مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33

موضوع: کتک خوردن در خانواده

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26338
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.84
    تشکـر
    2,423
    تشکر شده 2,120 بار در 1,067 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : فرار _تحمل یا خودکشی

نقل قول نوشته اصلی توسط S.q.q.s نمایش پست ها
    ____
    مرسی عزیزم بابت جوابت ... نه من منظورم اینه که اون اقا تمرکز منو رو درسم بهم نمیزنه و مشکلی ندارم باهاش. الان تقریبا دو ماه شده...فعلا فکر این نیستم که بی دلیل کات کنم ادم مریضی نیست که ضربه بزنه در مورد این چیزا باهاش حرف زدم...در کل مرسی از توجهت
    ببین عزیز ما قضاوت نمیکنم که اون پسر چطور آدمی هست ولی از روی عقل و تجربه آنقدر بهت بگم که اگه یه پسر واقعا قصدش ازدواج باشه یعنی در نگاه اول شما را پسندیده باشه و حالا نیاز به شناخت بیشتر داشته باشه حتما حتما از طریق خانواده پاپیش میگذاره، من اعتقادم اینه که اون پسر چنین قصدی نداره کات کردنت اصلا بدون دلیل نیست مهمترین دلیلش اینه که توی این رابطه پسر کوچکترین تعهدی به تو نداره و فقط میخواد چند صباحی خوش باشه، وقتی پای خانواده بیاد وسط تعهد ایجاد میشه و اونموقع میزان صداقت و هدف پسر معلوم میشه، اگه به هوای ازدواج در آینده باش دوست شدی بهش اولتیماتوم بده و بگو آشناییمون کافیه اگه قصدت جدیه برای آشنایی بیشتر با خانوادت بیا اونموقع هست که بهت میگه ببین من تو را خیلی دوست دارم ولی الان شرایط ازدواج ندارم و بهونه های دیگه. آدم عاقل که نباید همه چیو خودش تجربه کنه یه چرخ تو انجمن بزن ببین چقدر مثل تو زیادن که الان پشیمون و دلشکسته شدن. همشون هم مثل تو با دوست پسرشون صحبت کردن و کلی حرفای عاشقانه شنیدن. هرچند سنی هم نداری برا ازدواج و خیلی فرصت داری برای آیندت کلی اولویت مهم تر داری، دیگه نمیدونم چی بگم فقط مواظب خودت باش.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 05-06-2016 در ساعت 03:17 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.99
    تشکـر
    2,283
    تشکر شده 1,684 بار در 1,074 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

ممنونم امید جان...من خودم فعلا دنباله شناخت بیشترم ... اگه واقعا غلط بود رابطمو تموم میکنم...ازدواج تصمیم یه عمر زندگیه نمیشه راحت در موردش گفت
    مرسی از راهنماییت

خواهش می کنم.

اولش گفتم تجربه با سختی به دست می اید سعی کن از تجربیات دیگران استفاده کنی نه اینکه خودت امتحان کنی.

به دوس پسرم اعتماد کنم یا نه؟

این تاپیک یکم موضوع شبیه شما هستش مطالعه کن.

فقط حالا که اصرار داری شناخت باشه پس نزار این شناخت به روابط عاطفی و معاشقه و جنسی کسیده بشه مراقب باش.

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    ببین عزیز ما قضاوت نمیکنم که اون پسر چطور آدمی هست ولی از روی عقل و تجربه آنقدر بهت بگم که اگه یه پسر واقعا قصدش ازدواج باشه یعنی در نگاه اول شما را پسندیده باشه و حالا نیاز به شناخت بیشتر داشته باشه حتما حتما از طریق خانواده پاپیش میگذاره، من اعتقادم اینه که اون پسر چنین قصدی نداره کات کردنت اصلا بدون دلیل نیست مهمترین دلیلش اینه که توی این رابطه پسر کوچکترین تعهدی به تو نداره و فقط میخواد چند صباحی خوش باشه، وقتی پای خانواده بیاد وسط تعهد ایجاد میشه و اونموقع میزان صداقت و هدف پسر معلوم میشه، اگه به هوای ازدواج در آینده باش دوست شدی بهش اولتیماتوم بده و بگو آشناییمون کافیه اگه قصدت جدیه برای آشنایی بیشتر با خانوادت بیا اونموقع هست که بهت میگه ببین من تو را خیلی دوست دارم ولی الان شرایط ازدواج ندارم و بهونه های دیگه. آدم عاقل که نباید همه چیو خودش تجربه کنه یه چرخ تو انجمن بزن ببین چقدر مثل تو زیادن که الان پشیمون و دلشکسته شدن. همشون هم مثل تو با دوست پسرشون صحبت کردن و کلی حرفای عاشقانه شنیدن. هرچند سنی هم نداری برا ازدواج و خیلی فرصت داری برای آیندت کلی اولویت مهم تر داری، دیگه نمیدونم چی بگم فقط مواظب خودت باش.

