مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: پدر و مادر بد،امانت داران خائن

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.19
    تشکـر
    4,045
    تشکر شده 2,824 بار در 1,392 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : پدر مادر بد - امانت داران خائن . فرشتگان ناپاک

منم خودم فکر میکنم گزینه الف خیلی مهمتراز مورد ازار جسمیه چون زخمای بدن دیده میشن خیلیا رو مجبور میکنه درکت کنن یا راهنماییت کنن ولی زخمای روح یه ادمو هیچکس نمیبینه
    با اینکه زخمای روح ادما خیلیم دردناک ترن....
    این مقاله ها دنباله دارند بعدازینم باز مقاله با تیتر پدرمادر بد میذارم چون فکر میکنم این موضوع کمتر بهش توجه میشه چه تو جامعه چه تو این انجمن....
    خودمم به دونستنشون احتیاج دارم نظر کاربرام تو تایپیک خیلی برام جالبه
    خوشحال میشم تو تایپیکای بعدیم نظرتونم بدونم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

2. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35696
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : پدر مادر بد - امانت داران خائن . فرشتگان ناپاک

این مطلب عالی بود چون واقعا هیچکس درک نمیکنه که کسایی که پدر و مادر بدی دارن چه عذابی میکشن من تو خونواده ای بزرگ شدم که وقتی سنم کم بود پدر مادرم همیشه دعوا های شدید داشتن پدرم مادرمو درحد مرگ میزد حتی ی ثانیه جیغای منو نمیشنید البته نمیتونم بگم تقصیر کاملا تقصیر پدرم بود چون مادرم مشکل روانی داشت انقد اذیت میکرد تا صبر آدم تموم شه تو اون شرایط که فقط دعوا بود شادی و محبت عاطفی معنی نداشت هروقت من بازی میکردم یا یکم میخندیدم زود میگفتن هیییییس چرا شلوغ میکنی درحالی که من بچه شادی بودم تو همون سن شادیو از من گرفتن وقتی ابتدایی بودم دیگه نمیتونستم با کسی ارتباط برقرار کنم مادرم وسواس شدید داشت وهروقت شک میکرد جایی کثیف شده منو میزد همه اینا گذشت به نوجوونی رسیدم فقط تو ی کلمه میتونم بگم وحشتناک بود پدرم که دیگه اصلا باهام حرف نمیزد چون فکرمیکرد بلوغ کردمو بزرگ شدم دیگه زشته باهام حرف بزنه مادرم مدام تحقیر میکرد هیچکس نبود که باهاش ی کلمه حرف بزنم الان18 سالمه به نظر خودشون چون تو سن حساسیم باید خیلی مراقبم باشن و بخاطر همین زندگیم به ی جهنم واقعی تبدیل شده هرروز که از خواب بیدار میشم میدونم قراره کلی فوش بشنوم کلی حرف بشنوم که تو هیچی نمیشی تو بدبخت میشی انگار تو اتاقم زندانیم چون اگه ی ثانیه برم بیرون همه مشکلا شروع میشه فقط میتونم بگم که حتی ی روز خوش تو زندگیم نداشتم..ومشکل بزرگتر اینه که هردوشون تحصیل کردن و اگه به کسی اینارو بگی میگن هروقت هرچی خواستی خریدن هیچکس..هیچکس نمیتونه درک کنه چی کشیدم امیدوارم حتی اگه بچه ای تنیه بدنی میشه هیچوقت به روحش آسب نزنن چون زخمای بدن خوب میشه ولی زخمای روح نه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

4. 2 کاربران زیر از pooneh38 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مادر بد

مادر بد دهن

مطلب راجب پدر بدپدر و مادر بدوالدین بدشعر پدر بدبا مادر بد اخلاق چه کنیممادر های بدپدر بدپدر خاينشعر درباره پدر بدشعر در مورد پدر بدمادربدپدر مادر بدمتن درباره پدر بدمادرظالم پدر و مادر بدمادران بدپدر و مادر ظالمرنال..مادبدشعر در موردپدر و مادر بدشعر در مورد مادر بدمادر بد منپدرومادر بدمادرای بدمادر‌بدhttp:forum.moshaver.cof192پدر-مادر-بد-امانت-داران-خائن-فرشتگان-ناپاک-18896متن در مورد پدر بدمادر ناپاکمادرهای بدمادر پدر بدمتن مادربدمتن ذهني درباره مادرفرزند بزهکار پدربداحترام به مادر بداخلاق

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

پدر,  پدر و مادر,  پدر خوانده,  پدر بزرگ,  پدرام شریفی,  پدر سالار,  پدر احسان علیخانی,  پدر آن دیگری,  پدرام کریمی,  پدر علیرضا روزگار,  پدر و مادر,  پدر و مادر مریم میرزاخانی,  پدر و دختر,  پدر و مادر مرتضی پاشایی,  پدر و مادر شکیرا,  پدر و پسر,  پدر و پسر شعر,  پدر و مادر رامبد جوان,  پدر و مادر هادی نوروزی,  پدر و مادر گلشیفته فراهانی,  فرزند,  فرزندان رهبر,  فرزندان قاسم سليماني,  فرزندان دکتر خدادوست,  فرزنده زبير محمود,  فرزندان محمدباقر قالیباف,  فرزندان خامنه ای,  فرزندان حضرت محمد,  فرزند پسر,  فرزندان حضرت علی,  فشار روانی,  فشار روانی در محیط کار,  فشار روانی و استرس,  فشار روانی به انگلیسی,  فشار روانی شدید,  فشار روانی ترک سیگار,  فشار روانی محیط کار,  فشار روانی کنکور,  فشار روانی شغلی,  فشار روانی در سازمان,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)