نمایش نتایج: از 1 به 28 از 28

موضوع: حاضرید اعتماد کنید؟

3050
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

حاضرید اعتماد کنید؟

سلام دوستان
    نمیدونم چی شد که این سایتو پیدا کردم ... شاید این جور فرصته ...... یه فرصت برا پی بردن به عمق فاجعه .........
    از همه ی دوستان خصوصا آقا پسرای سایت میخوام خیلی جدی بهم جواب بدن .... شرایط منو کاملا بخونن و بهم راه حل بدن ....
    بلوغ جنسی من خیلی زود شروع شد ... شاید از 8 سالگی ... خیلی درمورد بدنم کنجکاو بودم و مدام خودمو دست کاری میکردم ...
    حدودا 12 سالم بود ... یه روز یه شی خارجی رو وارد واژنم کردم ... اصلا درد نداشت اما دچار خونریزی شدم .... خیلی ترسیدم ... فکر میکردم پریود شدم ... رفتم رساله برداشتم و توش علائم پریود شدنو خوندم .علائم درست بودن ...... هیچ وقت با مادرم رابطه ی نزدیک و صمیمانه ای نداشتم . نه که با هم بد باشیم ، نه ! اما همیشه واسم حکم یه معلمو داشته تا مادر ...... نتونستم بهش بگم چی شده ... شب با استرس خوابیدم اما همون شبونه ، شدید خونریزی داشتم در حدی که مادرم که اومده بود بهم سربزنه فهمید ماجرا رو و بهم نوار بهداشتی داد ... سه چهار روزی خونریزی ادامه داشت تا اینکه قطع شد... و دیگه خون ندیدم تا یه سال و خرده ای بعدش ... سوم راهنمایی بودم که فهمیدم پرده ی بکارت چیه و چقدر حساسه و .... هووووووف ... ضربه ی بدی بهم وارد شد ... در حدی که چندبار دست به خودارضایی زدم و .......... دیگه مطمئنم که پرده ندارم ....... چهار سال با اضطراب و احساس گناه زندگی کردم ... چهار سال خودمو شماتت کردم واسه اون اشتباه ....
    الان 18 سالمه ... خوشگل و سرزبون دارم... همه دوستم دارن ... همه بهم اعتماد دارن .... از نظر سواد و فهم و شعور قبولم دارن ... همه همش میگن ایشالله شام عروسی بهاره خانوم .... اما... اما ......فقط خدا میدونه تو چه کابوس دردناکی گیر کردم ....
    هیچ وقت با هیچ پسری درست سلام علیک نکردم ... اصلا نمی دونم دوست پسر داشتن و رابطه و اینا یعنی چی .... اما متاسفانه بر اثر حماقت ، کاری کردم که آینده ی شخصی ام نابود بشه ... چطور ممکنه یه مرد این حرفا رو باور کنه؟ چطور ممکنه؟ شمایی که داری حرفای منو میخونی مطمئنی که دروغ نمی گم .... اصلا چه دلیلی داره اینجا به آدمایی که منو نمیشناسن دروغ بگم؟ اما مگه یه خواستگار این حرفا رو باور میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هوووووووف !
    آقا پسرا ... شما اگه با دختری با شرایط من آشنا بشین ، حاضرین حرفاشو از ته قلبتون باور کنین؟ حاضرین بهش اعتماد کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    منتظر جوابتون هستم ...

