نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: آسیب به پرده بکارت

4219
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy آسیب به پرده بکارت

باسلام آسیب های بکارت چه چیز هایی هستند؟
    ویرایش توسط AminBh : 06-23-2017 در ساعت 10:09 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    تشکر شده 130 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اورال ************ و آسیب به پرده بکارت

خاک تو سر خودت و دوس دخترت.
    مثلا که چی؟؟؟میخوای بگی جواب سوالاتو نمیدونی؟؟؟؟؟؟مام مثلا گوشامون درازه نفهمیدیم ک چ نیتی داری

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    سلام
    لاپایی بستگی داره چقدر داخل بره اگه حدی باشه که به واژن اسیب نرسونه مشکلی نداره
    و راجب اورال چی؟ میتونم با دهان تحریک رو انجام بدم؟ مریضی چیزی منتق نمیشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط الهه‌ی‌عشق نمایش پست ها
    مثلا که چی؟؟؟میخوای بگی جواب سوالاتو نمیدونی؟؟؟؟؟؟مام مثلا گوشامون درازه نفهمیدیم ک چ نیتی داری
    دوست عزیز اولا بی احترامی نکنین دوما اگر جواب سوالی رو بدونیم چه نیازیه ک بپرسیم؟ حتما نمیدونستم ک پرسیدم
    چه نیتی داریم؟ اگر نیتمون نزدیکی بود ک دیگه سوالی نمیکردم راجب اسیب به بکارت!
    اول فکر بعد صحبت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AminBh نمایش پست ها
    و راجب اورال چی؟ میتونم با دهان تحریک رو انجام بدم؟ مریضی چیزی منتق نمیشه؟

دوست عزیز اولا بی احترامی نکنین دوما اگر جواب سوالی رو بدونیم چه نیازیه ک بپرسیم؟ حتما نمیدونستم ک پرسیدم
    چه نیتی داریم؟ اگر نیتمون نزدیکی بود ک دیگه سوالی نمیکردم راجب اسیب به بکارت!
    اول فکر بعد صحبت
    خب حتما سن و سالت خیلی کمه وگرنه این چیزارو بچه کوچیکم میدونه..دوما چجوری میتونی ب ی دختر پاک دس بزنی و خودتو گناه بار کنی!ی لحظه فک کن کسی ب خواهرت سوء نیت داشته باشه.فردا دوروز دیگه چجوری میخوای ب زنت بگی ک مرد پاکی بودی؟
    واقعا گه جامعمونو گرفته

5. 2 کاربران زیر از الهه‌ی‌عشق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

خب حتما سن و سالت خیلی کمه وگرنه این چیزارو بچه کوچیکم میدونه..دوما چجوری میتونی ب ی دختر پاک دس بزنی و خودتو گناه بار کنی!ی لحظه فک کن کسی ب خواهرت سوء نیت داشته باشه.فردا دوروز دیگه چجوری میخوای ب زنت بگی ک مرد پاکی بودی؟
    واقعا گه جامعمونو گرفته
    نه اتفاقا خیلی هم پایین نیست ۱۹ سالمه دلیل ندونستم اینه ک رابطه ای نداشتم و نگرانم ناخواسته آسیبی به آیندش و ازدواجش بزنم
    اگه من به فکر خودم بودم که میدونستم چیکار کنم بعدم دوست دخترم درسته الان پاکه ولی پاکم میمونه چون قرار نیست پردشو از دست بده که ! فقط قراره یه مقدار یه چیزایی رو تجربه کنه اما قرار نیست برای ایندش مشکلی بوجود بیاد من خودمم نمیخوام اینطور شه که ! و اینکه از کجا میدونی ؟ شاید فردا روزی همین دختر شد همسرم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

بعدم دوست دخترم درسته الان پاکه ولی پاکم میمونه چون قرار نیست پردشو از دست بده که !
    ویرایش شد

تعریف جدیدی از پاکی

باز خوبه خودت آخر جملت علامت تعجب گذاشتی

از نظر اخلاقی به نظرم آدم زمانی که مساله بکارت یا همین تجربه ها براش حل شد ( تو ازدواج آینده ات و یا خواهر و خانواده خودش و ... ) می تونه بره دنبال این چیزا

