نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: حاملگی ناخواسته

4863
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31550
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question حاملگی ناخواسته

سلام
    من2ساله که ازدواج کردم و به صورت کاملا ناخواسته باردار شدم
    هم من هم همسرم از بچه و بچه داری متنفریم برای اینکه نسبت به بچه مسئولیت گریزیم همسرم از من خواسته بچه رو سقط کنیم بچه داخل شکم من الان یک ماهشه
    من هم خودم علاقه ای به نگه داشتنش ندارم فقط ترس ازخداس که نگهش داشتم درغیر این صورت قطعا سقطش میکردم
    شرایط مالی ما خوبه به قول معروف دستمون به دهنمون میرسه اینو بخاطره این گفتم که فکرنکنید بخاطره مشکلات مالی بچه رو نمیخوایم
    همسره من یه ادم فوق العاده استرسی وسریع از کوره در بروء من خودمم زود رنج و بی حوصله ام
    با این شرایط اخلاقی مادوتا اوردن بچه درحال حاضر به نظر جفتمون اشتباهه اگرم بگید این حرفا بهانس باید بگم که ما واقعا بچه رو نمیخوایم کمک کنید که چکارکنیم
    هم من هم همسرم سالمیم وحتی قلیون هم نمیکشیم درحال حاضر من تووفکر ادامه تحصیل هستم و بچه رو مانع میبینم
    ایا شما صلاح میدونید که بچه رو سقط کنیم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30750
    تشکـر
    1,307
    تشکر شده 391 بار در 213 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : بچه ناخواسته

نه چرا سقط کنید طفل معصوم رو.
    میدونید چقدر آدم هستن که آرزوی داشتن فرزند رو دارن...
    اینکه بچه مانعه یه تفکر غلطه.
    خیلی ها هستن که با داشتن بچه بهترین مدارک رو هم کسب کردن.
    فکر کنید به چیزایی که باعث میشه مهرش به دلتون بیفته و به خاطر اون بچه هم که شده اخلاق های غلط رو بزارید کنار و بشین بهترین پدرومادر براش.
    امضای ایشان
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31550
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خوب اگه من یه بچه بیارم که دوسش ندارم و هنوز عقل خودم رشد کافی نکرده باشه برای داشتن همون طفل معصوم چی
    اونوقت کی پاسخ گو ندانم کاریه منه
    کم چیزی نیست یه انسان به این دنیا میخواد بیاد و پرورش پیدا کنه
    همون شاید سره رفتارای من یه انسان بزهکار بشه چون من از بی مسئولیتی خودمو همسرم خبر دارم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

سلام؟؟

خانم تو این سایت بخونید طرف هست ارزو بچه دار شدن داره

خب این عملا قتل هست اونم قتل بچه خودت

شاید خواست خدا بود که باردار شدند چرا باید این بچه بیگناه تقاص کار شما رو پس بده اونم با گرفتن جونش

ببین دوست عزیز عواقب سقط و میدونید چیه ؟؟؟

ممکن هیییچ وقت دیگه بچه دار. نشید و از نظر جسمی اسیب ببینیدو همچنین به مرور زمان روحی

صدرصد شک نکنید که تاوان. بدتری از طرف خدا دارید

من میشناسم طرف سر بچه سومش باردار شده سقط کرده. دقیقا سال بعدش همون روز یکی از پسراش تصادف میکنه میمیره و سال بعدیش پسر و شوهرش میمیره الان خودش و دوتا نوش داره بزرگ میکنه دوتا عروسش هم ول کردن رفتن
    ( اینا رو گفتم به خودتون بیاید تقاصش بده )

بهتر این جای سقطش باشید فکر این باشید که خودتون دوتا برید پیش مشاور و فکر برقراری ارامش باشید

مطمعن باشید وقتی بچه به دنیا بیاد اولین نفر شما هستید که از فکر امروزتون پشیمون میشید

