مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: محبت خانواده

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6425
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تنهاي تنهاي تنها.

سلام منم یکی مثل شما تنهای تنهام تو خانواده ما پدرم که طرفدار پسراشه ودخترا براش بی رنگن مامانم که یه خورده هوای خواهرم ومن که کوچیکم رومثلا بعد کلی غرغر داره اونم چون خواهرم چندسال بچه دار نمیشد خیلی هوای اون رو داره که زود ناراحت میشه وچون زود گریه میکنه همه ازش حساب میبرن .
    چون من کوچیکه بودم هیچ وقت اجازه حرف زدن نداشتم وهمیشه گوش به فرمان خواهر وبرادرای بزرگتر از خودم بودم هروقت اومدم از موقعیتم گله کنم زود میگفتن تو از همه کوچیکتری وباید به حرف کنی واین نه نگفتن برام مشکل درست کرده طوری که به هیچ کس نمیتونم بگم نه مثلا الان توخانواده شوهرمم هرچی میگن خیلی زود قبول میکنم خلاصه اینکه این کوچیکی برام یه کابوسه وخیلی از تو داغونم واینکه میگن کوچیکا عزیزن نمیدونم کجاس یا برای من اینقد بی معناس من توخانوادم خیلی تنهام فقط همه امیدم به شوهرمه که حتی از اونم میترسم مثل بقیه باشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5739
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    23
    تشکر شده 19 بار در 10 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    0

حال شما رو درک میکنم مامان و بابای منم برادرمو به ما خواهرا ترجیح میدن ، ولی چاره چیه ؟ باید تحمل کرد چون زندگی در جریانه عزیزم. با اینکه مادر و پدرا میدونن که دخترا دلسوزتر از پسرا هستند ولی نمیدونم چرا این اشتباه رو میکنن. من دارم سعی میکنم باهاش کنار بیام سخته ولی شدنیه . توهم همین کارو بکن. موفق باشی

3. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6425
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام حلمای عزیز خیلی ممنون از ابراز همدردیت.ولی کاش مشکل من تنها همین بود که به برادرام توجه بشه ولی متاسفانه مادرمم خیلی به خواهرم توجه میکنه من از هر دو طرف تنها وقتی میگم میگن تو خودت اینجوری فکر میکنی ولی طرز برخوردشون اینجوری که میگم نشون میده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

ماحبتش,  محبتنيش,  محبتنيش رامي صبري,  محبت,  محبتنيش عشان ازعل عليك,  محبت شاعری,  محبتين,  محبتك,  محبتي لمخلوقات الله,  محبتك جارت علي,  محبت خانواده,  محبت به خانواده,  محبت به اعضای خانواده,  محبت بین اعضای خانواده,  محبت در خانواده,  محبت خانواده برتر,  دعا برای محبت خانواده,  دعای محبت خانواده,  دعای محبت خانواده شوهر,  هم خانواده محبت,  مشکلات خانواده های امروزی,  مشکلات خانواده,  مشکلات خانواده تک والدی,  مشکلات خانواده معاصر,  مشکلات خانواده ها,  مشکلات خانواده ایرانی,  مشکلات خانواده های ایرانی,  مشکلات خانواده شهدا,  مشکلات خانواده های تک سرپرست,  مشکلات خانواده زندانیان,  افسردگی,  افسردگی چیست,  افسردگی شدید,  افسردگی بعد از زایمان,  افسردگی دو قطبی,  افسردگی در نوجوانان,  افسردگی در بارداری,  افسردگی درمان,  افسردگی مزمن,  افسردگی حاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)