مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24

موضوع: پدر

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

پاسخ : پدر

نقل قول نوشته اصلی توسط zbahane نمایش پست ها
    محسن جان بزرگتر قابل اعتمادي تو خانواده پدري نداري كه بتونه تو اين زمينه بهت كمك كنه مثل پدر بزرگ يا مادر بزرگ كه بتونن حد اقل پاي اون دوست ناباب رو از زندگي پدرت قطع كنن؟
    ؟
    مادر پدرم با ما زندگی میکنه ( اینم بگم اصلا از بچش راضی نیس چون بابام مسائل دینی رو سبک میشماره البته منم اینطوریم و یه 2سالی نه نماز نه روزه و مامانمم بعضی وقتا ناراحت میشه ) و پدربابام فوت کرده . تازه اگر بخام به کسی بگم باید کل ماجرا را توضیح بدم که آبرویی باقی نمونه .ولی یه چنتا فامیل هستن که بتونم بهشون بگم . نمیدونم ... نمیدونم چی کار کنم .. راستی سرعت تایپمم تو این چن روزه بالاتر رفته .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

دلنوشته کاربر
    .:: تا خدا هست تنهایی چیست ؟ ::. .: There is a God What are alone :.
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.22
    تشکـر
    12
    تشکر شده 171 بار در 125 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اول اینکه بهتره شما به چشم پدر به این فرد نگاه کنید و هر حرفی رو به زبان نیارید که خداوند از شما ناراحت خواهد شد .. زیرا خود خدا میگه که اگر پدر و مادر شما حتی کافر هم بودند باز هم پدر و مادر شما هستن و باید احترامشان را حفظ کنید ..
    در وهله دوم شما باید بازم در مورد این قضیه تحقیق کنید .. اما قبل از هر چیزی اول از خداوند کمک بخواین با رفتار پدر شما تغییر کرده و به راه راست وارد شود .. پس اول توکل بر خداوند و امید و کمک خواستن از او
    سوم این موضوع را با ملایمت با مادرتان در میان گذاشته اما مستقیم عنوان نکنید که پدر شما با دیگران ارتباط داره ...
    سغی بر حل این موضوع و تغییر طرز تفکر و اخلاق پدرتون داشته باشید و کمکش کنید تا اینکه سعی بر تباهی زندگیتون داشته باشید .. با توجه به سن کمی که دارید بهتره زیاد وارد این قضایا نشید
    موفق باشید .. ( جهت مشاوره پیغام خصوصی داده شد )
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "جهت مشاوره پیغام خصوصی داده شود "

3. Top | #23

دلنوشته کاربر
    اگه ميخوايي خدارو بخندوني از برنامه هات براش حرف بزن
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.42
    تشکـر
    1,425
    تشکر شده 866 بار در 371 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen76 نمایش پست ها
    من پدرمو از بچگی الگوی خودم قرار ندادم و از بعضی کاراش و اخلاقاش خوشم نیومد .

مادر بنده شاید باورتون نشه حافظ کل قرآنه و همین طور معلم قرآنه (بدون حقوق) و کلاس حوزه میره .
    اين خييلي خوبه كه تو قدرت دركت بالاست و خوبو از بد تشخيص ميدي
    و من اين موهبت رو از ايمان قوي مادرت ميبينم. شايد زندگي مادرت در كنار همچين مردي هييچ وقت براش خوش آيند نبوده اما خدا جواب خوبياي اونو با فهميدگي تو با درس خوندن و پيشرفت تو وبرادرت بهش ميده و مطمئنم كه مادرت حتي اگر خداي نكرده زندگي سخت ترو زجرآورتري داشت آرامششو از قرآن ميگرفتو بهترين راه حل مشكل رو پيدا ميكرد.
    عزيز دلم رسم زمونه هميشه همينجوري بوده كه سخت ترين آزمايشهاي الهي براي بهترين بنده هاشه.براي داشتن همچين مادري بهت تبريك ميگمو ازت ميخوام با پيشرفتت توي درسو زندگي احساس خوشبختي رو كه در كنار پدرت نداشت بهش برگردوني.اما من هنوز نظرم اينه كه حالا كه دوست پدرت رابطش كمرنگ تر شده شما از لحاظ عاطفي بهش نزديك بشين.
    آفففففرين تايپ تندم به درد همين روزا ميخورهااا
    ویرایش توسط zbahane : 07-12-2014 در ساعت 02:03 AM

