مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31

موضوع: خودکشی دختر 14 ساله ام

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.28
    تشکـر
    767
    تشکر شده 1,196 بار در 749 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : خودکشی دختر 14 ساله ام

نقل قول نوشته اصلی توسط مادرااانه نمایش پست ها
    بله متوجه صحبتاتون شدم. خیلی عالی بودن. متشکرم

خواهس میکنم

یه استادی داشتیم که میگفتند: گزراندن دوران نوجوانی فرزند برای پدر مادر از نان شب هم واجب تره !!!

تمام انرژیتون رو بزارید تا این دوران رو به سلامتی (هم جسمی و صدالبته روحی)سپری کنه !
    شما چهار فرزند دارین ولی مهمترین دغدغه زندگی شما در این دوران باید فرزند سومتون باشه .
    سر سفره میتونید اول از همه برا اون غذا بکشید .
    بیرون میرید دست خالی بر نگردید و شده فقط برا اون یچیز بخرید .
    بهترین جای خونه بنشونیدش بهترین غذاهارو برا اون کنار بزارید !!!!
    نترسید نه لوس میشه نه پرتوقع !چون شخصیتش تو کودکی شکل گرفته ؛الان عقده هاشه که شکل میگیرن و احساسات منفیش ؛با این کارها بهش حس خوب بودن ،مهم بودن؛دوست داشتنی بودن بدید .
    در برابر پرخاشگری هاش صبوری کنید تا این دوران رو پشت سر بگزاره اونوقت مثل اب رو اتیش ارومو سبک میشه و شما هم خیالتون راحت میشه .

ضمنا دختر 5 سالتونم دریابید که شخصیتش در حال شکل گیریه .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23975
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.40
    تشکـر
    49
    تشکر شده 134 بار در 79 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اکثرا به گله و شکایت هایش گوش میده.
    نه خداروشکر دعواهامون کمه. شاید دو ماهی یه بار یا کمتر
    منظورم اینه شده بهت بگه
    که درکش نمیکنی؟

4. کاربران زیر از ali.1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.85
    تشکـر
    10,027
    تشکر شده 12,841 بار در 6,510 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

راجب اینکه براش لب تاب بگیرید یا گوشی باید بهتون بگم بهتر از. دوتاش دور باشه مخصوصا مخصوصا. مخصوصا گوشی اشتباه محض بخوانید گوشی بگیرید هرچی از فضای مجازی دور تر باشه تو این سن ها خیلی براش بهتره
    مشکلات همینجا بخونید که سر گذشت بچه های که تو این سن گوشی داشتن ( دهه 80 ها) چه کارای که نکردن عضو کانال های زشت تلگرام شدن ...عشق های مجازی ...و و و و و

اگه هدفش اهنگ و عکس و فیلم گرفتن میتونید براش
    ام پی فور بگیرید. ...چون کارایش خیلی بهتر اینو بهش پیشنهاد بدید اگه شدیدا مخالفت کرد پس همون لب تاب بگیرید ولی نگذارید به نت وصل بشه و زیر نظرش هم داشته باشید

ولی اصلا رو مورد گوشی بهش فکر نکنید که با دوستای خودتون دخترتون میندازین تو چاه. .هرچی باشه سن بلوغن

6. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.46
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,050 بار در 591 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

سلام. من 4 تا دختر دارم. 25 ساله 23 ساله و 14 ساله و 5 ساله.
    دو تا دخترای اولم توی سن بلوغ دخترای خوبی بودن. اما دختر سومیم اینطوری نیست. خیلی خیلی پرخاشگره. عصبیه. ناراحته همیشه. البته بگم که از نظر ظاهری هم فک میکنه نسبت به بقیه کمتره.(چه از خواهراش و چه از دوستاش)

همش دلش میخواد آزاد باشه. تنها یا با دوستاش بره بیرون. فک میکنه چون دختره خیلی محدوده. توی خانواده هیچی براش کم نذاشتیم تا الان. نزدیک به دوسالی هست که براش تبلت گرفتیم.(البته بدون سیم کارت) که انقد شلخته س (توی همه ی موارد) که تازگیا زده تبلتش رو ش************ده.(که فک کنم تو مدرسه این اتفاق افتاده)

من یا خواهراش رو هم راز خودش نمیدونه. توی دفتر خاطراتش رو که گاهی میخونم (البته خودش نمیدونه) میبینم که همش از من بدگویی میکنه همش دلش میخواد حرص منو دربیاره. میگه از چزوندن مامان خوشم میاد. ولی باز گاهی میاد خودشو تو بغلم میندازه میاد کنارم دراز میکشه یا بوسم میکنه. ولی اکثرا دلش میخواد تو تنهایی خودش به سر ببره یا غذاش رو تنهایی بخوره یا اصلا اینکه کم غذا شده.

رابطه خواهراش با من خیلی خوبه و با باباشون هم خوبه ولی نه به اندازه من. اما رابطه این دخترم اصلاااا با من خوب نیست و با باباش هم بدتر. فک کنم اگه میتونست و نمیترسید از خونه فرار میکرد.

حتی دوبار هم فکر خودکشی به سرش زده. خواهرش دیده که جای زخم تیغ روی دستش بوده و به خواهرش اعتراف کرده که خواسته رگش رو بزنه ولی بعدش جرئتش رو نداشته و ازش هم خواسته تا به من حرفی نزنه. (یکم با اون صمیمی تره ولی اون هم خیلی تلاش کرده که مستقیم و غیر مستقیم بهش نفوذ کنه که موفق نشده)

ضمنا اخلاق های پسرانه هم داره و توی مدرسه داداش صداش میزنن. البته یه تعدادیشون مثلا پسرن. که از قضا اینم پسره مثلا

چیکار کنم که به حرف بیاد؟ حرف دلش رو بهم بزنه؟ خیلی نگرانشم... تپش قلب هم داره. توی دفتر خاطراتش چیزی راجع به موضوع خاصی ننوشته و همش از من و خواهراش بدگویی میکنه. مطمئنم که نمیدونه من میخونم دفترش رو.

واقعا کلافه ام. میخوام زودتر آرامش پیدا کنه بچم. انقد اذیت نباشه.
    سلام

مادر عزیز متاسفم از آنچه که خواندم میدونم برای شما و همسرتون سخته و حتی تلاش میکنید که مشکل رو پیدا و حل کنید !؟

ولی عزیز مشکل از خود شما( والدین) و عدم آگاهی و دانش نسبت به مسئله تعلیم و تربیت و پرورش کودکانه!!!!!!!!!؟؟؟

و میلیونها والد دیگر به مانند شما!؟ کوتاه سخن:

داشتن چهار فرزند!؟ اونم با این ترتیب و فاصله سنی (2 سال-9سال-9 سال) و یعد تفاوت 11 ساله و 9 ساله دختر 14 ساله شما با دو خواهر اولش و بعد از 9 سال ته تغاری بودن, در بدترین سن و سال

یک بچه جدید آمده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟

دختر شما اصطلاحا lost& confused نامیده میشه عزیز حالا جدا از اینکه احتمالات ژنتیکی و بقیه مسائل تربیتی رو در نظر نگیریم. روابط دختر شما با شما رابطه عشق و نفرته عزیز.

یهتره و حتما بهتره که به یکی از همکاران حاذق مشاور ما در شهر خود رجوع کنید چون به تنهایی هیچ مشکلی رو نمیتوانید حل کنید .

موفق باشید

سپاس
    دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

8. 2 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.96
    تشکـر
    135
    تشکر شده 230 بار در 166 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood
    میزان امتیاز
    2