مرسی محمد عزیز از پاسخ عاقلانت ...
    والا نگاه اولی در کار نبود ما قبلا کاملا با رفتارای هم اشنا بودیم در حقیقت ما تو اینستاگرام اشنا شدیم ! بعدش رفتیم همو دیدیم...نه من اصلا اجازه نمیدم حرف ازدواج زده بشه فعلا
    درسته تو دوستی اصلا تعهدی وجود نداره همینطوره... بحث ازدواجم که خیلی مهمه کم کم باید پیش بیاد نه تو این فرصت کم...هنوزم من تو سن ازدواج نیستم ...مرسی در کل

5. کاربران زیر از S.q.q.s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خواهش می کنم.

اولش گفتم تجربه با سختی به دست می اید سعی کن از تجربیات دیگران استفاده کنی نه اینکه خودت امتحان کنی.

به دوس پسرم اعتماد کنم یا نه؟

این تاپیک یکم موضوع شبیه شما هستش مطالعه کن.

فقط حالا که اصرار داری شناخت باشه پس نزار این شناخت به روابط عاطفی و معاشقه و جنسی کسیده بشه مراقب باش.
    مرسی متشکرم از پاسخت امید عزیز....درسته بهتره ادم یه سری تجربه ها نداشته باشه اصلا
    نه به نظرم اون موضوع کاملا متفاوته با من .. هم عقیده دختره و هم پسره ربطی به منو طرفم نداره .
    والا ما که تو گذر زمان داریم همدیگرو میشناسیم ولی روابط عاطفی و معاشقه هم هست در واقع ... خواهرم میگه رابطه شما بیشتر رابطه عمیق احساسی و جنسی هم هست واسه همین برام میترسه
    خیلی مواظبم و محتاطانه عمل میکنم .. حواسم هست. طرفمم منطقیه
    از نگاه عام بخوایم بگیم میگیم خب پسره هوس رانه و نیاز جنسیشو برطرف میکنه دختره هم ساده عاشقش میشه بعد پسره ولش میکنه دختره شکست میخوره !
    ولی در واقع اضلا حداقل برای من و از دیدگاه من اینطوری نیست و نخواهد شد..نمیشه جمع بست..

7. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.99
    تشکـر
    2,283
    تشکر شده 1,684 بار در 1,074 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

مرسی متشکرم از پاسخت امید عزیز....درسته بهتره ادم یه سری تجربه ها نداشته باشه اصلا
    نه به نظرم اون موضوع کاملا متفاوته با من .. هم عقیده دختره و هم پسره ربطی به منو طرفم نداره .
    والا ما که تو گذر زمان داریم همدیگرو میشناسیم ولی روابط عاطفی و معاشقه هم هست در واقع ... خواهرم میگه رابطه شما بیشتر رابطه عمیق احساسی و جنسی هم هست واسه همین برام میترسه
    خیلی مواظبم و محتاطانه عمل میکنم .. حواسم هست. طرفمم منطقیه
    از نگاه عام بخوایم بگیم میگیم خب پسره هوس رانه و نیاز جنسیشو برطرف میکنه دختره هم ساده عاشقش میشه بعد پسره ولش میکنه دختره شکست میخوره !
    ولی در واقع اضلا حداقل برای من و از دیدگاه من اینطوری نیست و نخواهد شد..نمیشه جمع بست..

برای اشنای ازدواج نه عاشق میشن و نه معاشقه می کنند.

عوام و خواص هم نداره یک چیزهای هست بین همه یکسان اونم حساسات و عواطف و.....

فقط یادت باشه اگر به هر دلیلی از هم جدا بشید و فرقی نمی کنه از طرف کی باشه. اولا شکست روحی بدی می خوری در ثانی برای ازدواج و اشنای دوباره به مشکل بر می خوره چون هر پسری بهت پیشنهاد اشنای برای ازدواج بده به هوای این کار می کنه که دختر هستی و اگر بدونه معاشقه داشتی دید اش عوض میشه و اگر عاشق دلداه ات هم باشه همیشه این موضوع عذابش میده و بعدا سرد میشه.

نمی دونم معاشقه در چه حد و تبدیل به رابطه جنسی از هر نوعی شده یا نه بدون راهی که اتخاب کردی ریسک هست .

اگر از هم جدا بشید ، به خواستگارت بگی احتمال از دست دادنش زیاد اگر هم نگی خودت قالب کنی بدون ادم خیلی ک..... مگر اینکه ادمی پیدا بشه که گذشته براش مهم نباشه اونم ممکنه تا اخر عمرت پیدا نشه.

حالا خود دانی موفق باشی.

8. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.41
    تشکـر
    3,928
    تشکر شده 9,142 بار در 4,496 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

سلام خدمت همه عزیزان این انجمن....من دیگه چاره ای نداشتم جز اینکه از شما کمک بخوام . دو ساعت پیش من به طرز فجیعی توسط مادرم کتک خوردم احساس میکنم تو خونمون امنیت جانی ندارم نمیذارن برم بیرون بهم شک دارن مادر و پدرم ...خواهرم وقتی کتک میخوردم گریه میکرد میگفت برو تو اتاق مشکل مالی نداریم و سطح مالیمون بد نیست خانواده من نیمه مذهبی هستن قسم خوردم بعد این اتفاق حتی یه کلمه باهاشون حرف نزنم مثه سگ پرتم میکرد مادرم و منو میزد....اونا همچین حقی ندارن من میخوام شکایت کنم ولی به فکر ابرومم....میخوام خودکشی کنم ولی دلشو ندارم میخوام فرار کنم ولی جایی ندارم این وضعیت برام غیرقابل تحمله من با یه اقایی اشنا شدم و ایشونو دو هفته یه بار میبینم مشکلی نداریم رابطمون خوبه اونا سر همین بهم شک دارن و مثه یه اسیرزندانیم کردن تو خونه! من ادم احمقی نیستم شاگرد دوم مدرسمونم و 17 سالمه ولی اونا هیچوقت چیزای خوبه منو ندیدن همیشه سرکوب شدم...نمیخوام رابطمو با اون اقا تموم کنم چون حس خوبی داریم....حالا میخواستم ببینم شما چه راهنمایی میتونید بهم بکنید؟

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

9. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    18129
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.43
    تشکـر
    529
    تشکر شده 193 بار در 125 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

سلام دوست عزیز من فقط میخام اینو بهت بگم که بیشتر عصبانیت های ما بخاطر اینه ک ما ی سری انتظار از بقیه داریم ولی اونا انجام نمیدن یا برعکسشو انجام میدن و ما هم بخاطر همین عصبانی میشیم.
    نکته:میتونی هیچ انتظاری از هیچ کس نداشته باشی.
    نقطه ضعف نشون نده، بزار ده بار دیگه هم بزنتت ولی اینقد ضعیف نباش ک وا بدی بلند شو و رسالتت ک یه زندگی خوبه رو انجام بده.
    در مورد رابطه ت هم باید بگم من جای تو نیستم فقط میخام بگم ک تو این مسئله هم باید خودت تصمیم بگیری ک گول نخوری یکیو پیدا کن ک واقعا دوستش داشته باشی ن این ک بخاطر فرار از فکر کردن ب مشکلاتت اونو انتخاب کنی.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

10. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27423
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کتک خوردن در خانواده

عزیزم به نظرم من دختری در شرایط شما با وجود سن وسال کمی که داری و شرایط خانوادگی و اینکه فکر میکنی خونوادت درکت نمیکنن و به لحاظ عاطفی یه جورایی سرکوب شدی برای یه پسر مثل یه لقمه چرب و نرمه چون با یکم محبت و توجه باعث میشه که همه جوره باهاش راه بیای و اجازه بدی بهت نزدیک شه تا بتونی اون احساسات نادیده گرفته شده رو مداوا کنی و اون چیزایی که تو خونوااده نداشتی رو به دست بیاری پس روز به روز بهش وابسته تر میشی چون توی خونه احساس میکنی که درکت نمیکنن ولی اون کسیه که کنارش آرامش داری اون پسر هم میتونه خیلی راحت از این نقطه ضعف تو سواستفاده کنه بعد از یه مدت که حسابی وابسته شدی با خودش فکر میکنه که تو دختر سست اراده ای بودی که اینقدر راحت خودت رو در اختیارش قرار دادی و اصلا نمیتونه به یه رابطه طولانی با تو فکر کنه پس میره و تو شکست میخوری هرچند که فکر میکنی هواست به همه چیز بوده از خانواده یه جور بریدی کسی هم که دوسش داشتی و جسمت رو در اختیارش گذاشتی برات ارزشی قایل نیست
    فقط میخوام اینو بهت بگم که خام دوست دارم و عاشقتم های پسرا نشو چون اونا فقط یه چیز میخوان
    و اینو همیشه بدون که مردا فقط عاشق زنای سرسخت میشن زنای که هرگز راحت به کسی پا نمیدن و پر از اعتماد به نفس هستن
    در غیر اینصورت مثل دستمال کاغذی دورت میندازن
    اگر اصرار داشته باشی به این رابطه هیچ کس نمیتونه پشیمونت کنه ولی این چیزیه که مثل روز روشنه منتها چون الان تو وسط گودی نمیتونی ببینی فقط احساس خوب ارزشمند بودنی رو میبینی که اون به تو میده و تو واقعا بهش نیاز داری اما اینو بدون روزی که تموم شه تو صد قدم از امروزت عقب تری و روحت صد برابر آسیب دیده تر از امروزه
    مادرت هم دوستت داره چون دوستت داره اینکارو کرده هرچند به اشتباه اینو بدون که به گردنت حق مادری داره و الان که از دستش ناراحتی نباید همه چیز رو زیر سوال ببری
    شاید ده سال دیگه بفهمی که مادرت چرا امروز با تو سخت برخورد کرده

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

11. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    برای اشنای ازدواج نه عاشق میشن و نه معاشقه می کنند.

عوام و خواص هم نداره یک چیزهای هست بین همه یکسان اونم حساسات و عواطف و.....

فقط یادت باشه اگر به هر دلیلی از هم جدا بشید و فرقی نمی کنه از طرف کی باشه. اولا شکست روحی بدی می خوری در ثانی برای ازدواج و اشنای دوباره به مشکل بر می خوره چون هر پسری بهت پیشنهاد اشنای برای ازدواج بده به هوای این کار می کنه که دختر هستی و اگر بدونه معاشقه داشتی دید اش عوض میشه و اگر عاشق دلداه ات هم باشه همیشه این موضوع عذابش میده و بعدا سرد میشه.

نمی دونم معاشقه در چه حد و تبدیل به رابطه جنسی از هر نوعی شده یا نه بدون راهی که اتخاب کردی ریسک هست .

اگر از هم جدا بشید ، به خواستگارت بگی احتمال از دست دادنش زیاد اگر هم نگی خودت قالب کنی بدون ادم خیلی ک..... مگر اینکه ادمی پیدا بشه که گذشته براش مهم نباشه اونم ممکنه تا اخر عمرت پیدا نشه.

حالا خود دانی موفق باشی.
    ممنونم امید جان برای این راهنماییت به من...
    درسته . تو جامعه ما دیدگاه اینطوریه که میگن طرف معاشقه داشته خب پس ناپاکه و بدرد ازدواج نمیخوره ... ولی من و طرفم اینطوری فکر نمیکنیم
    بله کاملا همینطوره اینجور چیزا ریسکه ... من که فعلا تو فکر خواستگار و این چیزا نیستم ازدواجم نه الان ... چون ازدواج تصمیم یه عمره و راحت نمیشه در موردش نظر داد.
    در کل ممنون

12. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    از صمیم قلب ممنونم فرخ جان

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کتک زدن زن,  کتک,  کتک زدن,  کتک زدن بچه,  کتک زدن مرد توسط زن,  کتک زدن زن در قرآن,  کتک زدن کودک توسط مادر,  کتک خوردن داعشی ها,  کتک زدن زن توسط شوهر,  کتک خوردن,  کتک خوردن مرد از زن,  کتک خوردن داعشی ها,  کتک خوردن زن از شوهر,  کتک خوردن,  کتک خوردن پسر از دختر,  کتک خوردن از داداش بزرگتر,  کتک خوردن در خواب,  کتک خوردن چمران,  کتک خوردن کودک از همسالان,  کتک خوردن آزاده نامداری,  مالیزیا,  مالی برادۆست,  مالی,  مالی خلق,  مالی تۆ,  مالینا,  مالی عاریفان,  مالیات بر ارزش افزوده,  مالیات حقوق,  مالی دایکم,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل گشا,  مشکلات زندگی در کانادا,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل اتصال mtp,  مشکل زیرنویس,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکلات زناشویی,  مشکل زیرنویس در kmplayer,  مشکلات بازی gta v,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)