چون هیچ حسی برابری نمیکنه با حس مادری و پدری

تا مادر و.پدر نشدی قدرش و نمیدونید

مخصوصا مادر

امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیرید موفق باشید

ویرایش توسط پریماه. : 10-13-2016 در ساعت 11:46 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31550
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اخه خداوند به انسان عقل داده شماچرا فقط میگیدناه داره
    خدا مگه مثل من انسان انتقام جو یا جلاده؟
    من بخاطره یه لحظه هوا هوس بچه دار شدم حالا اگه مسئولیتشو نپذیرمو یلخی بزرگش کنم درسته یا اینکه بدنیا نیارمش

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30845
    تشکـر
    77
    تشکر شده 25 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سنتون چقدر هست؟
    همه آرزوشونه که بچه داشته باشن. باید این مورد رو در نظر داشته باشید که فارغ از تمام حساسیت ها و خطرات معنوی و مادی و جسمی و ... سقط، این مورد وجود داره که اگر در سن بالاتری باردار بشید، اختلاف سن شما و فرزندتون زیاد هست و این در پرورش فرزند بسیار بد و تاثیر گذاره.
    به نظرم تحت یه همچین شرایطی دلایل شما برای سقط بچه کافی نیست. اما تصمیم شماست، ما فقط راهنمایی میکنیم.

8. کاربران زیر از ReFigH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط مهزاد نمایش پست ها
    من بخاطره یه لحظه هوا هوس بچه دار شدم حالا اگه مسئولیتشو نپذیرمو یلخی بزرگش کنم درسته یا اینکه بدنیا نیارمش

بله خدا حق و الناس و نمیبخشه دیگه بدتر از قتل نداریم همکاری تقاصی داره

دقیقا بحث هم همین شما موقع عشق حالتون فکر این و نکردید ولی حالا میخواید یه اشتباه دیگه هم کنید جونشون بگیرید؟؟؟ اصلا دلت میاد حالا احساسس نداری ولی انسانیت چی ؟؟؟

بچه خواسته با ناخواسته فرق داره

بهتر حالا که این اتفاق افتاده بد ازبدتر نکنید

یه کار اشتباه کردید جلوگیری نکردید حالا میخواید بدتر خرابکاریتون و بپوشونید بچه رو سقط کنید باز بدتر از بدتر میشه و باز عواقب بدتر هی پشت سر هم

حالا که ناخواسته هست بسپارید دست خدا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30750
    تشکـر
    1,307
    تشکر شده 391 بار در 213 پست
    میزان امتیاز
    8

خوب اگه من یه بچه بیارم که دوسش ندارم و هنوز عقل خودم رشد کافی نکرده باشه برای داشتن همون طفل معصوم چی
    همون شاید سره رفتارای من یه انسان بزهکار بشه چون من از بی مسئولیتی خودمو همسرم خبر دارم
    شما وقتی ازدواج کردی یعنی انقدر بزرگ شدی که تشکیل خانواده بدی.
    فکر کن با این اخلاق هایی که میگین تا کی میخواید ادامه بدید ؟
    تا کی شوهر شما میخواد از کوره دربره شما زودرنج و بی حوصله باشی؟ اینا رفتارای غلطه که با بچه بی بچه باید زودتر کنار گذاشته شه.
    بی مسیولیتید اوکی مسیولیت پذیر بشید چرا صورت مسیله رو پاک میکنید ؟
    واقعا نمیفهمم چطوری از دلتون میاد بچه خودتون رو کنار بزارید...
    امضای ایشان
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

12. 3 کاربران زیر از Aza بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

من موندم آدمیزاد به کجا میرسه که به خاطر یه چند لحظه رابطه اونم در حالی که میتونه جلوگیری کنه ولی چون میخواد طبیعی باشه رابطش و به قول خودشون حال کنن از روشای پیشگیری استفاده نمیکنه