2. 2 کاربران زیر از بهاره76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : حاضرید اعتماد کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط بهاره76 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمیدونم چی شد که این سایتو پیدا کردم ... شاید این جور فرصته ...... یه فرصت برا پی بردن به عمق فاجعه .........
    از همه ی دوستان خصوصا آقا پسرای سایت میخوام خیلی جدی بهم جواب بدن .... شرایط منو کاملا بخونن و بهم راه حل بدن ....
    بلوغ جنسی من خیلی زود شروع شد ... شاید از 8 سالگی ... خیلی درمورد بدنم کنجکاو بودم و مدام خودمو دست کاری میکردم ...
    حدودا 12 سالم بود ... یه روز یه شی خارجی رو وارد واژنم کردم ... اصلا درد نداشت اما دچار خونریزی شدم .... خیلی ترسیدم ... فکر میکردم پریود شدم ... رفتم رساله برداشتم و توش علائم پریود شدنو خوندم .علائم درست بودن ...... هیچ وقت با مادرم رابطه ی نزدیک و صمیمانه ای نداشتم . نه که با هم بد باشیم ، نه ! اما همیشه واسم حکم یه معلمو داشته تا مادر ...... نتونستم بهش بگم چی شده ... شب با استرس خوابیدم اما همون شبونه ، شدید خونریزی داشتم در حدی که مادرم که اومده بود بهم سربزنه فهمید ماجرا رو و بهم نوار بهداشتی داد ... سه چهار روزی خونریزی ادامه داشت تا اینکه قطع شد... و دیگه خون ندیدم تا یه سال و خرده ای بعدش ... سوم راهنمایی بودم که فهمیدم پرده ی بکارت چیه و چقدر حساسه و .... هووووووف ... ضربه ی بدی بهم وارد شد ... در حدی که چندبار دست به خودارضایی زدم و .......... دیگه مطمئنم که پرده ندارم ....... چهار سال با اضطراب و احساس گناه زندگی کردم ... چهار سال خودمو شماتت کردم واسه اون اشتباه ....
    الان 18 سالمه ... خوشگل و سرزبون دارم... همه دوستم دارن ... همه بهم اعتماد دارن .... از نظر سواد و فهم و شعور قبولم دارن ... همه همش میگن ایشالله شام عروسی بهاره خانوم .... اما... اما ......فقط خدا میدونه تو چه کابوس دردناکی گیر کردم ....هیچ وقت با هیچ پسری درست سلام علیک نکردم ... اصلا نمی دونم دوست پسر داشتن و رابطه و اینا یعنی چی .... اما متاسفانه بر اثر حماقت ، کاری کردم که آینده ی شخصی ام نابود بشه ... چطور ممکنه یه مرد این حرفا رو باور کنه؟ چطور ممکنه؟ شمایی که داری حرفای منو میخونی مطمئنی که دروغ نمی گم .... اصلا چه دلیلی داره اینجا به آدمایی که منو نمیشناسن دروغ بگم؟ اما مگه یه خواستگار این حرفا رو باور میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هوووووووف !آقا پسرا ... شما اگه با دختری با شرایط من آشنا بشین ، حاضرین حرفاشو از ته قلبتون باور کنین؟ حاضرین بهش اعتماد کنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منتظر جوابتون هستم ...

بحث اعتماد نیست بحث فرهنگ و اعتقاداتیه که در بین مردم و در جامعه ایرانی در این مورد وجود داره

یکی از کسایی هم که در این مورد بیشترین حرف و ضربه رو در واقع به جنس خودش وارد کرده و میکنه همین خانم ها هستند

وگرنه بکارت نه تضمین کننده پاکیه و نه نشانه ای از سلامت جنسی فرد

خیلی ها در این حالت هم خیلی کارها انجام میدن و در واقع منتظر از بین رفتن چنین سدی هستند تا روال خودشون رو در زندگی در پیش بگیرن

ولی دوست عزیز در زندگی گاهی لازمه شما خودتون رو جای فرد مقابل قرار بدید ... تا بهتر بتونید فکر کنید و تصمیم گیری کنید

شما اگر جای چنین پسری بودید واقعا" چقدر میتونستید به حرفهای طرف مقابلتون اعتماد کنید ؟
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 6 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.

شما برایه اینکه خیالتون راحت بشه برید پیش ی پزشک.از زایل شدن بکارتتون مطمعن بشید...

ولی راجب اعتماد.من شخصا سختمه اعتماد کنم.درسته ک اینجا لزومی نداره دروغ بگید.اما اگه کسی بخواد جواب شمارو بده باید خودشو تو شرایط بزاره.

6. 4 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

حرفاتون کاملا درسته ... خودم بارها به این قضیه فکر کردم ... به اعتمادی که شاید هرگز به دست نیاد ... به آبرویی که از بین خواهد رفت .......

اما ...... هه! یعنی به خاطر یه اشتباه هرگزنباید ازدواج کنم؟ یا نه ، با مردی ازدواج کنم که خودش حداقل 100 بار کثافت کاری کرده و دیگه مشکل من براش خنده داره؟

یعنی باید به خاطر یه بار حماقت تا ابد تاوان بدم؟ اگر قرار بر اینه پس فرق من و یه دختر هرزه چیه؟

خب ، شاید بعد از این هم به هیچ پسری رو ندم .... شاید از ایران برم ..........
    شاید هم رحمت خدا شامل حالم شد و ......

