مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    مشکلات با کودک
    با سلام من دینا هستم يه دختره ٩ ساله دارم و از همسرمم ٥ ساله جدا شدم و با پدر مادرم زندگي ميكنم تو اين سن خيلي پرخاشگر و فوق العاده لجباز حرف حرف خودش بايد باشه اصلا گوش نميده به حرف ، اگه امكانش هست منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.72
    تشکـر
    4,074
    تشکر شده 9,694 بار در 4,782 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    پاسخ : مشکلات با کودک
    نقل قول نوشته اصلی توسط دینانیکپور نمایش پست ها
    با سلام من دینا هستم يه دختره ٩ ساله دارم و از همسرمم ٥ ساله جدا شدم و با پدر مادرم زندگي ميكنم تو اين سن خيلي پرخاشگر و فوق العاده لجباز حرف حرف خودش بايد باشه اصلا گوش نميده به حرف ، اگه امكانش هست منو راهنمايي كنيد ممنون ميشم

اولا" شرایط و سن بلوغ رو در ایشون باید در نظر بگیرید به همین خاطر مادر شما بهتر میتونه به ایشون نزدیک بشه

1- در دوران بلوغ كه بحران روحی و عاطفی نوجوان را در بر می گیرد ، بهترین راه برای پیشگیری از خشونت ، مسامحه و سازگاری است. اغماض ، گذشت و نادیده گرفتن رفتارهای او همراه با آرامش ، در اغلب مواقع از استمرار و پیشروی خشونت در قالب پرخاشگری های فیزیكی و لفظی جلوگیری می كند .

2- راهنمایی و مشاوره با دانش آموز در خصوص عواقب خشونت و آثار اجتماعی آن و همچنین مشاوره با خانواده دانش آموز درباره كاهش رفتارهایی كه منجر به خشونت نوجوان می شود ، بسیار مؤثر خواهد بود.

3- ایجاد زمینه ی فعالیت های مؤثر در خانه و مدرسه برای اشتغال بیشتر نوجوان و تخلیه انرژی های جسمی و روانی او در كاهش خشونت و رفتارهای پرخاشگرانه بسیار تأثیرگذار است .

4- خودداری مدرسه از به كاربردن روش های انضباطی غلط و ایجاد فضای صمیمی تر میان معلمان و دانش آموزانِ نوجوانِ خشونت گرا ، به كاهش رفتارهای خشونت آمیز و پرخاشگرانه می انجامد .

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکلات زندگی در گرجستان,  مشکلات زندگی در کانادا,  مشکلات زناشویی,  مشکلات بازی gta v,  مشکلات اینستاگرام,  مشکلات شب عروسی,  مشکلات زندگی,  مشکلات کبد,  مشکلات معده,  مشکلات وایبر,  مشکلات بازی gta v,  مشکلات بازی mortal kombat x,  مشکلات بازی watch dogs,  مشکلات بازی کلش اف کلنز,  مشکلات با خانواده شوهر,  مشکلات بازی ryse son of rome,  مشکلات بارداری,  مشکلات بازی فیفا 15,  مشکلات بازی hitman absolution,  مشکلات بازی dragon age inquisition,  مشکلات فامیلی,  مشکلات ازدواج فامیلی,  مشکلات ژنتیکی ازدواج فامیلی,  مشکلات ژنتیک ازدواج فامیلی,  مشکلات تغییر فامیلی,  مشکلات پزشکی ازدواج فامیلی,  مشکلات حذف پسوند فامیلی,  مشکلات ازدواجهای فامیلی,  حل مشکلات فامیلی,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)