بعد یه طفل معصوم را خلق میکنن بعدم میان تایپیک میزنن سقط کنم یا نکنم

عجب عجب عجب

بچه را به دنیا بیار خیلی نمیخوایش ببرش شیرخوارگاه

لا اقل مرتکب جنایت فیزیکی نمیشی اگر چه مرتکب جنایت وجدانی و شخصیتی خواهی شد

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام من2ساله که ازدواج کردم و به صورت کاملا ناخواسته باردار شدم هم من هم همسرم از بچه و بچه داری متنفریم برای اینکه نسبت به بچه مسئولیت گریزیم همسرم از من خواسته بچه رو سقط کنیم بچه داخل شکم من الان یک ماهشه من هم خودم علاقه ای به نگه داشتنش ندارم فقط ترس ازخداس که نگهش داشتم درغیر این صورت قطعا سقطش میکردم شرایط مالی ما خوبه به قول معروف دستمون به دهنمون میرسه اینو بخاطره این گفتم که فکرنکنید بخاطره مشکلات مالی بچه رو نمیخوایم همسره من یه ادم فوق العاده استرسی وسریع از کوره در بروء من خودمم زود رنج و بی حوصله ام با این شرایط اخلاقی مادوتا اوردن بچه درحال حاضر به نظر جفتمون اشتباهه اگرم بگید این حرفا بهانس باید بگم که ما واقعا بچه رو نمیخوایم کمک کنید که چکارکنیم هم من هم همسرم سالمیم وحتی قلیون هم نمیکشیم درحال حاضر من تووفکر ادامه تحصیل هستم و بچه رو مانع میبینم ایا شما صلاح میدونید که بچه رو سقط کنیم؟
    خوب اگه من یه بچه بیارم که دوسش ندارم و هنوز عقل خودم رشد کافی نکرده باشه برای داشتن همون طفل معصوم چی اونوقت کی پاسخ گو ندانم کاریه منه کم چیزی نیست یه انسان به این دنیا میخواد بیاد و پرورش پیدا کنه همون شاید سره رفتارای من یه انسان بزهکار بشه چون من از بی مسئولیتی خودمو همسرم خبر دارم
    اخه خداوند به انسان عقل داده شماچرا فقط میگیدناه داره خدا مگه مثل من انسان انتقام جو یا جلاده؟ من بخاطره یه لحظه هوا هوس بچه دار شدم حالا اگه مسئولیتشو نپذیرمو یلخی بزرگش کنم درسته یا اینکه بدنیا نیارمش
    سلام متاسفم از آنچه که خواندم عزیز ولی چند سوال قبل از هر گونه پاسخی به شما, که امیدوارم با کمی دقت و به صورت نقل قول پاسخ دهید که متوجه امر بشم: سن شما و سن همسرتان؟ تحصیلات شما و همسرتان(پایه مدرکی و نوع رشته تحصیلی)؟ نوع ازدواج شما(سنتی و یا آشنایی . سپس ازدواج و اگر آشنا و دوست بودید چه مدتی بوده که سپس ازدواج کردید)؟ هدف شما و همسرتان از ازدواج؟ کار و شغل شما و همسرتان؟ سابقه بیماری و یا اختلال روانی در خانواده شما و همسرتان؟ تعداد خواهران و برادران شما و همچنین همسرتان و فاصله سنی شما ها با آنها و جایگاه شما در بین آنان؟ کیفیت رابطه جنسی ؟ چرا فرمودید ناخواسته بوده(بارداری) علت لطفا؟ سپاس دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

15. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31550
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه بخوام بدنیا بیارمش که دیوانه ام مگه بدم به شیرخوارگاه
    توروخدا تزای مسخره ندید
    همه همین حرفارو بلدن که میدونی الان ارزوی چند نفره و فلانه بهمانه

