مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات با خانواده ام

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18990
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مشکلات با خانواده ام

با سلام
    من دختری 24 ساله هستم. ساکن شهر اهواز.در حال حاضر دانشجوی ارشد نرم افزار در شهر دیگر هستم. در سن 10 سالگی مادرم فوت کردند و من و یک خواهر بدون هیچ سرپرستی دوسال بزرگ شدیم تا اینکه پدرم با یک خانم که فرزندی از ازدواج قبلش داشت ازدواج کرد. خانم ایشون خوش اخلاق نبود و هر طوری بود من و خواهرم سکوت کردیم و درس خواندیم تا دانشگاه در شهر دیگر قبول شدیم. من از سن 13 سالگی از ترس اینکه زن پدرم دعوا نکند کارهای خانه را انجام میدادم. حتی الان هم که می آیم به صورت خودکار همه از من انتظار کار دارند. این خانم در حال حاضر دارای 4 فرزند از پدر من هست،که فرزند آخر دو ماه دارد و من با این سن به آرامش و استراحت نیاز دارم. متاسفانه پدرم از صبح تا شب خودش را سرگرم کرده متوجه این قضایا نمی شود. خواهرم نیز اواخر درسش ازدواج کرد و رها شد. من ماندم و عدم آسایش و آرامش. البته من قصد ادامه تحصیل دارم ولی از نظر آرامش شرایط خانه مناسب نیست. لطفا یک راهکار به من پیشنهاد بدین.

متشکرم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    من آن توام ، مرا به من باز مده ..
    شماره عضويت
    18840
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.21
    تشکـر
    74
    تشکر شده 46 بار در 36 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Motarez
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : مشکلات با خانواده ام

نقل قول نوشته اصلی توسط m16276 نمایش پست ها
    با سلام
    من دختری 24 ساله هستم. ساکن شهر اهواز.در حال حاضر دانشجوی ارشد نرم افزار در شهر دیگر هستم. در سن 10 سالگی مادرم فوت کردند و من و یک خواهر بدون هیچ سرپرستی دوسال بزرگ شدیم تا اینکه پدرم با یک خانم که فرزندی از ازدواج قبلش داشت ازدواج کرد. خانم ایشون خوش اخلاق نبود و هر طوری بود من و خواهرم سکوت کردیم و درس خواندیم تا دانشگاه در شهر دیگر قبول شدیم. من از سن 13 سالگی از ترس اینکه زن پدرم دعوا نکند کارهای خانه را انجام میدادم. حتی الان هم که می آیم به صورت خودکار همه از من انتظار کار دارند. این خانم در حال حاضر دارای 4 فرزند از پدر من هست،که فرزند آخر دو ماه دارد و من با این سن به آرامش و استراحت نیاز دارم. متاسفانه پدرم از صبح تا شب خودش را سرگرم کرده متوجه این قضایا نمی شود. خواهرم نیز اواخر درسش ازدواج کرد و رها شد. من ماندم و عدم آسایش و آرامش. البته من قصد ادامه تحصیل دارم ولی از نظر آرامش شرایط خانه مناسب نیست. لطفا یک راهکار به من پیشنهاد بدین.

متشکرم
    سلام
    اخلاق خیلی خوبی داری

از لحاظ درسی هم افت داشتی؟

اتاق شخصی برای خودت داری؟

شب ها که می خوابی گریه بچه اذیتت می کنه؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکلات زندگی در کانادا,  مشکلات زناشویی,  مشکلات اینستاگرام,  مشکلات وایبر,  مشکلات معده,  مشکلات زندگی,  مشکلات جوانان,  مشکلات بازی gta v,  مشکلات کبد,  مشکلات خانوادگی,  مشکلات بازی gta v,  مشکلات بازی battlefield 4,  مشکلات بازی call of duty ghost,  مشکلات بازی watch dogs,  مشکلات بازی need for speed rivals,  مشکلات بازی pes 2013,  مشکلات بازی کلش اف کلنز,  مشکلات بازی hitman absolution,  مشکلات بارداری,  مشکلات بازی sleeping dogs,  فرزند آخر,  روانشناسی فرزند آخر,  خصوصیات فرزند آخر,  خصوصیات فرزند آخر خانواده,  خصوصيات فرزند آخر,  ویژگی فرزند آخر,  ویژگی های فرزند آخر,  معافیت فرزند آخر,  ازدواج با فرزند آخر,  مشکلات فرزند آخر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)