سلام خانم متاسفم از این چیزیی که میشنوم باید بدونید که تربیت ادم تو چند تا محیطه خانواده مدرسه محل کار اجتماع و...
    وقتی که شخصیت بچه تحت تاثیر این محیطا باشه و اطلاعات نادرست ازشون دریافت کنه ممکنه بحران هویت به وجود بیاد ینی فرد فکر کنه جای دختر پسره یا بالعکس به عبارتی تربیت پسرونه میشه باید سعی کنید ارزش دختر بودنشو بهش یاداوری کنید و شعله محبتو بکشید بالا چون تو این سن باید به دخترا محبت کرد تا روح لطیفشون حفظ شه مخبتتون رو بیش تر کنید و اصلا باهاش بحث نکنید بذارید فک کنه حق با اونه چون الان تو سن لجبازیه سعی نکنید اشتباهشو بهش بگید درکنار اشتباهش و بدون یاداوریش راه بذارید جلو پاش اون الان نیاز به راهنمایی داره درمورد خودکشی ام باید بگم اکثر نوجوانا تو دپره بلوغ به این فکر میفتن چون که دیدشون داره به جهان عوض میشه و فک میکنن زندگی بی ارزشه و بمیرن بهتره اما مشکلی با زنده بودنم ندارن این باعث میشه با دیدن هر مشکلی جا بزنن حالا این مشکل پسرونه تربیت شدنم باشه که بدتره سعی کنید یه وابستگی براش درست کنید یه علاقه اگر به خانواده علاقمند نشه میره سراغ دوس پسر پس چیشد؟علت خودکشیشون تغییر دیدشون به جهانه و درپانش؟ایجاد وابستگی ارزشمند تا به ارزش های نادرست کشیده نشه این وابستگی میتونه درس باشه خانواده باشه هنر باشه
    امیدوارم بیایید و با هم حرف بزنیم من شاید به عنوان یه دختر تقریبا همسن دختر شما بتونم کمکتون کنم

10. کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26292
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    19
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.moshaver نمایش پست ها
    منظورم اینه شده بهت بگه
    که درکش نمیکنی؟
    آره زیاد... ولی اصلا باهام حرفی نمیزنه که بخوام درکش کنم. وقتی با خواهرش صحبت میکنه میگه مامان اینجور مامان اونجور. مامان با این مخالفه مامان با اون مخالفه ولی وقتی همین خواهرش میاد به من میگه که تو مخالفی میگم نه چه اشکالی داره؟
    اما خودش اصلا نمیاد حرفی بهم بزنه. خیلی مغروره. توی افکار خودش من یه هیولام در صورتیکه اصلا رفتار بدی باهاش ندارم. شاید یکی دوبار با مهمونی های دوستاش مخالفت کردم برای همونه.

12. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23975
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.40
    تشکـر
    49
    تشکر شده 134 بار در 79 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

آره زیاد... ولی اصلا باهام حرفی نمیزنه که بخوام درکش کنم. وقتی با خواهرش صحبت میکنه میگه مامان اینجور مامان اونجور. مامان با این مخالفه مامان با اون مخالفه ولی وقتی همین خواهرش میاد به من میگه که تو مخالفی میگم نه چه اشکالی داره؟
    اما خودش اصلا نمیاد حرفی بهم بزنه. خیلی مغروره. توی افکار خودش من یه هیولام در صورتیکه اصلا رفتار بدی باهاش ندارم. شاید یکی دوبار با مهمونی های دوستاش مخالفت کردم برای همونه.
    والا من درکتون میکنم مادر
    شما زحمت میکشید واسه چهار تا فرزند
    و با ساز همشون باید برقصید و این مشکل بزرگیه واستون
    سعی کنید وادارش کنید که یه هدف تو زندگیش داشته باشه
    یه هدف ارزشمند که واسه خاطر اون تلاش کنه
    شاید نداشتن هدف تو زندگی باعث این همه مشکل واسش شده

13. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25235
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.96
    تشکـر
    135
    تشکر شده 230 بار در 166 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    khabalood
    میزان امتیاز
    2

نوجوونا تو این سن به خاطر تغییر فکرشونو این که دارم بزرگ میشن حس میکنن که دنیاشون با بقیه فرق داره و به گوشه گیری میل دارن وضعیت دختر شما خاصه ولی ببینید هرکی یه رگ خواب داره اونو پیدا کنید و بهش نزدیک شید شایدم نیاز به تنهایی داره نوجوونا چون دارن بزرگ میشن کم کم برای خودشون حریم مسخوان پس نیاز به تنهایی دارن برای مدتی تا مطمین شن که خانوادشون بهشون حریمرو داده و شاید پاسه همین ازتون دوری میکنن

14. کاربران زیر از a girl بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26292
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    19
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1 نمایش پست ها
    خواهس میکنم

یه استادی داشتیم که میگفتند: گزراندن دوران نوجوانی فرزند برای پدر مادر از نان شب هم واجب تره !!!

تمام انرژیتون رو بزارید تا این دوران رو به سلامتی (هم جسمی و صدالبته روحی)سپری کنه !
    شما چهار فرزند دارین ولی مهمترین دغدغه زندگی شما در این دوران باید فرزند سومتون باشه .
    سر سفره میتونید اول از همه برا اون غذا بکشید .
    بیرون میرید دست خالی بر نگردید و شده فقط برا اون یچیز بخرید .
    بهترین جای خونه بنشونیدش بهترین غذاهارو برا اون کنار بزارید !!!!
    نترسید نه لوس میشه نه پرتوقع !چون شخصیتش تو کودکی شکل گرفته ؛الان عقده هاشه که شکل میگیرن و احساسات منفیش ؛با این کارها بهش حس خوب بودن ،مهم بودن؛دوست داشتنی بودن بدید .
    در برابر پرخاشگری هاش صبوری کنید تا این دوران رو پشت سر بگزاره اونوقت مثل اب رو اتیش ارومو سبک میشه و شما هم خیالتون راحت میشه .

ضمنا دختر 5 سالتونم دریابید که شخصیتش در حال شکل گیریه .
    به نکته های جالبی اشاره کردین. ممنونم...

16. کاربران زیر از مادرااانه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26292
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    19
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    راجب اینکه براش لب تاب بگیرید یا گوشی باید بهتون بگم بهتر از. دوتاش دور باشه مخصوصا مخصوصا. مخصوصا گوشی اشتباه محض بخوانید گوشی بگیرید هرچی از فضای مجازی دور تر باشه تو این سن ها خیلی براش بهتره
    مشکلات همینجا بخونید که سر گذشت بچه های که تو این سن گوشی داشتن ( دهه 80 ها) چه کارای که نکردن عضو کانال های زشت تلگرام شدن ...عشق های مجازی ...و و و و و

اگه هدفش اهنگ و عکس و فیلم گرفتن میتونید براش
    ام پی فور بگیرید. ...چون کارایش خیلی بهتر اینو بهش پیشنهاد بدید اگه شدیدا مخالفت کرد پس همون لب تاب بگیرید ولی نگذارید به نت وصل بشه و زیر نظرش هم داشته باشید

ولی اصلا رو مورد گوشی بهش فکر نکنید که با دوستای خودتون دخترتون میندازین تو چاه. .هرچی باشه سن بلوغن

متوجه منظورتون شدم. منم نگران این مواردشم. قعلا که از طریق تلگرام خواهرش با دوستاش در ارتباطه. فک میکنم بیشتر بخاطر فیلم و رمان و این چیزاش بخواد.

من یه چند تایی رمان خوندم و متاسفانه اصلا مناسب بچه های این سنی نبودن. و بدتر از اون خیلی بین بچه ها مد شده که همچین رمان هایی رو بخونن. بنظرتون باید تو این مورد کنترلش کنم یا آزادش بذارم؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

خودکشی,  خودکشی آشا محرابی,  خودکشی بدون درد,  خودکشی با تیغ,  خودکشی با قرص خواب,  خودکشی با قرص,  خودکشی اکیا,  خودکشی دنیا جهانبخت,  خودکشی در اسلام,  خودکشی نیهان,  خودکشی دختر مهابادی,  خودکشی دختر,  خودکشی دختر شیرازی,  خودکشی دختر جلو عشقش,  خودکشی دختر و پسر,  خودکشی دختر دبیرستانی در کلاس,  خودکشی دختر مایکل جکسون,  خودکشی دختر جوان,  خودکشی دختر کرمانشاهی,  خودکشی دختر ایرانی,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  موضوع,  موضوع تعبير عن الام,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع تعبير,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع تعبير عن الربيع,  موضوع تعبير عن الرياضة,  موضوع عن عيد الام,  موضوع تعبير عن العلم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)