به هر حال ، ممنون بابت وقتی که گذاشتید

اگر بازم دوست عزیزی قصد راهنمایی داره ، با کمال میل منتظرم .......

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12502
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام ببخشید دکتر رفتید مطمئنید پرده بکارتتون از بین رفته

9. 3 کاربران زیر از رضا1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    نه دکتر نرفتم
    اما 98 درصد اطمینان دارم که ........

11. کاربران زیر از بهاره76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    6140
    تشکـر
    159
    تشکر شده 386 بار در 165 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی وقتها اون 2 درصده احتمالش از 98 درصد بیشتر برو دکتر اطمینان پیدا کن بعدا در موردش بحث میکنیم

13. 4 کاربران زیر از Taghi Titan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

ما تو دنیای زندگی میکنیم که هر کس اعتقادات و اعقاید خودشو داره ، نمیشه گفت همه بنده های خدا مثل هم هستن و به یک کیش پنداریم

نظر شخصی منم در مورد شخصی مثل شما بله اعتماد میکنم چرا که نه ، وقتی خودم با کسی رابطه ای نداشتم میتونم چینین افرادی رو درک کنم و با هاش زندگی کنم . . .

اینم به خاطر این نگفتم که به شما امید داده باشم یا مثبت نگری کرده باشم . . .

شما هم دلیل نمیشه که به ازدواج فکر نکنی ،و همیشه به فکر همین مسئله باشین .

15. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11777
    تشکـر
    50
    تشکر شده 65 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

در این مورد باید بگم اولین کاری که می تونید بکنید توبه کردنه چون بهترین پشت و پناه ما کسی نیست جز خدا

بهتره در اولین فرصت به یک پزشک مراجعه کنید تا از شکیات بیاین بیرون و دیگه با نگرانی زندگی نکنید

و به هیچ وجه ناراحت نباشید چون که پزشک میتونه تشخیص بده که در اثر نزدیکی بوده یا یه جسم خارجی دیگه

و این که شما با هیچ پسری رابطه ی نداشتید کار بسیار عاقلانه ای کرده اید

چون که در صورتی که بدونن شما بکارتتون اسیب دیده از خودتون و احساساتتون سو استفاده میکنند

در مورد اینده ای هم که دارید باید بگم لازم نیست شما تمام جزئیات گذشته ای که داشتین رو بگین

چون شما در اثر کنجکاوی بچهگانه چنین کاری کردید نه نزدیکی با کسی

17. کاربران زیر از losi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    تشکر شده 37 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام این حرفها نیست. اول برو دکتر بعد هم بده برات ترمیم کنن بانو.اگه راست بگی خدا هر چی به صلاحته وخیره پیش میاره

19. 3 کاربران زیر از دوست مهربون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دوست مهربون نمایش پست ها
    سلام این حرفها نیست. اول برو دکتر بعد هم بده برات ترمیم کنن بانو.اگه راست بگی خدا هر چی به صلاحته وخیره پیش میاره
    سلام
    ممنون از راهنماییت ... اما به عقیده ی شما اگه من جراحی کنم و بعد معلوم بشه جراحی کردم ، وضیعت وخیم تر نمیشه؟ اگه یه وقت اینکارو کنم ، در واقع مهر تایید زدم به گناهکاری خودم ..... در حالی که مشکل من فقط یه کنجکاوی بچگانه بوده .........
    به هرحال ، ممنون از وقتی که گذاشتی عزیزم

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد دکتر رفتن ....
    اول اینکه خودمم ته ته قلبم هنوز امید دارم طوری نشده باشه ... می ترسم برم .... از شنیدن واقعیت می ترسم
    ثانیا والدین من ابدا اجازه نمیدن من تنها یه پارک برم ، چه برسه به دکتر زنان !!!
    ضمنا تحت هیچ شرایطی نمی تونم این موضوع رو با مادرم درمیون بذارم ... اصلا فکرش هم آزارم میده
    واقعا نشدنیه ...

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    تشکر شده 75 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام ؛

23. کاربران زیر از mohham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    میزان امتیاز
    10

بهاره خانوم،سلام امید وارم که مشکل تون حل بشه ولی باید بگم تنها کسی که میتونه به شما کمک کنه فقط مادرتون هستش

25. 2 کاربران زیر از mohham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    بله می دونم
    اما متاسفانه نمی شه ،نمی تونم ...
    شاید بهتر باشه همه چیزو بسپارم دست خدا ، تا خودش مشکلمو برطرف کنه ....
    از بس به این مسئله فکر کردم دارم خل می شم !

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    میزان امتیاز
    10

البته که خدا بنده هاشو تنها نمیزاره

28. 2 کاربران زیر از mohham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    میزان امتیاز
    10

ولی به نظر من اگه کسی واقعا دوست داشته باشه وعاشقت باشه با مشکلت کنار میاد

30. 3 کاربران زیر از mohham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    میزان امتیاز
    10

خیلی سخت نگیر ،من کسی رو میشناسم که قبلا عقد کرده بود وبکارت نداشت تو همین عید با یک آدم خوب عقد کرد وبه پسره همه چیز رو گفته اون بهش گفته فقط خانوادش متوجه نشن و خودش کنار آمده با مسئله

32. 3 کاربران زیر از mohham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

چرا نباید قبول کنم ؟؟؟

مسئله خود ارضایی بدبختانه یه چیز رایج شده بین پسر دخترا به خاطر سرکوب نیازهای جنسیشون شاید اگه پسرا هم یه چیزی داشتن مثل بکارت دخترا و معلوم میشد خود ارضاییشون فاجعه رخ میداد و اونوقت مشخص میشد از هر 10 تا پسر چند تاشون خود ارضایی داشتن .پرده بکارت شاید 20 سال پیش میتونست مهر تایید باشه بر پاکی دختر ولی الان دیگه اینطوری نیست که بگیم هر دختری بکارت داره قدیسه هستش هرکی نداره بدکاره .کم نداریم دخترایی که پرده بکارتشون سالمه سالمه ولی رابطه از پشت داشتن یا رابطه غیر دخولی داشتن .در ثانی شما میتونید برید عمل کنید و چیزی هم از این موضوع نگید ولی به نظر من اینکار میتونه ریسک باشه وقتی بعدا واسه گواهی سلامت اقدام کنید و پزشک بگه پرده ترمیم شده ممکنه 2 حالت داشته باشه به همسرتون بگید موضوع را قبول کنه به همسرتون بگید موضوع را و هزار تا شک واسش به وجود بیاد که از کجا راست میگه ولی اگه همین حالت باشه درصد شکش کمتره چون میتونید موضوع را بگید پشتشم اضافه کنید اگه دختر ناپاکی بودم میرفتم ترمیم بکارت میکردم.

یه سوال چند تا خواهر برادر دارید؟

34. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

گذشت اون دوره ی سردرگمی و خود ارضایی و چه می دونم این حرفا .... من مدت هاست که پاک پاکم . واسه همینه که دلم میسوزه ....
    بله منم با نظر شما موافقم ترمیم کار اشتباهیه و میتونه به قیمت از بین رفتن آبروم تموم شه...

ضمنا فقط یه خواهر کوچیک تر دارم

36. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14237
    تشکـر
    5
    تشکر شده 42 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    در مورد پرده انواع مختلفی وجود داره که تا الان باید فهمیده باشی بعضیا زود پاره میشن بعضیا اگه با دخول هم باشه به زور پاره میشن.
    اما اون چیز خارجی که وارد وارژنتون کردین چی بوده هم از نظر بلندی هم از نظر قطرش ؟چون گفتید دردی نداشتید.
    من خودم یه پسرم و در مورد این کارا خیلی تحقیق کردم .بعضی از دخترا که فاحشه بودن و پرده نداشتن شب عروسیشون از پرده بکارت چینی استفاده کردن و اطلاعات عمومی مردان اینقدری نیست که بتونن اونه تشخیص بدن پس یه راه حلی داری.(البته منظورم این نیست که کار بدی کرده باشی)
    دوما من خودم یه دختر عمویی داشتم که در سن کوچیکی ازدواج کرده بود دوتا پسر هم براش به دنیا آورد بعد هم تا پنج سال از هم جدا بودن (با هم قهر بودن) بعد از مدتی که دختره به خونه شوهرش برگشت موقعی که شوهرش بهش نزدیک شد دوباره همون دردو خون ریزی شب عروسیشو دید با اینکه دوتا بچه هم داشت
    پس این شانسو داری که در این مدت دوباره داخل وارژنت جمع شده باشه.
    داشتن پرده بکارت در ایران نشانه پاک بودن دختر رو نمشون میده .
    بنظر من اگه به جای این همه حرفه به یه دکتر زنان خودتو نشون بدی بهتره تا این همه به خودش فشار بیاری و خودتو از نظر روانی داغون کنی ،دکتر همه شکیات رو برطرف میکنه .
    بنظر من بعد از این همه مدت اگه هم ازدواج کنی شب عروسی اون خون شب اول ازت خارج میشه چون میگی تا حالا دخول نداشتی .
    حرفهای بیشتری نمیتونم بزنم اگه بازم کمک خاستی من هستم .

37. 2 کاربران زیر از سعید 1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12519
    تشکـر
    93
    تشکر شده 37 بار در 25 پست
    میزان امتیاز
    10

میشه پیش پزشک قانونی رفت و تاییدیه دکتر گرفت این مشکل به خاطر دخول نبوده.این کار هم میشه کرد فقط حتما با مادرت در میون بذار فقط توی انسان ها اونه که بدون غرز م مرض کمکت میکنه ومساله داخل خونواده مدیریت میشه و ان شا الله حل.در ضمن شما به سن ازدواج هر چه نزدیک ترر بشی برات عذاب اور تر میشه.بذار یه موقع مناسب بگو

39. 2 کاربران زیر از دوست مهربون بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    اول تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتید
    و اما جواب به پیشنهاداتتون ....
    خب آقا سعید من با شما مخالفم ... پرده ای که پاره شده دیگه ترمیم نمیشه ... احتمالا خونریزی دختر عموی شما واسه یه آسیب داخلی بوده ......
    و دوست مهربون ، با شما موافقم و با وجود اضطرابی که دارم، حتما اقدام میکنم
    توکل به خدا

41. کاربران زیر از بهاره76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

اول از همه یه دکتر برو تا مطمعن بشی پرده نداری

دوما پرده به وسیله هرجیزی پاره شده باشه مشخص میشه مهم این که رابطه با پسر نداشتی

حتی با اون اقا پسری که میخوای بعد ها ازدواج کنی میتونی بگی پرده بکارتت براثر یه ضربه بکارت از دست داده و برای اینکه بهم اعتماد کنی میتونیم دکتر بریمم

ترس به خودت راه نده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6231
    تشکـر
    1,518
    تشکر شده 566 بار در 230 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من
    این قضیه رو با مادرت در میون بذار
    بعدش برو پزشکی قانونی بهت تاییدیه میدن که پارگی پردت به خاطر دخول نبوده.
    البته اگه پردت پاره شده باشه
    امضای ایشان
    اگر میخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد
    باور محال بودنش را عوض کن

45. 2 کاربران زیر از naz gol بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام. اصلا نترس اصلا هم هیچ حرفی درباره این موضوع با فرد مورد نت نزن میدونی چرا چون اقایون تو عمرشونم نمیتونن بفهمم با کسی بودی یا ن اگر بفهمما پس یه ادم ....... بدون در ضمن الان دیگه راحت پزشکی قانونی میتون تشخیص بده که پارگی بر اثر چی بوده حتما تا حالا ترمیم شده انقد استرس نداش باش کار بدی ک انجام ندادی پس چرا ترس داری اصلا بهش فکر نکن .

47. 3 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14324
    تشکـر
    88
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان
    بله خب مسلما ترس نه تنها سودی نداره که خودش باعث بدبین شدن طرف مقابل میشه
    احتمالا برم یه گواهی بگیرم بذار کنار و صبر کنم ببینم چی پیش میاد

49. کاربران زیر از بهاره76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14237
    تشکـر
    5
    تشکر شده 42 بار در 16 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.
    من تاجایی که میدونستم گفتم اگه حرف اضافی یا بدی زدم به بزرگواری خودتون ببخشید.
    بعدش هم خودتون هم بهتر میدونید باید چکار کنید .
    آدم خوب همیشه پیدا میشه پس نگران نباش.

51. 2 کاربران زیر از سعید 1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)