نمایش نتایج: از 1 به 47 از 47

موضوع: پرده بکارت

102949
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3382
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پرده بکارت

سلام ببخشید
    من میخوام ازدواج کنم ولی پرده بکارت ندارم تا حالا ب هیچ کسی نبودم حتی دستم به یک نامحرمم نخورده ولی پرده بکارتم در حال خود ارضایی از دستت دادم نمیدونم سال 91 توی حمام با دسته ژیلت اون موقع من هیچ اطلاعی از پرده بکارت نداشتم بعد از چند ماه فهمیدم سنم کم بود 15 سالم بود حالا ک فهمیدم ومیخوام ازدواج کنم مادرم میگه باید ب خانواده داماد کارت سلامت بدیم نمیدونم چکارکنم همش فکر خود کشی افتادم دارم داغون میشم
    بعد از چند وقت منتظر این خواستگاری بودم خیلی همو دوس داریم حالا ک پدرم راضی شده دارم از این مورد رنج میبرم لطفا کمکم کنید
    خیلی داغونم خیلی تو رو امام رضا ی جواب قطعی بدید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2293
    تشکـر
    181
    تشکر شده 60 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : پرده بکارت

سلام
    تو بعضي مراكز پرده بكارت رو مي دوزند.
    ولي اينكه بري پزشك قانوني مشخص ميشه كه پرده ات از طريق دخول جنسي صورت نگرفته/ درضمن ازكجا مطمئني كه حتما پردت پاره شده؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

اگر درد بهمراه خون بوده احتمالا پرده بکارت شما آسیب دیده است البته اگر در این چندسال دخول صورت نگرفته باشد احتمال ترمیم آن نیز وجود دارد بهرحال بهتر است قبل از مراجعه به پزشک قانونی شما به پزشک زنان و زایمان مراجعه کنید
    امضای ایشان

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3118
    تشکـر
    1
    تشکر شده 20 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم در اسرع وقت به یه دکتر زنان مراحعه کن تا راهنماییت کنه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3382
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بازم نمیدونم حالا کاملا از بین رفته یا نه ولیوقتی تو اینه نگاه میکنم دهانه خیلی کوچولو ولی خون دیدم
    امکان اینو ندارم برم پزشک قانونی یا دکتر چکار کنم

6. کاربران زیر از maria بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3322
    تشکـر
    118
    تشکر شده 146 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام شمادرحال حاضرجزوخانواده ی پدریتون هستید.من کاملایقین ندارم ولی از اطرافیانم شنیدم که هزینه برگردوندن پرده بکارت خیلی بالاست وازاونجایی که شماحمایت مالی سفت وسختی ندارین درصدبرگردوندن بکارتتون ازاین طریق خیلی پایینه.البته خودتون هم یه پرس وجویی بکنین.سه راه بیشترندارین اول اینکه حقیقت روبه همسراینده تون بگین اگه واقعادوستتون داشته باشه اتفاق خاصی نمی افته دوم اینکه یه پارتی ازمتخصصین زنان وزایمان پیداکنی که یه تاییدیه جعلی برات جورکنه سوم هم اینکه ازدواج نکنی...
    امضای ایشان
    توراباغیرمی بینم
    صدایم درنمی آید
    دلم میسوزدوکاری
    زدستم برنمی آید......

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم
    پزشکی قانونی تشخیص میده که شما رابطه جنسی نداشتید پس جای نگرانی نیست.
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3434
    تشکـر
    0
    تشکر شده 56 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط maria نمایش پست ها
    سلام ببخشید
    من میخوام ازدواج کنم ولی پرده بکارت ندارم تا حالا ب هیچ کسی نبودم حتی دستم به یک نامحرمم نخورده ولی پرده بکارتم در حال خود ارضایی از دستت دادم نمیدونم سال 91 توی حمام با دسته ژیلت اون موقع من هیچ اطلاعی از پرده بکارت نداشتم بعد از چند ماه فهمیدم سنم کم بود 15 سالم بود حالا ک فهمیدم ومیخوام ازدواج کنم مادرم میگه باید ب خانواده داماد کارت سلامت بدیم نمیدونم چکارکنم همش فکر خود کشی افتادم دارم داغون میشم
    بعد از چند وقت منتظر این خواستگاری بودم خیلی همو دوس داریم حالا ک پدرم راضی شده دارم از این مورد رنج میبرم لطفا کمکم کنید
    ماریا خانم اطلاعاتت بالا بوده خداییش
    من تازه 19 سالم بوده فهمیدم دنیا چه خبره ! اونم دوستام بهم فهموندن وگرنه خیلی بچه های اون دوره اسکلتر از حالایی ها بودن میگی نه برو از بچه 9 ساله بپرس بکارت چیه برات مثل طوطی توضیح میده که چی به چیه ؟دیدم که میگم
    ولی تقصیر کار در بیشتر موارد والدین هستن که بچه ها رو آگاه نمیکنن
    کاری نداره اول برو دکتر زنان ببین دختری یا نه .اگه نبودی بدوز
    بکارتم مدل به مدله یه جور نیست .برا بعضیا حبابیه سریع از دست میره .بعضیا ارجاعیه از بین نمیره انعطاف پذیره تا وقتی که زایمان طبیعی شه . برا بعضیا هم گوشیه یه دفعه ای از بین نمیره.

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3290
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

عزیزم بهتربن راه پزشکی قانونیه به مادرت بگو میگن بهتر ه پزشکی قانونی گواهی بده چون بعضی ها توی ورزش هم ممکنه پردشونو از دست بدن یا حتی با ضربه شدید بدون هیچ دوخولی که پزشکی قانونی میتونه تشخیص بده)یادت باشه حتی اگر پاره شده باشه که مطمئن نیستی مهم اینه که گواهی نشون بده از نزدیکی با کسی این اتفاق نیافتاده باشه.فکر دوختن و از سرت بیرون کن چون جز رسوایی چیزی نداره.دوختن مال شرایطی هست که طرف از خیانتش به همسر آیندش بواسطه رابطه نامشروع مطمئن باشه.

11. 2 کاربران زیر از عارفه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

مشورت با یک دوستان منطقی، پخته و مهمتر از همه امین و رازدار که تسلط نسبی به روحیات و خانواده و شرایط زندگی تان دارد، پیشنهاد من است.
    روحیه خود را هیچگاه نبازید.

13. کاربران زیر از Dr.Moshaver بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 25 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

مشورت با یک دوست منظورم بود نه دوستان

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم. شرایط بدی پیدا کردی . من دکتری رو میشناسم که میتونه کمکت کنه . کاش به من نزدیک بودی

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5491
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کدوم مراکز به منم معرفی کنید

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27035
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نزديك ترين دوستم با شوهرش بحثش شدهوبود چون معتاد بود و ب قهر امده بود ي روز ازم خواست ب خونش برمو لباساشو واسش بيارم گفت ك شوهرش خونه نيست وقتي رفتم شوهرش خونه بود و چون شيشه مصرف كرده بود چيزي حاليش نبود و بمن تجاوز كرد
    من اون لحظه خوني نديدم ولي وقتي ب خونه اومدم خونريزي داشتم ك تادوروز هم ادامه داشت بعضيا گفتن ك شايد ديواره رحم خشك بوده و خون بخاطر اونه
    احتمالش هست ك بكارتم پاره نشده باشه؟؟
    کسی دکتری شهر اصفهان میشناسه ک معرفی کنه؟

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط tina.y نمایش پست ها
    نزديك ترين دوستم با شوهرش بحثش شدهوبود چون معتاد بود و ب قهر امده بود ي روز ازم خواست ب خونش برمو لباساشو واسش بيارم گفت ك شوهرش خونه نيست وقتي رفتم شوهرش خونه بود و چون شيشه مصرف كرده بود چيزي حاليش نبود و بمن تجاوز كرد
    من اون لحظه خوني نديدم ولي وقتي ب خونه اومدم خونريزي داشتم ك تادوروز هم ادامه داشت بعضيا گفتن ك شايد ديواره رحم خشك بوده و خون بخاطر اونه
    احتمالش هست ك بكارتم پاره نشده باشه؟؟
    کسی دکتری شهر اصفهان میشناسه ک معرفی کنه؟
    http://forum.moshaver.co/newthread.p...newthread&f=77

سلام عزیزم به این لینک برو و مشکلت رو اینجا بنویس رو ارسال کن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36411
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من چجوری سوالم رو مطرح کنم؟سلام . من دختری 26 ساله هستم مدتی قبل در اصر خودارضایی با انگشت خودم پرده بکارتم رو از دست دادم...خیلی اتفاقی هم متوجه اینموضوع شدم. ینی یک ماه بعد شک کردم و به دکتر مراجعه کردم و دکتر هم گفت ک بلهبکارتت صدمه دیده و یک طرفش کاملا پاره شده. من با گریه گفتم حالا باید چیکار کنمایشون گفتن ترمیم کن با لیزر...وقتی هزینش رو پرسیدم گفتن که 3 میلیون تومن میشه. و منتاالان نتونسم این پول رو تهیه کنم.از طرفی خاستگار دارم و خیلی عذاب وجدانگرفتم... کلی سرچ کردم توو سایتهای مختلف همشون میگن که به کسی که میاد تووزندگیتون نگین این ماجرارو. و ترمیم کنین ولی من هرچقد فکر میکنم میبینم اینکاریهکه کردم و چطور باید این موضوعو بگم؟؟؟ که هم خودم خراب نشم هم مجبور نشم از کساییقرض بگیرم برای ترمیم... الان چند ماهه از شدت استرس اصلا نمیفهمم که دارم چیکارمیکنم با زندگیم...توروخدا اگ راهی به ذهنتون میرسه بهم بگین...کسی میتونه بهم بگهچطور باید این موضوع رو به یه پسر گفت تا یا قبول کنه یا اگ قبولم کرد بعدا و چنسال بعد همش سرکوفت نزنه؟! خب هرکسی مسول بدن خودشه...من خیلی ناراحتم از ااتفاقیکه افتاده و خودمو بخشیدم و میدونم خدا هم منو دوست داره. ولی این درسته کسی بخاطرخودارضایی یا بخاطر ************ اصلا اینقد توو ترس و استرس زندگی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البتهمنظورم همه دختر ها نیستن که هرروز با یه نفر رابطه دارن. منطورم دخترایین که فکرمیکنن یه پسر قراره تااخر عمرشون کنارش باشه و اون طرف نمیمونه...یا دحترایی کهفقط خود ارضایی میکنن... همه این روزها میدونن که همه پسرهای زیر 30 سال هم اگ ************نداشته باشن همشون خود ارضایی رو داشتن. ولی دخترا با دونسن این مسائل بازم به اونپسر فکر میکنندد.... لطفا یکم راهنماییم کنین...من خیلی دارم عذاب میکشم...و خیلیمیترسم از اینده...و اینکه این ماجرا فاش بشه و مادر و پدرم از غصه دق کنن...منقبلا یه دوست پسری هم داشتم که عاشقش بودم...و ازم حدا شد و رفت و من بعد اون اقاخیلی از نظر روحی ضعیف و بیمار شدم.بخاطر شوک روحی که بهم وارد شد حافظم رو هم ازدست داده بودم تا سه ماه.....حالا اگ بدونن من بکارت ندارم فکر میکنن حال اونروزهای من ینی با اون پسر ************ داشتم! اولین مضنون میشه اون ادم...ولی من اصلا تحملاینو ندارم که بخان با اون پسر هم ارتباط برقرار کنن و از اونم سوال بپرسن که کارتو بود که دختر ما داشت میمرد چن سال قبل ! و اونو بخاطر کاری که هیچوقت انجامنداده مورد تهمت خودشون قرار بدن...من خیلی نگرانم از همه این مسائل کنار هم

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط royarr نمایش پست ها
    من چجوری سوالم رو مطرح کنم؟سلام . من دختری 26 ساله هستم مدتی قبل در اصر خودارضایی با انگشت خودم پرده بکارتم رو از دست دادم...خیلی اتفاقی هم متوجه اینموضوع شدم. ینی یک ماه بعد شک کردم و به دکتر مراجعه کردم و دکتر هم گفت ک بلهبکارتت صدمه دیده و یک طرفش کاملا پاره شده. من با گریه گفتم حالا باید چیکار کنمایشون گفتن ترمیم کن با لیزر...وقتی هزینش رو پرسیدم گفتن که 3 میلیون تومن میشه. و منتاالان نتونسم این پول رو تهیه کنم.از طرفی خاستگار دارم و خیلی عذاب وجدانگرفتم... کلی سرچ کردم توو سایتهای مختلف همشون میگن که به کسی که میاد تووزندگیتون نگین این ماجرارو. و ترمیم کنین ولی من هرچقد فکر میکنم میبینم اینکاریهکه کردم و چطور باید این موضوعو بگم؟؟؟ که هم خودم خراب نشم هم مجبور نشم از کساییقرض بگیرم برای ترمیم... الان چند ماهه از شدت استرس اصلا نمیفهمم که دارم چیکارمیکنم با زندگیم...توروخدا اگ راهی به ذهنتون میرسه بهم بگین...کسی میتونه بهم بگهچطور باید این موضوع رو به یه پسر گفت تا یا قبول کنه یا اگ قبولم کرد بعدا و چنسال بعد همش سرکوفت نزنه؟! خب هرکسی مسول بدن خودشه...من خیلی ناراحتم از ااتفاقیکه افتاده و خودمو بخشیدم و میدونم خدا هم منو دوست داره. ولی این درسته کسی بخاطرخودارضایی یا بخاطر ************ اصلا اینقد توو ترس و استرس زندگی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البتهمنظورم همه دختر ها نیستن که هرروز با یه نفر رابطه دارن. منطورم دخترایین که فکرمیکنن یه پسر قراره تااخر عمرشون کنارش باشه و اون طرف نمیمونه...یا دحترایی کهفقط خود ارضایی میکنن... همه این روزها میدونن که همه پسرهای زیر 30 سال هم اگ ************نداشته باشن همشون خود ارضایی رو داشتن. ولی دخترا با دونسن این مسائل بازم به اونپسر فکر میکنندد.... لطفا یکم راهنماییم کنین...من خیلی دارم عذاب میکشم...و خیلیمیترسم از اینده...و اینکه این ماجرا فاش بشه و مادر و پدرم از غصه دق کنن...منقبلا یه دوست پسری هم داشتم که عاشقش بودم...و ازم حدا شد و رفت و من بعد اون اقاخیلی از نظر روحی ضعیف و بیمار شدم.بخاطر شوک روحی که بهم وارد شد حافظم رو هم ازدست داده بودم تا سه ماه.....حالا اگ بدونن من بکارت ندارم فکر میکنن حال اونروزهای من ینی با اون پسر ************ داشتم! اولین مضنون میشه اون ادم...ولی من اصلا تحملاینو ندارم که بخان با اون پسر هم ارتباط برقرار کنن و از اونم سوال بپرسن که کارتو بود که دختر ما داشت میمرد چن سال قبل ! و اونو بخاطر کاری که هیچوقت انجامنداده مورد تهمت خودشون قرار بدن...من خیلی نگرانم از همه این مسائل کنار هم
    سلام
    می تونی اینجا یه تایپیک جدید بزنی
    پرده بکارت
    گزینه ایجاد موضوع جدیدو اون بزن
    به نظر خودم نباید این موضوعو بگی
    چون که روحیه حساسی داری. اگه این موضوع فاش بشه هر کسی ممکنه یه واکنشی داشته باشه. معلوم نیست خاستگارتون چطوری بخوان با این موضع برخورد کنند.
    از طرفیم به خاطر خاطره بدی که داری برات آسون نیست عشق سابقت دوباره بخاد سر و کلش پیدا بشه چه برسه به اینکه این موضوعو بخان از اون بپرسند.
    درسته که وجدانت ناراحته ولی اینکه بخای ابروتو بذاری دست یک نفر تا چند نفر که اونام شاید عصبی بشند یا غیرتی بشند بعد یه برخوردی بکنند که درست نباشه به نظرم عاقلانه نیست
    وجدان دردت به خاطر این میاد که خودتو نبخشیدی. اما اگه واسه میل و غریزه طبیعی جنسی که داری و کاری که کردی خودتو ببخشی و سرزنش نکنی وجدانتم اروم میشه. تو پردتو از دست دادی ولی عملا با کسی نبودی.
    در مورد هزینه ام الان تو نت سرچ کردم نوشته لیزر اثر بخیه رو از بین می بره. یعنی اول پرده دوخت میشه بعد با لیزر بخیه رو محو می کنند. ولی بخیه پرده واسه یه آدم معمولی قابل دیده شدن نیست. مگه اینکه پزشک معاینه کنه. اینه که می تونی لیزر نکنی. فقط ترمیم کنی. هزینشم کمتر میشه

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38319
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. ببخشید من توی 18سالگی بهم تجاوز شد و از ترس ابروم نتونستم هیچی بگم الان میخوام ازدواج کنم رفتم دکتر و بکارتمو کامل از دست دادم.پول کافی برا ترمیم ندارم و دنبال کارم ولی خیلی افسرده شدم و فکر میکنم من نمیتونم ازدواج کنم و باید بمیرم سر یه اتفاقی که تقصیر خودمم نبوده اگه میشه کمکم کنید تا حالم بهتر شه😔

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39110
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار شريف نمایش پست ها
    سلام عزیزم. شرایط بدی پیدا کردی . من دکتری رو میشناسم که میتونه کمکت کنه . کاش به من نزدیک بودی
    salam DR shiraz namishnasi vase dokhtan

23. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اووووووه یه جور میگی انگار چه خبر شده حالا
    برو یه دکتر زنان زایمان ببین اصلا سالمه یا نه
    شاید سالم باشه
    خیلی امکانش کمه اینجوری که میگی پاره شده باشه چون خیلی دردش زیاده و پرده کلا توی عمق قرار گرفته
    کاری نداره پروسه ی راحتیه
    میری متخصص زنان زایمان خودت
    بگو پردتو معاینه کنن.همین
    اول ببین سالم هس یا نه
    بعد حرص بخور

24. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پرده اینجوری به این راحتی پاره نمیشه اونم تو اون سن کم
    جیغت ددپر میومد
    محاله پاره کردا باشیش اونم با دست خودت به این راحتیم دیده نمیشه
    خودت تنهایی برو مطب متخصص زنان زایمان.
    فقطم مطب برو
    چون تو بیمارستانا و اینا قبول نمیکنن
    برو یه معاینه ی سادست
    ببین وضعت چجوریه
    فقط همین
    انقد سخت نگیر
    حتمنم ازدواج کن
    سر یه چنین مسئله ی مسخره ای خودتو نباز
    قوی باش

25. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

امکان اینو ندارم برم دکتر چه حرفیه دیگه....
    برو دکتر یه جوری
    ینی تو یه دکترم نمیتونی بری؟
    بعد چجور میخوای ازدواج کنی؟
    کاری نداره یه متخصص پیدا میکنی میری مطب
    کار دو سه ساعته
    بعدم تموم

26. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39129
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مریم سخت نگیر شاید طرف مقابلت کارت سلامت نخواست ازت

27. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط shivaaaaa_az نمایش پست ها
    اصلا اگر کسی کارت سلامت خواست ردش کن ادمی که به کارت سلامت ارزش میده و براش مهمه معلومه چه طرز فکری داره دیدش چیه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39138
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بچه ها من دکتر واسه ترمیم شیراز میشناس خودم ۵ سال این مشکل داشتم‌خیلی گشتم تا اینوپیدا کردم کارش خیلی عالی خیلی بیشتر دوستامم رتن پیشش واسه مطمعن بشید ای دی اونایم که زفتن پیششون ترمیم کردن میدم بهتون کسی کمک خواست بگ‌تلگدامم donya1444@

30. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

اووووووه یه جور میگی انگار چه خبر شده حالا
    پرده اینجوری به این راحتی پاره نمیشه اونم تو اون سن کم
    امکان اینو ندارم برم دکتر چه حرفیه دیگه....
    ضمن عرض سلام و احترام
    عزیزان توجه داشته باشن که تاپیک مربوط به دوران جنگهای صلیبی هست...زمان ریچارد شیردل و اینها...بنده اول دیدم دارین با خودتون تنهایی مکالمه ی چندگانه انجام میدید نخواستم چیزی بگم بعد دیگه دیدم دارین با سرعت پیش میرین دلم نیومد گفتم بیدارشون کنم تا چند صفحه جلو نرفتن...اگر به تاریخ درج تاپیکها ملاحظه کنید مشخص هست...

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اصلا اگر کسی کارت سلامت خواست ردش کن ادمی که به کارت سلامت ارزش میده و براش مهمه معلومه چه طرز فکری داره دیدش چیه
    حتّی شما دوست عزیز...
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 08-22-2018 در ساعت 12:09 AM

31. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و احترام
    عزیزان توجه داشته باشن که تاپیک مربوط به دوران جنگهای صلیبی هست...زمان ریچارد شیردل و اینها...بنده اول دیدم دارین با خودتون تنهایی مکالمه ی چندگانه انجام میدید نخواستم چیزی بگم بعد دیگه دیدم دارین با سرعت پیش میرین دلم نیومد گفتم بیدارشون کنم تا چند صفحه جلو نرفتن...اگر به تاریخ درج تاپیکها ملاحظه کنید مشخص هست...

حتّی شما دوست عزیز...
    عه راست میگیا چه بادقت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

32. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33063
    تشکـر
    10
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام و وقت بخیر

خانوم شما باید اول برید خودتون پیش یک پزشک بعد تصمیم بگیرید که وضعیت چطوره .
    دوم اینکه اگه همسرتون شما رو دوست داشته باشه پس به شما اعتماد داره و اگه دیدید واقعا پزشک هم میگه این مشکل براتون پیش اومده و راهی نیست اون موقع در میون بزارید .

بازم میگم و میگم که حتما پیش یک پزشک برید .

هزینه : یک صلوات برای شفای بیماران
    با تشکر
    امضای ایشان
    برای سلامتی همه بیماران یک صلوات بفرستید

34. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39297
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم. ببین شما اول میری پزشک زنان بدون اینکه کسی بفهمه. زبه یه بهونه ای برو. چون نوشته بودی نمی تونی بری میگم. اگه دختری که هیچی. برو کلاتو بنداز هوا. گفتی بودی تو اینه سوراخ هست. انقدر مدل داره بکارت بعضیا سوراخ سوراخه بعضیا یه سوراخ داره بعضیا اصن نداره. اما اگه زن بودی وقتی بری پزشک قانونی برای برگه سلامت خودش میگه داستان چیه. اینطوری شوهرت هم میفهمه از خود ارضایی بوده و فکر نکنم چیزی بگه. حتی گلم می تونی بری به مامانت بگی. همینجوری که برای ما گفتی بگو. مامانت مطمعن باش حتی اگه برای مثال خیلی عقب مونده هم باشه این قضیه رو بد نمیدونه و یه فکری می کنه. ولی تنهایی نرو دنبال عمل که بدی دست دکترای بی مجوزی که ممکنه تازه بدبخت ترت کنن

35. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42160
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب تهران که دکتر خوب برای بکارت هست میتونید برید وترمیم کنید وبا خیال راحت ازدواج کنید دکتر رفایی که تو ترمیم بکارت خیلی معروف وماهره کارش عالیه قابل تشخیصم نیست برید وخودتونو راحت کنید شماره اشم ۰۹۱۲۱۹۳۱۱۵۳ هستش خیلی کارش خوبه

36. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44047
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من ۲۳ سالمه و بر اثر رابطه جنسی پرده بکارتم رو از دست دادم
    کسی تو شیراز جایی سراغ نداره که ترمیم کنم؟

37. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط 76Nazi نمایش پست ها
    سلام
    من ۲۳ سالمه و بر اثر رابطه جنسی پرده بکارتم رو از دست دادم
    کسی تو شیراز جایی سراغ نداره که ترمیم کنم؟
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

به متخصص زنان مراجعه کنید ایشون راهنماییتون میکنه
    معرفی پزشک خلاف قوانین سایت هستند

38. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44200
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

من یک سال هست عقد کردم ولی قبل عقد با همسرم رابطه داشتم و خانوادم در جریان نبودن در حال حاضر خانوادم از من برگه سلامت میخوان و گفتن با همسرم برم برگه سلامت بگیرم .خانواده همسرم اصلا تو این فکرا نیستن خانواده خودم چند بار بهم گفتن هر بارم گفتم میگیرم،شما میتونید به من کمک کنید واقعا نمیدونم چیکار کنم
    ویرایش توسط آوا۳۲ : 05-23-2020 در ساعت 08:11 PM

40. کاربران زیر از آوا۳۲ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط آوا۳۲ نمایش پست ها
    من یک سال هست عقد کردم ولی قبل عقد با همسرم رابطه داشتم و خانوادم در جریان نبودن در حال حاضر خانوادم از من برگه سلامت میخوان و گفتن با همسرم برم برگه سلامت بگیرم .خانواده همسرم اصلا تو این فکرا نیستن خانواده خودم چند بار بهم گفتن هر بارم گفتم میگیرم،شما میتونید به من کمک کنید واقعا نمیدونم چیکار کنم
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام . در رابطه با چگونگی برخورد با این موضوع ابتدا باید باهمسرتون صحبت کنید تا دراین مسیر در کنار شما باشه و شما با کمک همسرتون با مادر یا هرفردی از خانواده که راحت ترهستین وارد صحبت بشین و بهش بگین که شما بکارت تون رو در رابطه باهمسرتون ازدست دادین و همسرتون اینو تایید کنه و به خانواده شما اطمینان بده که از سلامت شما آگاه هست و میدونه باکره بودین و این بکارت توسط خودش ازبین رفته تا خانواده شماهم به دنبال برگه سلامت نباشن
    ویا بدون اعتراف به اینکه شما بکارت تون از بین رفته همسرتون به خانواده ی شما عنوان کنه که از سلامت بودن شما اطمینان داره

آیا خانواده شما این برگه گواهی سلامت بکارت رو برای خانواده شوهر شما میخوان یا خودشون ؟

42. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42160
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دکتر ترمیم بکارت خوب میخواین فقط تهران دکتر رفایی شماره اش ۰۹۱۲۱۹۳۱۱۵۳ کارش حرف نداره انگشت طلاست ترمیم بکارت فقط دکتر رفایی وبس

44. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط گندم جون نمایش پست ها
    دکتر ترمیم بکارت خوب میخواین فقط تهران دکتر رفایی شماره اش ۰۹۱۲۱۹۳۱۱۵۳ کارش حرف نداره انگشت طلاست ترمیم بکارت فقط دکتر رفایی وبس
    معرفی پزشک ، سازمان ، نهاد ، اُرگان ، خلاف قوانین فروم هستند و و تبلیغ محسوب میشه . @dehghan

45. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42160
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دستت درد نکنه الهی خیر ببینی که شماره دکتر رفایی رو گذاشتی من سه ماه پیش پیشش ترمیم کردم کارش عالللللللللللللللی هست هرچی بگم کمه. خدا بهش عمر با عزت بده دکتر رفایی حرف نداره من گواهی گرفتم و الانم قصدازدواج دارم باور کنید دکتر رفایی نیود من خودکشی میکردم من ترمیمم خیلی خوب شد فقط برید پیش دکتر رفایی عمل کنید تهرانه کارش هم ماهرانه است

47. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43044
    تشکـر
    2,118
    تشکر شده 59 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    5

...
    ویرایش توسط دافنه : 08-24-2020 در ساعت 04:05 PM
    امضای ایشان
    امضاء خداوند پای همه آروزوهایتان باشد

48. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43044
    تشکـر
    2,118
    تشکر شده 59 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    5

...
    ویرایش توسط دافنه : 08-24-2020 در ساعت 04:05 PM
    امضای ایشان
    امضاء خداوند پای همه آروزوهایتان باشد

49. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط گندم جون نمایش پست ها
    دستت درد نکنه الهی خیر ببینی که شماره دکتر رفایی رو گذاشتی من سه ماه پیش پیشش ترمیم کردم کارش عالللللللللللللللی هست هرچی بگم کمه. خدا بهش عمر با عزت بده دکتر رفایی حرف نداره من گواهی گرفتم و الانم قصدازدواج دارم باور کنید دکتر رفایی نیود من خودکشی میکردم من ترمیمم خیلی خوب شد فقط برید پیش دکتر رفایی عمل کنید تهرانه کارش هم ماهرانه است
    ....
    ویرایش توسط sssssalar : 02-27-2021 در ساعت 11:50 PM

50. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46350
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام وقت بخیر .من خیلی سال پیش مورد تجاوز قرار گرفتم������������� ����������ولی الان میخوام ازدواج کنم ده روز پیش رفتم ترمیم انجام دادم ولی روز پنجم پریود شدم الان نگران آیا پریود شدم میتونه بخیه ها از بین بره و عمل نا موفق باشه آیا دوباره باید ترمیم کنم الان هیچ درد و خارش و کشیدگی ندارم همه چی ok فقط میترسم بخیه ها باز شده باشه اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه استرس دارم لطفا بخیه ها چند روزه جذب میشن دکتر گفت باید بعد ۴۰ روز بیای تا دوباره ویزیت کنم ولی من تا اون موقع از استرس میمیرم چطور بفهمم که عمل نتیجه اش خوب بود اگه کسی عمل کرده راهنمایی کنه سپاسگزارم
    ویرایش توسط Mahsa390 : 02-27-2021 در ساعت 08:51 PM

51. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46350
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sssssalar نمایش پست ها
    ولویی
    سلام عزیزم شما که عمل انجام دادید می تونید منم راهنمایی کنید من عمل کردم مراقبتهای بعد همتون چطور بود لطفا

52. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46301
    تشکـر
    53
    تشکر شده 43 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa390 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر .من خیلی سال پیش مورد تجاوز قرار گرفتم������������� ����������ولی الان میخوام ازدواج کنم ده روز پیش رفتم ترمیم انجام دادم ولی روز پنجم پریود شدم الان نگران آیا پریود شدم میتونه بخیه ها از بین بره و عمل نا موفق باشه آیا دوباره باید ترمیم کنم الان هیچ درد و خارش و کشیدگی ندارم همه چی ok فقط میترسم بخیه ها باز شده باشه اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه استرس دارم لطفا بخیه ها چند روزه جذب میشن دکتر گفت باید بعد ۴۰ روز بیای تا دوباره ویزیت کنم ولی من تا اون موقع از استرس میمیرم چطور بفهمم که عمل نتیجه اش خوب بود اگه کسی عمل کرده راهنمایی کنه سپاسگزارم
    خیر نگرانیتون بی مورده
    بعد 5 روز زخم تا حد بسیار زیادی جوش میخوره+چیزی نبوده که بتونه بخیه باز کنه.

53. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48744
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه ها ب اینستاگرامم پیام بدید تلگرامم کار نمیکنه هر کس راهنمای خواست برا ترمیم بکارت شیراز ای دی رو اینستا گرام سرچ کنه

mary767476

54. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48744
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadshd نمایش پست ها
    salam DR shiraz namishnasi vase dokhtan
    بچه ها ب اینستاگرامم پیام بدید تلگرامم کار نمیکنه هر کس راهنمای خواست برا ترمیم بکارت شیراز ای دی رو اینستا گرام سرچ کنه

mary767476

55. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49058
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرکز مشاوره تلفنی پند.

سلام آیا آزمایش گرفتن از سلامت پرده بکارت لازمه ؟ سالم بودن یا ترمیم شده باشن مشخص میشه ؟

56. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46467
    تشکـر
    9
    تشکر شده 81 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط maria نمایش پست ها
    سلام ببخشید
    خواهر گرامی سلام علیکم

حتماً و الزاماً این موضوع را قبل از عقد رسمی به شوهر آینده تان صادقانه بگویید و از کتمان این موضوع بسیار مهم اکیداً بپرهیزید چرا در صورت کتمان این موضوع بسیار مهم موجب دلخوری های خانوادگی عدیده خواهید شد و ممکن است در صورت شکایت شوهرتان پیگرد قانونی خواهید داشت .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد