صفحه 2 از 4 1234
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 198

موضوع: همسرم باکره نبود

68047
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3985
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همسرم باکره نبود

به نظر من مهم دل آدمیه...چون راه دروهای زیادی برای فرار از این موضوع هست،اگر دل پاک نباشد

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

به نظر من قرار نیس بهش فرصت داده بشه! چون این مربوط به زندگی قبل از تعهد با وی بوده.یعنی کاملا به خود دختر مربوط میشه.با تفتیش یعنی عزت نفس اون رو به صفر می رسونید، اون رو بعنوان یه ابزار بررسی می کنید، اگه میخوای خوشبخت شی محبت و اعتماد و تعهد کافی نیست؟ چرا به دخترا به چشم فاحشه نگاه می کنید؟که میخواید اثبات شه فاحشه نیست! چرا به کاری که از رو عشق برای یک فردی در گذشته کرده به چشم گناه نگاه میکنید؟
    پاکی یعنی نداشتن رابطه جنسی ؟ پس اونایی که بعد از ازدواج اونو ندارن هم پاکن؟ !! پسرا ،اگه نگران خیانتین، بدونین که مهم اینه که شما بتونید همسرتون رو راضی نگه دارید ، اگه تونستید مطمئن باشید که اون به شما خیانت نمی کنه.
    دلم پر بود از این موضوع آخه!

3. 3 کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

لادن جان قبلا هم گفتم الانم میگم

گذشته ی هر کس مربوط به خودشه تا زمانی که کسی که میخواد با اون دختر ازدواج کنه براش مهم نباشه تو گذشتش چی بوده - چون مرد و زن هر دو حق انتخاب و تصمیم گیری دارن شاید مردی دوس نداشته باشه با زنی که رابطه داشته یا حتی دوستی داشته قبلا ازدواج کنه و اینو قبل از ازداج بپرسه ا ز دختر ! و اون دختر موظف هست پاسخ حقیقی بده و اگر دروغ گفت بعد از ازدواج نباید انتظار برخورد خوب داشته باشه چون اون پسر فلک زده قبل از ازدواج ازش سوال کرده و گفته براش مهمه بدونه !

حالا همهی این کلمات رو با کلمه ی دختر به جای پسر جایگزین کنید چون تمام این حقوق رو یه دختر هم داره

البته از لحاظ عدالت الهی یه پسر عوضی نمی تونه انتظار داشته باشه یه فرشته گیرش بیاد و بر عکس

همونطور که خدا گفته همانا زنان پاکیزه برای مردان پاکیزه هست

5. 3 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

ولی این وسط تکلیف دوست داشتن چی میشه؟ شما به شخصه اگه عاشق یه دختر بشید و باهاش ازدواج کنید بعد بفهمید باکره نبوده ولش میکنید؟ یعنی تا این حد همه چی لووس شده؟
    البته خب من خودم دوس ندارم بدونم طرفم قبلا رابطه جنسی داشته! به هیچ وجه!ولی خب اینم میدونم خیلی از پسرا دارن!

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

من قبلا هم گفتم قبل ازدواج قلب خاموش عقل روشن چشم باز - بعد ازدواج قلب روشن عقلم روشن ولی چشم بسته!

اگه قبل ازدواج سنگها واکنده بشه دیگه بعد ازدواج مشکلی نیست مگه اینکه چه دختر و چه پسر دروغ گفته باشن تو سوالهای قبل ازدواج که اون بحثش جدا و جدی هست - حداقل برای من

8. 3 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3995
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من راجع به این موضوع همین قدر عقلم میگه که اگه مرد هم واقعا قبل ازدواج رابطه ای نزدیک با کسی نداشته و حالا با دروغ همسرش روبرو شده حق اینو داره که از همسرش دلسرد بشه.همینطور که میدونید طبق شرایط و مدل آفرینش یک پسر خیلی راحت میتونه نیاز های جنسی خودشو قبل از ازدواج ارضا کنه .پس کسی که اینکارو نمیکنه بخاطر پاک نگه داشتن نفسیش این حقو داره یک همسر پاک بخواد

10. 4 کاربران زیر از haddadmoradi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط _Amir_ نمایش پست ها
    قسمت مشخص شده غلطه!
    هر باکره ای نجیب نیست!
    نجابت به باکرگی نیست!
    نجابت به طرز فکر و رفتار آدمه!!
    بله درسته.اصلاح میکنم: همونطور که هر باکره ای نجیب نیست هر ناباکره ای هم نانجیب نیست...چه بسا خیلیها شناگر قهارین ذاتا اما آب ندیدن،نگیم ایشون پاکن تنش به آب نخورده

12. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط haddadmoradi نمایش پست ها
    من راجع به این موضوع همین قدر عقلم میگه که اگه مرد هم واقعا قبل ازدواج رابطه ای نزدیک با کسی نداشته و حالا با دروغ همسرش روبرو شده حق اینو داره که از همسرش دلسرد بشه.همینطور که میدونید طبق شرایط و مدل آفرینش یک پسر خیلی راحت میتونه نیاز های جنسی خودشو قبل از ازدواج ارضا کنه .پس کسی که اینکارو نمیکنه بخاطر پاک نگه داشتن نفسیش این حقو داره یک همسر پاک بخواد

تموم حرف منو زدی .

14. کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

http://forum.moshaver.co/f96/%D9%87%...html#post18956
    [replacer_a]

دوستان باور داشته باشیم که در زندگی زناشویی بکارت مهم نیست بلکه حیا و نجابت است که مهم است. دختری که حیا و نجابت نداشته باشد حتی اگر بکارت داشته باشد بعد از ... و ازاله بکارت می تواند بدون دغدغه از فهمیدن موضوع به جای همسرش در آغوش مردان دیگر بخوابد و اگر دختری حیا داشته باشد حتی اگر بر اثر یک اشتباه بکارتش از دست رفته باشد تا آخر عمر هیچ گاه به همسرش خیانت نخواهد کرد.

یکی از فلاسفه غربی بکارت را زندانی برای زنان بی حیا می داند که با ازدواج از اسارت آن رها می شوند و با خیال راحت در آغوش هرکس که بخواهند می خوابند بدون آنکه کسی بفهمد. در یک زندگی موفق ویژگیهای انسانی و معنوی طرفین بیش از ویژگیهای مادی ارزش پیدا می کند. و طرفین رابطه به جای پرداختن به مادیات به ارزشهای انسانی هم توجه می کنند. زیبایی مهم است.ثروت و مکنت مهم است. اما معرفت، درک زندگی و مسئولیت زندگی، توجه به خواستها و انتظارات طرف مقابل، حسود نبودن ، انسان دوستی، گذشت و محبت، لجباز نبودن و ... به مراتب مهم تراست.

16. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    تموم حرف منو زدی .
    میگم به خدا مام حرف شمارا قبول داریما...روی سخنمون با اون دسته از عزیزانیه که خودشون کار نکرده باقی گذار نذاشتن.که تقریبا 95% پسرا همینجورن پس میشن اکثریت.

18. 2 کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3939
    تشکـر
    6
    تشکر شده 14 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام به دوستان گرامی
    نظرات دوستان جالب بود ولی بیشتر دختران دارن رو این مسئله سرپوش میزارن....دلیلم دارم...
    اما اجازه بدین یه قضیه رو روشن کنم که شما دختران از کجا میدونین ما مردان قبل ازدواج به صورت کاملا شرعی غرایض خودمان را ارضاء نمیکنیم....مثلا صیغه موقت...عیبی داره...؟؟؟؟
    شما دختران باید بپذیرین که حیا و نجابت شما ها و حساس بودنتون به این موضوع به مراتب باید بیشتر از مردان باشد...کدوم موضوع...؟؟؟؟رابطه جنسی قبل ازدواج نه بکارت....توجه کنید رابطه جنسی...
    چرا....؟؟؟؟؟
    چون که شماها اسیب پذیر تر از مردایین هم احساسی هم جسمی....خاطرتون جمع باشه ما مردا شاید شاید از لحاظ احساسی اسیب ببینیم اما جسمی هیچ....پس شماها باید حد و حدود ارتباطات را رعایت کنید و سوپاپ اطمینان باشید....
    در ضمن چرا هی میگید گذشته هرکی به خودش مربوطه و الان ما دوتا ماییم و قبلنم هر اتفاقی اوفتاده خوب به درک....اگه زندگی یه درخت باشه گذشتش ریشه اونن....ایا میتونه درخت ادعا کنه بدون ریشه هاش میتونه زندگی کنه...؟؟؟ایا یه درخت میتونه ادعا کنه که با قسمتی از ریشه هاش زندگی کنه....؟؟؟؟میتونه اما تا به کی پا برجا خواهد بود....امیدوارم منظورمو رسونده باشم....
    مثال واضح...من میتونم ادعا کنم قبل ازدواج درس خون نبودم اما فرهیخته ام و تحصیلات عالیه دارم....به هیج وجه.....گذشته هرکی عین زالو بهتون میچسبه و معیاری میشه واسه زندگی الانتون حالا چه کم چه زیاد

حالا چرا گفتم رابطه جنسی....؟؟؟؟؟
    دختران خوب میدونن که حتی عریان شدن جلوی مادرشون بعضی اوقات شرم داره تا چی برسه جلوی یه غریبه و اونم پسر....بعد خوابیدن و لمس...واقعا قبح و اون عرقی که کردین اون بکارتتون بود که پرید....امروز عاشق احسان شدین دیدین مالی نبود یا فرار کرد....فردا راحت تر با فرشید میرید...عین ما پسرا....پس ببینید چقدر وا دادیم این قضیه رو....؟؟؟؟؟
    در مورد پسرا که میگید گول میزنن و اینا....یه سوال دارم از دختران تا حالا کدوم دخترو دیدین بگه فلانی منو بزور فلان کارو کرد....رک بهتون بگم قضیه نخ وسوزنه....تا خودتون نخواین اگه ما پسرا خودمونو جر بدین نمیتونیم هیچ غلطی بکنیم.....در این که شماها احساسین شکی نیست اما همتون میدونید از کجا و به چه صورت ما پسرا گولتون میزنیم و جالب اینجاست که کاملا اون نقطه رو رها کردید و هیچ تدبیری واسش اندیشه نکردین.....مثلا شما که دیدین با فلانی و اخلاقش حال میکنین و میتونین به عنوان شوهر بهش نگاه کنین بهش بگین بیا خواستگاریم....شرایط نداری اونو محیا کن و صبوری کن...اون شرایط نداره به تکاپو بندازش و ازش بخواه...بهش فرصت بده....باهاش عهد ببند و بپاش واقعا بمون....اما الان عرفه جامعه اینه...تا میبینن دوتایی باهم خوبن و اوکین هی ارتباطا بیشتر میشه...خانواده ها هم از قبل که رد بودن....ازدواجم که زوده نه من نه فلانی شرایط نداریم....دو روز دنیا عشقست....
    شما دخترا تا حالا از خودتون پرسیدین چرا همه چیزتون زودتر از اقایونه....؟؟؟بلوغ جنسی...بلوغ فکری..؟؟؟بلوغ اجتماعی؟؟؟زود ازدواج میکنین....چرا...؟؟؟؟چون شماها باید بیشتر از ما مردا تصمیم بگیرین....فک کنین...برنامه ریزی کنین...زندگی دست شماهایه...تربیت فرزندان و هزار چیزه دگه....این انتظار خیلی زیادیه که به وسوسه های پسر هم سنه خودتون که واقعا 5 سال عقب تره گوش کنید و بعد گولم بخورید...؟؟

