مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل فرزندان خانواده

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23861
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مشکل فرزندان خانواده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما....!خانومی 38ساله هستم، سه فرزند ، یک دخترو دو پسر بیستو چهارو هجده ساله دارم، مشکلم با پسرامه، درس ک نخوندن، فرستادمشون سر کار ، پسر بزرگم با اینکه کار و حرفه ی خوبی بلده ولی نمیتونه درست استفاده کنه، سر کار نمیره، مدام ازین شاخه ب اون شاخه میپره، ی جا بند نمیشه درست کار کنه، نامزدم داره خانواده نامزدش مدام میگن بیاین عروستونو ببرین، دستش خالیه، ولی بازم میشینه خونه سر کار نمیره تلتش نمیکنه، میگه خدا بزرگه...! پسر کوچیکمم بدتر از بزرگه است، پدرشونم اصلا کمکشون نمیکنه، میگه ب من ربطی نداره! من موندم چکار کنم با بچه ها...اگه حرفی میزنم شروع میکنن ب دادو بی دادو دعوا، میگم قهر کنم برم خب دخترم چ گناهی کرده، شایدم قهرم فایده ای نداشته باشه... لطفا راهنماییم کنید..!متشکرم|؛
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    لذت موفقیت در همان پیمودن مسیر است
    شماره عضويت
    23370
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.48
    تشکـر
    43
    تشکر شده 190 بار در 128 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : مشکل خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط mrs. نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما....!خانومی 38ساله هستم، سه فرزند ، یک دخترو دو پسر بیستو چهارو هجده ساله دارم، مشکلم با پسرامه، درس ک نخوندن، فرستادمشون سر کار ، پسر بزرگم با اینکه کار و حرفه ی خوبی بلده ولی نمیتونه درست استفاده کنه، سر کار نمیره، مدام ازین شاخه ب اون شاخه میپره، ی جا بند نمیشه درست کار کنه، نامزدم داره خانواده نامزدش مدام میگن بیاین عروستونو ببرین، دستش خالیه، ولی بازم میشینه خونه سر کار نمیره تلتش نمیکنه، میگه خدا بزرگه...! پسر کوچیکمم بدتر از بزرگه است، پدرشونم اصلا کمکشون نمیکنه، میگه ب من ربطی نداره! من موندم چکار کنم با بچه ها...اگه حرفی میزنم شروع میکنن ب دادو بی دادو دعوا، میگم قهر کنم برم خب دخترم چ گناهی کرده، شایدم قهرم فایده ای نداشته باشه... لطفا راهنماییم کنید..!متشکرم|؛
    دوست عزیز نمیشه با قهر مشکلی رو حل کرد
    اونم تو این سن و سالی که بجه هات دارند
    کاری که باید بکنی اینه که ازشون بخای و صحبت کنی و تشویقشون کنی
    همچنین پدر خانواده هم میتونه با دادن سرمایه و تشویق مالی خیلی بهشون کمک کنه
    موفق باشید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

3. کاربران زیر از ALI.ENG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گشا,  مشکل وقت کی دعا,  مشکلات زندگی,  مشکل سوالات,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکلات زناشویی,  مشکل فرزندان با والدین,  مشکل استخدام فرزندان شاهد,  فرزند,  فرزندان رهبر,  فرزندان دکتر خدادوست,  فرزند عارف لرستانی,  فرزندان محمدباقر قالیباف,  فرزندان سردار سلیمانی,  فرزند پسر,  فرزندان حضرت محمد,  فرزندان امام حسین,  فرزندان امام خمینی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)