مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    مامانم بین من و خواهرم فرق میزاره
    سلام من متاهلم و ۲۷ سالمه یک پسر ۹ ماهه دارم ۱خواهر و یک برادر بزرگتر از خودم و ۱ برادر کوچکتر از خودم دارم با خواهر بزرگترم ۵ سال و برادر م ۴ سال اختلاف سنی دارم و برادر کوچکم ۷ سال از من کوچکتر است . من از بچگی رابطه خوبی با خواهر وبرادرام ندارم همیشه تنها بودم هر وقت دعوامون می شد مادرم بدون اینکه علت را جویا شه منو مقصر می دونست و با من دعوا می کرد که نباید جواب بزرگترم رو بدم اونا هم همیشه ازین اخلاق مادرم سواستفاده می کردن و چقولی منو پیش مادرم می کردن بعد از به دنیا اومدن برادرم توجه همه به سمت اون معطوف شد و من پرخاشگر شدم و زودرنج و عصبی .مادرم به جای اینکه مشکله منو حل کنه هر جا می نشست می گفت من حسودم و حالا باید نیش و کنایه دیگران رو هم تحمل می کردم یه بار که اومد مدرسم به معلمم شکایتمو کرد و آبرومو پیش اون برد هنوزم خواهرم تا یه چیزی میشه چقولی منو پیش مامانم می کنه و همیشه جلوی جمع بهم تیکه میندازه و مامانم هیچی بهش نمیگه و در برابر اعتراض من میگه باهات شوخی می کنهز بعد زایمانم وضع روحیم خیلی خراب شده به مامانم میگم تو چرا حرف اونو گوش میدی جیغ داد می کنه چطوری به مامانم بفهمونم منم ببینه و بهم اهمیت نمیده برای اون با جون و دل کار می کنه اما برای من با کلی منت؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از لیلا۶۶ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.91
    تشکـر
    6,012
    تشکر شده 6,148 بار در 2,931 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : مامانم بین من و خواهرم فرق میزاره
    سلام
    بهتره ی مدت رفت وآمد با خانه پدریت را کمتر کنی و کمی با خواهرت سرسنگین باشین و مادرتون هر رفتاری نشون داد بی تفاوت باشین خودشون میان به طرفت و از رفتارشون پشیمون میشن
    گاهی پدرومادرها هم نیاز به تلنگر دارن

4. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    چند ماهیه اومدیم یه شهر دیگه زندگی می کنیم تقریبا ماهی یکبار میریم خونشون به مادرم یکی دو بار گفتم اما متاسفانه به خاطر مشکلاتی که در کودکی داشتم و اون موقع درمان نشده نمی تونم با آرامش حرفمو بزنم و همیشه به ضررم تموم میشه و مادرم قبول نمی کنه که رفتارش اشتباهه ومنو با خواهرم مقایسه می کنه .

6. کاربران زیر از لیلا۶۶ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.91
    تشکـر
    6,012
    سیستم عامل و مرورگر
    عزیزم سکوت بهترین راه برای عبور از این مشکل هست کمی سرد بودن برای درست شدن رابطه لازمه .وقتی آدما با حرف زدن همدیگه را نمیفهمن بهتره مدتی سکوت کنین تا جواب بگیرین

8. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.91
    تشکـر
    6,012
    سیستم عامل و مرورگر
    شما الان ی همسر هسین و ی مادر ، پس زندگی مستقلی دارین از زندگی خودتان لذت ببرید و نزارید مشکلات کودکیتان زندگی الان شما را خراب کنه قدر الانتون را بدونید و نزارید زندگیتون دچاره سردی بشه و همیشه شادو خوشحال باشین و برخورد سرد دیگران اصلا مهم نیست حتی اگه پدرومادرت باشن تو فقط احترامت را بزار..

10. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    از راهنمایی خوبت ممنونم من خودمو تو گذشتم غرق کردم چند ماهیه دارم رو خودم کار می کنم رفتارمو اصلاح کنم و اینکه حرف مادرم و خواهرم خیلی برام مهم بود و الان می خوام اهمیت اونا رو از زندگیم کم کنم و خودم وهمسرم و پسرم رو ببینمتو این چند ماه فهمیدم حتی مادرم به منافع خودش فکر می کنه

12. 2 کاربران زیر از لیلا۶۶ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #7

دلنوشته کاربر
    نه مرا طاقت غربت نه تو را خاطر قربت دل نهادم به صبوری که جز این چاره ندانم من همان روز بگفتم که طریق تو گرفتم که به جانان نرسم تا نرسد کار به جانم(مخاطب خاص)
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.95
    تشکـر
    1,129
    تشکر شده 1,746 بار در 635 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا۶۶ نمایش پست ها
    از راهنمایی خوبت ممنونم من خودمو تو گذشتم غرق کردم چند ماهیه دارم رو خودم کار می کنم رفتارمو اصلاح کنم و اینکه حرف مادرم و خواهرم خیلی برام مهم بود و الان می خوام اهمیت اونا رو از زندگیم کم کنم و خودم وهمسرم و پسرم رو ببینمتو این چند ماه فهمیدم حتی مادرم به منافع خودش فکر می کنه
    با نظرات fateme.68
    كاملا موافقم.
    ولي در نظر داشته باشيد با ايششون ب گونه اي صحبت نكنيد كه حس بي احترامي ايجاد بشه.بلاخره الان حس مادرانه و فرزندي رو كاملا درك كرديد.
    به خواهر و ديگر افراد خانوادتون احترام بزاريد ولي رابطتونو كمتر كنيد البته اون موقعي هم پيش ايشون هستيد خوب تحويلش بگيرد ولي با محافظه كاري به گونه اي كه بخودش اجازه هر حرفي رو نده.بهش بگو خيلي دوسش داري و برات محترمه ولي بلاخره حرفهاي نامناسب (بدون اشاره به گوينده) به توهم بر ميخوره.

14. Top | #8

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.73
    تشکـر
    4,074
    تشکر شده 9,694 بار در 4,782 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا۶۶ نمایش پست ها
    سلام من متاهلم و ۲۷ سالمه یک پسر ۹ ماهه دارم ۱خواهر و یک برادر بزرگتر از خودم و ۱ برادر کوچکتر از خودم دارم با خواهر بزرگترم ۵ سال و برادر م ۴ سال اختلاف سنی دارم و برادر کوچکم ۷ سال از من کوچکتر است . من از بچگی رابطه خوبی با خواهر وبرادرام ندارم همیشه تنها بودم هر وقت دعوامون می شد مادرم بدون اینکه علت را جویا شه منو مقصر می دونست و با من دعوا می کرد که نباید جواب بزرگترم رو بدم اونا هم همیشه ازین اخلاق مادرم سواستفاده می کردن و چقولی منو پیش مادرم می کردن بعد از به دنیا اومدن برادرم توجه همه به سمت اون معطوف شد و من پرخاشگر شدم و زودرنج و عصبی .مادرم به جای اینکه مشکله منو حل کنه هر جا می نشست می گفت من حسودم و حالا باید نیش و کنایه دیگران رو هم تحمل می کردم یه بار که اومد مدرسم به معلمم شکایتمو کرد و آبرومو پیش اون برد هنوزم خواهرم تا یه چیزی میشه چقولی منو پیش مامانم می کنه و همیشه جلوی جمع بهم تیکه میندازه و مامانم هیچی بهش نمیگه و در برابر اعتراض من میگه باهات شوخی می کنهز بعد زایمانم وضع روحیم خیلی خراب شده به مامانم میگم تو چرا حرف اونو گوش میدی جیغ داد می کنه چطوری به مامانم بفهمونم منم ببینه و بهم اهمیت نمیده برای اون با جون و دل کار می کنه اما برای من با کلی منت؟
    خب باید یاد بگیرید که نباید از کسی ناراحت بشید فقط باید نگرش و نظرت رو در موردش تغییر بدی

شما از این حساس بودن و ناراحتی چیز زیاد عایدتون نشده پس بهتره خلاف اونو هم امتحان کنید

رفتارهای دیگران رو که باعث ناراحتی شما میشه رو با کمی چاشنی شوخی و خنده رد کنید

اینطوری شما در واقع خودتون رو پشت این شوخی قایم میکنید و از اثرات حرف طرف مقابلتون در امان خواهید ماند
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

15. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    3
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    راستش خلافشم امتحان کردم فایده ای نداشت به روی خودم نیاوردم چند سالی هست این رویه رو پیش گرفتم اما فایده نداشت تا اینکه به مادرم چند وقت پیش گفتم برخورد خوبی با من نکرد میگه من فرقی نمیزارم بینتون ولی در عمل فرق میزاره

16. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    10
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    ب قول دوستمون
    بهترین راه کم محلی اما در عین حال احترامتو بزار و بی ادبی نکن اما زیاد دوروبرشون نباش تا نبودت احساس بشه
    زیاد بودن خودش باعث دلزدگی میشه

17. 2 کاربران زیر از مهشید 93 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)