نمایش نتایج: از 1 به 39 از 39

موضوع: بکارتم رو از دست دادم....

22311
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بکارتم رو از دست دادم....

من ی دختر18 سالم.حدود 2 ماه پیش با ی پسر دوس شدم.هیچ وق فک نمیکردم کارم ب اینجا بکشه!نمیدونم چیشد ک رفتم خونش....نمیدونم چیشد ک پرده بکارتم رو از دست دادم....نمیدونمم قراره چی بشه...
    من امسال کنکور دارم درسمم خوبه.ولی وقتی ب از دست رفتن بکارتم کارم فک میکنم هزارجور فکروخیال میاد سراغم....اصن بعضی وقتا میگم نکنه ایدز گرفته باشم!!...
    توروخدا اگ میتونین ی راهی بگین ک ازین سردرگمی بیام بیرون

توضیحات:موضوعات زیر می توانند در این فروم مورد بحث و تبادل نظر قرار بگیرند.

آیا از دست دادن بکارت قبل از ازدواج می تواند مشکلات جدی به دنبال داشته باشد؟
    آیا راهی برای ترمیم پرده بکارت وجود دارد؟
    علائم از دست دادن پرده بکارت چیست؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بکارتم رفت....

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam18 نمایش پست ها
    من ی دختر18 سالم.حدود 2 ماه پیش با ی پسر دوس شدم.هیچ وق فک نمیکردم کارم ب اینجا بکشه!نمیدونم چیشد ک رفتم خونش....نمیدونم چیشد ک پردم رف....نمیدونمم قراره چی بشه...
    من امسال کنکور دارم درسمم خوبه.ولی وقتی ب اون کارم فک میکنم هزارجور فکروخیال میاد سراغم....اصن بعضی وقتا میگم نکنه ایدز گرفته باشم!!...
    نصیحت در مورد این چراهایی که اتفاق افتاده است بی فایده است، مثلا چرا رفتید؟ چرا اجازه دادید و ...؟ چون کار از کار گذشته است و اتفاقی است که افتاده. این می تواند برای سایر دختران هم سن و سال شما عبرت باشد. من چند مورد سوال می پرسم بعد کامل توضیحات خودم را می دهم.
    اول اینکه شما مطمئن هستین بکارتتان از بین رفته است؟ چگونه؟
    شما برای ایدز گرفتن باید شرایط آن را مهیا کرده باشید اگر آن شرایط ایجاد نشده باشد خیالتان راحت ایدز نگرفته اید؟
    فقط از جلو به شما دخول صورت گرفت؟ یا از پشت هم دادید؟
    آیا به زور بود یا با رضایت قلبی؟
    لطفا پاسخ دهید به لحاظ روانشناختی مهم است.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

بله مطمعنم.چون خون اومد و دردم داشم
    نمیگم زوری بود ولی با رضایت منم نبود.فک نمیکردم بخواد پردموبزنه
    دخول فقط ازجلوبود
    تو یکی ازسایتا دیدم ک نوشته بود با لب گرفتنم ایدزمیتونه منتقل بشه.البته اگ تو دهان فردی ک ایدز داره زخمی وجود داشه باشه.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

بله مطمعنم.چون خون اومد و دردم داشم
    نمیگم زوری بود ولی با رضایت منم نبود.فک نمیکردم بخواد پردموبزنه
    دخول فقط ازجلوبود
    تو یکی ازسایتا دیدم ک نوشته بود با لب گرفتنم ایدزمیتونه منتقل بشه.البته اگ تو دهان فردی ک ایدز داره زخمی وجود داشه باشه.

