نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل با خانواده

1310
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17813
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Question مشکل با خانواده

با عرض سلام و خسته نباشید من یک دختر 14 ساله و اول دبیرستان هستم در مهر ماه 93یک اشتباه بچه گانه باعث شد که پدرم تبلتمو ازم بگیره و اعتماد والدینمو از دست بدم و زندگی سردی داشته باشم حالا در خرداد 94 هستیم و زندگی خوبی داریم پدر من به من قول داده بود که اگر معدل19به بالا رو بیارم برام هرچی که دلم بخواد رو میخره من هم ازش گوشی موبایل خواستم الان هم زیر قولش زده و نمیخره چون میگه میترسم دوباره اون اشتباهت رو تکرار کنی من همیشه در رفاه بودم و طاقت شنیدن حرف نه رو ندارم الان بگید که من چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشکل با خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط سیگار صورتی نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید من یک دختر 14 ساله و اول دبیرستان هستم در مهر ماه 93یک اشتباه بچه گانه باعث شد که پدرم تبلتمو ازم بگیره و اعتماد والدینمو از دست بدم و زندگی سردی داشته باشم حالا در خرداد 94 هستیم و زندگی خوبی داریم پدر من به من قول داده بود که اگر معدل19به بالا رو بیارم برام هرچی که دلم بخواد رو میخره من هم ازش گوشی موبایل خواستم الان هم زیر قولش زده و نمیخره چون میگه میترسم دوباره اون اشتباهت رو تکرار کنی من همیشه در رفاه بودم و طاقت شنیدن حرف نه رو ندارم الان بگید که من چیکار کنم

دوست عزیز اینکه طاقت شنیدن کلمه « نه » رو نداری اصلا" خوب نیست

باید بتونیی شرایط رو درک کنید و گرنه روزگار این درس رو به شما نشون میده و روزگار هم معلم بسیار سخت گیری هست

از طرفی اعتمادی که از دست بره به سختی بدست میاد و بهتره بگیم که مثل قبل نخواهد شد

اگر خواهان رسیدن به چیزی که میخوای هستی باید صبور باشی

در مقابل گفته پدرتون که قرار نیست موبایل برای شما بخره کاملا" محترمانه بگید که نظرش بسیار محترمه و هرچی که صلاح میدونه عمل کنه

خب اگر پدرتون خواسته باشه حساسیت شمارو بررسی کنه مطمئن باشید تحت تاثیر قرار میگیره

ولی ممکنه برای رسیدن به این اعتماد شما باید زمان زیادی رو صبور باشید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17813
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل با خانواده

ممنون مهسا جون منم دیگه از خیرش گذشتم هم گرفتن تبلتم هم خریدن گوشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد