مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 33

موضوع: کتک خوردن در خانواده

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

کتک خوردن در خانواده

سلام خدمت همه عزیزان این انجمن....من دیگه چاره ای نداشتم جز اینکه از شما کمک بخوام . دو ساعت پیش من به طرز فجیعی توسط مادرم کتک خوردم احساس میکنم تو خونمون امنیت جانی ندارم نمیذارن برم بیرون بهم شک دارن مادر و پدرم ...خواهرم وقتی کتک میخوردم گریه میکرد میگفت برو تو اتاق مشکل مالی نداریم و سطح مالیمون بد نیست خانواده من نیمه مذهبی هستن قسم خوردم بعد این اتفاق حتی یه کلمه باهاشون حرف نزنم مثه سگ پرتم میکرد مادرم و منو میزد....اونا همچین حقی ندارن من میخوام شکایت کنم ولی به فکر ابرومم....میخوام خودکشی کنم ولی دلشو ندارم میخوام فرار کنم ولی جایی ندارم این وضعیت برام غیرقابل تحمله من با یه اقایی اشنا شدم و ایشونو دو هفته یه بار میبینم مشکلی نداریم رابطمون خوبه اونا سر همین بهم شک دارن و مثه یه اسیرزندانیم کردن تو خونه! من ادم احمقی نیستم شاگرد دوم مدرسمونم و 17 سالمه ولی اونا هیچوقت چیزای خوبه منو ندیدن همیشه سرکوب شدم...نمیخوام رابطمو با اون اقا تموم کنم چون حس خوبی داریم....حالا میخواستم ببینم شما چه راهنمایی میتونید بهم بکنید؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.53
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,075 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : فرار _تحمل یا خودکشی

سلام دوست عزیز

اولا کار مادرتون اصلا درست نبوده که بجای صحبت کردن با شما و نشون دادن خطرهای این رابطه از زور خودش و تنبیه فیزیکی استفاده کرده .

دوما درسته شما درست عاقلی هستی پس حتما میدونی که این دوستیا عاقبتی نداره .

الان تو باید فکرو ذهنت درست باشه نه فکر کردن به یه نفر دیگه .

درستو بخون که ان شالله وارد دانشگاه بشی . این آقا رو هم باهاش کات کن قبل اینکه بهت ضربه بزنه خدای نکرده .

3. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.53
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,075 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

درضمن فکر فرارو خودکشی هم نکن که بچه گانست ، چون با اینکارا مشکلت حل نمیشه .

بجاش رابطتو با پدر مادرت صمیمانه تر کن ، بدون اونا بده تورو نمیخوان ، پس اگه موافق این رابطه نیستن حق دارن .

5. 4 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.54
    تشکـر
    2,425
    تشکر شده 2,122 بار در 1,068 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

ببین خانوادت اصلن درست برخورد نکردن ولی تو هم خیلی مواظب باش که بایه تصمیم اشتباه بدتر از خانوادت عمل نکنی، خودکشی چیه فرار چیه تو ارزشت خیلی بالاتر از اینهاست متاسفانه خودت نمیدونی.
    هیچ وقت توی عصبانیت تصمیم نگیر چون اشتباه ترین تصمیم ممکن را میگیری. سعی کن با خودت تمرین کنی عصبانیتت را مدیریت کنی.این خیلی خوبه که میگی درست خوبه تمام توانت رابگذار روی درس و یک علاقه جانبی دیگه در کنار درس مثل ورزش یا یه کار هنری. ببین بهت حق میدم توی یه سنی هستی که پر از احساسات قشنگ و خوبی ولی بدون با رابطه با اون پسر در آینده تمام احساسات قشنگت به بدترین شکل ممکن آسیب میبینه. این حرف من ناشی از موارد متعدد و زیادی هست که با شرایط شبیه تو بودن برای فرار از دلتنگی به سمت دوستی با جنس مخالف رفتن میدونم باورش برات سخته و اینکه میخوام بگم الان شاید توی مخیلت هم نگنجه و بگی طرف من اینطوری نیست ببین خیلیا مثه تو وارد رابطه احساسی شدن و وعده ازدواج شنیدن بعدشم از روی شدت اعتماد و احساس و درخواست دوست پسرشون تن به رابطه جنسی دادن بعدشم پسره گذاشته رفته، دختر مونده با یه جسم و روح خراب و یه عمر افسردگی. تو سنت کمه پسری هم که باش دوست شدی مطمئنم کم سن و ساله و هنوز تا پخته شدن خیلی زیاد فاصله داره و شک نکن این رابطه بدون هیچ سرانجام مثبتی یه روز کات میشه و تو میمونی و وابستگی و عذاب. تو دستمال کاغذی نیستی خیلی با ارزش تر ازاین حرفایی جسم و روحت را بگذار برا همسر آیندت و احساست را کنترل کن تا وقتش. با خدا بیشتر از این رفیق شو تنهاییتو با خدا و خواهرت پر کن سعی کن به پدر و مادرت بیشتر نزدیک بشی اونا دوست دارن فقط نتونستن توی عصبانیت درست تصمیم بگیرن مطمئن باش ته دلشون ناراحتن که زدنت ولی نمیتونن بهت بگن.

7. 4 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25019
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.48
    تشکـر
    183
    تشکر شده 184 بار در 106 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط S.q.q.s نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزان این انجمن....من دیگه چاره ای نداشتم جز اینکه از شما کمک بخوام . دو ساعت پیش من به طرز فجیعی توسط مادرم کتک خوردم احساس میکنم تو خونمون امنیت جانی ندارم نمیذارن برم بیرون بهم شک دارن مادر و پدرم ...خواهرم وقتی کتک میخوردم گریه میکرد میگفت برو تو اتاق مشکل مالی نداریم و سطح مالیمون بد نیست خانواده من نیمه مذهبی هستن قسم خوردم بعد این اتفاق حتی یه کلمه باهاشون حرف نزنم مثه سگ پرتم میکرد مادرم و منو میزد....اونا همچین حقی ندارن من میخوام شکایت کنم ولی به فکر ابرومم....میخوام خودکشی کنم ولی دلشو ندارم میخوام فرار کنم ولی جایی ندارم این وضعیت برام غیرقابل تحمله من با یه اقایی اشنا شدم و ایشونو دو هفته یه بار میبینم مشکلی نداریم رابطمون خوبه اونا سر همین بهم شک دارن و مثه یه اسیرزندانیم کردن تو خونه! من ادم احمقی نیستم شاگرد دوم مدرسمونم و 17 سالمه ولی اونا هیچوقت چیزای خوبه منو ندیدن همیشه سرکوب شدم...نمیخوام رابطمو با اون اقا تموم کنم چون حس خوبی داریم....حالا میخواستم ببینم شما چه راهنمایی میتونید بهم بکنید؟
    مادرتون خیلی اشتباه کرده که شما رو کتک زده . فکر نکنم کسی باشه که کار ایشون رو تایید کنه و بگه کار درستی انجام داده . خیلی راحت می تونست با شما حرف بزنه و با منطق شما رو آگاه کنه که کارتون اشتباه بود . در این که رابطه ی شما و اون اقا اشتباه هست هیچ شکی نیست و کاملا مشخصه این طور رابطه ها به جایی نمیرسه و به روی زندگی شما هم تاثیر منفی داره که احتمالا در آینده کاملا متوجه تاثیرش بشین . شما الان تو سنی هستین که باید درس بخونین و تلاش کنین که یه دانشگاه خوب قبول شین و چندین هدف داشته باشید و برای رسیدن به اونا تلاش کنید .... فکر خودکشی و فرار اینا هم از سرت بنداز بیرون که فکر کردن بهشون خیلی مسخره به نظر می رسه چه برسه به انجامشون ... بشین با خودت کامل فکر کن اگر هم به این نتیجه رسیدی که نمی خوای اون رابطه رو با اون اقا تموم کنی پس باید خانواده ها رو در جریان بذارید و اون پسر به طور رسمی اقدام کنه ولی به اینم فکر کنید که به احتمال خیلی زیاد با توجه به سنتون در اینده پشیمون میشید از این تصمیمات . به هر حال هر تصمیمی که می گیرید موفق باشید
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

9. 4 کاربران زیر از haaasaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.67
    تشکـر
    2,286
    تشکر شده 1,691 بار در 1,078 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

تجربه خیلی گران قیمت ، تا اینجا اومدی حداقل از تجربه های که دخترای هم سن سال تو داشتند و کارشون به تباهی کشیده شده بخون.

