مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: پدر مادر بد - امانت داران خائن . فرشتگان ناپاک

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.39
    تشکـر
    3,899
    تشکر شده 2,696 بار در 1,309 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : پدر مادر بد - امانت داران خائن . فرشتگان ناپاک

منم خودم فکر میکنم گزینه الف خیلی مهمتراز مورد ازار جسمیه چون زخمای بدن دیده میشن خیلیا رو مجبور میکنه درکت کنن یا راهنماییت کنن ولی زخمای روح یه ادمو هیچکس نمیبینه
    با اینکه زخمای روح ادما خیلیم دردناک ترن....
    این مقاله ها دنباله دارند بعدازینم باز مقاله با تیتر پدرمادر بد میذارم چون فکر میکنم این موضوع کمتر بهش توجه میشه چه تو جامعه چه تو این انجمن....
    خودمم به دونستنشون احتیاج دارم نظر کاربرام تو تایپیک خیلی برام جالبه
    خوشحال میشم تو تایپیکای بعدیم نظرتونم بدونم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

2. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مادر بد

مادر بد دهنمطلب راجب پدر بدپدر و مادر بدوالدین بدپدر خاينشعر در مورد پدر بدبا مادر بد اخلاق چه کنیمشعر پدر بدمادربدپدر مادر بدمادرظالممادران بدشعر درباره پدر بدرنال..مادبدشعر در موردپدر و مادر بدپدر بدشعر در مورد مادر بدمادر بد منپدرومادر بدمادرای بدمادر‌بدhttp:forum.moshaver.cof192پدر-مادر-بد-امانت-داران-خائن-فرشتگان-ناپاک-18896متن در مورد پدر بدمادر ناپاکمادر پدر بدمتن مادربدمتن ذهني درباره مادرفرزند بزهکار پدربداحترام به مادر بداخلاقشعر درباره مادر ظالممطلب درموردمادربدمتن در موردمادر زن بداهنگ غمگین درباره مادربدعکس هایی در مورد گلایه از پدر ومادر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

پدر,  پدر و مادر,  پدرم رفت,  پدرام شریفی,  پدر خوانده,  پدرم تاج سرم,  پدر جان,  پدر سالار,  پدر آن دیگری,  پدر حضرت ابراهيم,  پدر مادر,  پدرومادر شهید مشهدی,  پدر مادر ما متهمیم pdf,  پدر مادر اشکان دژاگه,  پدر مادر ما متهمیم دکتر شریعتی,  پدر مادر ما متهميم,  پدر مادر واقعی شکیرا,  پدر مادر مرتضی پاشایی,  پدر مادر ما متهمیم,  پدر مادر ایرانی شکیرا,  فرزند,  فرزندان پیامبر,  فرزندان رضا پهلوی,  فرزندان شاه,  فرزندم,  فرزندان سلطان احمد,  فرزند پسر در جدول,  فرزند پسر دار شدن,  فرزندان دونالد ترامپ,  فرزندان هاشمي رفسنجاني,  فشار روانی,  فشار روانی چیست,  فشار روانی در جدول,  فشار روانی و استرس,  فشار روانی کنکور,  فشار روانی به انگلیسی,  فشار روانی در خانواده,  فشار روانی در سازمان,  فشار روانی در محیط کار,  فشار روانی شغلی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)