اگه اینجا جوابتو نگرفتی تو نت سرچ کنی تمام این سوالا رو جواب داده و خیلی چیزهای بیشتر و مفید دیگری هم هست.
    ویرایش توسط آرش67 : 06-17-2017 در ساعت 03:13 PM
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

8. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    میزان امتیاز
    0

نه اتفاقا خیلی هم پایین نیست ۱۹ سالمه دلیل ندونستم اینه ک رابطه ای نداشتم و نگرانم ناخواسته آسیبی به آیندش و ازدواجش بزنم
    اگه من به فکر خودم بودم که میدونستم چیکار کنم بعدم دوست دخترم درسته الان پاکه ولی پاکم میمونه چون قرار نیست پردشو از دست بده که ! فقط قراره یه مقدار یه چیزایی رو تجربه کنه اما قرار نیست برای ایندش مشکلی بوجود بیاد من خودمم نمیخوام اینطور شه که ! و اینکه از کجا میدونی ؟ شاید فردا روزی همین دختر شد همسرم
    اهااااان.پس من تا الان تعریفم از پاکی و نجابت کاملا غلط بوده.من فک میکردم اگه دختری همه کاری با ی پسر کنه حتی اگه بکارتم داشته باشه پاک نیست.اما الان فهمیدن داشتن بکارت یعنی پاکی.هههههه.مرجع تقلید بشی مشکل دختر پسرا حلهههه

10. 2 کاربران زیر از الهه‌ی‌عشق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34412
    تشکـر
    1
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

اهااااان.پس من تا الان تعریفم از پاکی و نجابت کاملا غلط بوده.من فک میکردم اگه دختری همه کاری با ی پسر کنه حتی اگه بکارتم داشته باشه پاک نیست.اما الان فهمیدن داشتن بکارت یعنی پاکی.هههههه.مرجع تقلید بشی مشکل دختر پسرا حلهههه
    خوبه ادم اول به گذشته خودش یه نگاه کنه بعد اگه دید خودش هیچ خطایی نکرده مردمو به خاطر اشتباهشون اینجوری بکوبه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    اگر دخولی به هر صورت انجام نشه مشکلی برای پرده بکارت به وجود نمیاد مراقب بیماری های پوستی در داخل دهان باشید .
    در ضمن این که شما چنین کاری میکنید با دوست دخترتان یک چیز شخصی هست و رضایت دو طرف ما نمیتونیم بگیم که مردم چه کار کنند یا نکنند .
    موفق باشید .

13. 2 کاربران زیر از Name12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

صحبت بسیار زیبایی کردن دوستان
    قبل از قضاوت دیگران ببینید خودتون کامل و پرفکت هستید ؟
    همیشه وقتی انگشت اشاره رو به سمت کسی میگیریم ۳ تا از انگشت ها به طرف خودمونه
    و شمایی ک ب منطق اعتقاد داری و میگی حرف من اشتباهه ایا منطق نمیگه وقتی رضایت دو طرف هست و این یک مسئله کاملا شخصی هستش دخالت کردن تو این مسئله بیجا هستش؟ همونطور ک ب من هیچ ربطی نداره ک شما چن سالته از کجایی دوس پسر داری یا نداری طبیعتا انتظار میره راجب شما هم همینطور باشه
    قبل از اینکه جمله به تو چه رو بشنوید به خودتون بگید به من چه؟!

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

باسلام دوستان
    چن تا سوال داشتم
    اینکه آیا لیسیدن زبون زدن و اصولا خوردن واژن باعث اسیب به پرده خواهد شد؟
    اگر یه مقدار زبون داخلش بکنم چی ؟
    مورد بعدی اینکه اگر حین خوردن به اورگاسم برسه زن و ترشحاتی که میاد بیرون رو مرد بخوره
    باعث ایجاد بیماری ای چیزی خواهد شد یا خیر؟
    اصولا رابطه اورال با واژن چه احتیاط هایی لازم داره ؟ باتوجه به اینکه دوست دخترم قبلش هیچ رابطه ای نداشته
    و ما نمیخوایم به پرده آسیبی برسه فقط اورال باشه
    و آیا لاپایی میتونه آسیبی بزنه ؟
    ببخشید اگه سوال هام زیاد بود شرمنده
    وارد شدن هر شی خارجی به درون واژن میتونه باعث پارگی پرده بکارت بشه .

رابطه دهانی هم خیلی خطر ناکه ، میتونه باعث انتقال بیماری باشه ( حتی اگر هر دو سلامت هم باشن بازم بیماری زاست ) یک تحقیق در مورد بیماری های رابطه دهانی بکنید .

بعدش هم این که ما بکارت را پاکی بدونیم یک فاجعه است ، پاکی یعنی حیا و عفت ... ( برای انتخاب همسر معیارتون پرده بکارت نباشه )

شما اختیار دارین هر کاری که دلتان میخواهد انجام بدین ، اما ما هم وظیفه داریم بگیم درست و غلط چیه ، چون بعضی مسیر ها برگشت ناپذیره .

توصیه میکنم اگر میتوانید ازدواج کنید و از مسیر حلال این نیاز ها را بر طرف کنید ، تا وقتی جاده آسفالت هست چرا خاکی ، با پایین آوردن توقعات هر چیزی ممکنه ...

موفق باشید .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

16. 5 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    وارد شدن هر شی خارجی به درون واژن میتونه باعث پارگی پرده بکارت بشه .

رابطه دهانی هم خیلی خطر ناکه ، میتونه باعث انتقال بیماری باشه ( حتی اگر هر دو سلامت هم باشن بازم بیماری زاست ) یک تحقیق در مورد بیماری های رابطه دهانی بکنید .

بعدش هم این که ما بکارت را پاکی بدونیم یک فاجعه است ، پاکی یعنی حیا و عفت ... ( برای انتخاب همسر معیارتون پرده بکارت نباشه )

شما اختیار دارین هر کاری که دلتان میخواهد انجام بدین ، اما ما هم وظیفه داریم بگیم درست و غلط چیه ، چون بعضی مسیر ها برگشت ناپذیره .

توصیه میکنم اگر میتوانید ازدواج کنید و از مسیر حلال این نیاز ها را بر طرف کنید ، تا وقتی جاده آسفالت هست چرا خاکی ، با پایین آوردن توقعات هر چیزی ممکنه ...

موفق باشید .
    حق با شماست خودم ب فکر فرو رفتم با این صحبت ها
    منتهی مشکلی که هست اینه که واقعن امکانش نیست منه ۱۹ ساله چ طور ب خانوادم بگم کسی رو میخوام؟ وقتی ن سربازی رفتم ن کار دارم ن خونه دارم ن ماشین دارم هیچی ندارم یه هزاری از خودم ندارم همش مال بابامه چ طور میتونم سرمو جلو خونواده دختره بالا بگیرم ؟ اگ پرسید چی داری چی بگم؟ میبینین؟ مشکل یکی دوتا نیست مگرنه کیه ک بدش بیاد من دوسش دارم میخوام باهاش از راه حلال ارتباط داشته باشم اما وقتی شرایط جلومو میگیره چیکار کنم به نظرتون؟ خود ارضایی بدتر نیست؟؟ نمیشه خودارضایی رو ب عنوان راه حل در نظر گرفت !

18. کاربران زیر از AminBh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

حق با شماست خودم ب فکر فرو رفتم با این صحبت ها
    منتهی مشکلی که هست اینه که واقعن امکانش نیست منه ۱۹ ساله چ طور ب خانوادم بگم کسی رو میخوام؟ وقتی ن سربازی رفتم ن کار دارم ن خونه دارم ن ماشین دارم هیچی ندارم یه هزاری از خودم ندارم همش مال بابامه چ طور میتونم سرمو جلو خونواده دختره بالا بگیرم ؟ اگ پرسید چی داری چی بگم؟ میبینین؟ مشکل یکی دوتا نیست مگرنه کیه ک بدش بیاد من دوسش دارم میخوام باهاش از راه حلال ارتباط داشته باشم اما وقتی شرایط جلومو میگیره چیکار کنم به نظرتون؟ خود ارضایی بدتر نیست؟؟ نمیشه خودارضایی رو ب عنوان راه حل در نظر گرفت !
    این مسئله الان فقط مشکل شما نیست ، مال تمام دختر پسر های این سرزمینه .

