مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل با خانواده

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    15640
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مشکل با خانواده

پدر و مادرم هر روز یا با هم دعوا میکنن یا با منو خواهرام، کلا تو خونه دعوا زیاده ،اونا به حجاب من خیلی گیر میدن در صورتی که من ظاهری خیلی ساده دارم و نمی ذارن آرایش کنم ، نمی ذارن با دوستام برم بیرون ، پدرم دست بزن داره و خیلی عصبی ، مادرم بین منو و خواهر کوچیکم خیلی تبعیض قائل میشه و تو دعوای ما دخالت میکنه و الکی منو نفرین میکنه و فحش های ناجور میده حتی زمانی که حق با من باشه . دیگه نمیتونم تحمل کنم ، زندگیم جهنم شده و افسردگی گرفتم . تو را خدا بگین چی کار کنم؟؟؟؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از fatemeh.lohrasbi76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.10
    تشکـر
    3,999
    تشکر شده 9,371 بار در 4,617 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل با خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.lohrasbi76 نمایش پست ها
    پدر و مادرم هر روز یا با هم دعوا میکنن یا با منو خواهرام، کلا تو خونه دعوا زیاده ،اونا به حجاب من خیلی گیر میدن در صورتی که من ظاهری خیلی ساده دارم و نمی ذارن آرایش کنم ، نمی ذارن با دوستام برم بیرون ، پدرم دست بزن داره و خیلی عصبی ، مادرم بین منو و خواهر کوچیکم خیلی تبعیض قائل میشه و تو دعوای ما دخالت میکنه و الکی منو نفرین میکنه و فحش های ناجور میده حتی زمانی که حق با من باشه . دیگه نمیتونم تحمل کنم ، زندگیم جهنم شده و افسردگی گرفتم . تو را خدا بگین چی کار کنم؟؟؟؟

بسیار ساده است نباید کارهایی که باعث ایجاد حساسیت برای خانواده میکنه رو انجام بدید

شاید سخت به نظر بیاد ولی لااقل آرامش دارید و خانواده رو از مقابله با خودتون دور کردید

وگرنه چاره ای جز به صبر و رعایت حریم و حساسیت خانواده ندارید

چون شما قرار نیست تا ابد با خانواده زندگی کنید و بلاخره وارد زندگی مستقلی خواهید شد
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها راهی كه به شكست می انجامد، تلاش نكردن است.
    شماره عضويت
    8109
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.01
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,819 بار در 1,232 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    4

معمولا تو هر خانواده ای به دختر ها گیر داده میشه شاید بخاطر اینکه دخترن ... تو باید سعی کنی که کارا یا حرفایی رو که باعث عصبانیت پدر ومادرت میشه رو نکنی وشرایطی رو تحمل کنی که دوست نداری چون سخته که عادات وشخصیتت افراد رو تغییرداد زمان میبره. مشاور یا فردی که حرفش خریدار داره میتونه تو رفتار دیگرون تاثیر بزاره.واینکه برای رسیدن به ارامش باید همه با هم هم دل باشن و صمیمی ...

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

6. 4 کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4
    prv
    prv آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    واژه ای برای توصیف حالم نیست گم شدم پیدایم کن انگار این راه راهم نیست.
    شماره عضويت
    9838
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    590
    تشکر شده 390 بار در 180 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

[QUOTE=fatemeh.lohrasbi76;81675]پدر و مادرم هر روز یا با هم دعوا میکنن یا با منو خواهرام، کلا تو خونه دعوا زیاده ،اونا به حجاب من خیلی گیر میدن در صورتی که من ظاهری خیلی ساده دارم و نمی ذارن آرایش کنم ، نمی ذارن با دوستام برم بیرون ، پدرم دست بزن داره و خیلی عصبی ، مادرم بین منو و خواهر کوچیکم خیلی تبعیض قائل میشه و تو دعوای ما دخالت میکنه و الکی منو نفرین میکنه و فحش های ناجور میده حتی زمانی که حق با من باشه . دیگه نمیتونم تحمل کنم ، زندگیم جهنم شده و افسردگی گرفتم . تو را خدا بگین چی کار کنم؟؟؟؟[/QUOT

سعی کن ببینی که چه کار هایی شما انجام میدی که باعث دعوا و نزاع با خانوادت میشه. اگر با ارایش کردن مخالف هستن خوب این کار و نکن، آرایش کردن یا هر کار دیگه ای ارزش این و نداره که آرامشت بهم بخوره.

اگر مدتی با خانواده سازگار شی و از کارهایی که باعث اختلاف هستن دوری کنی حتما مادر و پدرت هم مثل سابق دیگه رفتار نمی کنن و اونطور که شما می خوای میشن. هر طوری که دوست داری با شما رفتار کنن، با هاشون رفتار کن.

اولش یه کم سخته ولی بعد یه مدت برات راحت میشه و دیگه به انجام دادنشون هم فکر نمی کنی.

8. کاربران زیر از prv بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گشا,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل گیتی فیلم کامل,  مشکلات زندگی,  مشکل اتصال mtp,  مشکل بالا نیامدن ویندوز,  مشکل باز نشدن کلش اف کلنز,  مشکل بازی کلش اف کلن,  مشکل باز نشدن اینستاگرام,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 7,  مشکل باز نشدن عکس در تلگرام,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 8,  مشکل باز نشدن گوگل پلی,  مشکل بازی watch dogs,  مشکل باز شدن صفحات تبلیغاتی,  مشکل فن بیان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)