مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33

موضوع: کتک خوردن در خانواده

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فرار _تحمل یا خودکشی

نقل قول نوشته اصلی توسط amlas نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من فقط میخام اینو بهت بگم که بیشتر عصبانیت های ما بخاطر اینه ک ما ی سری انتظار از بقیه داریم ولی اونا انجام نمیدن یا برعکسشو انجام میدن و ما هم بخاطر همین عصبانی میشیم.
    نکته:میتونی هیچ انتظاری از هیچ کس نداشته باشی.
    نقطه ضعف نشون نده، بزار ده بار دیگه هم بزنتت ولی اینقد ضعیف نباش ک وا بدی بلند شو و رسالتت ک یه زندگی خوبه رو انجام بده.
    در مورد رابطه ت هم باید بگم من جای تو نیستم فقط میخام بگم ک تو این مسئله هم باید خودت تصمیم بگیری ک گول نخوری یکیو پیدا کن ک واقعا دوستش داشته باشی ن این ک بخاطر فرار از فکر کردن ب مشکلاتت اونو انتخاب کنی.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
    ممنونم عزیزم.
    اره منم ضعف نشون نمیدم خیلی جدی برخورد میکنم باهاشون.
    درسته همینطوره منم واقعا دوس دارم طرفو و اونم همینطوره و دو طرفس واسه فرار از چیزی نیست...بازم مرسی حرفاتو گوش میکنم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    2,286
    تشکر شده 1,691 بار در 1,078 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط S.q.q.s نمایش پست ها
    ممنونم امید جان برای این راهنماییت به من...
    درسته . تو جامعه ما دیدگاه اینطوریه که میگن طرف معاشقه داشته خب پس ناپاکه و بدرد ازدواج نمیخوره ... ولی من و طرفم اینطوری فکر نمیکنیم
    بله کاملا همینطوره اینجور چیزا ریسکه ... من که فعلا تو فکر خواستگار و این چیزا نیستم ازدواجم نه الان ... چون ازدواج تصمیم یه عمره و راحت نمیشه در موردش نظر داد.
    در کل ممنون

خب بحث پاک و ناپاک نیست !! عشق بازی هم تو ازدواج قشنگتره !! دختری هم که عشق بازی کرده بهتره با پسری که مث تیپ خودش بوده ازدواج کنه کلاه نزاره!!

موفق باشی.

3. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : کتک خوردن در خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط پانیذا نمایش پست ها
    عزیزم به نظرم من دختری در شرایط شما با وجود سن وسال کمی که داری و شرایط خانوادگی و اینکه فکر میکنی خونوادت درکت نمیکنن و به لحاظ عاطفی یه جورایی سرکوب شدی برای یه پسر مثل یه لقمه چرب و نرمه چون با یکم محبت و توجه باعث میشه که همه جوره باهاش راه بیای و اجازه بدی بهت نزدیک شه تا بتونی اون احساسات نادیده گرفته شده رو مداوا کنی و اون چیزایی که تو خونوااده نداشتی رو به دست بیاری پس روز به روز بهش وابسته تر میشی چون توی خونه احساس میکنی که درکت نمیکنن ولی اون کسیه که کنارش آرامش داری اون پسر هم میتونه خیلی راحت از این نقطه ضعف تو سواستفاده کنه بعد از یه مدت که حسابی وابسته شدی با خودش فکر میکنه که تو دختر سست اراده ای بودی که اینقدر راحت خودت رو در اختیارش قرار دادی و اصلا نمیتونه به یه رابطه طولانی با تو فکر کنه پس میره و تو شکست میخوری هرچند که فکر میکنی هواست به همه چیز بوده از خانواده یه جور بریدی کسی هم که دوسش داشتی و جسمت رو در اختیارش گذاشتی برات ارزشی قایل نیست
    فقط میخوام اینو بهت بگم که خام دوست دارم و عاشقتم های پسرا نشو چون اونا فقط یه چیز میخوان
    و اینو همیشه بدون که مردا فقط عاشق زنای سرسخت میشن زنای که هرگز راحت به کسی پا نمیدن و پر از اعتماد به نفس هستن
    در غیر اینصورت مثل دستمال کاغذی دورت میندازن
    اگر اصرار داشته باشی به این رابطه هیچ کس نمیتونه پشیمونت کنه ولی این چیزیه که مثل روز روشنه منتها چون الان تو وسط گودی نمیتونی ببینی فقط احساس خوب ارزشمند بودنی رو میبینی که اون به تو میده و تو واقعا بهش نیاز داری اما اینو بدون روزی که تموم شه تو صد قدم از امروزت عقب تری و روحت صد برابر آسیب دیده تر از امروزه
    مادرت هم دوستت داره چون دوستت داره اینکارو کرده هرچند به اشتباه اینو بدون که به گردنت حق مادری داره و الان که از دستش ناراحتی نباید همه چیز رو زیر سوال ببری
    شاید ده سال دیگه بفهمی که مادرت چرا امروز با تو سخت برخورد کرده

Sent from my SM-A500H using Tapatalk
    مرسی عزیزم حرفات عالی بود..اما در واقع من واسه کمبود محبت یا ارضای روحی با این اقا دوست نشدم ... بله درسته همه زن های با اراده میخوان و منم همینطورم شخصیتم طوری نیس که سریع وابسته بشم یا خودمو در اختیارش بذارم .. ولی همه یه جور فکر نمیکنن کی گفته یه زن با اراده نمیتونه معاشقه داشته باشه ! اصلا این مثال دستمال کاغذی رو هم قبول ندارم نمیشه یه زن رو به دستمال تشبیه کرد !
    و همه ی مردا مثل هم فکر نمیکنن حتی طرف من خودش گفت براش مهم نیس همسر ایندش زن باشه یا دختر..
    درسته همینطوره ولی برخوردای مادرمو اصلا دوس ندارم.
    بازم مرسی

4. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خب بحث پاک و ناپاک نیست !! عشق بازی هم تو ازدواج قشنگتره !! دختری هم که عشق بازی کرده بهتره با پسری که مث تیپ خودش بوده ازدواج کنه کلاه نزاره!!

موفق باشی.
    چرا کلاه تو ازدواج صداقت مهم ترین چیزه !
    بله همینطوره ... هرکی باید با مثل خودش باشه اون که معلومه هم عقیده بودن واقعا اهمیت داره ...

5. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    2,286
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

مرسی عزیزم حرفات عالی بود..اما در واقع من واسه کمبود محبت یا ارضای روحی با این اقا دوست نشدم ... بله درسته همه زن های با اراده میخوان و منم همینطورم شخصیتم طوری نیس که سریع وابسته بشم یا خودمو در اختیارش بذارم .. ولی همه یه جور فکر نمیکنن کی گفته یه زن با اراده نمیتونه معاشقه داشته باشه ! اصلا این مثال دستمال کاغذی رو هم قبول ندارم نمیشه یه زن رو به دستمال تشبیه کرد !
    و همه ی مردا مثل هم فکر نمیکنن حتی طرف من خودش گفت براش مهم نیس همسر ایندش زن باشه یا دختر..
    بازم مرسی
    بچه ها میگن تجربه نداری!! قبول نمی کنی !! این حرفا زیاد زده میشه!!

فقط یادت باشه اگر این ارتباط سرانجام نداشت ، با کسی دیگه بخواهی اشنا بشی ببین می تونی بگی معاشقه داشتی و یا زن هستی نه دختر؟؟‍ به قول خودت همه یک طرز فکر ندارند ولی اکثریت پسر ها دوست دارند اولین و اخرین نفری باشند که عشق شون لمس می کنند.

امیدوارم با این پسر به نتیجه برسی ولی اگر نشد سر یکی دیگه کلاه نزاری .

6. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    2,286
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

چرا کلاه تو ازدواج صداقت مهم ترین چیزه !
    بله همینطوره ... هرکی باید با مثل خودش باشه اون که معلومه هم عقیده بودن واقعا اهمیت داره ...
    الان 17 سالته تو هوا سیر می کنی!! بزار بزرگتر بشی می فهمی چی می گیم.

دل ات وقتی عاشق کسی شد که اون براش گذشته مهم بود که اکثر پسرا اینجوری هستند اونوقت می فهمی.... امید وارم این اتفاق نیفتده که زندگی برات جهنم میشه.

7. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27423
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بازم مرسی
    طرف به تو گفته واسش مهم نیست که با کسی که ازدواج میکنه زنه یا دختر؟؟
    فکر میکنی چرا اینو گفته واقعا ممکنه واسه مردی مهم نباشه؟
    کاملا روشنه که الان به خاطر اینکه اعتماد تو رو جلب کنه تا همه جوره خودت رو در اختیارش بزاری همچین حرفی زده
    اصلا خود تو چرا باید بخوای با مردی باشی که قبلا با صد نفر بوده با صد نفر خوابیده به صد نفر ابراز علاقه کرده
    الان به خاطر فرار به خاطر ارضای روح و روان به خاطر لذت بردن به خاطر ارضای احساسات و یا هر چیز دیگه ای چرا باید با یه نفر باشی و آینده ات رو خراب کنی
    برام جالبه که میگی وابسته نمیشی ولی مسعله اینجاست که الان نمیفهمی وابسته شدی یا نشدی روزی میفهمی که ولت کرده و رفته و با حرفای دروغ ازت سواستفاده کرده
    به نظر تو یه پسر توی فضای مجازی با کسی دوست میشه نیتش ازدواجه یا یه رابطه سالم حتی؟
    پسرا تو این سن وسال فقط به یه چیز فکر میکنن اونم ارتباط جنسیه نه به تو نه به هیچ چیز دیگه ای فکر نمیکنن این یه واقعیته
    هرچند که بخوای خودت رو گول بزنی این موضوع عوض نمیشه
    همین اصراری که به ادامه ی رابطه داری یه جورایی نشون دهنده وابستگیه

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

8. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    بچه ها میگن تجربه نداری!! قبول نمی کنی !! این حرفا زیاد زده میشه!!

فقط یادت باشه اگر این ارتباط سرانجام نداشت ، با کسی دیگه بخواهی اشنا بشی ببین می تونی بگی معاشقه داشتی و یا زن هستی نه دختر؟؟‍ به قول خودت همه یک طرز فکر ندارند ولی اکثریت پسر ها دوست دارند اولین و اخرین نفری باشند که عشق شون لمس می کنند.

امیدوارم با این پسر به نتیجه برسی ولی اگر نشد سر یکی دیگه کلاه نزاری .
    چرا قبول نکنم خب معلومه که تجربم خیلی کمتره !
    درسته کاملا اکثرا مردا همچین چیزی میخوان منم با ادمی طرفم که مثل خودم فکر میکنه و اگه بعد ها رابطه جدید داشتم مسلما با ادمی خواهم بود که اونم مثل خودم فکر کنه
    همیشه باید صادق بود و حقیقتو گفت من ترسی از چیزی ندارم که کلاه بذارم سر کسی این در شخصیت من نیست ...
    بازم ممنون

9. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    2,286
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

چرا قبول نکنم خب معلومه که تجربم خیلی کمتره !
    درسته کاملا اکثرا مردا همچین چیزی میخوان منم با ادمی طرفم که مثل خودم فکر میکنه و اگه بعد ها رابطه جدید داشتم مسلما با ادمی خواهم بود که اونم مثل خودم فکر کنه
    همیشه باید صادق بود و حقیقتو گفت من ترسی از چیزی ندارم که کلاه بذارم سر کسی این در شخصیت من نیست ...
    بازم ممنون
    موفق باشی .

ولی نزار این معاشقه به رابطه جنسی کشیده بشه ، الانشم اگر این رابطه به جدای ختم بشه ضربه روحی می خوری و اگر رابطه جنسی باشه دوبرابر شدیدتر خواهد بود.

ارزش خودت بدون ، با کسی باش که اول و اخرش تو هستی و تو هم برای اون . به هر حال خود دانی .

موفق باشی.

10. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25359
    عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.23
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت همه عزیزان این انجمن....من دیگه چاره ای نداشتم جز اینکه از شما کمک بخوام . دو ساعت پیش من به طرز فجیعی توسط مادرم کتک خوردم احساس میکنم تو خونمون امنیت جانی ندارم نمیذارن برم بیرون بهم شک دارن مادر و پدرم ...خواهرم وقتی کتک میخوردم گریه میکرد میگفت برو تو اتاق مشکل مالی نداریم و سطح مالیمون بد نیست خانواده من نیمه مذهبی هستن قسم خوردم بعد این اتفاق حتی یه کلمه باهاشون حرف نزنم مثه سگ پرتم میکرد مادرم و منو میزد....اونا همچین حقی ندارن من میخوام شکایت کنم ولی به فکر ابرومم....میخوام خودکشی کنم ولی دلشو ندارم میخوام فرار کنم ولی جایی ندارم این وضعیت برام غیرقابل تحمله من با یه اقایی اشنا شدم و ایشونو دو هفته یه بار میبینم مشکلی نداریم رابطمون خوبه اونا سر همین بهم شک دارن و مثه یه اسیرزندانیم کردن تو خونه! من ادم احمقی نیستم شاگرد دوم مدرسمونم و 17 سالمه ولی اونا هیچوقت چیزای خوبه منو ندیدن همیشه سرکوب شدم...نمیخوام رابطمو با اون اقا تموم کنم چون حس خوبی داریم....حالا میخواستم ببینم شما چه راهنمایی میتونید بهم بکنید؟
    تو اشتباه می کنی خودکشی کنی... فک کردی اون یارو بیشتر از پدر مادرت تو رو دوست داره...؟؟؟ تو از اون دخترای tomboy باید باشی درسته؟ شکایت کنم چیه... تو خجالت نمی کشی... اولن اینکه حق شکایت نداری ازشون... دوم این که درسته زدن کار اشتباهی بود ولی به نظر اونا اشتباه نبود و نیت اونا این بود که تو به این کارا ادامه ندی تا تو هچل نیفتی و چیزایی رو میبینن که تو نمی بینی... تو گذشته این چیزا رو بچه ها اثر داشت و الآن دیگه اثر نداره و پدر مادر هم اگه مطلع نباشن از بچشون که چی روش اثر داره چی نداره و آیا باید مثل قدیم با بچه رفتار کرد و ... دست به هر کاری میزنن تا بچشون رو از تباهی نجات بدن مثل تنبیه. البته بهت بگم که خود مادرت شب وقتی خوابیدی از کارش ناراحت میشه و غصه میخوره که چرا بچمو زدم ولی اون نمی دونه تو چشم و گوشت با تنیبیه باز بسته می مونه... اونا اگه تو رو میزنن به خاطر اینه که تو بعدا بد بخت نشی... اگه بعدا بدبخت بشی میای پدر مادرتو میبندی فحش که چرا منو راهنمایی نکردین...

خیلی از جوونا مثل تو هستن که ازین حرکتا زیاد میزنن و فک می کنن پدر مادرشون دشمنشون هستن و از پدر مادرشون متنفر میشن ولی بدون هم کار تو بچه گانست هم تنفر داشتن از پدر مادرت.

الان حتما به اون آقائه اس دادی گفتی مامانم من رو میزنه و ...؟؟؟

به تاییکای زیر سر بزن. روشون کلیک کن.

.::من دوست دختر میخوام::.

.::چند مسئله واضح::.

.::هشدار به کاربران::.

صحفه حوادث!!

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کتک زدن زن,  کتک,  کتک زدن,  کتک زدن بچه,  کتک زدن به انگلیسی,  کتک زدن زن توسط شوهر,  کتک زدن زن در قرآن,  کتک خوردن,  کتک زدن همسر,  کتک زدن مرد توسط زن,  کتک خوردن زن از شوهر,  کتک خوردن مرد از زن,  کتک خوردن,  کتک خوردن پسر از دختر,  کتک خوردن داعشی ها,  کتک خوردن در خواب,  کتک خوردن در بارداری,  کتک خوردن احمدی نژاد,  کتک خوردن زن,  کتک خوردن از شوهر,  مالیزیا,  مالی خلق,  مالی,  مالیات بر ارزش افزوده,  مالیات,  مالی عاریفان,  مالنا,  مالیات حقوق,  مالیخولیا,  مالی دایکم,  مشکل,  مشکل گیتی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکل گشا,  مشکل وقت کی دعا,  مشکلات زندگی,  مشکل سوالات,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل زیرنویس فارسی در kmplayer,  مشکلات زناشویی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)