کار مادرت تایید نمی کنیمولی اونم به خاطر اینکه زندگیت تباه نشه این کار کرده ولی از راه که انتخاب کرده درست نیست.

دوستمون خوب گفتند اگر اون اقا واقعا به شما علاق داره بگو رسمی عمل کنه ( وگرنه بهونه اورد بدون که بازیچه ای بیش نیستی)

11. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

اولا کار مادرتون اصلا درست نبوده که بجای صحبت کردن با شما و نشون دادن خطرهای این رابطه از زور خودش و تنبیه فیزیکی استفاده کرده .

دوما درسته شما درست عاقلی هستی پس حتما میدونی که این دوستیا عاقبتی نداره .

الان تو باید فکرو ذهنت درست باشه نه فکر کردن به یه نفر دیگه .

درستو بخون که ان شالله وارد دانشگاه بشی . این آقا رو هم باهاش کات کن قبل اینکه بهت ضربه بزنه خدای نکرده .
    ____
    مرسی عزیزم بابت جوابت ... نه من منظورم اینه که اون اقا تمرکز منو رو درسم بهم نمیزنه و مشکلی ندارم باهاش. الان تقریبا دو ماه شده...فعلا فکر این نیستم که بی دلیل کات کنم ادم مریضی نیست که ضربه بزنه در مورد این چیزا باهاش حرف زدم...در کل مرسی از توجهت

13. کاربران زیر از S.q.q.s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    ببین خانوادت اصلن درست برخورد نکردن ولی تو هم خیلی مواظب باش که بایه تصمیم اشتباه بدتر از خانوادت عمل نکنی، خودکشی چیه فرار چیه تو ارزشت خیلی بالاتر از اینهاست متاسفانه خودت نمیدونی.
    هیچ وقت توی عصبانیت تصمیم نگیر چون اشتباه ترین تصمیم ممکن را میگیری. سعی کن با خودت تمرین کنی عصبانیتت را مدیریت کنی.این خیلی خوبه که میگی درست خوبه تمام توانت رابگذار روی درس و یک علاقه جانبی دیگه در کنار درس مثل ورزش یا یه کار هنری. ببین بهت حق میدم توی یه سنی هستی که پر از احساسات قشنگ و خوبی ولی بدون با رابطه با اون پسر در آینده تمام احساسات قشنگت به بدترین شکل ممکن آسیب میبینه. این حرف من ناشی از موارد متعدد و زیادی هست که با شرایط شبیه تو بودن برای فرار از دلتنگی به سمت دوستی با جنس مخالف رفتن میدونم باورش برات سخته و اینکه میخوام بگم الان شاید توی مخیلت هم نگنجه و بگی طرف من اینطوری نیست ببین خیلیا مثه تو وارد رابطه احساسی شدن و وعده ازدواج شنیدن بعدشم از روی شدت اعتماد و احساس و درخواست دوست پسرشون تن به رابطه جنسی دادن بعدشم پسره گذاشته رفته، دختر مونده با یه جسم و روح خراب و یه عمر افسردگی. تو سنت کمه پسری هم که باش دوست شدی مطمئنم کم سن و ساله و هنوز تا پخته شدن خیلی زیاد فاصله داره و شک نکن این رابطه بدون هیچ سرانجام مثبتی یه روز کات میشه و تو میمونی و وابستگی و عذاب. تو دستمال کاغذی نیستی خیلی با ارزش تر ازاین حرفایی جسم و روحت را بگذار برا همسر آیندت و احساست را کنترل کن تا وقتش. با خدا بیشتر از این رفیق شو تنهاییتو با خدا و خواهرت پر کن سعی کن به پدر و مادرت بیشتر نزدیک بشی اونا دوست دارن فقط نتونستن توی عصبانیت درست تصمیم بگیرن مطمئن باش ته دلشون ناراحتن که زدنت ولی نمیتونن بهت بگن.
    متشکرم محمد جان بابت جوابت..حرفات کاملا درسته...نه دوستیه من صرفا برای فرار از دلتنگی نیست ! درسته تو سن من خیلی چیزا ممکنه ساده به نظرم برسه اما حواسم هست..نه این اقا اصلا بچه نیستن 24 سالشونه من خودمم بچگانه فکر نمیکنم هیچوقت...مرسی بابت راهنماییه خوبت

15. کاربران زیر از S.q.q.s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط haaasaaa نمایش پست ها
    مادرتون خیلی اشتباه کرده که شما رو کتک زده . فکر نکنم کسی باشه که کار ایشون رو تایید کنه و بگه کار درستی انجام داده . خیلی راحت می تونست با شما حرف بزنه و با منطق شما رو آگاه کنه که کارتون اشتباه بود . در این که رابطه ی شما و اون اقا اشتباه هست هیچ شکی نیست و کاملا مشخصه این طور رابطه ها به جایی نمیرسه و به روی زندگی شما هم تاثیر منفی داره که احتمالا در آینده کاملا متوجه تاثیرش بشین . شما الان تو سنی هستین که باید درس بخونین و تلاش کنین که یه دانشگاه خوب قبول شین و چندین هدف داشته باشید و برای رسیدن به اونا تلاش کنید .... فکر خودکشی و فرار اینا هم از سرت بنداز بیرون که فکر کردن بهشون خیلی مسخره به نظر می رسه چه برسه به انجامشون ... بشین با خودت کامل فکر کن اگر هم به این نتیجه رسیدی که نمی خوای اون رابطه رو با اون اقا تموم کنی پس باید خانواده ها رو در جریان بذارید و اون پسر به طور رسمی اقدام کنه ولی به اینم فکر کنید که به احتمال خیلی زیاد با توجه به سنتون در اینده پشیمون میشید از این تصمیمات . به هر حال هر تصمیمی که می گیرید موفق باشید

همینطوره عزیزم..راستش هیچوقت من فکر این که منطقی با مادرم حرف بزنم نیستم چون باهاش راحت نیستم خیلی روحیاتش با من فرق میکنه در ضمن اختلاف سنی داریمو سن منو درک نمیکنه...به نظرم خوب نیست راحت قضاوت کنین از کجا معلوم که مثل همه رابطه ها دختر اسیب ببینه و تموم شه..نه من میخوام ایشونو بشناسم دوس ندارم بیاد جلو به این زودیا....در کل متشکر از شما

17. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    تجربه خیلی گران قیمت ، تا اینجا اومدی حداقل از تجربه های که دخترای هم سن سال تو داشتند و کارشون به تباهی کشیده شده بخون.

کار مادرت تایید نمی کنیمولی اونم به خاطر اینکه زندگیت تباه نشه این کار کرده ولی از راه که انتخاب کرده درست نیست.

دوستمون خوب گفتند اگر اون اقا واقعا به شما علاق داره بگو رسمی عمل کنه ( وگرنه بهونه اورد بدون که بازیچه ای بیش نیستی)
    ممنونم امید جان...من خودم فعلا دنباله شناخت بیشترم ... اگه واقعا غلط بود رابطمو تموم میکنم...ازدواج تصمیم یه عمر زندگیه نمیشه راحت در موردش گفت
    مرسی از راهنماییت

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کتک زدن زن,  کتک,  کتک زدن,  کتک زدن بچه,  کتک زدن به انگلیسی,  کتک زدن زن توسط شوهر,  کتک زدن زن در قرآن,  کتک خوردن,  کتک زدن همسر,  کتک زدن مرد توسط زن,  کتک خوردن زن از شوهر,  کتک خوردن مرد از زن,  کتک خوردن,  کتک خوردن پسر از دختر,  کتک خوردن داعشی ها,  کتک خوردن در خواب,  کتک خوردن در بارداری,  کتک خوردن احمدی نژاد,  کتک خوردن زن,  کتک خوردن از شوهر,  مالیزیا,  مالی خلق,  مالی,  مالیات بر ارزش افزوده,  مالیات,  مالی عاریفان,  مالنا,  مالیات حقوق,  مالیخولیا,  مالی دایکم,  مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گشا,  مشکل وقت کی دعا,  مشکلات زندگی,  مشکل سوالات,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکلات زناشویی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)