نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پدر عصبانی

1155
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5890
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پدر عصبانی

پدري دارم 63 ساله كه سالهاست با او درگيريم . يك مدت خيلي خيلي خوبه و مهربون و بعد يه دفعه بدون هيچ دليلي به همه چيز و همه كس گير ميده و بد و بيراه ميگه و حرفهايي مي زنه كه واقعا از يه آدم سالم بعيده و همه رو حسابي ناراحت و عصبي مي كنه . مخصوصا با مادرم خيلي بدرفتاري و بد دهني مي كنه و اون رو تا سرحد جنون عصباني ميكنه . اونقدر موضوع رو كشش ميده تا بلاخره صبر همه تموم ميشه و يه چيزي بهش ميگن و اونوقت هميشه اون حرفها رو تكرار ميكنه . خيلي خيلي خسته شديم از اين وضعيت . تو رو خدا كمكم كنيد . دلم براي مادرم خيلي ميسوزه اون خودش سالهاست روماتيسم داره و درد خودش خيلي زياده با اين رفتارها هم ديگه بدتر ميشه . تحملش خيلي سخته خيلي . كمكمون كنيد .

2. کاربران زیر از سميه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشكل با پدرم

نقل قول نوشته اصلی توسط سميه نمایش پست ها
    دري دارم 63 ساله كه سالهاست با او درگيريم . يك مدت خيلي خيلي خوبه و مهربون و بعد يه دفعه بدون هيچ دليلي به همه چيز و همه كس گير ميده و بد و بيراه ميگه و حرفهايي مي زنه كه واقعا از يه آدم سالم بعيده و همه رو حسابي ناراحت و عصبي مي كنه . مخصوصا با مادرم خيلي بدرفتاري و بد دهني مي كنه و اون رو تا سرحد جنون عصباني ميكنه . اونقدر موضوع رو كشش ميده تا بلاخره صبر همه تموم ميشه و يه چيزي بهش ميگن و اونوقت هميشه اون حرفها رو تكرار ميكنه . خيلي خيلي خسته شديم از اين وضعيت . تو رو خدا كمكم كنيد . دلم براي مادرم خيلي ميسوزه اون خودش سالهاست روماتيسم داره و درد خودش خيلي زياده با اين رفتارها هم ديگه بدتر ميشه . تحملش خيلي سخته خيلي . كمكمون كنيد .
    عزيزم همه ادما يه وقتهايي خوبن خوشن يه روزهاي دپن و عصبي منم اينطورم پيش مياد ديگه اين موقع ها خودتونو قايم كنيد جلو چشش نباشيد هر چي باشه پدرته احترامشو حفظ كنيد كنار مادرتون باشد تنهاش نذاريد گناه داره بنده خدا منوخواهرمم هر وقت بابام سرمامانم داد ميزد ميرفتيم كنارش ميشستيم اگه مامانم گريه ميكرد ما هم گريه ميكرديم اگه نه افسرده ميشست ميگفتيم ميخنديدم تا مامانمم زياد غصه نخوره و فراموش كنه چيكار ميشه كرد عزيزم

4. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

راستشو بخوای گاهی بیکار بودن عامل این بدخلاقی میشه ....

ولی اگه ایشون از اول اینطوری نبودن پس باید دنبال عاملی بگردید که باعث این بدخلقیش شده

ولی اگه از اول اینطوری بوده خب دیگه واقعا" نمیشه برای تغییر اخلاقش کاری کرد ...

چون اینطوری خو گرفته و به قول امام معصوم علیه السلام برای هر دردی درمانی قرار داده شده الا بد اخلاقی که درد بی درمانه

ولی بهتره با
    [replacer_a]یا مشاور صحبت کنید و اگه بتونید ایشون رو هم ببرید میتونه رفتنتون نتیجه بخش باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

راستش من فکر میکنم از چیزی رنج میبره ...

چون رفتارش طوریه که مدتی خوب و مدتی بد میشه و این خودش نشونه یک اختلال روانیه

که میتونه بر اثر تاثیر چیزی باشه و یا اینکه به علت سن این تغییرات خلقی و بی حوصلگی به وجود اومده باشه

پس بهتره همنطور که دوستان گفتن با مشاور مشورت کنید ...

در ضمن در این مواقع نباید تحریکش کنید و باهاش جروبحث کنید بلکه مدتی آروم باشید تا اتیشش فروکش کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)