مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکل با خانواده

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4639
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مشکل با خانواده

سلام
    حوصله هیچکسو ندارم حتی خانواده ام! تقریبا یکسالی هست که نسبت به فامیلامونم حساسیت نشون میدمو اصلا دوست ندارم تو جمعشون باشم. به دوستانم علاقه دارم و به هیچ وجه ازشون خسته نمیشم اما نمیدونم چرا نمیتونم با خانواده ی خودم که بهم نزدیکتر هستن رابطه ای برقرار کنم. کینه ای هم شدم... یکی از اقوام که خیلی با هم صمیمی بودیم چند وقت پیش کاری انجام دادن بر علیه من که کاملا ازشون متنفر شدم و حتی بودن در جایی که اونا هستن هم برام آزار دهنده ست. دو شب پیش که به خونشون دعوت شده بودیم قصد کردم که نرم مثل چند بار اخیر که پدرم به شدت مخالفت کرد و من هم ناراضی از حرف خودم برنگشتم و هر بار با صدای بلندتر گفتم که نمیرم. اون شب اولین باری بود که پدرم سیلی ای هر چند آهسته اما به به صورتم زد!
    الان 2 روزه که تو خونه با هیچکس حرف نمیزنم. حتی سلام هم... دوست دارم برم جایی که هیچکس منو نشناسه تا راحت زندگی کنم! تنهایی هامو بیشتر دوست دارم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از TiTi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.29
    تشکـر
    3,949
    تشکر شده 9,254 بار در 4,553 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل با خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط TiTi نمایش پست ها
    سلام
    حوصله هیچکسو ندارم حتی خانواده ام! تقریبا یکسالی هست که نسبت به فامیلامونم حساسیت نشون میدمو اصلا دوست ندارم تو جمعشون باشم. به دوستانم علاقه دارم و به هیچ وجه ازشون خسته نمیشم اما نمیدونم چرا نمیتونم با خانواده ی خودم که بهم نزدیکتر هستن رابطه ای برقرار کنم. کینه ای هم شدم... یکی از اقوام که خیلی با هم صمیمی بودیم چند وقت پیش کاری انجام دادن بر علیه من که کاملا ازشون متنفر شدم و حتی بودن در جایی که اونا هستن هم برام آزار دهنده ست. دو شب پیش که به خونشون دعوت شده بودیم قصد کردم که نرم مثل چند بار اخیر که پدرم به شدت مخالفت کرد و من هم ناراضی از حرف خودم برنگشتم و هر بار با صدای بلندتر گفتم که نمیرم. اون شب اولین باری بود که پدرم سیلی ای هر چند آهسته اما به به صورتم زد!
    الان 2 روزه که تو خونه با هیچکس حرف نمیزنم. حتی سلام هم... دوست دارم برم جایی که هیچکس منو نشناسه تا راحت زندگی کنم! تنهایی هامو بیشتر دوست دارم

خب این رفتار در بیشتر جوونای ما هست و علتش اختلاف و شکافیه که بین نسل قدیم و جدید اتفاق افتاده

چون هیچ پلی برای انتقال دانش و رفتار گذشته به نسل جدید صورت نگرفته

گاها" خانواده ها همون رفتار سابق رو میخوان با سبک سابق به فرزندانشون انتقال بدن که

متاسفانه با برخورد و مقاومت روبرو میشن و باقی ماجرا ...

ولی دوست عزیز احترام به خانواده بسیار مهمه و گاهی لازم میشه برای احترام به اونا غرور خودتو زیر پا بذاری
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8590
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل با خانواده

سلام منم مشاوره ميخوساتم اگه تشريف دارين

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل گشا,  مشکلات زناشویی,  مشکلات زندگی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل اتصال mtp,  مشکل زیرنویس,  مشکل زیرنویس در kmplayer,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 7,  مشکل باز نشدن کلش اف کلنز,  مشکل باز نشدن یاهو مسنجر,  مشکل بازی need for speed rivals,  مشکل باز نشدن فیس بوک,  مشکل بالا نیامدن ویندوز 8,  مشکل باز نشدن ایمیل یاهو,  مشکل بازی کلش اف کلن,  مشکل بازی آفتابه,  مشکل بازی کلش اف کلنز,  متنفرزنيش,  متنفرم ازت,  متنفرم شاهین نجفی,  متنفرم شاهين نجفي,  متنفرم از تو,  متنفرم از عشق,  متنفرم از دروغ,  متنفرم از آدمایی که,  متنفرم شاهین,  متنفرم از خودم,  مشاجرات خانوادگی,  حل مشاجرات خانوادگی,  راه حل مشاجرات خانوادگی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)