مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24

موضوع: پدر

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4319
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    0

پدر

سلام به اونایی که به زندگی میخندن به خاطر قشنگیاش نه مث من به خاطر مسخرگی و الکی خوش بودن . فقط اگه دوس دارین تا آخرش بخونین به عنوان یه دوست و یه انسان . اگه یادتون باشه یه پست درباره ی رفتار من و بابام داده بودم ولی فک کنم جواب هایی که گرفته بودم خیلی بچگانه بود بعضیاتون فقط با کلمات بازی کرده بودین و اصلا شرایط منو درک نکرده بودین بگذریم . دوباره پست مینوسم تا خالی بشم . میخام از کسی براتون حرف بزنم که نه دست به زن داره (منظورم کتکه) نه معتاد و بی عار ولی بی عاطفه اس ، بی مهر ،وبه صراحت بگم عوضیه . نمی دونم شاید دارم آبروشو میبرم آخه آبروی اون آبروی منه . اون نسبت به زندگی من ، مادرم ،برادرم ، مادرش خیلی خیانت کرده . درست حدس زدید اون پدرمه . پدر ... فقط به اسم ... نه به کردار ،اخلاق ،منش . فک حتی اگه بهش بگی پدر به همه ی پدرا توهین شده . اون پست قبلیم فقط یکی از اخلاقاشه . اون فردی بی مسئولیت ، بدون مهر داشتن به خانواده وبه صراحت بگم یه شهوت ران عوضیه .انقدر از این موضوع مطمئنم که بدون ترس دارم دارم مینویسم . این فرد 44 سال سن داره . موهای سرش داره سفید میشه ولی زن باز یا دختر بازه . همه ی اخلاقای بدشو میذارم کنار ولی دیگه از این نمیگذرم . خیلی چیزا میدونم که مامانم نمیدونه . خیلی دوس دارم خانوادمو از این مرد جدا کنم ولی تو دو راهیم . البته خود مامانمم بو برده بود خیلی با هم دیگه دعوا کرده بودن و قهر کرده بودن . تازه بابام یه دروغگو به تمام معناس . شاید میانگین روزی 3 ، 4 تا دروغ بگه که نصفشو فقط به مامان بیچاره ی من گفته .بابام انگار با گوشیش ازدواج کرده همش با گوشیشه . بابام وقتی با موبایل صحبت میکنه صداش خیلی بلنده ولی بعضی وقتا با ملایمت و آرامش و خنده صحبت میکنه که انگار با نامزدش صحبت میکنه . این کار وقتی که مامانم خونه نیس ، صدای تلویزیون بلنده یا همه مشغوله یه کارین . من مطمئنم که داره با یه خانم صحبت میکنه . بابام عصر خودشو خوش تیپ میکنه میزنه بیرون تازه اصن نمیگه کجا میره. حالا میخام مدرک اصلی بگم یه روز مامانم خونه نبود من و داداشم خوابیده بودیم . بابام با یکی از دوستاش ( به خدا همش زیر سر این عوضیه که بابامو به این راه کشید ) اومدن تو خونه . بابام فک کرد من خوابم ولی از شانس بدش بیدار . چیزایی شنیدم که قلبم تن تن میزد فقط اینو بگم که درباره ی یه رابطه جنسی بابام و اجاره کردن یه خونه ی کثافت کاری بود تازه بابام به اون آشغال میگفت یه کیو پیدا کردم ناز و ..... وبهش گفتم اسمم امیره (اسم بابام یه چیز دیگس ) . بعد به اون دختره عوضی زنگ زد و باهاش صحبت کرد . این یه داستان کاملا واقعی بود امیدوارم تا آخرش خونده باشین . اما سوال اصلی من از شما اینکه به مامان بد بختم بگم یا نه ؟ نمیدونم آخرش چی بشه . امیدوارم زندگی خوبی داشته باشین .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از Mohsen76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    سیرشدم....بس که سردوگرم روزگارراچشیدم...
    شماره عضويت
    3322
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : پدر

سلام دوست عزیزم بهتره جریان روبه مادرت بگی ولی سعی کن طوری باهاش حرف بزنی که ضربه نخوره .قبل ازاینکه بهش بگی آماده اش کن چون ممکنه حالش بد بشه وبلایی سرش بیاد.مادرت رو وادارکن تا طلاق بگیرن بعد هم اگه خودت شرایطش روداشتی سرپرستی مادرت روبه عهده بگیر یک زن مگه چقدرمیتونه صبر وتحمل داشته باشه که هر روز یه خبر بد درمورد شوهرش به گوشش برسه؟!به نظر من جدایی بین مادروپدرت تنها راهیه که میتونه با خانواده ات کمک کنه .قدرمادرت روبدون وتنهاش نذار.موفق باشی
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

4. کاربران زیر از خسته دل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    اگه ميخوايي خدارو بخندوني از برنامه هات براش حرف بزن
    شماره عضويت
    4385
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 864 بار در 371 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    4

سلام،من فكر ميكنم بدترين عذابو الان شما دارين ميكشيد كه از واقعيت با خبرين و به خاطر مادرتون سكوت كردين،اما به نظر من كمي بيشتر صبر كنيدو تا چند وقت اون مرد(پدر)رو تحت نظر داشته باش و مدرك مستند مثل عكس يا فيلم يا.....بدست بيار.كه حد اقل مادرت بتونه مستند از خودش دفاع كنه و حق اين سالاي زجر آورو بگيره البته اگه فكر ميكني اون مرد تازه اين رفتارو پيش گرفته و تحت تاثيره اون رفيق نارفيقش قرار گرفته واگه خودش واقعا ذات خوبي داره بهتره قبل از اينكه به مادرت بگي با پدرت صحبت كنيو اگه با صحبت راضي نشد دست از كاراش بكشه يه كپي از اون مدارك رو به خودش نشون بديو تحديد كني كه اگه بخواد به كاراش ادامه بده اونو به مادرت نشون ميدي.تو خيييييلي مرد هستي كه داري بار نامرديه پدرتو به دوش ميكشي.اما به خاطر خودش ومادرت وبرادرت اول سعي كن اون از اشتباهش برگرده اگه نشد مداركو به مادرت نشون بده.

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4062
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    60
    تشکر شده 112 بار در 69 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

آآآآآآآآآآه،،عززززیززززم((
    خیلی سخته که بخواهم قانعت کنم ولی
    به مادرت هرگز چیزی نگو ( مطمئن باش مادرت خودش می فهمد و خودش عاقل هست و قدرت داره هر تصمیمی بگیره راجع به زندگیش،،از طرفی شنیدن این موضوع از تو بدون شک خیلی ناراحتش خواهد کرد )
    در مورد پدرت هم..بی خیال شو و بهش فکر نکن..خودت را اذیت نکن و زندگیتو بکن..ببین باز هم می گم..خیلی سخت است که بخواهم این جا و در چند خط و..توضیح بدهم ولی..با گذشت زمان از حساسیتت کم می شه..می فهمی که آدم ها رفتار های بد و ناپسند دارند و تو نمی تونی اصلاحشون کنی..تو مسئول نیستی عزیزم..تو فقط باید حواست به خودت باشه که خوب و سالم زندگی کنی اوکی؟؟
    شاد و موفق باش

7. کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    4385
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    1,425
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط سوزان نمایش پست ها
    به مادرت هرگز چیزی نگو ( مطمئن باش مادرت خودش می فهمد و خودش عاقل هست و قدرت داره هر تصمیمی بگیره راجع به زندگیش،،از طرفی شنیدن این موضوع از تو بدون شک خیلی ناراحتش خواهد کرد )
    در مورد پدرت هم..بی خیال شو و بهش فکر نکن..خودت را اذیت نکن و زندگیتو بکن..ببین باز هم می گم..خیلی سخت است که بخواهم این جا و در چند خط و..توضیح بدهم ولی..با گذشت زمان از حساسیتت کم می شه..می فهمی که آدم ها رفتار های بد و ناپسند دارند و تو نمی تونی اصلاحشون کنی..تو مسئول نیستی عزیزم..تو فقط باید حواست به خودت باشه که خوب و سالم زندگی کنی اوکی؟؟
    شاد و موفق باش
    آخه عزيز دلم تو اين جو نامناسب وبا اين چيزهايي كه اين پسر ميبينه و ميشنوه از پدري كه بايد الگوش باشه چه طور ميتونه سالم زندگي كنه و بي خيال به زندگيش برسه اگه خداي نكرده ما جاي اون بوديم ميتونستيم؟ اصلا اين جو براي يه پسر جوون مناسبه؟به نظر شما اين مشكل بي اخلاقي نبايد يه جوري برطرف بشه؟

9. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    اين نيز بگذرد ...
    شماره عضويت
    3884
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.47
    تشکـر
    61
    تشکر شده 355 بار در 246 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    4

شاد و موفق باش

يعني چي سوزان خانم . مگه ميشه يه فرزند نسبت به رابطه جنسي پدرش بي خيال باشه !!!! مگه ميشه فرزند يك خانواده مسئول رفتارهاي پدرش نباشه !!!!!
    به نظر من zbahane موافقم . اول يه سري مدرك پيدا كنيد كه مادرتون با سند و مدرك حرفتونو قبول كنه . فقط مواظب باشيد بي گدار به آب نزنيد و اين موضوع خيلي بي سر و صدا ختم بشه . چون اگه توي فاميل يا همسايه هاي كسي چيزي بفهمه واسه آينده و ازدواج خودتون بد ميشه

10. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4062
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.14
    تشکـر
    60
    تشکر شده 112 بار در 69 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

چه طور ميتونه سالم زندگي كنه؟پاک از دست رفت که بیچاره با این حرف
    به نظر شما اين مشكل بي اخلاقي نبايد يه جوري برطرف بشه؟این مسئله ای نیست که یکی دو روزه به وجود آمده باشه،،بر طرف شدنش به این سادگی ها نیست،،از صلاحیت یک پسر بچه ( فکر می کنم 16 ساله ) خارج است
    مگه ميشه يه فرزند نسبت به رابطه جنسي پدرش بي خيال باشه !!!!چی کار کنه؟؟خودش را اذیت کنه؟؟به غیر از این هم مگر می تونه کاری کنه؟؟
    مگه ميشه فرزند يك خانواده مسئول رفتارهاي پدرش نباشه !!!!!مگر تقصیر اون است؟؟بیچاره..
    اول يه سري مدرك پيدا كنيد كه مادرتون با سند و مدرك حرفتونو قبول كنه . فقط مواظب باشيد بي گدار به آب نزنيد و اين موضوع خيلي بي سر و صدا ختم بشه،،درست است که یک نوجوون رو این جوری وارد عملیات آرسن لوپنی محیرالعقول بکنید؟؟عوض این که فکرش رو یک جوری از این موضوع منحرف بکنید دارید درگیرش می کنید و بهش احساس گناه می دید
    در ثانی
    من واقعا فکر نمی کنم که این مسئله ای باشه که طرف اصلی ماجرا یعنی مادر خانواده که داره بهش خیانت می شه ازش بی خبر و نسبت بهش بی تفاوت باشه،،صبر کنید هر وقت ایشون وارد سایت شد و مشکلش رو مطرح کرد راه کار هاتون رو ارائه بدید،،این چیز هایی که گفتید به محسن ارتباطی نداره و کمکی بهش نمی کنه
    همگی موفق باشید

11. کاربران زیر از سوزان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.79
    تشکـر
    4,051
    تشکر شده 9,610 بار در 4,732 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen76 نمایش پست ها
    سلام به اونایی که به زندگی میخندن به خاطر قشنگیاش نه مث من به خاطر مسخرگی و الکی خوش بودن . فقط اگه دوس دارین تا آخرش بخونین به عنوان یه دوست و یه انسان . اگه یادتون باشه یه پست درباره ی رفتار من و بابام داده بودم ولی فک کنم جواب هایی که گرفته بودم خیلی بچگانه بود بعضیاتون فقط با کلمات بازی کرده بودین و اصلا شرایط منو درک نکرده بودین بگذریم . دوباره پست مینوسم تا خالی بشم . میخام از کسی براتون حرف بزنم که نه دست به زن داره (منظورم کتکه) نه معتاد و بی عار ولی بی عاطفه اس ، بی مهر ،وبه صراحت بگم عوضیه . نمی دونم شاید دارم آبروشو میبرم آخه آبروی اون آبروی منه . اون نسبت به زندگی من ، مادرم ،برادرم ، مادرش خیلی خیانت کرده . درست حدس زدید اون پدرمه . پدر ... فقط به اسم ... نه به کردار ،اخلاق ،منش . فک حتی اگه بهش بگی پدر به همه ی پدرا توهین شده . اون پست قبلیم فقط یکی از اخلاقاشه . اون فردی بی مسئولیت ، بدون مهر داشتن به خانواده وبه صراحت بگم یه شهوت ران عوضیه .انقدر از این موضوع مطمئنم که بدون ترس دارم دارم مینویسم . این فرد 44 سال سن داره . موهای سرش داره سفید میشه ولی زن باز یا دختر بازه . همه ی اخلاقای بدشو میذارم کنار ولی دیگه از این نمیگذرم . خیلی چیزا میدونم که مامانم نمیدونه . خیلی دوس دارم خانوادمو از این مرد جدا کنم ولی تو دو راهیم . البته خود مامانمم بو برده بود خیلی با هم دیگه دعوا کرده بودن و قهر کرده بودن . تازه بابام یه دروغگو به تمام معناس . شاید میانگین روزی 3 ، 4 تا دروغ بگه که نصفشو فقط به مامان بیچاره ی من گفته .بابام انگار با گوشیش ازدواج کرده همش با گوشیشه . بابام وقتی با موبایل صحبت میکنه صداش خیلی بلنده ولی بعضی وقتا با ملایمت و آرامش و خنده صحبت میکنه که انگار با نامزدش صحبت میکنه . این کار وقتی که مامانم خونه نیس ، صدای تلویزیون بلنده یا همه مشغوله یه کارین . من مطمئنم که داره با یه خانم صحبت میکنه . بابام عصر خودشو خوش تیپ میکنه میزنه بیرون تازه اصن نمیگه کجا میره. حالا میخام مدرک اصلی بگم یه روز مامانم خونه نبود من و داداشم خوابیده بودیم . بابام با یکی از دوستاش ( به خدا همش زیر سر این عوضیه که بابامو به این راه کشید ) اومدن تو خونه . بابام فک کرد من خوابم ولی از شانس بدش بیدار . چیزایی شنیدم که قلبم تن تن میزد فقط اینو بگم که درباره ی یه رابطه جنسی بابام و اجاره کردن یه خونه ی کثافت کاری بود تازه بابام به اون آشغال میگفت یه کیو پیدا کردم ناز و ..... وبهش گفتم اسمم امیره (اسم بابام یه چیز دیگس ) . بعد به اون دختره عوضی زنگ زد و باهاش صحبت کرد . این یه داستان کاملا واقعی بود امیدوارم تا آخرش خونده باشین . اما سوال اصلی من از شما اینکه به مامان بد بختم بگم یا نه ؟ نمیدونم آخرش چی بشه . امیدوارم زندگی خوبی داشته باشین .

بنظرم مادرتون خیلی وقته که میدونه ولی بازم چهارچوب خونه رو با بی خیال جلوه دادنش داره حفظ میکنه ...

پس بهتره یه راهی برای دور کردن اون دوستش از دووبره خونتون پیدا کنی ...

برگ برنده شما اینه که پدرتون فکر کنه از چیزی خبر ندارید ....و گرنه دیگه نمیتونید از کاراش باخبر بشید ...

یه سوال منبع درامد خونه رو کی تامین میکنه ؟ پدر یا مادر؟

چون خیلی از زنها بخاطر مشکلات مالی در مورد کارهای شوهرشون بی خیال میشن ...
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

13. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3829
    عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    ميانگين پست در روز
    1.01
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,174 بار در 689 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

منم معتقدم که مادرش از همه چی خبر داره ... زن درسته به روی خودش نمیاره...

ولی تغییر رفتار شوهرشو خوب میتونه توصیف کنه ... پس مادرش از همه چی با اطلاعه ولی فکر میکنید یک زن با چند تا بچه میتونه چیکار کنه ؟

میتونه این زندگی رو به هم بزنه و بچه هاشو با این مرد به امان خدا بگذاره و بره .... نخیر نمیتونه ....

واسه همینه که صبر کرده و بقول معروف دندون رو جیگر گذاشته تا بچه ها یه سرو سامونی بگیرن ...

به هرحال همینکه هنوزم میتونه بالای سر بچه هاش باشه اونو راضی میکنه ...

پس واسه همین کسی نباید بدون نظر و اطلاع مادر خونه کاری انجام بده ...
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

15. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    4385
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.44
    تشکـر
    1,425
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar
    میزان امتیاز
    4

درست است که یک نوجوون رو این جوری وارد عملیات آرسن لوپنی محیرالعقول بکنید؟؟
    عملياتو خوب اومدي..
    آره خوب يه كم براي يه نوجوون سخته اما به نظرم اون وارد اين موضوع شده وتا حالا كنكاشهايي كرده.اگه تاپيكش رو با دقت ببينيد متوجه ميشيد كه با زندگي تو همچين جوي و تجربيات تلخي كه داشته خيييلي بيشتر از سنش ميفهمه كه داره پدر رو به خاطر اين بي اخلاقيا مؤاخذه ميكنه.
    البته منم به اين نظر خودم شك كردم كه ميتونه از پس اين كار بربياد يا نه.چون حتي اگرم بربياد يه جورايي با چيزاي بيشتري كه ميبينه و ميفهمه ممكنه ضربه روحي بدي تو اين سن براش باشه اما بي خيالم نميتونه بمونه و عادي به زندگيش ادامه بده.محسن جان بزرگتر قابل اعتمادي تو خانواده پدري نداري كه بتونه تو اين زمينه بهت كمك كنه مثل پدر بزرگ يا مادر بزرگ كه بتونن حد اقل پاي اون دوست ناباب رو از زندگي پدرت قطع كنن؟

17. 2 کاربران زیر از zbahane بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

رابطه زناشویی مادر و پدر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

پدر,  پدر و مادر,  پدر یعنی,  پدر خوانده,  پدر سالار,  پدر جان,  پدر مادر,  پدر سوخته,  پدر آن دیگری,  پدرام سلطانی,  پدر و مادر,  پدر یعنی,  پدر خوانده,  پدر سالار,  پدر جان,  پدر مادر,  پدر سوخته,  پدر آن دیگری,  پدر برای دختر یعنی,  پدر بنیتا,  موضوع,  موضوع تعبير,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع للنقاش,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع عن الام,  موضوع عن التسامح,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوعات,  مردم ریپورت,  مردن به وقت شهریور,  مردگان متحرک,  مرد متولد بهمن,  مرد روز,  مرد عنکبوتی,  مرد من,  مردمک چشم,  مرد عنکبوتی فیلم,  مرد عنکبوتی بازی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)