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    18
    تشکر شده 19 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen76 نمایش پست ها
    سلام به اونایی که به زندگی میخندن به خاطر قشنگیاش نه مث من به خاطر مسخرگی و الکی خوش بودن . فقط اگه دوس دارین تا آخرش بخونین به عنوان یه دوست و یه انسان . اگه یادتون باشه یه پست درباره ی رفتار من و بابام داده بودم ولی فک کنم جواب هایی که گرفته بودم خیلی بچگانه بود بعضیاتون فقط با کلمات بازی کرده بودین و اصلا شرایط منو درک نکرده بودین بگذریم . دوباره پست مینوسم تا خالی بشم . میخام از کسی براتون حرف بزنم که نه دست به زن داره (منظورم کتکه) نه معتاد و بی عار ولی بی عاطفه اس ، بی مهر ،وبه صراحت بگم عوضیه . نمی دونم شاید دارم آبروشو میبرم آخه آبروی اون آبروی منه . اون نسبت به زندگی من ، مادرم ،برادرم ، مادرش خیلی خیانت کرده . درست حدس زدید اون پدرمه . پدر ... فقط به اسم ... نه به کردار ،اخلاق ،منش . فک حتی اگه بهش بگی پدر به همه ی پدرا توهین شده . اون پست قبلیم فقط یکی از اخلاقاشه . اون فردی بی مسئولیت ، بدون مهر داشتن به خانواده وبه صراحت بگم یه شهوت ران عوضیه .انقدر از این موضوع مطمئنم که بدون ترس دارم دارم مینویسم . این فرد 44 سال سن داره . موهای سرش داره سفید میشه ولی زن باز یا دختر بازه . همه ی اخلاقای بدشو میذارم کنار ولی دیگه از این نمیگذرم . خیلی چیزا میدونم که مامانم نمیدونه . خیلی دوس دارم خانوادمو از این مرد جدا کنم ولی تو دو راهیم . البته خود مامانمم بو برده بود خیلی با هم دیگه دعوا کرده بودن و قهر کرده بودن . تازه بابام یه دروغگو به تمام معناس . شاید میانگین روزی 3 ، 4 تا دروغ بگه که نصفشو فقط به مامان بیچاره ی من گفته .بابام انگار با گوشیش ازدواج کرده همش با گوشیشه . بابام وقتی با موبایل صحبت میکنه صداش خیلی بلنده ولی بعضی وقتا با ملایمت و آرامش و خنده صحبت میکنه که انگار با نامزدش صحبت میکنه . این کار وقتی که مامانم خونه نیس ، صدای تلویزیون بلنده یا همه مشغوله یه کارین . من مطمئنم که داره با یه خانم صحبت میکنه . بابام عصر خودشو خوش تیپ میکنه میزنه بیرون تازه اصن نمیگه کجا میره. حالا میخام مدرک اصلی بگم یه روز مامانم خونه نبود من و داداشم خوابیده بودیم . بابام با یکی از دوستاش ( به خدا همش زیر سر این عوضیه که بابامو به این راه کشید ) اومدن تو خونه . بابام فک کرد من خوابم ولی از شانس بدش بیدار . چیزایی شنیدم که قلبم تن تن میزد فقط اینو بگم که درباره ی یه رابطه جنسی بابام و اجاره کردن یه خونه ی کثافت کاری بود تازه بابام به اون آشغال میگفت یه کیو پیدا کردم ناز و ..... وبهش گفتم اسمم امیره (اسم بابام یه چیز دیگس ) . بعد به اون دختره عوضی زنگ زد و باهاش صحبت کرد . این یه داستان کاملا واقعی بود امیدوارم تا آخرش خونده باشین . اما سوال اصلی من از شما اینکه به مامان بد بختم بگم یا نه ؟ نمیدونم آخرش چی بشه . امیدوارم زندگی خوبی داشته باشین .
    سلام دوست. مادرشما از همه چیز خبرداره .اینو به عنوان یه جنس مونث میگم هیچ کس به اندازه زن وشوهر همدیگه رو نمیشناسن.مادرتون در حق خانواده ش فداکاری میکنه.هیچ کاری نکنید فقط دوست وهمدل مادرتون باشید چون این فقط شما نیستید که باید در این باره تصمیم بگیرید. میدونم شرایط سختی دارید اما اینم بدونید که شرایط بعد طلاق بهتر از حالا نمیشه.اگر مادرتون قصد جدایی داشت خودش این اقدام رو میکرد. مادرای فداکاری مثل مادر شما قابل ستایشن شما سعی کنید فرزند خوبی باشید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

رابطه زناشویی مادر و پدر

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
پدر,  پدر و مادر,  پدر جان,  پدرخوانده,  پدر یعنی,  پدر سالار,  پدر رفت,  پدرام سلطانی,  پدرم تاج سرم,  پدرم رفت,  پدر و مادر,  پدر جان,  پدرخوانده,  پدر یعنی,  پدر سالار,  پدر رفت,  پدر دوستت دارم,  پدر آن دیگری,  پدر قاسم سلیمانی,  پدر سردار سلیمانی,  موضوع,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن النظافة,  موضوع تعبير عن نهر النيل,  موضوع تعبير عن حرب اكتوبر,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع عن الام,  مردم ریپورت,  مردن به وقت شهریور,  مردگان متحرک,  مرد متولد بهمن,  مرد روز,  مرد عنکبوتی,  مرد من,  مردمک چشم,  مرد عنکبوتی فیلم,  مرد عنکبوتی بازی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)