صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 71 از 71

موضوع: من و همسرم نمی توانیم رابطه جنسی برقرارکنیم

29334
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : منو همسرم نمی توانیم رابطه جنسی برقرارکنیم: لدفن کمک کنید؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط مه دخت نمایش پست ها
    با سلام
    شاید همسر محترم شما قبلا تجربه بدی داشته اند مثلا در دوران کودکی مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته اند که اکنون در هنگام رابطه ضمیر ناخودآگاهشان یاد آن واقع تلخ می افتد و به طور کاملا نا خواسته بدن منقبض می شود.
    پیشنهاد بنده به شما مراجعه به یک روان شناس و اصلاح آن خاطره ناگوار از طریق هیبنوتیزم است.
    مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتن تنها یکی از دلایل متعدد این بیماری میتونه باشه
    به نظرم مطرح کردن این موضوع برای شوهر خانوم جوانی که تازه زندگیشونو با هم شروع کردن به هیچ عنوان کار درستی نیست چون طرز فکر افراد مختلف با هم فرق داره در نهایت شما با ارجاع ایشون به مشاور میتونید نظرتون رو مطرح کنید و مطمئن باشید مشاور خودشون این موضوع رو به عنوان یکی از علل برسی خواهد کرد موفق باشید
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6067
    تشکـر
    4
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ارشین جان ازونجایی که خود من همین مشکل رو داشتم و مثل خانم شما انجام رابطه برام سخت بود اولا بهت توصیه میکنم حرفای آقا یا خانم حسینی رو جدی بگیری که تا 70 درصد مشکل همینجاست مراجعه به روانکاو یا مشاور برای من هیچ فایده ای نداشت چون هیچ کس نمیتونست ترس منو بریزه بجز همسرم که موفق نشد چون فقط از جنبه ی ابزاری به زن نگاه می کنه به همین دلیل بقول دوستمون امیر علی بعد از یک سال و یک ماه از ازدواجمون ناچار به انجام عمل هایمنوکتومی شدیم و کم کم ترسم ریخت اما اصلا توصیه به انجام این عمل در وهله ی اول نمیکنم چون لذت انجام اولین رابطه یا بقول خودمون شب زفاف یه بار تجربه می شه و خیلی حیفه اگه به دست دکتر زنان انجام بشه و حسرت این عمل تا آخر عمر به دل هردوتون می مونه اصلاح این وضعیت فقط به دست خودت انجام میشه سعی کن شهوانی با همسرت برخورد نکنی و از راه عاشقانه انجامش بدی

3. کاربران زیر از sana21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    تشکر شده 22 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرشین نمایش پست ها
    باسلام خدمت ادمین عزیز
    منو همسرم الان نزدیک به 15 ماهه ازدواج کردیم متاسفانه هنوز خانمم دختر هست او از روابطه برقرار کردن میترسد هربار خواستیم با هم ************ داشته باشیم شروع کرد به انقباض خودش منم تلاش زیادی کردم منتها آخرش با عصبانیت من همه چیز به هم می خورد و او هم برای اینکه از دل من در بیاره ************ از عقب رو پیشنهاد میداد . الان دیگه طوری شده که دو هفته ای یک بار از پشت رابطه برقرار میکنیم هردومون انگار بهمون تلقین شده که نمیتونیم چندین بار دکتر رفتیم دکترا هم که میدونید سریع یه ژل لیدوکائین میدن و بعد به خانومم میگن دخترم تحمل کن اولش یکم درد داره............‍! توروخدا یه راهنمایی جامع بکنید ممنون از شما (لذا ما همه ی راهها رو رفتیم : فیلم آموزشی ************ی . خدرکننده.ژل.و.....) با تشکر از شما.
    سلام
    همسر شما يك بيماري دارند و همين باعث شده از سكس وحشت داشته باشند
    ميتونه جند دليل داشته باشه لطفا لينك زير را مءالعه كنيد
    http://www.google.com/url?sa=t&rct=j...74115972,d.ZWU

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    0

باسلام خدمت ادمین عزیز
    منو همسرم الان نزدیک به 15 ماهه ازدواج کردیم متاسفانه هنوز خانمم دختر هست او از روابطه برقرار کردن میترسد هربار خواستیم با هم ************ داشته باشیم شروع کرد به انقباض خودش منم تلاش زیادی کردم منتها آخرش با عصبانیت من همه چیز به هم می خورد و او هم برای اینکه از دل من در بیاره ************ از عقب رو پیشنهاد میداد . الان دیگه طوری شده که دو هفته ای یک بار از پشت رابطه برقرار میکنیم هردومون انگار بهمون تلقین شده که نمیتونیم چندین بار دکتر رفتیم دکترا هم که میدونید سریع یه ژل لیدوکائین میدن و بعد به خانومم میگن دخترم تحمل کن اولش یکم درد داره............‍! توروخدا یه راهنمایی جامع بکنید ممنون از شما (لذا ما همه ی راهها رو رفتیم : فیلم آموزشی ************ی . خدرکننده.ژل.و.....) با تشکر از شما.
    لطفا به لينك زير مراحعه كنيد:

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5709
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور نتونستی تا حالا انجامش بدی؟ کافیه یه مدت طولانی فکر دخول رو از سرت بیرون کنی و با دهان ایشون رو تحریک کنی و به جای ************ مقعدی ، از بین دو تا پای ایشون استفاده کنی و ایشون هم ************ دهانی شما رو ارضا کنند.
    بعد یه مدت که ایشون واقعا باور کرد که شما اصلا قصد دخول ندارید یک بار به صورت خیلی نرم و ناگهانی دخول کنید

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Meysam69 نمایش پست ها
    چطور نتونستی تا حالا انجامش بدی؟ کافیه یه مدت طولانی فکر دخول رو از سرت بیرون کنی و با دهان ایشون رو تحریک کنی و به جای ************ مقعدی ، از بین دو تا پای ایشون استفاده کنی و ایشون هم ************ دهانی شما رو ارضا کنند.
    بعد یه مدت که ایشون واقعا باور کرد که شما اصلا قصد دخول ندارید یک بار به صورت خیلی نرم و ناگهانی دخول کنید
    به نظرم شما هم بايد لينك هايي كه بنده در بالا قرار دادم رو بخونيد
    ببخشيد جنك كه نيست به صورت ناكهاني دخول كنند

8. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5996
    تشکـر
    17
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام خدمت ادمین عزیز
    عزیزم تحریکش کن خودش وا میره .
    راه های تحریک کردن هم تو اینترنت نوشته .
    حسابی کارتو خوب انجام بده ببین خودش التماست میکنه

9. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5709
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط 2000marjan نمایش پست ها
    به نظرم شما هم بايد لينك هايي كه بنده در بالا قرار دادم رو بخونيد
    ببخشيد جنك كه نيست به صورت ناكهاني دخول كنند
    لطفا متنی که نوشته بودم رو درست بخونید. همسر ایشون چون فکر میکنند که ایشون میخواد دخول کنند و بکارت ایشون رو پاره کنند احتمالا یا دستون رو روی آلت نگه میدارند تا ایشون دخول نکنه.
    اما وقتی خانم احساس کنه که شوهرشون قصد دخول واقعا ندارند دیگه مانع نمیشه و میشه بعد یه تحریک تقریبا طولانی و شدید با دست و به خصوص با دهان، به صورت ناگهانی دخول کنند و بکارت رو زایل کنند.

شوهری که بخواد همش نازه زنش رو به خصوص وقتی که صلاح خودشو نمیدونه بکشه نباید این همه با نرمی برخورد کرد من متعجبم که چطور ایشون به این سادگی تا الان مطیع همسرشون موندند!!

به نظرم بهتره در برخورد با خانمتون مقداری خشونت بیشتری از خودتون نشون بدید!
    ویرایش توسط Meysam69 : 09-04-2014 در ساعت 03:11 PM

10. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5709
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

یه مطلب مهمی هم که هست اینه که سعی کنید از طریق عقب خیلی نزدیکی نکنید که علاوه برعوارضی که همه میدونند داره، باعث میشه ایشون به این کار عادت کنند و باعث بوجود اومدن یه سری سلایق دیگه در ایشون میشه! ببخشید نمیتونم خیلی قضیه رو باز کنم
    ویرایش توسط Meysam69 : 09-04-2014 در ساعت 03:17 PM

11. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3968
    تشکـر
    929
    تشکر شده 488 بار در 253 پست
    میزان امتیاز
    10

...
    ویرایش توسط hamidrm : 03-07-2016 در ساعت 06:55 PM

12. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8617
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : من و همسرم نمی توانیم رابطه جنسی برقرارکنیم: لطفأ کمک کنید؟؟؟؟؟؟

من دارای بیماری خاصی هستم که هم نمی توانم پدر شوم و هم نتوانسته ام تا بحال با همسرم رابطه برقرار کنم میزان شهوت یا تسترون موجود در بدن من بر اساس آزمایشات انجام شده 21 برابر مرد بالغ است ولی من آزو اسپرم هستم یعنی هیچ اسپرمی در بدن من تولید نمی شود و در زمانی که می خواهم دخول را انجام دهم قلبم مثل سنگ می شود و انگار که می خواهد استخوانهای قفس سینه ام را بشکند و از سینه ام خارج شود و تا می خواهم به خودم آرامش بدهم از تب و تاب ************ خارج می شوم.

بعد از جواب منفی گرفتن از دکترها به حاج آقایی معروف و سید که نمی خواهم اسمش را بگویم معرفی شدم که بعد از 40 دقیقه سئوال وجواب به من گفت برو صیغه کن و فقط برای یک بار همبستر شو این کل ماجرای من هست حالا شما کمکم کنین

تمامی حالت های یک فرد سالم را دارم اما نمی توانم دخول را انجام دهم به قول یکی از دکترها درون مغز من زمانی که می خواهم اینکار راانجام دهم مثل یک پسربچه 5 ساله رفتار می کند و آنزیم مورد نظر در مغز من آزاد نمی شود در حال که من 35 سالمه و 5 سال است که ازدواج کردم و از زمانی که متوجه بیماری ام شده ام بسیار حالم بد شده است طوری که انگار 24 ساعته آلتم راست می ایستد.

13. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6350
    تشکـر
    884
    تشکر شده 624 بار در 313 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : من و همسرم نمی توانیم رابطه جنسی برقرارکنیم

ببخشید ولی این مشکل برای من خیلی جالب بود چون فکر میکردم فقط من ترس دارم و غیرعادی هستم
    البته من علتشو تقریبا میدونم ولی چیزی که هست من قسم خوردم هیچ وقت ازدواج نکنم چون نمی خوام بخاطر مشکل من زندگی یه نفر دیگه خراب بشه و عذاب بکشه
    امضای ایشان
    Who looses today, won’t find tomorrow, There is nothing important as today

14. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : من و همسرم نمی توانیم رابطه جنسی برقرارکنیم: لطفأ کمک کنید؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tbala نمایش پست ها
    من دارای بیماری خاصی هستم که هم نمی توانم پدر شوم و هم نتوانسته ام تا بحال با همسرم رابطه برقرار کنم میزان شهوت یا تسترون موجود در بدن من بر اساس آزمایشات انجام شده 21 برابر مرد بالغ است ولی من آزو اسپرم هستم یعنی هیچ اسپرمی در بدن من تولید نمی شود و در زمانی که می خواهم دخول را انجام دهم قلبم مثل سنگ می شود و انگار که می خواهد استخوانهای قفس سینه ام را بشکند و از سینه ام خارج شود و تا می خواهم به خودم آرامش بدهم از تب و تاب ************ خارج می شوم.

بعد از جواب منفی گرفتن از دکترها به حاج آقایی معروف و سید که نمی خواهم اسمش را بگویم معرفی شدم که بعد از 40 دقیقه سئوال وجواب به من گفت برو صیغه کن و فقط برای یک بار همبستر شو این کل ماجرای من هست حالا شما کمکم کنین

تمامی حالت های یک فرد سالم را دارم اما نمی توانم دخول را انجام دهم به قول یکی از دکترها درون مغز من زمانی که می خواهم اینکار راانجام دهم مثل یک پسربچه 5 ساله رفتار می کند و آنزیم مورد نظر در مغز من آزاد نمی شود در حال که من 35 سالمه و 5 سال است که ازدواج کردم و از زمانی که متوجه بیماری ام شده ام بسیار حالم بد شده است طوری که انگار 24 ساعته آلتم راست می ایستد.

سلام
    زندگی همش رابطه جنسی نیست
    رابطه جنسی یکی از راه های لذت بردن از زندگی
    شما یه معلولیت داری درست مثل همه آدما معلول دیگه (قبول کن در مقایسه با اون ها معلولیت حساب نمیشه )
    تنها راه ارضا شدن دخول نیست هم برای شما هم برای همسرت (از حس لامسه هم میشه ارضا شد)
    سعی کن زیاد درگیر این مسئله نباشی چون مسئله مهمی نیست
    کلی لذت تو این دنیا هست که رابطه جنسی در مقابلش هیچه
    درضمن هممون یه مشکلاتی واسه زندگی داریم ولی برنده اونیکه درگیر مشکلاتش نباشه و زندگی شادی داشته باشه (مثل من)
    شما هم اگه میخوخای زندگی شادی داشته باشی با یه جوکم میتونی شاد بشی
    این تاپیکم بخون به دردت میخوره
    http://forum.moshaver.co/f79/%D9%84%...F%DB%8C-11816/
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

15. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8038
    تشکـر
    4
    تشکر شده 33 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرتون چی میگن؟
    ویرایش توسط مژگان 22 : 11-17-2014 در ساعت 03:05 PM
    امضای ایشان
    خدایا ببخش اگه گاهی مغرور شدم و یادم رفت که هر چه دارم از تو دارم

16. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8701
    تشکـر
    14
    تشکر شده 9 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

بنظر من شبیه فوبیاس رفتارشون
    یه جور ترس شدید که از هرچیزی میتونه باشه مثلا از تاریکی، ارتفاع، یا ترس از هرچیز دیگه
    غیر از رواشناس به روانپزشک هم مراجعه کردین؟

17. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8654
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی از بهترین رو شها اینه که غافل گیرش کنی یعنی یهویی یکی از روش های دیگه استفاده از ی حس کننده یا برداشتن توسط دکتر زنان هست. از پشت حرام نیست مکروهه اما ضررهای زیادی برای همسرتون داره

18. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8654
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

رپتا با کمال احترام به نظرتون معلومه که متاهل نیستین که این حرفو می زنین برای زن و شوهر رابطه زناشویی از نان ش هم واجب تره . اگه نبود تو همون دوران دوستی می موندن و با لذت هایی که عرض کردین لذات می بردن. مرد باید از زنش و زن باید از مردش تو زندگی راضی باشه اول س ک س بعد معنوی و ادامه اش میاد . نکته اشتباهی عرض کردین .

19. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41717
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

برادر عزیز سلام اجازه بدید بهتون بگم من مشاور نیستم بلکه خانومی هستم که مشکل خانم شمارو داره و تصمیم گرفتم خواهرانه راهنمایی کنم رفتار شما بی اندازه اشتباهه عصبانی شدن در قبال موفق نشدن به عملی که برای هر خانمی یک تابوی اجتماعی هست و اینکه به نظرتون ۱ساعت خیلی برای وقت گذاشتن در این شرایط زیاده ... من نه تنها ترس که فوبیا دارم همسرم ۴بار اقدام کرده هر بار حدود ۳ساعت زمان در نظر گرفته از نظر روحی و عاطفی منو اماده کرده و در نهایت با گریه من متوقف شده ازم معذرت خواسته و گفته که این تا زمانی که من ارامش نداشته باشم نه خواسته خودشه نه لذتبخشه (ولو محض دلداری من اینو گفته باشه)پس من دچار استرس ناشی از ناتوانی نیستم به توصیه مشاور رفتم پیش پزشک زنان برام عمل جراحی تجویز شد و دو روز دیگه عمل دارم بهم گفتن رابطم عادی خواهد شد اگر همسرتون و دچار استرس ناتوانی جنسی کردید حتی عمل هم فایده نداره براش وقت بذارید بهش اطمینان بدید و از مشاور روانپزشک کمک بگیرید و مهم تر از اون بخاطر رابطه جنسی حتی اگر عصبانی هستید همسرتونو تحقیر نکنید نتیجه برگشت پذیر نیست

20. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    وقتی پدر و مادر دارند با هم حرف می‌زنند و بچه‌ای کنترل تلویزیون را زمین می زند منظورش شکستن کنترل نیست منظورش این است که چرا با من بازی نمی‌کنید. آنچه در ظاهر رخ می‌دهد با آنچه در واقعیت است تفاوت اساسی دارد و به همین راحتی نمی‌توان به ضمیرناخودآگاه فرد دست یافت. دختری را می‌شناسم که دختری اش را داده بود ولی برای آنکه به شوهرش ثابت کند که چقدر پاک است هنگام اپیلاسیون بی هوش شد که یعنی از بس دست نخورده ام چقدر حساسم. زن ها موجودات عجیبی هستند.
    من جای شما بودم اول از همه می‌بردمش دکتر تا ببینم اصلن پردۀ بکارت دارد یا دختری ندارد. شاید اصلن علت این امتناع عواقبی باشد که پش از دخول از آن سر درمی‌آوری. به ویژه با تأکیدی که شما روی پرده بکارت داری. در ضمن، اگر متوجه شدی دختر نیست دلیلش خلافکار بودنش نیست. ببین علتش چه بوده شاید پریدن از جایی بلند یا ورزشی نامناسب یا بازی بچه گانه ای با دختر همسایه یا ... باشد.
    موفق
    امضای ایشان
    بوسه‌ای که در آن محبت نباشد جز تماسی بی‌معنا و چندش‌آور نیست.

21. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    بوسه‌ای که در آن محبت نباشد جز تماسی بی‌معنا و چندش‌آور نیست.

22. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40526
    تشکـر
    796
    تشکر شده 601 بار در 492 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر53 نمایش پست ها
    سلام
    وقتی پدر و مادر دارند با هم حرف می‌زنند و بچه‌ای کنترل تلویزیون را زمین می زند منظورش شکستن کنترل نیست منظورش این است که چرا با من بازی نمی‌کنید. آنچه در ظاهر رخ می‌دهد با آنچه در واقعیت است تفاوت اساسی دارد و به همین راحتی نمی‌توان به ضمیرناخودآگاه فرد دست یافت. دختری را می‌شناسم که دختری اش را داده بود ولی برای آنکه به شوهرش ثابت کند که چقدر پاک است هنگام اپیلاسیون بی هوش شد که یعنی از بس دست نخورده ام چقدر حساسم. زن ها موجودات عجیبی هستند.
    من جای شما بودم اول از همه می‌بردمش دکتر تا ببینم اصلن پردۀ بکارت دارد یا دختری ندارد. شاید اصلن علت این امتناع عواقبی باشد که پش از دخول از آن سر درمی‌آوری. به ویژه با تأکیدی که شما روی پرده بکارت داری. در ضمن، اگر متوجه شدی دختر نیست دلیلش خلافکار بودنش نیست. ببین علتش چه بوده شاید پریدن از جایی بلند یا ورزشی نامناسب یا بازی بچه گانه ای با دختر همسایه یا ... باشد.
    موفق
    تاپیک مال ۵ سال پیشه
    لطفا به تاریخها دقت کنین
    امضای ایشان
    به طبیعت بگو حواسش جمع باشد

اگرچه کلی دیر ای تقدیر

اما با دستان و شاخهایم امده‌ام!

اما بخاطر جنگ جنى با حيواناتت به سركردگی سگی ت

مجبور شده ام سُم به پاى شعرم بكوبم

شاخ دراورده باشد هنر

و دُمى بافته ام در اخر مغزم

چون جنگ حیوان با حیوان زبان مشترک میخواست

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)