در مورد اون قضیه بحث برانگیز...نظرم اینه کبوتر با کبوتر باز باز کند پرواز....بی حیا با بی حیا و با حیا هم با با حیا....درسته بکارت واقعی حیا و نجابته اما کسی که ریده تو حیا و نجابت و کاملا عریان شده میتونه دم از حیا بزنه....بگه واسه من یه اتفاقی اوفتاد گیج بودم پردم پرید...!!!! حالا بنظره شما ایا همه ی دختران که رابطه جنسی داشتن بکارت رو از دست دادن...؟؟؟؟؟ شاید 30 یا 40% از دست داده باشن...پس واقعا سطح حیا و نجابت رو تو جامعه ببینین چقدره....
    من یه سوال دارم از دختران....ایا زنان مسلمانی که در کشورهای غیر اسلامی زندگی میکنن از مریخ اومدن...؟؟؟/اونجا که مردانشون هرزه تر, بی بندوبارتر, نترس تر , بی قانون تر , لات تر,خدا و وجدانم کشک...پس اونا چرا اینقدر با حیان و نجیبن....به شوهر و خودشون متعهد...هم مجردی هم متاهلی....چون مسلمان واقعین...چون حقیقت زن و فهمیدن....چون واسه تن خودشون ارزش قائلن....مگه اونا احساس ندارن....عشقم که لابد حالیشون نیست....ضده گولم هستن(اپشن جدید نه که ما تحریمیم واسه همین)

من مردم و در شرف ازدواج و غرق در ابهام ها....از شما دختران عاجزانه خواهش میکنم حد و مرزها رو و قبح و اون ترس و از دلتون هیچ وقت بیرون نبرید.....شما ها همسران اینده پسران این مملکتین...شما ها مادران فرزندان این میهنین...شما ها در اینده به دخترانتون باید شرم حیا نجابت عفت پاکدامنی صداقت تعهد و.....یاد بدین.....

20. 9 کاربران زیر از 2ktor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4022
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز همه چیز رو شفاف با همسرتون مطرح کنید اگر نمیتونید با این موضوع کنار بیایید پزشکی قانونی همه چیو مشخص میکنه شاید هیچ خیانتی در میون نباشه و شما پیش داوری می کنید .

22. 2 کاربران زیر از nasim423 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه اين مسئله واسه آقايون هم وجود داشت چه جامعه اي ميشد !!!! ديگه هر كاري كه ازشون بر ميومد انجام نميدادن !!!

24. 4 کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    اگه اين مسئله واسه آقايون هم وجود داشت چه جامعه اي ميشد !!!! ديگه هر كاري كه ازشون بر ميومد انجام نميدادن !!!
    خب عوضش شک و سوال جواب خانومارو دارن که از هزارتای اون مسئله بدتره ... خووووووو
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

26. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب عوضش شک و سوال جواب خانومارو دارن که از هزارتای اون مسئله بدتره ... خووووووو
    سلام
    خدارو شکر خدایی بابا دم خودم گرم احسنت دارم خدایی این جور که شما حرف زدید جز خوبا حساب میشم .

27. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5220
    تشکـر
    44
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته که هر کی نظر خودشو داره و محترمه . ولی حالم بد شد از اینکه دیدم اینجا انقد آدم با سطح فکریه پایین و احساسی دارن برای مردم نظر میدن!

گذشته هر کسی به خودش مربوطه. کسیم که نمیتونه این قضیه بکارت نداشتن رو بپذیره بره با یکی که داره ازدواج کنه. صیغه پولی و ساعتی با فاحشگی فرقی نداره که سرپوش دینداری رو بهش میزنید اقا!

این نگاه ابزاریه به دخترا. اون موقع احساس داشته به کسی و دلش خواسته و باهاش رابطه داشته. حالا بگذریم از این که چقدر استثنا هست برای از بین رفتن بکارت بدون نزدیکی.

اگه تو زندگی با شما وفادار بود بدون که پای تو مونده.

ملت میرن مرزهای علمو ت************ میدن شما سرتو کردی زیر برف دنبال بکارت خانومایی!

28. 2 کاربران زیر از soniya بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5220
    تشکـر
    44
    تشکر شده 23 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

ت ک و ن! این سایتم کلماتو سانسور میکنه!!!

30. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من،،
    تنها ایرادی که می شود به زنی که قبل از ازدواج باکره نیست گرفت،،
    این است که آن قدر کم هوش و بی فکر است
    که توی این کشور خاورمیانه ای جهان سومی که از اطراف توسط داعش و طالبان و از داخل توسط نیرو های منحصر به فرد خودی احاطه شده و
    نفس کشیدن به تنهایی رو برای امثال اون خطر ناک کرده چه رسد به..،،این خبط رو مرتکب شده
    من هم اگر مرد بودم با همچین دختر کم عقلی ازدواج نمی کردم
    به عبارتی من اگر مرد بودم شب ها از ترس این موضوع اصلا خوابم نمی برد،،آقایون حسابی حواسشون رو جمع کنند که کلاه سرشون نرهبا آرزوی موفقیت برای همشون ( آقایان )
    ویرایش توسط سوزان : 08-16-2014 در ساعت 12:12 PM

31. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6036
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

موافقم باهات فرخ جان

32. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6086
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

به ازاء هر دختر غیر باکره ای یه پسر هوسران هم بوده که با اون دختر رابطه جنسی برقرار کرده. پس پسرها تو بروز این مسائل همونقدر مقصر هستن. البته همون پسرها هم موقع ازدواج دنبال دختر باکره میگردن. خوش به حال شما پسرها که لااقل میتونید بفهمید با یک باکره ازدواج میکنید یا نه. ما دخترها که هیچوقت نمیتونیم بفهمیم شما پسرها چه گناه هایی انجام دادید باید تو همون غفلت با همسرمون که بعضا رابطه جنسی پیش از ازدواج هم داشتن زندگی کنیم.

33. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5709
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من باشم 100% عقد رو فسخ میکنم!
    طرف اگه باکره هم نباشه باید قبل از ازدواج بگه نه اینکه بعد ازدواج و شب زفاف متوجه بشی!!

34. کاربران زیر از Meysam69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

من پسرم کلی هم تحت فشارم و شرایطمم کلی فرق میکنه با یک دختر . ولی یک لحظه هم حتی به دختری لبخند نزدم که باعث ایجاد رابطه بینمون بشه در حالی که هیچ اثر بدی در اینده برای من نداره و هیچ سند و مدرکی دال بر ایجاد رابطه نیست ولی عکس این قضیه صادق هست واسه دختر خانوما. امیدوارم دختران جامعه ما به سوی حیا و پاکدامنی روی بیارن دختری که با پسری رابطه جنسی داشته قطعا در زندگی متعهد نخواهد بود وگرنه وضع جامعه ما این چنین نبود من که اصلا به چنین دختری نگاه نمیکنم چه برسه بخوام باهاش خدای نکرده زبانم لال ازدواج بکنم . عمراااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا کسی که خربزه میخوره پای لرزش هم باید بشینه

36. کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

منم با بقیه کاملا موافقم انسان جایز و خطاست. میتونن یه فرصت دیگ بهشون داد.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

38. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اقایونی که میگید عقد رو فسخ میکنید. باید بهتون بگم این روزا خیلیی دخترا بر اثر ضری. یا چیزای دیگه. بکارتشون از دست میدن و متوجه نمیشن.
    اگر هم با کس دیگه س ک س داشته اشتباه کرده باید یه فرصت دیگه. بهش بدنن. اگر. بکارت نشون پاک بودن دختره بایو بگم کاملا اشتباه میکنسد.

اگه پسرا هم چیزی داشتن که نشون میداد س ک س داشتن صدتا تا یکیشون سالم نبودن

حرفتون خیلی بی منطق هستش

دختر هست بکارتش سالمه با پسر س ک س داشته شما از کجا میخواید بفهمید ؟؟؟

مطمعن باشید این خانم خیلییی پشیمون هستش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

چه بحث چالش برانگیزی شده

41. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

خانوم محترم تو زندگی اینقدر خیانت میبینیم که یاد گرفتیم بگیم توبه گرگ مرگه . خطری که جامعه رو تهدید میکنه بی حیایی است
    ادله ات سست ، نظراتت پر از شبهه و تمردت رندانه است
    دوران جوانی پراست از لغزش های فریبنده و هوس های الوده
    یه مثال بزنم : صاحبان قدرت اغلب خودشان به خوشان خنجر میزنند
    از خودم مثال میزنم تا کسی ناراحت نشه . پس بیایم به سوی پاکی ها و زیبایی ها قدم برداریم تا مورد اتهام و سوءظن قرار نگیریم

در مورد این مسئله ای هم که شما عرض کردی که ممکنه بر اثر موارد دیگه ای جز رابطه جنسی دختر به این امر دست پیدا کرده ، کاملا صحیحه و من قبول دارم ولی دکتر میتونه با یک معاینه کاملا مشخص کنه بر چه اثری این مورد رخ داده

43. کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

باور کنید فقط فقط برای ما حیا و نجابت مطرحه نه چیز دیگه ای
    چه بی کارت چه با کارت خخخخخخخ
    کعبه و سنگ بهانه است که ره گم نشود ،حاجی اهرام دگر بند ببین یار کجاست
    پسرا هم خواهشا یه بار معرفت خرج بدن با اینده دختر خانوما بازی نکنن فکر کنن اون دختر ناموسشه . دوس داری کسی با ناموست رابطه داشته باشه و اینده و زندگیش رو خراب کنه .اگه اون خواست شما بهش بگید نخیر . این بزرگترین دوست داشتنه . دمتون گرم . هممون قطعا اشتباهاتی داشتیم ولی سعی کنیم دیگه گرفتار خطاها ولغزش های شیطانی نشیم . یا علی مدد

45. کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

حالا دیگه کار از کار گذشته این خانوم دیگه همسر این اقا هستند. اشتباه کردن درس. ولی. بهتر از همه این. یه فرصت بهش بده.
    همه میتونن توبه کنن. همه میتونن دیگه اشتباهی رو مرتکب نشن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

47. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط atlasi نمایش پست ها
    این مربوط میشه به ذهن خراب بعضیا، هر کسی میتونه تجربه عشق رو داشته باشه، اینا کثافت کاری نیست
    در کمال احترام, با نظرتون اصلا موافق نیستم به نظرم اینم یکی از اون سندروم روشن فکریه که راهش کج شده! قضیه ای کهmronaldo می فرمایند از یک دیده و این قضیه که شما میفرمایید از یه دید دیگه.من با نظر شما موافق نیستم.هر چیزی حرمتی داره که باید حفظ بشه.
    مطمئن باشید ارزش و احترامی که یه دختر نجیب و پاک دامن پیش شوهرش داره خیلی بیشتر از این حرفاس.به نظر من اون حیا و خجالتی که توچشمای یه دختر نجیب پیداس وقتی اولین بار شوهرش اونو میبینه خیلی ارزشش بیشتر از این حرفاس و همینه که زندگی و قشنگ میکنه و باعث استحکام خانواده میشه یه مرد حاضره جونشو برای همون حیا و عفت زنش بده. به نظر من این دید روشنفکرانه زیاد درست نیست. اگه در اثر یه حادثه ای چیزی پرده بکارت از بین رفته باشه این اصلا مهم نیست, چیزی که این قضیه رو مهم میکنه عدم رابطه قبلی این دختر خانوم هست.
    حالا یه بحث دیگه اینه که این دختر خانوم مورد تجاوز قرار گرفته باشه در این صورت هم اگه صحتش ثابت باشه باز پاکی و نجابت این دختر زیر سوال نرفته. ولی اگه دختری قبل از شوهرش با کس دیگه ای رابطه داشته این بی حرمتی محسوب میشه و من یکی عمرا ازش نمیگزرم, حالا بعدش اومده پشیمون شده و توبه کرده انشاا... که تا آخر عمرش پاکدامنیشو حفظ کنه این حتما باید به شوهرش بگه و حتما هم باید ته دل شوهرش ازش پاک و راضی باشه و هیچ کدورتی تو دل شوهرش نمونه که تو ادامه زندگیشون تأثیر بزاره که هر وقت شوهره بهش نگاه کرد نتونه فراموش کنه و هر روز و هر لحظه یه سناریو مزخرف از جلو چشاش رد بشه که بسته به خود شوهره داره.
    موفق باشید.

48. 2 کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6176
    تشکـر
    98
    تشکر شده 76 بار در 44 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    من طرز فکر شما رو تحسین میکنم نه برای اینکه حرف منو تایید میکنید بلکه به این علت که شما با اینکه دخترید ولی حرفتون رو از دیدگاه یک انسان میزنید نه یه دختر
    اینجا چرا انقد جبهه گیری میکنن دختر و پسر نداره این یه موضوع شفاف و واضحه بعضی از خانومها خیلی دیگه دارن قضیرو نژاد پرستانه میکننا. بابا بنده خدا سوال پرسید راهنمایی خواست دیگه الان هر کی داره سنگ خودشو به سینه میزنه.هر چقدرم که کسی ادعای روشنفکری کنه این موضوع روشن تر ازاین نمیشه آق در یک کلام زن بدون عفت و نجابت هیچ ارزشی ندارد وسلام. دیگه به ما چه که پسرا میخوان برن چیکار کنن خودشون چه کاره ان به دخترا گیر میدن و ... دختر خانومای عزیز این آقایونی که تو این قسمت دارن طرف این قضیرو میگرن در حقیقت به نفع شما صحبت میکننن شما متوجه نیستید.
    خلقت زن از اول آفرینش برای استحکام روابط خانواده بوده و خداوند یه سری نشونه هایی تو وجودش گذاشته که کار از محکم کاری عیب نکنه زنی که عفت و نجابت نداشته باشه نه زن خوبیه نه مادر خوبیه. دخترا شم مثل خودش بزرگ میکنه و این میشه که جامعه ی روشنفکر ما راهش کج میشه.

50. کاربران زیر از الینا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببینید. یه جا تو تی وی دیدم داشت میگفت غربی ها. به این حساب میرن زن میگیرن که. باکره نیستن. پسراشون میگن. ما. س ک س داشته باشیم چرا دخترا نداشته باشن. فرهنگشونه یه. چیز جا افتاده تو جامعشون هست

ولی تو جامعه ماجا نیافته قرار نیس همه مس هم باشن

تو جامعه ما این کار خیلییی اشتباه ولی یک درصد بیاید حق بدین به این خانوم همسر ایشون. شاید. دلایل قانع کننده ای داشته باشه. هیچ کس از دل هیچ کس خبر نداره

ما جای خدا نیستیم. تصمیم بگیریم. گناه کرده پای خودش ولی. شاید پشیمونه. توبه کرده.