متاسفه چون انتظارات بالا رفته ، قناعت معنی خودش رو از دست داده .

خود ارضایی را حل نیست ، خودش یک چاه دیگه است که مشکلات خاص خودش را به همراه داره .

چه شما چه بقیه جوان ها ، حتی من ، به نظر من این که کار نیست ، خونه ماشین و... نمیتونه دلیل منطقی باشه برای ازدواج نکردن . یا حتی درس خواندن .

چطور الان پسر و دختر باهم شیش یا هشت سال میتونن دوست دختر و دوست پسر باشن ، اما نمیتونن زن و شوهر باشن ، خب همین مسیر را در تعهد برن با هدف .

با هم ازدواج کنن ، درسشان را بخوانند ، دنبال کار برن و... با هم درکنار هم ، و تا وقتی که سر خونه زندگی نرفتن و بچه دار نشن ، تا زمان رفتن زیر یک سقف ، پدر و مادر حمایتشان کنند تا زندگی سالم تری را تجربه کنن ، به دور از فشار های روحی و روانی ...

متاسفانه حالا دختر و پسر قناعت کنن خانواده ها نمیزارن ! ( این کار نیازمند همت زیادیه که خانواده ها را توجیه و راضی کنه )

بله سخته ، همه مسیر ها سخته ، قبول دارم

اما تحمل همین سختی ها باعث رشد و پیشرفت ما میشه ، یک زندگی زناشوی سالم نیازمند اینه که قبل ازدواج براش سختی بکشی حتی قبل تر در تجرد...

برای ازدواج هم خجالت را ببوسید بزارین کنار ، ما باید از اینکه به پدر و مادر بگیم دوست داریم ازدواج کنیم اصلاً نباید خجالت بکشیم ، باید از اینکه گناه میکنیم خجالت بکشیم ، از اینکه مسیری که خودمون میدونیم اشتباهه و میریم .

توصیه من اینه که بهتره تلاش و تمرکزتون را بزارین روی نزدیک کردن شرایط برای ازدواج ، یعنی حداقل شرایط ، مثلاً اگر غیر ممکنه تا سربازی جواب بله بدن ، صبر کنید بعد سربازی اقدام کنید ، اما بازم خیلی ها هستن که حاضرن با شرایط مثل شما کنار بیان ،ولی کم هستن .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

20. 5 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

این مسئله الان فقط مشکل شما نیست ، مال تمام دختر پسر های این سرزمینه .

متاسفه چون انتظارات بالا رفته ، قناعت معنی خودش رو از دست داده .

خود ارضایی را حل نیست ، خودش یک چاه دیگه است که مشکلات خاص خودش را به همراه داره .

چه شما چه بقیه جوان ها ، حتی من ، به نظر من این که کار نیست ، خونه ماشین و... نمیتونه دلیل منطقی باشه برای ازدواج نکردن . یا حتی درس خواندن .

چطور الان پسر و دختر باهم شیش یا هشت سال میتونن دوست دختر و دوست پسر باشن ، اما نمیتونن زن و شوهر باشن ، خب همین مسیر را در تعهد برن با هدف .

با هم ازدواج کنن ، درسشان را بخوانند ، دنبال کار برن و... با هم درکنار هم ، و تا وقتی که سر خونه زندگی نرفتن و بچه دار نشن ، تا زمان رفتن زیر یک سقف ، پدر و مادر حمایتشان کنند تا زندگی سالم تری را تجربه کنن ، به دور از فشار های روحی و روانی ...

متاسفانه حالا دختر و پسر قناعت کنن خانواده ها نمیزارن ! ( این کار نیازمند همت زیادیه که خانواده ها را توجیه و راضی کنه )

بله سخته ، همه مسیر ها سخته ، قبول دارم

اما تحمل همین سختی ها باعث رشد و پیشرفت ما میشه ، یک زندگی زناشوی سالم نیازمند اینه که قبل ازدواج براش سختی بکشی حتی قبل تر در تجرد...

برای ازدواج هم خجالت را ببوسید بزارین کنار ، ما باید از اینکه به پدر و مادر بگیم دوست داریم ازدواج کنیم اصلاً نباید خجالت بکشیم ، باید از اینکه گناه میکنیم خجالت بکشیم ، از اینکه مسیری که خودمون میدونیم اشتباهه و میریم .

توصیه من اینه که بهتره تلاش و تمرکزتون را بزارین روی نزدیک کردن شرایط برای ازدواج ، یعنی حداقل شرایط ، مثلاً اگر غیر ممکنه تا سربازی جواب بله بدن ، صبر کنید بعد سربازی اقدام کنید ، اما بازم خیلی ها هستن که حاضرن با شرایط مثل شما کنار بیان ،ولی کم هستن .
    میدونی داداش حق با توعه اما اولا ک من امیدی به ایندم ندارم وقتی پدرم پولدار نیست من چقد میتونم سگ دو بزنم تا یه خونه نقلی کوچولو اجاره کنم ک با بدبختی یه نون بخور و نمیر در بیارم ؟ ارزش داره؟
    میدونی یکی بم گف وقتی خودت بدبختی چرا یکی دیگه رو ام میخوای بدبخت کنی؟ هان؟
    مشکل بعدی اینکه الان فوقالعاده وابستم شده و میخواد تا ازدواج بام بمونه و اصلا حالیش نیست ک من هیچی ندارم !! میگه ن اینا اوکی میشه !! اگ هم بش بگم ن و این حرفا ک خیلی ناراحت میشع و بش بر میخوره منم دوسش دارم نمیتونم ناراحتیشو ببینم
    موندم چیکار کنم چه جوری بش بگم احتمال اینکه ما ازدواج نکنیم خیلی بالاست!
    شرمنده وقتتو میگیرم ولی واقعا گیجم اصلا همش تو فکرم ک چیکارش کنم

22. کاربران زیر از AminBh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

میدونی داداش حق با توعه اما اولا ک من امیدی به ایندم ندارم وقتی پدرم پولدار نیست من چقد میتونم سگ دو بزنم تا یه خونه نقلی کوچولو اجاره کنم ک با بدبختی یه نون بخور و نمیر در بیارم ؟ ارزش داره؟
    مشکل بعدی اینکه الان فوقالعاده وابستم شده و میخواد تا ازدواج بام بمونه و اصلا حالیش نیست ک من هیچی ندارم !! میگه ن اینا اوکی میشه !! اگ هم بش بگم ن و این حرفا ک خیلی ناراحت میشع و بش بر میخوره منم دوسش دارم نمیتونم ناراحتیشو ببینم
    سلام
    شما میگین دوستش دارین و نمیتونین بهش بگین ک برای ازدواج نمیخواین پس لااقل از رابطه جنسی خودداری کنید تا وابستگی و امیدش برای ازدواج بیشتر نشه
    بعد از رابطه اول مطمین باشین نیاز هردوتون بیشتر میشه
    ممکنه الان به پرده اش و اینده اش فک کنید اما بعد ک نیازتون بالا میزنه هیچکدوم به فکر نمی افتین و فقط میخواین تا تهش برین.
    باور کن بعد از اولین ارتباط نیازتون بیشتر میشه و بیشتر عذاب میکشین.
    قصد دخالت ندارم فقط به عنوان ی انسان ک یکم اطلاعات داره بهتون هشدار خطری ک برای اینده هردوتون هست را گفتم.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

24. 4 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : آسیب به پرده بکارت

شما هنوز 19 ساله دختر همیشه هست رابطه جنسیم همیشه هست ولی عمرت همیشه نیست پس به فکر ساختن آیندت باش اینقدرم جو ازدواج نباش

26. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

همین که یک قدم به سمت فردا برداری ، از دیروز به آینده نزدیک تری ، پس هیچ وقت ناامیدانه به مسائل سخت زندگیتون نگاه نکنید .

این که رابطه نامشروع داشته باشیم بدبختیه ، این که ازدواج سالم در قناعت داشته باشیم اصلاً بدبختی نیست ، متاسفانه جامعه پر شده از افکار مسموم ، بجای اینکه راه سالم نشون بدن ، راه فساد را ترویج میکنن

اون دختر هم الان عاقلانه به مسائل نگاه نمیکنه ، آینده که بیدار بشه ممکنه بدجور پشیمون بشه ، و این مسیری که اومده براش برگشتش براش به حدی سخت میشه که غیر ممکنه ...

به قول خودتون شما هر دو با عشق پاکتون وارد این مسیر شدین ، اما آینده که بیدار شدین و از هم جدا شدین ، دیگه نیاز ها شما سر باز کردن ، نمیتونین از این مسیر خارج بشین ، روابط بعدی هم پشتشه

یک نفر که تابحال خشخاش مصرف نکرده ، هیچ وقت هوس خشخاش نمیکنه ، نمیگم هیچ وقت نیاز ندارین ، اما از این خط قرمز که هردو بگذرین ، وارد مرحله دیگه ای شدین

دختر پسر های جامعه ما همینطوری سمت فساد رفتن ، کم کم ، ذره ذره ، هیچ دختری از همان اول کمر همت نبسته که به کلی پسر بخوابه ، یا هیچ پسری از همان اول کمر همت نبسه ...

نمیخوام همه حق به اون دختر بدم بگم آینده شما هر اتفاق سیاهی بی افته گردن شماست ، هر دو به اندازه مسئول هستین ، اما چون دخترا حساس تر و لطیف تر هستن اینجور مواقع فکرشون هم احساسیه ، پس مسئولیت بیشتری الان به گردن شماست .

اگر زندگی سالم میخواین روی ازدواج فقط تمرکز کنید ، این نشدی یکی دیگه ، اما اگر این مسیر را برین امکان داره ازدواج از اونچه فکر میکنید برای هردو دور تر بره ، و بعداً تاثیر های منفی روحیش هم آینده در زندگی شخصی شما میزاره .

همین الانش هم اگر هر دو این رابطه را قطع کنید باید کلی فشار روحی و روانی را تحمل کنید ، هر چه بیشتر جلو برین مسله حاد تر میشه .

نگران وقت ما و دوستان هم نباشین ، ما هم میام اینجا اینطور وقتمون را پر کنیم ، در مورد آینده تون بیشتر فکر کنید زمان تکرار نشدنیه .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

28. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

همین که یک قدم به سمت فردا برداری ، از دیروز به آینده نزدیک تری ، پس هیچ وقت ناامیدانه به مسائل سخت زندگیتون نگاه نکنید .

این که رابطه نامشروع داشته باشیم بدبختیه ، این که ازدواج سالم در قناعت داشته باشیم اصلاً بدبختی نیست ، متاسفانه جامعه پر شده از افکار مسموم ، بجای اینکه راه سالم نشون بدن ، راه فساد را ترویج میکنن

اون دختر هم الان عاقلانه به مسائل نگاه نمیکنه ، آینده که بیدار بشه ممکنه بدجور پشیمون بشه ، و این مسیری که اومده براش برگشتش براش به حدی سخت میشه که غیر ممکنه ...

به قول خودتون شما هر دو با عشق پاکتون وارد این مسیر شدین ، اما آینده که بیدار شدین و از هم جدا شدین ، دیگه نیاز ها شما سر باز کردن ، نمیتونین از این مسیر خارج بشین ، روابط بعدی هم پشتشه

یک نفر که تابحال خشخاش مصرف نکرده ، هیچ وقت هوس خشخاش نمیکنه ، نمیگم هیچ وقت نیاز ندارین ، اما از این خط قرمز که هردو بگذرین ، وارد مرحله دیگه ای شدین

دختر پسر های جامعه ما همینطوری سمت فساد رفتن ، کم کم ، ذره ذره ، هیچ دختری از همان اول کمر همت نبسته که به کلی پسر بخوابه ، یا هیچ پسری از همان اول کمر همت نبسه ...

نمیخوام همه حق به اون دختر بدم بگم آینده شما هر اتفاق سیاهی بی افته گردن شماست ، هر دو به اندازه مسئول هستین ، اما چون دخترا حساس تر و لطیف تر هستن اینجور مواقع فکرشون هم احساسیه ، پس مسئولیت بیشتری الان به گردن شماست .

اگر زندگی سالم میخواین روی ازدواج فقط تمرکز کنید ، این نشدی یکی دیگه ، اما اگر این مسیر را برین امکان داره ازدواج از اونچه فکر میکنید برای هردو دور تر بره ، و بعداً تاثیر های منفی روحیش هم آینده در زندگی شخصی شما میزاره .

همین الانش هم اگر هر دو این رابطه را قطع کنید باید کلی فشار روحی و روانی را تحمل کنید ، هر چه بیشتر جلو برین مسله حاد تر میشه .

نگران وقت ما و دوستان هم نباشین ، ما هم میام اینجا اینطور وقتمون را پر کنیم ، در مورد آینده تون بیشتر فکر کنید زمان تکرار نشدنیه .
    واقعا تشکر میکنم که اینطور با صبر و حوصله و منطق جواب میدید
    میدونی از تو فکر رابطه جنسی به کل اومدم بیرون و خودشم براش توضیح دادم قانع شد و فهمید ک تصمیمی ک گرفته بودیم اشتباه بود
    اما فقط یکی دوبار بهش گفتم ک ممکنه ما بهم نرسیم ازدواجی اصن پیش نیاد
    به کل ناراحت شد و گفت باشه اصن تو منو نمیخوای وقتی تصمیمت برای موندن قطعی نیست همون بهتر بزار و برو و یه مدتی هم قهر بود با هزار منت کشی اشتی کرده ولی هنوزم میگه وقتی اینده رابطمون معلوم نیست چرا اصن با هم باشیم

30. کاربران زیر از AminBh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

واقعا تشکر میکنم که اینطور با صبر و حوصله و منطق جواب میدید
    میدونی از تو فکر رابطه جنسی به کل اومدم بیرون و خودشم براش توضیح دادم قانع شد و فهمید ک تصمیمی ک گرفته بودیم اشتباه بود
    اما فقط یکی دوبار بهش گفتم ک ممکنه ما بهم نرسیم ازدواجی اصن پیش نیاد
    به کل ناراحت شد و گفت باشه اصن تو منو نمیخوای وقتی تصمیمت برای موندن قطعی نیست همون بهتر بزار و برو و یه مدتی هم قهر بود با هزار منت کشی اشتی کرده ولی هنوزم میگه وقتی اینده رابطمون معلوم نیست چرا اصن با هم باشیم
    خواهش میکنم
    خوبه آفرین ، بهتره به فکر ازدواج باشین ، اینکه سُنَت الان چیه رو بهش توجه نکنید ، عرف در اشتباهه که میگه ازدواج برای شما الان درست نیست.

این دختر خانوم هم الان همه چی رو با دوست داشتن میسجنه ، فکر کار نمیکنه که اگر شما دوستش نداشتن حاضر نبودین چنین سختی رو تحمل کنید ، وحقیقت رابگین ، اتفافاً اگر دوستش نداشتن خیلی راحت ازش استفاده میکردین ...
    توجیه کنید که رابطه جنسی داشتن برای آینده هردو خوب نیست ، حتی اگر واقعاً در آینده قراره باهم ازدواج کنید ، حتی روانشناس های غربی الان میگفت قبل ازدواج رابطه جنسی نداشته باشین .

شما هم ، چه این خانم چه خودتون هر تصمیمی میخواین برای آینده خودتون بگیرین آینده و عاقبت کار را در نظر بگیرین ،
    شما یه رابطه را آغاز کردین هر تصمیمی بگیرین عواقبی داره که باید تحمل بشه ، همین الان هم جدا بشین باید درد عاطفیش و... باید را تحمل کنید ، ادامه بدین آینده نامعلومه و مبهمه ...
    اگر قرار در آینده جدا بشین هرچه زودتر بهتره ، دختر خانوم درست میگن ، هرچه شما زمان رابطه را طولانی تر کنید ، تمام کردن سخت و عواقب سنگین تر ...

اگه میتونید با خانواده ها صحبت کنید اگر حمایت کردن عقد کنید ، و تا زمان زیر یک سقف رفتن به درس ادامه بدین و... تا حداقل شرایطتون برای مستقل شدن آماده بشه .

این تصمیمیه که باید خودتون بگیرید ، تا در آینده احساس پیشمانی و افسوس نکنید .
    هر تصمیم میگیرید ، قاطعانه بهش عمل کنید ، تا زمان را هم ازدست ندهید .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

32. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32059
    تشکـر
    44
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    8

یعنی نمیدونم چه طور تو رو حالی کنم

اخه عمو جون تو که نمیدونی قراره زنت بشه یا نه بیخود میکنی به یکی دست بزنی.

بعدشم پاک بودن و پاک موندن به بکارته مگه؟؟؟

همین که دستت داره بهش میخوره یعنی ناپاکه

همینکه میخوای به بدنش دست بزنی یا زبون بزنی و هر کار کنی اون دختر پاک با این کار کاملا گناهکار و ناپاک میشه

دوست داری یکی با مادرت و خواهرت یا زنت همین کارو کنه؟؟؟

زشته پسر جان خیلی خیلی زشته یکم غیرت داشته باش

به قول معروف نیم کیلو باش ولی مرد باش

مرد به زور وبازو و آلت و کمر سفت و این چرندیات نیست

مرد واقعی کسی هستش که در برابر هوس و ناموس دیگران زیپش باز نشه بدنش شل نشه و دست بهش نزنه

تو مرد نیستی اصلا جنس مذکر و مونثم نیستی از این دو کمتری پسر

متاسفم برای کسی که اینطوری تورو ولت کرده توی جامعه

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : آسیب به پرده بکارت

...............
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

خانوم تو این سایت درست حرف بزنید با استارترا. هر کس مراجعه می کنه می خواد جواب سوالشو بدونه اگر تو سلیقه شما نیست می تونید ساکت شید نظر ندید هر چقدرم اون اقا سوالاش به دور از عرف باشه شما با این لحنت اول خودت شخصیتتو می بری زیر سوال.

36. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27880
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanninja نمایش پست ها

یعنی نمیدونم چه طور تو رو حالی کنم

اخه عمو جون تو که نمیدونی قراره زنت بشه یا نه بیخود میکنی به یکی دست بزنی.

بعدشم پاک بودن و پاک موندن به بکارته مگه؟؟؟

همین که دستت داره بهش میخوره یعنی ناپاکه

همینکه میخوای به بدنش دست بزنی یا زبون بزنی و هر کار کنی اون دختر پاک با این کار کاملا گناهکار و ناپاک میشه

دوست داری یکی با مادرت و خواهرت یا زنت همین کارو کنه؟؟؟

زشته پسر جان خیلی خیلی زشته یکم غیرت داشته باش

به قول معروف نیم کیلو باش ولی مرد باش

مرد به زور وبازو و آلت و کمر سفت و این چرندیات نیست

مرد واقعی کسی هستش که در برابر هوس و ناموس دیگران زیپش باز نشه بدنش شل نشه و دست بهش نزنه

تو مرد نیستی اصلا جنس مذکر و مونثم نیستی از این دو کمتری پسر

متاسفم برای کسی که اینطوری تورو ولت کرده توی جامعه
    دوست عزیز شمایی ک اینطور صحبت میکنی و توهین میکنی ب هرکسی که حتی نمیشناسیش و درموردش قضاوت میکنی کل شخصیتشو میبری زیرسوال
    کاملا مشخصه ک خودت چند چندی و کجا بزرگ شدی و کی بالاسرت بوده که اینطوری بار اومدی شما اگه شعور و شخصیت داشتی کسی که حتی نمیدونی اسم و فامیلش چیه رو قضاوت نمیکردی
    متاسفم برای تو و برای خودم که تو باید بیای ب من تیکه بندازی
    خواهشم از مدیریت اینه ک کسانی که توهین میکنند رو بن کنند
    باتشکر بسیار
    بنده سوالم جنسی بود سوال جنسی رو هم بدون تعارف و رو در وایسی باید پرسید همچنین اون دوستمون اقا رضا انقدر با عقل و منطق با من حرف زدن ک من کلا تصمیمم عوض شد کاش یکم یاد میگرفتیم چطور با هم دیگا برخورد کنیم بدون توهین و تحقیر امیدوارم فقط خدا از سر تقصیراتت بگذره اگه میدونسی توهین و تحقیر یک فرد چقد گناه داره راجب گناه با من حرف نمیزدی !
    یاحق

38. 2 کاربران زیر از AminBh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)