مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: رفتار دوگانه کودک

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8800
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

رفتار دوگانه کودک

با سلام من متولد سال هفتادو دو دارای دوفرزند یکی دو ساله و دیگری دو ماهه است همسرم هم یک سال از من کوچکتر است
    مشکل فرزندم این است که در خانه معمولا خیلی بازی می کند شیطنت می کند اذیت می کند اما وقتی بیرون میرود اینطور نیست و معمولا خیلی ساکت مینشیند وهمیشه میگوید بابا من رو بغل کن بلند شو بریم و با بچها بازی نمی کند و اگر کسی با او شوخی کند زود گریه می کند وقتی از خانه بیرون می روم پشت سرم گریه می کند تحصیلم هم طوری است که صبح که همه خواب هستند از خانه میروم بیرون و ظهر وقت ناهار می آیم بعد از ظهر هم معمولا بیرون میروم و یا اذان یا قبل از اذان می آیم می خواستم لطف کنید راهنماییم کنید که چکار کنم پسرم از این حالت بیرون بیاید با تشکر اجرتون با بی بی زینب سلام الله علیها
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.20
    تشکـر
    3,957
    تشکر شده 9,296 بار در 4,579 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رفتار دوگانه کودک

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا علی نمایش پست ها
    با سلام من متولد سال هفتادو دو دارای دوفرزند یکی دو ساله و دیگری دو ماهه است همسرم هم یک سال از من کوچکتر است
    مشکل فرزندم این است که در خانه معمولا خیلی بازی می کند شیطنت می کند اذیت می کند اما وقتی بیرون میرود اینطور نیست و معمولا خیلی ساکت مینشیند وهمیشه میگوید بابا من رو بغل کن بلند شو بریم و با بچها بازی نمی کند و اگر کسی با او شوخی کند زود گریه می کند وقتی از خانه بیرون می روم پشت سرم گریه می کند تحصیلم هم طوری است که صبح که همه خواب هستند از خانه میروم بیرون و ظهر وقت ناهار می آیم بعد از ظهر هم معمولا بیرون میروم و یا اذان یا قبل از اذان می آیم می خواستم لطف کنید راهنماییم کنید که چکار کنم پسرم از این حالت بیرون بیاید با تشکر اجرتون با بی بی زینب سلام الله علیها
    خب دوست عزیز شاید نوع برخورد خانواده در اجتماعی کردن ایشون تاثیر داشته ...

مورد دوم میتونه بیش فعالی کودکان باشه ...

که میتونید بعد از مشاوره تلفنی با شماره های اول سایت با مشاور کودک کشورت کنید ...

چون در این مورد کودکان بعد از خوردن بعضی از مواد غذایی به طور عجیبی انرژی میگیرند ...

ولی در کل بر اساس نوع رفتار و شخصیت کودکان باید در این مورد حضورا" با مشاورکودکان مشورت کنید ...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

رفتار با همسر,  رفتار شناسی,  رفتار سازمانی,  رفتار داعش با زنان,  رفتار با دوست پسر,  رفتار با کودکان,  رفتار با دوست دختر,  رفتار درمانی,  رفتار با نوجوان,  رفتارهای جذاب زنانه,  رفتار دوگانه ی الکترون,  رفتار دوگانه نور,  رفتار دوگانه,  رفتار دوگانه مردان,  رفتار دوگانه ی نور,  رفتار دوگانه الکترون,  منحنی رشد کودک,  منحنی رشد کودک نارس,  منحنی رشد کودک 3 ساله,  منحنی رشد کودکان,  منحنی رشد کودک 4 ساله,  منحنی رشد کودک 5 ساله,  منحنی رشد کودک 8 ساله,  منحنی رشد کودک 9ساله,  منحنی رشد کودک 1ساله,  نمودار منحنی رشد کودکان,  مشاوره کودک,  مشاوره کودک و نوجوان,  مشاوره کودک در اصفهان,  مشاوره کودک در شیراز,  مشاوره کودک در کرج,  مشاوره کودکان طلاق,  مشاوره کودک در مشهد,  مشاوره کودکان استثنایی,  مشاوره کودکان پرخاشگر,  مشاوره کودکان بیش فعال,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)