حالا این اقا ازدواج کرده با این خانوم میخواد طلاقش بده؟؟؟باشه. ولی چیزی هم نمیشه اگه فقط یه فرصت بهش بده.
    همه حق یه فرصت دوباره دارن

به جای اینکه بخواید این اقا رو تحریک کنید از خانوش جدا بشه. کمکش کنید به خانوش یه فرصت بهش بده اینجا نیامده نا امید ترش کنید |
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

52. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6296
    تشکـر
    8
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودم جز کسایی هستم که ب .....شونو ناخواسته ازدست داده،وهر روز بخاطرش اشک میریزم،اما اگه با کسی ه باعث بدبختیم شده ازدواج نکنم هرگز راضی نمیشم از این کارای گول زنکی رو انجام بدم ،رازمو تو دل خوذم نگه میدارم و تنها میمونم وجدانم نمیذاره با کس دگه ای باشم

54. 3 کاربران زیر از zarii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

فرهنگ یک ملت رو هیچوقت نمیشه تغییر داد.اما باید پذیرفت که از عوارض دنیای مدرن همینه و ما چه بخوایم چه نخوایم دنیا به سرعت داره پیش میره با تغییرات سریعتر از خودش.همونطور که دوستی دختر پسر با گذر زمان داره جا میفته توی خانواده ها و حتی روز به روز آمار سن دوستیهای خطرزا داره کمتر میشه.سن بلوغ داره کم میشه و و و
    اما با توجه به جمله اولم معیار و ملاک نجابت تغییر میکنه و یا حتی کرده! و بیشتر از این تغییر خواهد کرد نیز
    شاید خیلیا بگن اینجوری نیست و ما ایرانیا آدمهای مومن و مسلمونی هستیم.همه اینا درست اما باید پذیرفت قدرت دنیا خیلی خیلی خیلی بیشتر از قدرت تنها نیمی از جمعیت ایرانیای مومنه(چرا میگم نیمی؟چون هممون شاهدیم خیلی از شهرای ایران دیگه جنبه مذهبی نداره و خیلی جاها و خانواده ها این مسایل براشون مهم نیست)
    حاصل پدر مادرای حالا که از نسل انقلاب بودن و جنگیدن واسه حجاب همینه که روزانه نه تنها اینجا که تو دنیای واقعی شاهدش هستیم. کم کم همین محصول والدین فردا میشن....تغییر تغییر تغییر.....

56. کاربران زیر از gOli! بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

بابا جون من دست بردارین از این بازی مدرنیته . الان همه دارن روی میارن به سوی سنت گرایی . حتی لباس های فشنی که خانم های بدحجاب میپوشن حالت سنتی داره . کافه های و سفره خانه های سنتی که داره به جای خودش برمیگرده .
    من قبلا تو پستهای قبلی هم درمورد این موضوع حرف زدم .
    بله خانواده ای که به فکر بچشون نباشن مثلا تک فرزند باشه خب معلومه سراغ جنس مخالف خودش میره و این از قدیم الایام بوده و ربطی به مدرن بودن نداره . عدم محبت ، عدم علاقه و دلسوزی ، اهمیت ندادن به فرزند حتی به احساساتش میتونه فرد رو به ناهنجاری ها بکشونه.

دختری که تا دیروز حیا اجازه نمیداده وارد مسائل غیر اخلاقی بشه ، با اومدن ماهواره به داخل خونه ، این دختر سکانس های رو میبینه که واسش جذابه و پدر و مادرش به راحتی دارن تماشا میکنن و فکر میکنه اگه به این حرکات روی نیاره ، مورد تمسخر دیگران و دوستان خود قرار میگیره .

نمونش یکی ازدخترای فامیلمون 12 سالش بود ، رفته بود به مادرش گفته بود من دوس پسر میخوام . مادرش هم با کلی سیله و کتک حسابش رو رسیده بود . بعدشم پدرش همون جا ماهواره رو با کلی سیم و ... یه جا پرت کرد تو کوچه خورده خاکه شیرش کرد.

ارتباط به جنس مخالف به صورت غیر مشروع و غیر شرعی قطعا فرد رو دچار اسیب های میکنه که در اینده متوجه این معضلات روحی و جسمی میشه و این ارتباط نوعی بیماری محسوب میشه که باید درمانش کرد و با گشت ارشاد و بریگاد اهنی حل نمیشه

فقر فرهنگی و سطح پایین سواد والدین ، طلاق والیدین ، مشکلات خانوادگی واینکه فرد به دنبال کسی هست که به ارامش برسه با کسی رابطه برقرار میکنه ؛ حتی ترس از ازدواج هم میتونه عامل موثری باشه

خیلی جالبه این رابطه ها حد اکثر یک ماه دووم نداره واگه بیشتر بشه برای دختر خانوم ها مشکلات زیادی رو به همراه میاره

58. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    میزان امتیاز
    10

این اقای رحیم پور ازغدی که جمعه ها سخنرانی میکنن در برنامه شبکه یک

میگفت طرف میاد میگه اقا وضع خرابه و ...
    بعدش ایشون گفتند ما دبیرستانی بودیم همیشه به معلم فشار میاوردیم که نیم ساعت ما رو زودتر تعطیل کنن تا بریم جلوی مدرسه دخترانه

بعدش نامه اماده میکردیم قشنگ همراه با گل و پاکت بعد منتظر میموندیم تا یکی از دخترا بهمون جواب بده

تلفن و موبایل و چت نبود برای رابطه فقط با نامه ارتباط داشتیم

یا افرادی بودند قلدر ته کلاس می نشستن با خودشون مجله این خانوم های ************ی رو میاوردن از بچه ها پول میگرفتن تا نشونشون بدن اونم فقط خودشون ورق میزدن خخخخخخ

منظور استاد رحیم پور این بود که این فرهنگ از قدیم الایام بوده ، فقط ابزار این ارتباط تغیر کرده و حالت مدرنی به خودش گرفته
    ونیازی به غصه خوردن افراد نیست

59. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پسرک 22 نمایش پست ها
    بابا جون من دست بردارین از این بازی مدرنیته . الان همه دارن روی میارن به سوی سنت گرایی . حتی لباس های فشنی که خانم های بدحجاب میپوشن حالت سنتی داره . کافه های و سفره خانه های سنتی که داره به جای خودش برمیگرده .
    من قبلا تو پستهای قبلی هم درمورد این موضوع حرف زدم .
    بله خانواده ای که به فکر بچشون نباشن مثلا تک فرزند باشه خب معلومه سراغ جنس مخالف خودش میره و این از قدیم الایام بوده و ربطی به مدرن بودن نداره . عدم محبت ، عدم علاقه و دلسوزی ، اهمیت ندادن به فرزند حتی به احساساتش میتونه فرد رو به ناهنجاری ها بکشونه.

دختری که تا دیروز حیا اجازه نمیداده وارد مسائل غیر اخلاقی بشه ، با اومدن ماهواره به داخل خونه ، این دختر سکانس های رو میبینه که واسش جذابه و پدر و مادرش به راحتی دارن تماشا میکنن و فکر میکنه اگه به این حرکات روی نیاره ، مورد تمسخر دیگران و دوستان خود قرار میگیره .

نمونش یکی ازدخترای فامیلمون 12 سالش بود ، رفته بود به مادرش گفته بود من دوس پسر میخوام . مادرش هم با کلی سیله و کتک حسابش رو رسیده بود . بعدشم پدرش همون جا ماهواره رو با کلی سیم و ... یه جا پرت کرد تو کوچه خورده خاکه شیرش کرد.

ارتباط به جنس مخالف به صورت غیر مشروع و غیر شرعی قطعا فرد رو دچار اسیب های میکنه که در اینده متوجه این معضلات روحی و جسمی میشه و این ارتباط نوعی بیماری محسوب میشه که باید درمانش کرد و با گشت ارشاد و بریگاد اهنی حل نمیشه

فقر فرهنگی و سطح پایین سواد والدین ، طلاق والیدین ، مشکلات خانوادگی واینکه فرد به دنبال کسی هست که به ارامش برسه با کسی رابطه برقرار میکنه ؛ حتی ترس از ازدواج هم میتونه عامل موثری باشه

خیلی جالبه این رابطه ها حد اکثر یک ماه دووم نداره واگه بیشتر بشه برای دختر خانوم ها مشکلات زیادی رو به همراه میاره
    این بازی نیست آقا یک واقعیته.همین موضوع ماهواره که بیان کردید خودش از مدرنیته ناشی میشه
    این سنتی گرایی هم که دم ازش میزنید از مد بودن ناشی شده وگرنه چیو روی آوردن به سنتهای قدیم؟؟!!!این سنتی بودنی که بیان کردید فقط جنبه تفریح بر اساس مد روزه

شما اشاره میکنید به فقر فرهنگی و سطح پایین سواد والدین!!!آیا فرزندای دکتر اساتید و مهندسای جامعه مبرا هستند و با جنس مخالف دوست نمیشن؟؟؟؟؟؟؟
    شما اشاره کردید به عدم محبت خانواده به فرزند!!! آیا بچه های خانواده های پر محبت طرف جنس مخالف نمیرند؟؟؟؟؟
    کمی بیناتر به جامعه نگاه کنید

من منکر اینکه این روابط در گذشته های دور هم بوده نمیشم.اما فراگیر نبوده.این دنیای امروزه که فراگیرش کرده و تعریف نجابت رو داره تغییر میده.من خودم به عینه بارها دیدم دختری با پسری دوسته سالها اما میگن این دختر نجیبه!خب این یعنی چی؟این یعنی تغییر معیارهای نجابت بر اساس دنیای امروز

60. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6694
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آقای محترم کسی که بکارتشو از طریق ارتباط جنسی از دست داده باشه قطعا قبل از ازدواج با فرد دیگری یکاریش میکنه سر وته قضیه رو هم میاره که طرف اصلا نفهمه چه خبر بوده اینخانم حکما بیگناهه شاید ارثی باشه یا یکی از اون مدلای غیر معمول بکارت و خودت بهتر از هر کسی همسرتو میشناسی ،،،زود قضاوت نکن اگه نمیتونی با این قضیه کنار بیای آیندتون رو خراب نکن که بچه ی بیگناهی بعدا اسیر بشه پزشک بیشترین کمک رو بهتون میکنه
    متاسفم واسه اونایی که هنوز اطلاعات عمومیشون خیلی پایینه که فکر میکنن بکارت فقط از طریق ارتباط جنسی از بین رفته

61. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6849
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

ژس تکلیف ماکه بزور....... ای خدا باید یک عمر تاوان پس بدم مث همین چن سالی که گذشته

62. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5709
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

جالبه که دخترا همه میخوان که یه این آقا یه فرصت دیگه بهش بده!
    ماشالله خوب هم بلدند گند کاری هاشون رو توجیه کنند!

میگن هرکسی یه کسی مثل خودش رو پیدا میکنه.منی که پسرم و خیلی شرایط واسه ام محیا تره تونستم خودم رو نگه دارم بنابراین دنبال دختری هستم مثل خودم پاک و سالم. اصلا نمیتونم تصور کنم زن آینده ام قبل از من با کسی رابطه داشته

اگه این آقا خودش قبلا با کسی رابطه ای داشته پس نباید ناراحت باشه و بهتره یه فرصت به این خانم بده اما اگه قبلا با کسی رابطه ای نداشته بهتره که هرچه زودتر این خانم رو طلاق بده که بعدا حتما به مشکل میخوره.

63. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3562
    تشکـر
    213
    تشکر شده 208 بار در 106 پست
    میزان امتیاز
    10

بچه ها اول تاپیک رو لطفا بخونین فک کنم این تاپیک رو یه خانوم زده که بپرسه چرا بکارت برا آغایون مهمه؟

64. کاربران زیر از yass بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6799
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من یه پسرم : به نظرم دخترایی که باکره نیستن با هم فرق میکنن ودر کل معتقدم هر انسانی در مقابل خطایی که میکنه حق دفاع کردن داره واگر به این باور برسم که دختر از اشتباهش پشیمونه برام قابل بخششه

66. کاربران زیر از abolfazlmomeni3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6768
    تشکـر
    18
    تشکر شده 21 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

شاید از اون دسته خانومایی باشه ک بکارتش خون ریزی نداره اول این موضوع روشن شه بعدشم اگه رابطه ای بوده و فقط یک بار میشه بخشید ولی اگه رابطه متعدد بوده خوب اعتماد خیلی سخت میشه البته شاید بشه بهش فرصت داد .

68. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

من یه پسرم که خودم باکره ام ، به نظر من هر کسی شایسته بخششه

پیامبر اکرم (ص) :
    مَن يَغفِر يَغفِرِ اللّه‏ُ لَهُ وَ مَن يَعفُ يَعفُ اللّه‏ُ عَنهُ؛

هر كس از خطاها درگذرد، خدايش از او درگذرد و هر كس گذشت كند خدا نيز از او گذشت كند.

امام علی (ع) :

شَرُّ النّاسِ مَن لا يَعفو عَنِ الزَّلَّةِ و َلا يَستُر ُالعَورَةَ؛
    بدترين مردم كسى است كه خطاى ديگران را نبخشد و عيب را نپوشاند.

امام حسین (ع):

إِنَّ أَعفَى النّاسِ مَن عَفا عِندَ قُدرَتِهِ؛
    با گذشت‏ ترين مردم، كسى است كه در زمان قدرت داشتن، گذشت كند.

امام رضا (ع):

فى قَولِهِ تَعالى: (فَاصفَحِ الصَّفحَ الجَميلَ) ـ : عَفوٌ مِن غَيرِ عُقوبَةٍ و َلا تَعنيفٍ وَ لا عَتبٍ؛
    درباره آيه «پس گذشت كن گذشتى زيبا...» فرمودند: مقصود، گذشت بدون مجازات و تندى و سرزنش است.

هرچی بگم کم گفتم ، تصمیم باشماست

69. 3 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6688
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من میتونی خودت ازش بپرستی که علت هایمن نبودنش چیه؟
    بعضی از دخترا هنگام رابطه به دلیل حالت و نوع خاص پرده بکارت به هیچ عنوان خونریزی نمیکنن و اگر هم باش جزئی هست که قابل مشاهده نیست
    درضمن یک سری افرداد هم در رابطه اول این اتفاق براشون نمیوفته
    ممکنه همسرتون بخاطر چیز دیگه هایمن بودنشو از دست داده باشه
    فقط اینو بدون که نداشتن رابطه قبل از ازدواج باید برای شما مهم باشه نه نداشتن بکارت
    امیدوارم موفق باشید

71. کاربران زیر از negaar007 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6946
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    طوری میگن انسان جایزالخطاست که انگار ناخواسته رفته رابطه جنسی برقرار کرده - خطا کرده بخشیدنش به خدا بستگی داره - یه پسر هرزه باید بره با یه دختر هرزه ازدواج کنه - باز با باز - کبوتر با کبوتر
    هر حرفی میشه تا یکی اومده هی میگه غرب هی میگه آمریکا - آخه بنده خدا اونا حرام زادن اون وقت تو داری از اونا حرف میزنی - اگه دوس داری شیطون پرست بشی برو پیششون کسی جلوتو نگرفته و اسم غرب نیار
    در ضمن این روزا پسر هرزه میره با دختر هرزه - پسر سالم میره با دختر سالم - تمام - دست علی یارتون

73. کاربران زیر از farzad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

تو چی میزنی انقدر جنسش خوبه!!!!! خجالت بکش با این حرف زدنت یعنی کل دنیا حروم زادن فقط تو خوبی!!!!! تو کی هستی که درمورد بقیه قضاوت میکنی ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

75. کاربران زیر از آنیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6946
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

هههههههه برو بابا
    من حقیقتو میگم خانم محترم - کسی جلوتو نگرفته برو حالتو بکن با یه پسر مثل خودت ازدواج کن - نیا اینجا نقش مریم مقدس رو بازی نکن اووووکی ؟
    حرف میزنم بقیه متوجه باشن اوووکی ؟
    اگه خوبی که چه بهتر اگه هم نه بدی به خودت کردی
    علی یارت

77. کاربران زیر از farzad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6939
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه مادر زادی باشه اشکال نداره امااگه .....بهتر بود قبل از اینکه کسی خبردار شه توبه کردو یه فکری براش میکرد.امروزه خیاط زیاد پیدا میشه مث قبلنا نیست.

79. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6946
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

آره خیاط هم زیاد شده خخخخخخخخ - البته قبل ازدواج باید برد معاینه پیش فوق تخصص

80. کاربران زیر از farzad بابت این پست مفید تشکر کرده اند

81. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6948
    تشکـر
    0
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی فکرت محدوده برات متاسفم .در حدی نیستی بخوام باهات دهن به دهن بشم !!!!!!

82. 2 کاربران زیر از آنیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 4 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد