مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دیگه بریدم

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6724
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Unhappy دیگه بریدم

با سلام خدمت شما.
    دختری 22 ساله هستم و فرزند آخر و چهارم خانواده. مادر و پدرم نصف سال در جنگ و نصف دیگر را در قهر سپری میکنن من و یک برادرم در خانه هستیم پدرم بسیار شکاک و بدبین و دهن بین است مادرم 16 سال از پدر 76 ساله ام کوچک تر است تحت رفتار پدرم اوهم افسرده و عصبی شده اجازه بیرون رفتن تنهایی یا کلاس های غیر دانشگاه و بعضی از کلاس های هنری مثل خیاطی را ندارم مادرم خودش بدون اینکه به من اطلاع بدهد خواستگارهایم را جواب میکند حالا هم حرف از طلاق میزنند واقعا دیگر زندگی برایم خسته کننده شده بارها فکر خود کشی افتاده ام اما از ترس خدا به این کار دست نزده ام بارها از آنها خواسته ام پیش مشاور بروند ولی هر بار رفتار بدی نشان میدهند خواهشا کمکم کنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    از دنیا و دروغاش و دورنگی هاش و بدی هاش و زیبایی هاش متنفرم. گولتو نمیخورم دنیاااااااا. فقط به عشقم تا جون دارم عشق هدیه میدم
    شماره عضويت
    6596
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دیگه بریدم

پدرومادر شما درسن کهنسالی بسر میبرند و در این سنین معمولا کم حوصله و بقول معروف غرغرو و بسیار پر توقع میشوند. در این سن منطق و قدرت ریسک به شدت ایین میاد. شما اختلاف سنی بسیار زیادی با والدین خودتون دارین که همین باعث شده چند نسل با یکدیگر اختلاف داشته باشید. اگر شرایط ادامه تحصیل و دارین که ادامه بدید و هدفی رو برای خودتون مشخص کنید.یه هدف خوبی رو برای خودتون مجسم کنید و به اون فکر کنید. اگه میتونید چیزهای خوب رو برای خودتون مکتوب کنید و هر روز اونها رو ببینید و به اونها فکر کنید. فکر نکنید آرزو دست نیافتنی است. هرچیزی ممکنه اتفاق بیفته.

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دیگه بریدم

دوست عزیزم من شما رو درک می کنم .سعی کنید به درستون ادامه بدید و از طریق فردی که خانواده شما به اون اعتماد دارند کاری خوب و در شان خودتون پیدا کنید. در این صورت کمتر در خانه بوده و تنش های کمتری رو تحمل خواهید کرد سعی کنید کمی استقلال به دست بیارید در این راه باید اول اعتماد والدین رو جذب کنید و بعد استقلال بیشتری پیدا کنید هیچ وقت به خاطر اینها به خودتون و آیندتون ضربه نزنید به خدا توکل کنید امید داشته باشید و با امید به آینده ای بهتر زندگی کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

دیگه دیره,  دیگه دوست ندارم,  دیگه بسمه تنهایی,  دیگه بریدم,  دیگه دوستت ندارم,  دیگه نیستم,  دیگه خسته شدم,  دیگه برام مهم نیستی,  دیگه تموم شد,  دیگه نمیخوامت,  دیگه بریدم,  دیگه بریدم از زندگی,  دیگه بریدم خدا,  دیگه بریدم از همه,  دیگه بریدم از زندگیم,  دیگه بریدم خدایا,  دیگه بریدم از خنده هات,  دیگه بریدم به انگلیسی,  دیگه بریدم از همه چی,  دیگه بریدم از تو,  فرزند,  فرزندان رهبر,  فرزنده زبير محمود,  فرزنده زيباري,  فرزندان خامنه ای,  فرزندان حضرت محمد,  فرزند پسر,  فرزندان حضرت علی,  فرزندان حسن روحانی,  فرزند مهناز افشار,  فرزند آخر,  فرزند در آخرالزمان,  فرزند آخر خانواده,  فرزند آخر که باشی,  روانشناسی فرزند آخر,  خصوصیات فرزند آخر خانواده,  خصوصیات فرزند آخر,  شخصیت فرزند آخر,  آخرین فرزند یعقوب,  آخرین فرزند عبدالعزیز,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)