نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مخالفت پدر با کارکردن

1148
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8756
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation مخالفت پدر با کارکردن

سلام دوستان گلم من 23/5 سالمه خانمم درسم تموم شده وهمش تو خونم دنبال کار رفتم ولی کار فروش پیدا کردم کار بازاریابی کار دفاتر بیمه وهمه رو پدرم نذاشت برم اون هنوز میخواد منو تربیت کنه وحرفشم همینه بهم میگه اینجور جاها به دردت نمیخوره نمیدونم چیکار کنم ناامید شدم واقعا وپولی هم ندارم که بخوام کلاس برم واسه اون درسی که تو دانشگاه خوندم.بخوام برم سر کارم میگه فقط تو رشته خودت برو منم الان مهارتی ندارم که بخوام باهاش کار کنم اونچه که تو دانشگاه یاد میدن با بازار کار فرق میکنه وواقعا موندم چیکار کنم فکر اینکه تا اخر عمرم خونه نشین میشم اذیتم میکنه وپدرم هم ادم خسیسیه واسه اینکه بخوام کلاس برم کلی سین جینم میکنه که این پولو واسه چی میخوای کجا میخوای بری چرا نمیری کتاب بگیری با اون بخونی وهرچی هم واسش میگم که نمیشه قبول نمیکنه حرف منو.میگه تو میخوای پول حروم کنی برو خودت یادبگیر هرجا هم کار پیدا میکنم یه ایرادی ازش میگیره وخیلی میشینه صفحه حوادث رو میخونه کلا ادم منفی شده ونمیذاره اززخونه برم بیرون .کلا حرف کسی رو قبول نداره وخودش انگار علامه دهره وحرف حرف خودشه من چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مخالفت پدر با کارکردن

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنینا نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم من 23/5 سالمه خانمم درسم تموم شده وهمش تو خونم دنبال کار رفتم ولی کار فروش پیدا کردم کار بازاریابی کار دفاتر بیمه وهمه رو پدرم نذاشت برم اون هنوز میخواد منو تربیت کنه وحرفشم همینه بهم میگه اینجور جاها به دردت نمیخوره نمیدونم چیکار کنم ناامید شدم واقعا وپولی هم ندارم که بخوام کلاس برم واسه اون درسی که تو دانشگاه خوندم.بخوام برم سر کارم میگه فقط تو رشته خودت برو منم الان مهارتی ندارم که بخوام باهاش کار کنم اونچه که تو دانشگاه یاد میدن با بازار کار فرق میکنه وواقعا موندم چیکار کنم فکر اینکه تا اخر عمرم خونه نشین میشم اذیتم میکنه وپدرم هم ادم خسیسیه واسه اینکه بخوام کلاس برم کلی سین جینم میکنه که این پولو واسه چی میخوای کجا میخوای بری چرا نمیری کتاب بگیری با اون بخونی وهرچی هم واسش میگم که نمیشه قبول نمیکنه حرف منو.میگه تو میخوای پول حروم کنی برو خودت یادبگیر هرجا هم کار پیدا میکنم یه ایرادی ازش میگیره وخیلی میشینه صفحه حوادث رو میخونه کلا ادم منفی شده ونمیذاره اززخونه برم بیرون .کلا حرف کسی رو قبول نداره وخودش انگار علامه دهره وحرف حرف خودشه من چیکار کنم؟
    خب دوست عزیز واقعا" فکر میکنید چه فکری و چه کاری میتونه نظر پدرتون رو تغییر بده ...

متاسفانه با اتفاقاتی که در جامعه میفته ایشون واقعا" بدبین شدن و کاری هم نمیشه انجام داد

مگر همین رفتار مراعات آمیزتون با پدر که بتونید ادامه بدید و خودتون رو به شغلی پایدار برسونید و

استقلال مالی پیدا کنید ...

به هرحال وقتی از ایشون حرف شنویی داشته باشید اعتمادش جلب میشه و سعی کنید گاهی ازش نظر بخوایت

و در کارها و فکر کردن دخیلش کنید تا بهش نزدیکتر بشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

خب بچه ها تو این موارد پدرشون رو درک نمیکنن و انتظار دارن هرچی که میخوان پدرشون براشون فراهم کنه

چون خودشون شاغل نیستنو نمیبینن که پدرشون با چه جون کندن و زحمتی این پولو درمیاره

از طرفی پدرتون هم حق دارن فک میکنید این اتفاقایی که تو روزنامه حوادث مینویسه برا کیاست؟مشکل ما اینه

که وقتی یه اتفاقی رو میبینیم که برا کسی افتاده و یا جایی نوشته فکرشو نمیکنیم که ممکنه برا ما هم همچین اتفاقی بیفته

مثل تصادف.خواهرم این اتفاقایی که میشنوید برا ادمایی از سیاره دیگه نیست همین ماها هستیم که این اتفاقات رو میسازیم

از طرفی کار کردن برای یه دختر به سنه شما تو شغلی غیر مرتبط با رشته خودش و تو جمعی که هیچ اشنایی براتون وجود نداره و

میون کارکنان یه غریبه اید اصلا خوب نیست

موفق باشید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8756
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون ولی با نظراتون موافق نیستم نتونستین منو درک کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد