مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کنترل فرزندان

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    22926
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

Unhappy کنترل فرزندان

سلام
    پسری 14 ساله دارم که بسیار به موسیقی و فیلم علاقه داره. آخرین اخبار اونا رو دنبال می کنه . به هیچ عنوان دوست نداشتیم فیلم هایی که امروزه همه شون یه جوری محتوای غیر اخلاقی دارن و صحنه های جنسی رو ببینه و کنترل می کردم هر فیلمی که میخواست خودم می گرفتم و سانسور می کردم و بهش میدادم که نگاه کنه. اما کنجکاویش راضیش نمی کرد. یواش یواش فهمیدم سراغ ویدیو کلوپ ها میره و سفارش دانلود فیلم میده و یواشکی اون ها رو بدون سانسور نگاه می کنه. چند بار باهاش صحبت کردم. حتی چند بار جر و بحث هم کردیم و قول داد تکرار نکنه اما روی قولش نمیموند. الان با این وضعیت دنیای مجازی از اینترنت و کامپیوتر گرفته تا وایبر و تلگرام و اینستاگرام و واتس اپ و غیره همه و همه بچه ها رو در معرض همه جور فیلم و تبلیغ و اگهی جنسی گذاشته. نمیتونم همه چیز رو روش ببندم و قفل کنم و محدودش کنم اما هیچ جور هم از وسایلش استفاده درست نمی کنه. پارسال توی گوشیش عکسای ************ی و ناجور دیدم و باهاش کلی صحبت و دعوا کرم . تنبیهش هم کردم و همه چی رو ازش گرفتم. سر سه روز اومد کلی پشیمونی و معذرت که دیگه تکرار نمیشه. اخیرا با گوشه گیری و پناه بردن به گوشی و خلوت کردن تو اتاقش دوباره بهش مشکوک شدم. گوشیش رو چک کردم. خدای من! تو یه گروه عضو شده بود که فقط فیلم های ************ی و سوپر آپلود می کرد از همه جور نوع فجیعش. حالم بد شده. اصلا نمیدونم با این فیلمایی که دیده و من که مادرشم و پدر بنده خداش به عمرشون ندیدن تکلیفم باهاش چیه. اصلا چه جوری باهاش حرف بزنم و چی بگم؟ تصور صحنه هایی که می دیده باعث میشه اصلا نتونم راجع به این موضوع باهاش حرف بزنم. دو روزه گوشیش رو برداشتم و فکر میکنه که گوشیش گم شده. مات و حیرانم. نمیدونم چه جوری تنبیهش کنم. اصلا چه کار کنم. کمکم کنید. ممنون
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.39
    تشکـر
    763
    تشکر شده 1,193 بار در 747 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : کنترل فرزندان

شما خودتون اهل شبکه های مجازی هستید ؟
    اگر هستید برای راهنمایی در مورد این قصیه و کلا طرز رفتار با پسر نوجوونتون یه گروهه تخصصی رو بهتون معرفی کنم

3. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    22926
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بله. تلگرام و اینستا هستم

4. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.50
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,031 بار در 582 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvinat نمایش پست ها
    سلام
    پسری 14 ساله دارم که بسیار به موسیقی و فیلم علاقه داره. آخرین اخبار اونا رو دنبال می کنه . به هیچ عنوان دوست نداشتیم فیلم هایی که امروزه همه شون یه جوری محتوای غیر اخلاقی دارن و صحنه های جنسی رو ببینه و کنترل می کردم هر فیلمی که میخواست خودم می گرفتم و سانسور می کردم و بهش میدادم که نگاه کنه. اما کنجکاویش راضیش نمی کرد. یواش یواش فهمیدم سراغ ویدیو کلوپ ها میره و سفارش دانلود فیلم میده و یواشکی اون ها رو بدون سانسور نگاه می کنه. چند بار باهاش صحبت کردم. حتی چند بار جر و بحث هم کردیم و قول داد تکرار نکنه اما روی قولش نمیموند. الان با این وضعیت دنیای مجازی از اینترنت و کامپیوتر گرفته تا وایبر و تلگرام و اینستاگرام و واتس اپ و غیره همه و همه بچه ها رو در معرض همه جور فیلم و تبلیغ و اگهی جنسی گذاشته. نمیتونم همه چیز رو روش ببندم و قفل کنم و محدودش کنم اما هیچ جور هم از وسایلش استفاده درست نمی کنه. پارسال توی گوشیش عکسای ************ی و ناجور دیدم و باهاش کلی صحبت و دعوا کرم . تنبیهش هم کردم و همه چی رو ازش گرفتم. سر سه روز اومد کلی پشیمونی و معذرت که دیگه تکرار نمیشه. اخیرا با گوشه گیری و پناه بردن به گوشی و خلوت کردن تو اتاقش دوباره بهش مشکوک شدم. گوشیش رو چک کردم. خدای من! تو یه گروه عضو شده بود که فقط فیلم های ************ی و سوپر آپلود می کرد از همه جور نوع فجیعش. حالم بد شده. اصلا نمیدونم با این فیلمایی که دیده و من که مادرشم و پدر بنده خداش به عمرشون ندیدن تکلیفم باهاش چیه. اصلا چه جوری باهاش حرف بزنم و چی بگم؟ تصور صحنه هایی که می دیده باعث میشه اصلا نتونم راجع به این موضوع باهاش حرف بزنم. دو روزه گوشیش رو برداشتم و فکر میکنه که گوشیش گم شده. مات و حیرانم. نمیدونم چه جوری تنبیهش کنم. اصلا چه کار کنم. کمکم کنید. ممنون

سلام

عزیز شما و همسرتون همه خرابکاریها رو در مورد تربیت و تعلیم فرزندتات کرده اید و حال آمدید و میپرسید که چه کنید!!!!؟؟؟

حتما این راهی که دارید میرید و پیش میبرید به مانند گذشته غلطه زور و دعوا و کتک و....................... کار نمیکنه.

از یکی از متخصصین و همکاران خوب مرد ما کمک بگیرید و پسرتان را برای مشاوره نزد ایشون ببرید.

موفق باشید

سپاس
    dr
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشكل كنترل فرزندان

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

کنترل حساب اینترنتی,  کنترل واتساپ دیگران,  کنترل نامحسوس,  کنترل خشم,  کنترل ذهن,  کنترل پروژه,  کنترل تلویزیون با موبایل,  کنترل تلویزیون اندروید,  کنترل حساب وایمکس ایرانسل,  کنترل عصبانیت,  کنترل فرزندان,  کنترل فرزندان در اینترنت,  کنترل فرزندان در اندروید,  کنترل فرزندان در تلگرام,  کنترل فرزندان موبایل,  کنترل گوشی فرزندان,  کنترل نامحسوس گوشی فرزندان,  کنترل پیامک فرزندان,  کنترل واتساپ فرزندان,  دانلود برنامه کنترل فرزندان,  فرزندان پیامبر,  فرزندان رضا پهلوی,  فرزندان شاه,  فرزندان محمدرضا شاه,  فرزندان دونالد ترامپ,  فرزندان هاشمی رفسنجانی,  فرزندان حسن جوهرچی,  فرزندان هاشمی,  فرزندان هاشمی رفسنجانی عکس,  فرزندان محمدرضا شاه پهلوی,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  منتديات الجلفة,  من النظرة الثانية الحلقة الاخيرة,  منتدى الهلال,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)