوذناپذیره.

رابطه ی من با این دخترم هم مثل اون دوتا بزرگترا بود نمیدونم چرا این انقدر متفاوته با اون دوتا.

17. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23975
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    49
    تشکر شده 134 بار در 79 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مادرااانه نمایش پست ها
    آره دوستاش بد بودن اما این موضوع مربوط به سال قبله که دوستاش اهل دوست پسر و اینا بودن. خودش از دوستی با اونا رنج میبرد و امسال هم دوستای جدیدی پیدا کرده. دوستای امسالش بیشتر اهل بازی و شیطنت و اینا هستن نه دوست پسر. البته گاهی هم با هم کتک کاری میکنن (نه به طور دعوایی_ دوستانه، ولی واقعا میزنن همدیگه رو) این چیزا رو میاد گاهی برام تعریف میکنه و البته بیشتر برای خواهرش تعریف میکنه. میترسم به مدرسه این موضوع رو بگم بعد بفهمه که از طرف من بوده و اوضاع بدتر بشه.

خواهراش خیلی میخوان باهاش نزدیک بشن سعی دارن همش باهاش شوخی کنن و حرف بزنن و از کاجراهای خودشون تعریف کنن اما این خیلی نفوذناپذیره.

رابطه ی من با این دخترم هم مثل اون دوتا بزرگترا بود نمیدونم چرا این انقدر متفاوته با اون دوتا.
    یکی از عیوب داشتن فرزندان زیاد همینه که نمیتونی به همشون اونطوریکه باید برسی
    به همین دلیل شما هم حق دارید تعداد فرزندان زیاده ولی سعی کنید بیشتر باهاش حرف بزنید و ببینید مشکل اصلیش چیه
    تو این یک سال اخیر شده ازتون در مورد یک مساله ای گله و شکایت کنه و شما گوش ندین؟
    تو خونتون درگیری و دعوا زیاد پیش میاد؟

18. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خودکشی,  خودکشی بدون درد,  خودکشی با تیغ,  خودکشی با قرص خواب,  خودکشی پسر روحانی,  خودکشی با قرص,  خودکشی اکیا,  خودکشی در اسلام,  خودکشی با زولپیدم,  خودکشی با ژلوفن,  خودکشی دختر,  خودکشی دختر مهابادی,  خودکشی دختر شیرازی,  خودکشی دختر و پسر,  خودکشی دختر و پسر بوشهری,  خودکشی دختر در اردبیل,  خودکشی دختر جوان در اردبیل,  خودکشی دختر دکتر شایقی,  خودکشی دختر جوان,  خودکشی دختر دبیرستانی سر کلاس,  من سكت سلم,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  منتدى الهلال,  موضوع,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن الام,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوع تعبير عن النظافة,  موضوع تعبير عن الرياضة,  موضوع تعبير عن نهر النيل,  موضوع عن الصداقة,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)