اگر از شما خون همراه با درد خارج شده است یقین بدانید بکارت شما زایل شده است، حال تنها راه حلی که پیش روی شماست این است که راه خود را انتخاب کنید، آیا دوست دارید محرمانه و مخفیانه بماند؟ یا خیر دیگران هم بدانند؟ در جامعه پسرانی هستند که پرده بکارت برای آن ها بی اهمیت بوده است، ک این افراد نیز معمولا خود روابط جنسی زیادی را تجربه کرده اند، حال اگر با این قضیه مشکلی ندارید و دوست دارید در آینده با یکی از همین افراد نظیر دوست پسر خود ازدواج کنید، نیازی به انجام عمل خاصی نیست. اما اگر ترس از فهمیدن خانواده و نیز همسر آینده تان دارید، می توانید با عمل جراحی پرده خود را ترمیم کنید. زیرا در صورتیکه فاقد پرده باشید و همسر آتی شما نیز فردی باشد که این امر برایش مهم باشد، در صورتیکه شما را به پزشک قانونی ببرد، پزشک قانونی به طور دقیق می تواند عامل دخول را تشخیص بدهد و شاید آنجا باشد که متهم به سایر اتهامات نیز شوید. در مجموع شرط اول هر اقدامی پشیمانی واقعی از رابطه جنسی تان قبل از محرمیت می باشد و اینکه قلبا استغفار نمایید نه فقط زبانی، بعد خواهید دید که خدا نیز یاریتان خواهد کرد.
    بهتر بود در رابطه خود از پوشش و محافظ کاندوم استفاده می کردید که بارها توصیه شده است، شما تنها در صورتی به ایدز مبتلا شده اید که شریک جنسی تان نیز ایدز داشته باشد، اگر وی فردی با روابط جنسی زیادی بوده است، باید آزمایش های لازم را بدهد.
    رضایت قلبی تان را هم از این جهت پرسیدم که اگر به شما به زور تجاوز می شد، خاطره بد و ذهنیت منفی در قالب کابوس های شبانه و ... تا آخر عمر به سراغتان میامد، با توجه به اینکه در سن کمی بوده و از لحاظ عاطفی حساس هستید. اما اگر با رضایت کافی داده اید، استغفار کنید و در پی زندگی سالم باشید.
    مریم جان واقعا برای من خیلی جای تعجب دارد که در طی دو ماه دوستی چطور اینقدر زود پیشروی کردید؟ چرا؟ و عجیب تر آنکه شما که با رضایت تن به س .. ک .. س دادید چرا از جلو اجازه دادید؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من چون تابحال رابطه دوستی نداشم نمیدونسم چطوری باید با طرف مقابل رفتارکنم.الان واقن پشیمونم ولی سودی نداره!چون عذاب وجدان اینکار تا ابد بامن خواهد بود....من فقط نگران اینم ک این اتفاق تو زندگی ایندم تاثیر منفی بذاره...مثلا همسرم بدونه ک چنین رابطه ای داشم یا مثلا ایدز داشه باشم!من ازاینکه اون پسر با کسی رابطه داشه یا ن اطلاعی ندارم ولی ب این فک میکنم ک وقتی ب راحتی بامن اونکاروکرد پس حتمن با کسای دیگ ام رابطه داشه.فکر اینکه ایدزداشه باشم دیوونم کرده.تواین مورد ایدز چطوری منتقل میشه؟ایا حتمن باید مایع منی داخل ریخته باشه؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

من چون تابحال رابطه دوستی نداشم نمیدونسم چطوری باید با طرف مقابل رفتارکنم.الان واقن پشیمونم ولی سودی نداره!چون عذاب وجدان اینکار تا ابد بامن خواهد بود....من فقط نگران اینم ک این اتفاق تو زندگی ایندم تاثیر منفی بذاره...مثلا همسرم بدونه ک چنین رابطه ای داشم یا مثلا ایدز داشه باشم!من ازاینکه اون پسر با کسی رابطه داشه یا ن اطلاعی ندارم ولی ب این فک میکنم ک وقتی ب راحتی بامن اونکاروکرد پس حتمن با کسای دیگ ام رابطه داشه.فکر اینکه ایدزداشه باشم دیوونم کرده.تواین مورد ایدز چطوری منتقل میشه؟ایا حتمن باید مایع منی داخل ریخته باشه؟
    اگر مایع منی را در واژن شما تخیله کرده است باید فورا اقام کنید زیرا شما مستعد بارداری و حامله شدن خواهید بود. پس از ارضای هر دو نفر آب منی را کجا تخلیه کرد؟
    اگر اطمینان به ایدز داشتن وی دارید، حتی با در دهان گرفتن آلت تناسلی وی، می توانید مستعد شده باشید.
    بیشتر از این در اینجا نمی توانم توضیح بدم، لطفا ب پزشک مراجعه کنید.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مایعو داخل نریخت.ازین بابت مطمعنم.ب چ دکتری باید مراجعه کنم؟زنان و زایمان؟

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام مريم جان!
    آره هم به پزشك زنان مراجعه كن و هم يه آزمايش اچ اي وي بده كه مطمئن بشي.
    درضمن ديگه به هيچ پسري انقدر اطمينان نكن كه باهاش رابطه داشته باشي.

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام....خیلی میترسم ک جواب ازمایش اچ ای وی مثبت باشه.بخاطرهمین نمیرم....

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3368
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Moshaver نمایش پست ها
    اگر از شما خون همراه با درد خارج شده است یقین بدانید بکارت شما زایل شده است، حال تنها راه حلی که پیش روی شماست این است که راه خود را انتخاب کنید، آیا دوست دارید محرمانه و مخفیانه بماند؟ یا خیر دیگران هم بدانند؟ در جامعه پسرانی هستند که پرده بکارت برای آن ها بی اهمیت بوده است، ک این افراد نیز معمولا خود روابط جنسی زیادی را تجربه کرده اند، حال اگر با این قضیه مشکلی ندارید و دوست دارید در آینده با یکی از همین افراد نظیر دوست پسر خود ازدواج کنید، نیازی به انجام عمل خاصی نیست. اما اگر ترس از فهمیدن خانواده و نیز همسر آینده تان دارید، می توانید با عمل جراحی پرده خود را ترمیم کنید. زیرا در صورتیکه فاقد پرده باشید و همسر آتی شما نیز فردی باشد که این امر برایش مهم باشد، در صورتیکه شما را به پزشک قانونی ببرد، پزشک قانونی به طور دقیق می تواند عامل دخول را تشخیص بدهد و شاید آنجا باشد که متهم به سایر اتهامات نیز شوید. در مجموع شرط اول هر اقدامی پشیمانی واقعی از رابطه جنسی تان قبل از محرمیت می باشد و اینکه قلبا استغفار نمایید نه فقط زبانی، بعد خواهید دید که خدا نیز یاریتان خواهد کرد.
    بهتر بود در رابطه خود از پوشش و محافظ کاندوم استفاده می کردید که بارها توصیه شده است، شما تنها در صورتی به ایدز مبتلا شده اید که شریک جنسی تان نیز ایدز داشته باشد، اگر وی فردی با روابط جنسی زیادی بوده است، باید آزمایش های لازم را بدهد.
    رضایت قلبی تان را هم از این جهت پرسیدم که اگر به شما به زور تجاوز می شد، خاطره بد و ذهنیت منفی در قالب کابوس های شبانه و ... تا آخر عمر به سراغتان میامد، با توجه به اینکه در سن کمی بوده و از لحاظ عاطفی حساس هستید. اما اگر با رضایت کافی داده اید، استغفار کنید و در پی زندگی سالم باشید.
    مریم جان واقعا برای من خیلی جای تعجب دارد که در طی دو ماه دوستی چطور اینقدر زود پیشروی کردید؟ چرا؟ و عجیب تر آنکه شما که با رضایت تن به س .. ک .. س دادید چرا از جلو اجازه دادید؟
    جناب مشاور؛دارید تشویق و راهنمایی به دروغ و فریبکاری میکنید؟اینکه این دختر پرده بکارت خودش رو ترمیم کنه که کسی متوجه نشه به نظر شما فریبکاری نیست؟قطعا اگه اینکارو انجام بده و در آینده ازدواج کنه و دچار عذاب وجدان بشه و این عذاب وجدان باعث گفتن حقیقت و پاشیده شدن یه خانواده بشه،شما در گناه فریبکاری و هر چیزی که بر سر اون خانواده بیاد شریک هستید،چون شما راهنمایی به فریبکاری کردید

11. 3 کاربران زیر از mo19fa4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز با توجه به آمار پایین جوانان مبتلا به ایدز در ایران احتمال ابتلا شدن به ایدز در شما بسیار کم است، بیماری ایدز بیشتر مربوطه به افرادی است که به تعداد دفعات بالا و با افراد مختلف این عمل را انجام میدهند، با اینحال مراکز و بیمارستان های خاص در سطح تهران در این زمینه وجود دارند که هزینه این تست نیز ارازن نیست.
    در این زمینه بیشتر آسیب های روحی ممکن است بر روی شما تاثیر گذار باشد که توصیه می شود در این زمینه به مشاوران متخصص در این زمینه مراجعه کنید.
    تلفن دفتر مرکزی کانون مشاوران ایران جهت راهنمایی بیشتر
    02144034490
    امضای ایشان

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mo19fa4 نمایش پست ها
    جناب مشاور؛دارید تشویق و راهنمایی به دروغ و فریبکاری میکنید؟اینکه این دختر پرده بکارت خودش رو ترمیم کنه که کسی متوجه نشه به نظر شما فریبکاری نیست؟قطعا اگه اینکارو انجام بده و در آینده ازدواج کنه و دچار عذاب وجدان بشه و این عذاب وجدان باعث گفتن حقیقت و پاشیده شدن یه خانواده بشه،شما در گناه فریبکاری و هر چیزی که بر سر اون خانواده بیاد شریک هستید،چون شما راهنمایی به فریبکاری کردید
    دوست عزیز...اگ اینکارونکنم چیکارکنم؟ب همسرم بگم ک همچین اتفاقی افتاده؟؟

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3118
    تشکـر
    1
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم، اول از همه اینکه خونسرد باش و انقدر استرس و نگرانی و ناراحتی نداشته باش، دوم اینکه حتما در اولین فرصت به یه دکتر زنان مراجعه کن تا راهنماییت بکنه، راجع به hiv اگر طرفت مشکوک به این بیماری نیست انقدر نگران نباش و محض احتیاط یه تست بده، اما در کل انقدر نگران و عصبی نباش و تمرکزت رو رودرست بذار عزیزم

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3109
    تشکـر
    0
    تشکر شده 54 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست عزیز
    اگه نگرانی راجبه ایدز داری خب اینکه کاری نداره برو آزمایش بده
    خب بکارتتم اگه واقعا از بین رفته نباید که خودتو داغون کنی
    بری ترمیم کنی که چی بشه؟ میگن بعد از ترمیم هم تازه تو آزمایش مشخص میشه
    اگه قراره کسی تو آینده مرد زندگیت بشه باید بعد از اون تعهدی که میدی فقط برا اون باشی و اون باید اینو درک کنه
    موفق باشی

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3368
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز...اگ اینکارونکنم چیکارکنم؟ب همسرم بگم ک همچین اتفاقی افتاده؟؟
    شاید فکر کنی دارم کلیشه ای صحبت میکنم،ولی اگر واقعا پشیمون هستی،توبه کن و خودت رو به خدا بسپار،خودش راه درست رو جلوی پات میذاره،شاید هرچی فکر کنی نتونی به نتیجه ای برسی اما خدا خودش میدونه چیکار کنه،با دروغ هیچ چیزی حل نمیشه و اگر برملا بشه خیلی بدتر از اون چیزی میشه که فکرشو کنی،با یکی از دفتاتر مراجع صحبت کن،یا با مشاورهای حوزه خواهران توی قم

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6036
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب بنظر شما این شخص حق زندگی نداره حالا یه اشتباهی کرده از سر نادونی یا هر چی، باید حسرت ازدواج تو دلش بمونه باید تا اخر عمر تنها باشه چون اشتباه کرده. حرفا میزنیا!!!

18. کاربران زیر از ایناز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    تشکر شده 22 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

من ی دختر18 سالم.حدود 2 ماه پیش با ی پسر دوس شدم.هیچ وق فک نمیکردم کارم ب اینجا بکشه!نمیدونم چیشد ک رفتم خونش....نمیدونم چیشد ک پردم رف....نمیدونمم قراره چی بشه...
    من امسال کنکور دارم درسمم خوبه.ولی وقتی ب اون کارم فک میکنم هزارجور فکروخیال میاد سراغم....اصن بعضی وقتا میگم نکنه ایدز گرفته باشم!!...
    سلام مريم جان
    من اصلا قصد نصيحت كردن ندارم , جون از اينكه كسي بخواد خودم رو نصيحت كنه متنفرم
    اما واقعا تعجب ميكنم جطور در اين مدت كوتاه به يك بسر اعتماد كرديد و بهش اجازه دادي تا اين حد در وارد محدوده شخصي شما بشه!!!!
    و اون كسي هم كه با تو اين كار رو كره خيلي ادم بست و كثافتي بوده
    از اينكه از بيماري ايدز ميترسي بايد بكم اول از همه بايد يك ازمايش كلبول سفيد خون و اج اي وي بدي كه البته با اين ازمايش هم ممكنه جيزي مشخص نشه
    ولي به اين نكته توجه كن اكه به راحتي دجار سرماخوردكي يا انفولانزا ميشي و بيماري هات بيش از حد معمول طول ميكشه تب و لرز شديد و ازاين قبيل بيماري ها كرفتي خدايي ناكرده ,تازه اين موقع است كه بايد نكران ايدز داشتن باشي
    در مورد بكارت هم بايد بكم اول از همه موضوع رو با مادر و يا خواهر بزرك تر از خودت درميان بزار, درسته كه سرزنش ميكنند يا حتي ممكنه قهر كنند ولي مطمءن باش بهت كمك ميكنند,
    بايد به يك متخصص زنان مراجعه كني , نه يك ماما, متخصص از شما مبلغي دريافت ميكنه و بكارتت رو ترميم ميكنه كه البته باز بستكي به سيستم بدنت داره, كه مثل روز اول بشه يا نه
    به هر حال برات از خداي مهربون ارامش و هرجي خوبي هست ميخوام
    بيشتر از اينا مراقب دخترانه كيت باش, تو خيلي بيشتر از اينا ارزش داري يادت باشه

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    0

البته در ادامه بايد بكم اكه اين اقا به قصد اؤدواج با شما اين كار رو انجام داده بحثش جداست بهتره هرجه سريع تر به يكي از اعضا خانواده ت كه اعتماد داري اين بسر رو معرفي كني
    جون من شنيدم راج به ادم هاي خود خواهي كه براي اميال شخصي شون حاضرند بقيه رو دجار هر سختي بكنند, كه البته اينها ادم نيستند

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6036
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام مرجان جان شما متخصصزنان خوب سراغ ندارید؟
    چون من یکبار رفتم دکتر زنان سرم کلاه گذاشته.

22. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    5704
    تشکـر
    75
    تشکر شده 416 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    بازم خیلی متاسفم که میبینم خیلی از افراد در اینجا بدون داشتن هیچ گونه سواد ومعلومات و تحصیلات آکادمیک و رعایت اصول انسانی و تحت عنوان عوام فریبی نسبت به مسائل شخصی و خصوصی افراد و گاهی بغرنج و خطرناک آنها اظهار نظر میکنند که امیدوارم مدیریت محترم سایت فکری برای این موضوع بکنند.

عزیزم اولا اینکه تنها راهی که فکر و روانت آروم بگیره دادن تست ایدزه, چون این افکار و هجوم آنها برای تو ضرر و زیانش بیشتر از ایدزنباشه کمتر نیست. پس در وحله اول تست رو بگیر و خیالت رو راحت کن. در ثانی در مورد ************ و دخولی که داشتی باید بگم کاریه که شده پس گذشته درگذشته !نگران آینده هم نباش که ازدواج بخوام بکنم ,چه وچه..... بیشتر راجب انسان و روابط انسانی بخوان و بدان به درس و ورزش و دوستان خوب بپرداز. سعی کن در آینده(بعد از 25 سالگی) به شخصی دل ببندی که ترا برای خودت بخواهد نه بکارت و.... ! دروغ هرگز نگو خواستی مختصر اشاره ای به روابط قبلیت بکن, ولی دروغ نگو چون ریشه عشق رو خشک میکنه. به دنبال دکتر و دوختن و.... از این مزخرفات نباش که در جهت همان دروغ گفتنهاست. توصیه بهت نمیکنم که نزدیکی مجدد (************) داشته باشی ولی لطفا شرایط بهداشتی رو رعایت کن اگه داشتی. یک مشاور خانم خوب خیلی خیلی خیلی میتونه کمکت کنه. موفق باشی گلم

23. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ایناز نمایش پست ها
    سلام مرجان جان شما متخصصزنان خوب سراغ ندارید؟
    چون من یکبار رفتم دکتر زنان سرم کلاه گذاشته.
    بله متاسفانه خيلي از ماما ها هستند كه به دختراي جوان دروغ ميكن و به قول شما كلاه ميزارن
    نه عزيزم شايد شهر هاي ما با هم فرق داشته باشه ولي با يه سرج تو نت ميتوني شماره مطب بهترين منخصص ها رو بيدا كني
    سعي كن جايي بري كه اعتماد داري

24. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6062
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اگر بگه که الان خانوادشو نابود میکنه عذاب وجدان چرا یه اشتباه کرده و تاوانشو داده چرا ما دخترا باید همش بترسیم اقایون محترم از صد درصدشون 99 درصدشون رابطرو داشتن نمیدونم خدا چ حکمتی داشته که این پرده لعنتیو گذاشته برا عفاف ما خب اگه پرده برا عفاف چرا این حس ایکه باید خودتو بکشی جلوشو بگیری گذاشته اخه چقد تبعیض از بالا تبعیضه تا این پایین دیگه از بنده چ توقعیه

25. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5709
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دخترا معمولا تو سن کم معمولا زیاد از این کلاه ها سرشون میره متاسفانه!
    به احتمال 99% ایدز نگرفتی مگه هرکسی س.ک.س کنی ایدز داره؟
    فقط میمونه حاملگی که بهتره زودتر اقدام کنی که خدایی نکرده حامله نشده باشی

الان اون پسره کجاست؟

26. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6134
    تشکـر
    16
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم اگر واقعا پشیمونی و از این به بعد می تونی خودتو کنترل کنی بهترین کار ترمیم پرده است.اما بدون که سنت کمه و بعد از این هم پسرای زیادی تو زندگیت میان و اگر همین طوری برخورد کنی فقط استفاده ابزاری ازت می شه.با وجوده اینکه سن ازدواج بالا رفته ببین میتونی برای داشتن دوباره رابطه جنسی 10 12 سال دیگه صبر کنی یا دوباره کنترلتو از دست میدی وقتی مطمین شدی بعد به ترمیم پردت فکر کن

27. کاربران زیر از نازنین69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

ما دخترا خيلي ساده ايم تا يكي به دروغ بگه دوست دارم باور ميكنيمو تا اينجاها پيش ميريم فكر ميكنيم بهش ثابت ميكنيم عشقمونو اما غافل از اينكه....
    عيزم حتما پيش يه متخصص زنان برو و بپزس و مطمعن شو

29. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مریم منم همسن توبودم این اتفاق برام افتاد بزور بدبخت شدم وخونه نشین چون همه فهمیدن نذارکسی بفهمه سه ساله ارامش ندارم وتنهاو افسردم از ادما و ازخدا و ازهمه چیز ناامیدم چون تواین سه سال هیچ نقطه امیدی ک نداشتم هیچ بدترم شده نذارکسی بفهمه چون مث من باهات برخورد میشه هم بهت بی توجه میشن هم کسی حاضرنیس باشرایط ما کناربیاد همه فقط توفکر سواستفاده ن فقط واسمون دعاکنید

30. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6803
    تشکـر
    20
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

بهتره با یه مشاور صحبت کنی،مسیله ای نیست که بشه راحت در موردش نظر داد

31. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

اوه ، شما دیگه چه ساده بودید ...
    من نگران خودم بودم !
    میتونید یه دکتر پیدا کنید که بتونه تشخیص بده که ایدز دارید یا نه ...
    مشکل پرده رو هم یه جاهایی که خودتون باید بدونید میدوزنش
    فقط پول باید پیدا کنی

32. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7147
    تشکـر
    152
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین69 نمایش پست ها
    عزیزم اگر واقعا پشیمونی و از این به بعد می تونی خودتو کنترل کنی بهترین کار ترمیم پرده است.اما بدون که سنت کمه و بعد از این هم پسرای زیادی تو زندگیت میان و اگر همین طوری برخورد کنی فقط استفاده ابزاری ازت می شه.با وجوده اینکه سن ازدواج بالا رفته ببین میتونی برای داشتن دوباره رابطه جنسی 10 12 سال دیگه صبر کنی یا دوباره کنترلتو از دست میدی وقتی مطمین شدی بعد به ترمیم پردت فکر کن
    خیلی خوب گفتید شما

33. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45732
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تنهای همیشه محکوم نمایش پست ها
    مریم منم همسن توبودم این اتفاق برام افتاد بزور بدبخت شدم وخونه نشین چون همه فهمیدن نذارکسی بفهمه سه ساله ارامش ندارم وتنهاو افسردم از ادما و ازخدا و ازهمه چیز ناامیدم چون تواین سه سال هیچ نقطه امیدی ک نداشتم هیچ بدترم شده نذارکسی بفهمه چون مث من باهات برخورد میشه هم بهت بی توجه میشن هم کسی حاضرنیس باشرایط ما کناربیاد همه فقط توفکر سواستفاده ن فقط واسمون دعاکنید
    حرفتون خیلی بی انصافیه ، من خودم پسرم رابطه نداشتم ،و اگه داشته باشم به طرف مقابلم میگم دوست دارم اونم بهم بگه...

شاید قسمت شما این بوده ولی میشناسم پسرایی که با دخترای که پرده نداشتن ازدواج کردن و زندگی میکنن کمم نیستن..

اما گناه اون پسری که پاک بوده چیه که باید تاوان کار یه نفر دیگه رو بده ؟؟ انصافم خوبه ..

بعضی پسرا با این موضوع مشکل ندارن ولی بعضیا مشکل دارن برا اونایی که مشکل دارن رابطه یه نفر با همسرشون مثه اینه که اون شخص با خود این طرف رابطه داشته باشه مسأله حس مردیه و قدرت و غرور هس ( ممکنه شما دخترا این حس رو متوجه نشین خب چون دخترین مثه ما پسرا که بعضی حسای شما رو نمیفهمیم...)

اصن بعضی پسرا بخاطر همین موضوع ازدواج نمیکنن چون میگن میترسن یه پسر توی خیابون همسرشونو ببینه و به ریش پسره بخنده (نمیگم تا این حد درسته یا غلط ولی دونستن بهتر از ندوستنه)

34. کاربران زیر از محمد۱۲۳ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45732
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سارا23 نمایش پست ها
    سلام اگر بگه که الان خانوادشو نابود میکنه عذاب وجدان چرا یه اشتباه کرده و تاوانشو داده چرا ما دخترا باید همش بترسیم اقایون محترم از صد درصدشون 99 درصدشون رابطرو داشتن نمیدونم خدا چ حکمتی داشته که این پرده لعنتیو گذاشته برا عفاف ما خب اگه پرده برا عفاف چرا این حس ایکه باید خودتو بکشی جلوشو بگیری گذاشته اخه چقد تبعیض از بالا تبعیضه تا این پایین دیگه از بنده چ توقعیه
    مشکل از اونجا شروع میشه که خونواده ها نمیدونن بچه هاشون چی میخان و خودمونم هم همینطور...

همه میگن خواستگار باس ماشین و خونه و .. داشته باشه و کلا بهترین باشه مو نزنه با صد در صد ایده آل ،در حالی که به نظر من اولویت با نیاز هس ... چرا دخترا نمیتونن به پدراشون بگن ما شوهر میخایم؟ چیز بدی نیس که واقعا .. دینمون هم اجازه داده موقع ضرورت.. اینجاس که دوستی های اشتباه میاد..

همه زیرآبی ..

پدر باید آینده رو ببینه ولی حال دخترش رو هم ببینه ، دختری همه کار میکنن ورزش و خوراک و .. ولی باز همدم میخان خب پدر خوب کسی هس که این رو درک کنه.. گفتم راهشم دینمون گذاشته ولی غیرت بیجا و عقل منجمد نمیزاره..

36. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45732
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

گفتم قبلا و باز هم میگم پسرایی هستن که براشون این موضوع مهم نیس و کمم نیستن و داره زیاد هم میشه...

ولی حرفم اینه چرا آدم با کسی ازدواج کنه که اون چیز دیگه بخاد ؟ این مریضی نیس؟
    به این میگن خودخواهی .. به نظرم..

من پسر میدونم که الان ازدواج کنم به طرف خیانت میکنم خلاف میل اون ، خب مگه مرض دارم ازدواج کنم؟ اگه هم رابطه داشتم بهش میگم..هم وجدانم هس هم خدا ..

من خودم اگه طرفم بهم نگه یا کتمان کنه و دروغ بگه مسلما نمیبخشمش و حلالش نمیکنم .. این سلیقه منه بقیه رو نمیدونم ..
    ویرایش توسط محمد۱۲۳ : 11-16-2020 در ساعت 08:36 AM

37. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45893
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین69 نمایش پست ها
    راحت داری میگی برو بده بعد راحت بدوز آخرم ازدواج کن اخ دست همچین آدمهایی رو بشه انشالله

38. کاربران زیر از Bardis بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44754
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

....
    ویرایش توسط unknown00 : 12-10-2020 در ساعت 07:01 PM

40. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44754
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تنهای همیشه محکوم نمایش پست ها
    یعنی الان فکر میکنی درست بود که دروغ بگی و ازدواج کنی؟ حالا بعدش شوهرت بفهمه دروغ گفتی چی؟ شب اول می‌فهمه احتمالا
    آنوقت چیکار میکنی؟ میگی یا باید تحملت کنه یا مهریه ات رو بده و طلاق بگیره؟؟

41. کاربران زیر از unknown00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47878
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بکارتم رفت

سلام خوب هستید
    من ۵ ساله که با یه نفر دوست بودم و خانواده هامونم میدونست و قرار ازدواج داشتیم و رفت آمد میکردیم که یک ماه قبل پرده بکارتم رو زد یه هفته دیگه قراره ازدواج کنیم همه برنامه هارو چیدیم فقط مشکل اینجاس که نمیخوام خانواده ها بدونن قبل از ازدواج پردم رفته یا حتی تو دوران نامزدی هم نمیخوام بفهمن میخواستم اینو بدونم که اگه قبل از ازدواج بفهمن پردمو از دست دادم مشکلی برا ازدواجم پیش نمیاد؟مثلا مستقیم میرم خونه بخت یا میتونم نامزد بمونم؟میشه بهم مشاوره بدید خیلی ممنونم

43. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 138 بار در 100 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : بکارتم رفت

نقل قول نوشته اصلی توسط mhw نمایش پست ها
    سلام خوب هستید
    من ۵ ساله که با یه نفر دوست بودم و بمونم؟میشه بهم مشاوره بدید خیلی ممنونم
    سلام. ببینید با توجه به فرهنگ ما بهتره که کسی خبردار نشه و این بین خودتون و همسرتون بمونه. البته میتونید برید پزشکی قانونی و گواهی پارگی بکارت بگیر.
    در برخی خانواده های سنتی قبل از ازدواج دختر میبرن و تست باکره گی میگیرن. که البته الان زیاد مرسوم نیست.
    در کل برای ازدواج. فقط از شما تست خون گرفته میشه و کسی در مورد باکرگی از شما سوال نمیکنه در ضمن در دوران عقد رابطه جنسی شرعا و قانون مشکلی نداره. ایا پیش از ازدواج مشاوره رفتید؟

44. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46467
    تشکـر
    9
    تشکر شده 81 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : بکارتم رو از دست دادم....

من ی دختر18 سالم.حدود 2 ماه پیش با ی پسر دوس شدم.هیچ وق فک نمیکردم کارم ب اینجا بکشه!نمیدونم چیشد ک رفتم خونش....نمیدونم چیشد ک پرده بکارتم رو از دست دادم....نمیدونمم قراره چی بشه...
    من امسال کنکور دارم درسمم خوبه.ولی وقتی ب از دست رفتن بکارتم کارم فک میکنم هزارجور فکروخیال میاد سراغم....اصن بعضی وقتا میگم نکنه ایدز گرفته باشم!!...

مخاطب محترم مشکل و معضل جنابعالی را فقط صداقت حل و رفع می نماید . پارگی بکارت دختر از مصادیق فسخ و انفصال نکاح می باشد لذا در صورت ازدواج شما با هر آقایی قبل از عقد رسمی موضوع پیش آمده را صادقانه بدون هرگونه کم و کاستی به شوهر آینده تان ذکر نمایید .

چرا که هر گونه پنهان کاری آن هم در خصوص مسئله و موضوع بدین مهمی و اساسی در صورت بر ملا و آشکار شدن ضمن آبروریزی و رسوایی در خانواده ، فامیل و دوستان در صورت احراز عدم دوشیزگی جنابعالی توسط پزشکی قانونی موجبات فسخ نکاح و در نهایت سقوط زندگی مشترکتان می گردد .

پیامبر عظیم الشأن اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) می فرمایند : «چه بسا لذتی کوتاه که اندوهی دراز بر جای می گذارد»

آیا چنین کرداری به این عواقبش می ارزد ؟

45. کاربران زیر از وکیل حقوقی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47817
    تشکـر
    47
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بکارتم رو از دست دادم....

دختر تو با رضایت خودت تن فروشی کردی مقصر هم شخص خودت هستی البته با این تفاوت که به همه دختر های پاکدامن و نجیب مدیونی چون امثالی مثل شماها هستن که بی اعتمادی در ازدواج ها رو رواج میدن اون هم بی اعتمادی به دخترها در ازدواج که امروزه گواهی سلامت ازدواج را از دختر خانم می خوان و خیلی زیاد شده . خدا ازتون نگذره ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد