مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: چه بگویم من از این روز که بی پایان است

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3743
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

چه بگویم من از این روز که بی پایان است

نمیدونم از کجا شروع کنم !
    سلام
    اسمم محمده 16 سالم ایناس ، خانواده من دچار مشکلات مالی شده ، دلیلشم اینه که بابام خیلی بی غیرته ، نه از نظر ناموسی ها! از نظر اینکه کار نمیکنه فعالیت درست حسابی نداره ...
    ، این مشکلات تا اون مقدارها حاد نبود و زیاد مشکلی برامون نبود و ای میگذشت ، ولی بعد از یه ماجرایی بابام یه مقدار پول زیادی رو از دست میده و بی پول میشه ( اینم بگم بابام خیلی دروغ گو چاخانه)و نمیدونیم راست میگه یا نه که اره سرم کلاه گذاشتن و از این حرفا
    ولی کلا تابلوئه که دروغ میگه معلوم نیست چیکارشون کرده ، تقریبا از اون موقعه به بعد دیوونگی های بابام بیشتر شد هیچ کاری نمیکنه کاملا بی غیرت شده الکی میره بیرون مادرم به انتظار اینکه پولی میاره منتظر میشه ولی . . .
    وقتی هم که اون پولا رو از دست داد ، هیچی نداشت حتی ماشینشم فروخته بود بدون این که به مادرم بگه آس و پاس شده بود ، باورتون نمیشه چه ها بر ما گذشته اگه بخوام تعریف کنم 50-60 تا دیوان میشه برا خودش . . .
    مامانم یه مقدار طلا داشت اونارو فروخت و با کلی قرض و قوله و اقساطی یه وانت نیسان گرفت برا بابام که حداقل نون اوری کنه واسمون بنده خدا مادرم با اینکه به قول خودش سی سال فقط دروغ شنیده بازم یه روزنه امید تو دلش داشت
    .
    .
    .
    .
    ولی دوباره نا امیدمون کرد . . . ، الکی میره بیرون دور میزنه ، میاد خونه میگه کار نبود ، معلوم نیست اصلا چیکار میکنه سوالی که من و فک کنم کل خونواده درگیرشون ... چی کار میکنه ؟
    وقتی به بابام نگاه میکنه یه مجموعه از دروغ و راز و بیخیالی رو میبینم
    یعنی اینقدر بی شئوره که نمیگه من 3 تا بچه قد و نیم قد دارم ، اینا بدون پول تو خونه چیکار میکنن ، مدرسشون چطور میگذره ، یه لبخند رو لباشون هست . . .؟
    نه ! بی غیرت تر این حرفا شده
    ببین چطوره که کل اقوام و قامیل میگن این چرا اینطوری میکنه
    میره بیرون کار نمیکنه مایشن بنزین تموم میکنه پول بنزین نداره بزنه !!!، ماشینو ول میکنه یه جا ، میاد خونه .
    باید به آقا پول از کسی قرض کنی بدی بره بزنین بزنه
    چی بگم
    این از من که وقتی گریه های مامانم رو میبینیم اتیش میگیرم ، تقریبا هر شب توی رخت خواب گریه میکنم ،
    فک میکنم به اینکه تا الان اینهمه با قرض و قوله پیش اومدیم فردا چی کار میکنیم پس فردا چیکار میکنیم ، این هم بدهکاری داریم اینا چی میشن ، اینده من مادرم خواهرم بردارم واقعا چی در انتظارمونه
    جواب هایی که برام بی پاسخ مونده
    ناراحتی و غم تو اعضای خونه موج میزد ، دیدم از این بخاری در نمیاد خیلی بیخیالو پست شده
    اومدم طراحی صفحات وب یاد گرفتم هر طور که میشد . ولی تا استاد نداشته باشی نمیتونه خیلی زیاد پیش بری
    تمام فکر و ذکرم این شده بود که بتونم پول در بیارم تا مادرم و خوشحال کنم ، تو چند تا کاری که انجام دادم تونستم پول خوبی در بیارم همشونمو بردم بازار ، واسشون مانتو لباس شلوار اینا گرفتم بلکه یه صحنه خوشی تو این روزا براشون تداعی بشه ولی این کارا هم به صورت تصادفی و خواست خدا بود که به تورم خورد
    و دائمی نبود و نمیشد در آمد ثابتی داشته باشی به هر حال تو همین موقعه امتاحانا هم سعی ام اینه که فقط پول در بیارم ، چیزی که برام به صورت یه عقده در اومده
    دیگه واقعا نمیتونم به چشم یه پدر ببینشم هر کاری میکنم نمیتونم
    به هر حال خیلی طولانی شد دیگه
    بازم ممنون اونایی که خوندنو و اونایی که حال نداشتن بخونن
    لازم بود خودمو خالی کنم . . . فعلا خدانگهدار
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از mamadco بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)