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31550
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سن من25 وسن همسر30
    هدو دیپلمه همسرم رشته صنعت و من رشته انسانی و بعد هنر
    همسرم شاگرد من در اموزشگاه زبان بودند و دوسال دوست بودیم
    برای اینکه بهم علاقه مند بودیم و چون میخواستیم یه جمع دونفری که همون خانواده باشه رو تشکیل بدیم بدون فرزند و چون باهم تفاهم داشتیم و علاقه ها و سلایق و رفتارا شبیه بهم بود مطمن شدیم بهترین کیس برای هم هستیم
    همسرکارخانه دارهست ومن هم مدرس زبان در اموزشگاه
    من نه ولی همسرم خیلی استرسی هست بخاطره همین زیاد عصبی میشه یه مدت قرص ارام بخش استفاده میکرده قبل از آشنایی بامن
    من دو برادر دارم که برادر بزرگم 4سال با من اختلاف سنی داره و از من بزرگ تره وبرادر کوچیکم هفت سال از من کوچتره وهمسرم دو خواهر که ازخواهراش 5سال کوچکتره وازیک برادرش دوسال کوچیکتره
    کیفیت رابطه جنسی عالی و به طورمنظم
    برای اینکه مابه صورت طبیعی جلوگیری میکردیم و کاملا محافظت شده واصلا فکرشم نمیکردیم که بخواد چنین اتفاقی رخ بده و واقعا فهمیدیم ندانم کاریه بزرگی
    اصلا توو فکر بچه نبودیمو نیستیم بچه برای منو همسرم معظل بزرگ تعریف شده اصلا یه سونامیه
    ناخواستس چون هیچ کس انتظار اومدنشو نداره من فعلا تمام تلاشم براینکه به همسرم کمک کنم تا از این بیماری سخت استرس بیرون بیاد تا حدی ام موفلق شدم ولی با اومدن بچه خیلی چیزا عوض میشه من تازه تفریح کردن درست رو ورزش وسلامتی رو دارم به همسرم یاد میدم تازه3هفته بود که کوه رفتنو باهم شروع کردیم باهم کلاس بدمینتون ثبت نام کردیم خیلی چیزای دیگه همسره من فقط به پول فکرمیکنه تازه داره یادمیگیره لذتی مثل ورزش و تفریح هم وجود داره
    بخاطره همین میگم ناخواسته چون متنفریم از بچه
    ویرایش توسط مهزاد : 10-15-2016 در ساعت 09:40 AM

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خب خواهر من دقیقا دیگه چرا امدی کمک بگیری
    فقط امدی تاییدییه بگیری که اره اینکار و بکن بدون هیچ عذاب وجدانی ؟؟ که هیچ کسی اینکار و تایید نمیکنه چون عواقب به شدت بدی داره از یه طرف قصاص جون بچه ای که گرفتی از طرفی بیماری های جسمی و روانی

دیگه خود دانی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6562
    تشکـر
    199
    تشکر شده 288 بار در 123 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام دوست من!
    من کاملا شما رو درک میکنم چون من خودم هم دقیقا مثل شما هستم و اصلا دلم نمیخواد بچه داشته باشم، به هزار و یک دلیل... اما تفاوت من و شما میدونید چیه؟ من و همسرم همزمان از سه تا روش پیشگیری استفاده میکنیم!!! در مورد شما واقعا نمیدونم چی باید بگم چون اتفاقیه که افتاده ولی من اگه جای شما بودم احتمال 99 درصد سقط میکردم (دوستان خواهشا نیان بگن گناه کبیره است و قتله و ... من برای ایشون تجویز نکردم گفتم اگر چنین اتفاقی برای من می افتاد) ولی به نظرم شما حتما قبل از هر تصمیمی به یک مشاور مراجعه کنید مطمئنا با چشم بازتری تصمیم گیری خواهید کرد.

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    هم من هم همسرم از بچه و بچه داری متنفریم برای اینکه نسبت به بچه مسئولیت گریزیم همسرم از من خواسته بچه رو سقط کنیم بچه داخل شکم من الان یک ماهشه
    من هم خودم علاقه ای به نگه داشتنش ندارم فقط ترس ازخداس که نگهش داشتم درغیر این صورت قطعا سقطش میکردم
    شرایط مالی ما خوبه به قول معروف دستمون به دهنمون میرسه اینو بخاطره این گفتم که فکرنکنید بخاطره مشکلات مالی بچه رو نمیخوایم
    همسره من یه ادم فوق العاده استرسی وسریع از کوره در بروء من خودمم زود رنج و بی حوصله ام
    با این شرایط اخلاقی مادوتا اوردن بچه درحال حاضر به نظر جفتمون اشتباهه اگرم بگید این حرفا بهانس باید بگم که ما واقعا بچه رو نمیخوایم کمک کنید که چکارکنیم
    هم من هم همسرم سالمیم وحتی قلیون هم نمیکشیم درحال حاضر من تووفکر ادامه تحصیل هستم و بچه رو مانع میبینم
    نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام متاسفم از آنچه که خواندم عزیز ولی چند سوال قبل از هر گونه پاسخی به شما, که امیدوارم با کمی دقت و به صورت نقل قول پاسخ دهید که متوجه امر بشم: سن شما و سن همسرتان؟ تحصیلات شما و همسرتان(پایه مدرکی و نوع رشته تحصیلی)؟ نوع ازدواج شما(سنتی و یا آشنایی . سپس ازدواج و اگر آشنا و دوست بودید چه مدتی بوده که سپس ازدواج کردید)؟ هدف شما و همسرتان از ازدواج؟ کار و شغل شما و همسرتان؟ سابقه بیماری و یا اختلال روانی در خانواده شما و همسرتان؟ تعداد خواهران و برادران شما و همچنین همسرتان و فاصله سنی شما ها با آنها و جایگاه شما در بین آنان؟ کیفیت رابطه جنسی ؟ چرا فرمودید ناخواسته بوده(بارداری) علت لطفا؟ سپاس دکتر
    اگه بخوام بدنیا بیارمش که دیوانه ام مگه بدم به شیرخوارگاه
    توروخدا تزای مسخره ندید
    همه همین حرفارو بلدن که میدونی الان ارزوی چند نفره و فلانه بهمانه
    سن من25 وسن همسر30
    هدو دیپلمه همسرم رشته صنعت و من رشته انسانی و بعد هنر
    همسرم شاگرد من در اموزشگاه زبان بودند و دوسال دوست بودیم
    برای اینکه بهم علاقه مند بودیم و چون میخواستیم یه جمع دونفری که همون خانواده باشه رو تشکیل بدیم بدون فرزند و چون باهم تفاهم داشتیم و علاقه ها و سلایق و رفتارا شبیه بهم بود مطمن شدیم بهترین کیس برای هم هستیم
    همسرکارخانه دارهست ومن هم مدرس زبان در اموزشگاه
    من نه ولی همسرم خیلی استرسی هست بخاطره همین زیاد عصبی میشه یه مدت قرص ارام بخش استفاده میکرده قبل از آشنایی بامن
    من دو برادر دارم که برادر بزرگم 4سال با من اختلاف سنی داره و از من بزرگ تره وبرادر کوچیکم هفت سال از من کوچتره وهمسرم دو خواهر که ازخواهراش 5سال کوچکتره وازیک برادرش دوسال کوچیکتره
    کیفیت رابطه جنسی عالی و به طورمنظم
    برای اینکه مابه صورت طبیعی جلوگیری میکردیم و کاملا محافظت شده واصلا فکرشم نمیکردیم که بخواد چنین اتفاقی رخ بده و واقعا فهمیدیم ندانم کاریه بزرگی
    اصلا توو فکر بچه نبودیمو نیستیم بچه برای منو همسرم معظل بزرگ تعریف شده اصلا یه سونامیه
    ناخواستس چون هیچ کس انتظار اومدنشو نداره من فعلا تمام تلاشم براینکه به همسرم کمک کنم تا از این بیماری سخت استرس بیرون بیاد تا حدی ام موفلق شدم ولی با اومدن بچه خیلی چیزا عوض میشه من تازه تفریح کردن درست رو ورزش وسلامتی رو دارم به همسرم یاد میدم تازه3هفته بود که کوه رفتنو باهم شروع کردیم باهم کلاس بدمینتون ثبت نام کردیم خیلی چیزای دیگه همسره من فقط به پول فکرمیکنه تازه داره یادمیگیره لذتی مثل ورزش و تفریح هم وجود داره
    بخاطره همین میگم ناخواسته چون متنفریم از بچه

سلام

عزیز ممنون از جوابیه ولی خواهش کردم نقل قول کنید که متوجه بشم!؟ خوشبختانه یکی از دوستان به من توجه داده اند که جواب داده شده! بگذریم.

ببینید زوجهای سالم در شرایط عادی بچه دار میشن به هزاران دلایل زیست محیطی و ژنتیکی و روانی و ... و در کل دو ستون اصلی زندگی مشترک 2 چیزه :1-روابط جنسی2-فرزند یا فرزندان

البته متوجه فرزند نخواستن هر دوی شما هستم اولا هر دو کودکی بدی رو داشته اید(باورم کنید نگید نه لطفا) و دلیل اصلی نخواستن فرزند نیز در همینجاست البته دلایل دیگری نیز هست

شما به عنوان یک دختر در خانواده ایرانی و با برادر کوچک 7 سال اختلاف سن , به عبارتی مادری خود را کرده اید در حق برادر کوچک و از طرفی فرزند وسط و ساندویچ شده!!؟؟

همسر شما نیز که اگر درست متوجه شدم فرزند آخره که میدانیم یکی از خصوصیات فرزند آخر بچه نخواستنه چون از بچگی متنفره!!؟؟

علاوه بر این امکان اختلالات و بیماریهای روانی ارثی و ژنتیکی هم در میانه که باید بررسی شه

در ضمن استرسی که فرمودید به هیچ وجه تنهایی به میدان نمیاد و معمولا در وسط مثلث: خشم و عصبانیت-ترس و اضطراب و وحشت-افسردگی قرار گرفته که باید ریشه یابی و درمان شه توسط متخصص

ایشون مشکل کارخوابی رو هم که داره(کارو فعالیت=پول و درامد) که نشانه دیگری از مشکلاته به جهت عدم درک زندگی

جالب اینه که خانمها بهتر میدانند با توجه به روشهای مختلف جلوگیری از بارداری دگر بارداری ناخواسته وجود نداره مگر اینکه از روشها به درستی و یا ناقص استفاده شده باشه.

کوتاه سخن:

عزیز مشکل فرزند داشتن نیست. مشکل آسیبها و دیدگاه نادرست هر دوی شماست که متوجه میشم

سقط جنین در هر کجای دنیا (مگر در موارد استثنایی بیماریهای خاص و یا خطر و خطراتی در اثر بارداری برای مادر و یا فرزند )غیر اخلاقی و اصولی و انسانیست

حتما و لطفا هر دو با هم به یکی از همکاران مشاور ما در شهر خود رجوع کنید

صد البته این زندگی زندگی شماست و حق تصمیم با شما

موفق باشید

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

22. 3 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31550
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون دکتر

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز
    من نمی خوام بگم که بچه آره یا نه . ولی شما که نمی خواستید باید خیلی محتاط تر بودید تو این قضیه.
    مطلب دیگه اینه که بچه اول رو اگه سقط کنید احتمال اینکه دیگه بچه دار نشید خیلی بالا میره.
    مطلب آخر هم اینه که بچه دار شدن یکی از نعمت های بزرگ خداونده قدر این محبت رو اگه ندونید زمانی می رسه که در آرزوی بچه دار شدن هستید و دیگه بچه دار نمی شید. نمونش تو اطرافیان هست که بچه اول رو سقط کرد. الان هفت تا سقط نا خواسته داشته بعد اون و دکترا گفتن که دیگه بچه دار نمی شه هیچ وقت.
    بهتره عوض اینکه صورت مساله رو پاک کنید برید و اخلاقهاتون رو اصلاح کنید. به هر حال الان نه سه چهار سال دیگه بالاخره بچه دار می شید و آدم هر چقدر سنش بالاتر بره اخلاقش تندتر می شه و کمتر حوصله بچه رو داره.

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    تشکر شده 43 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    سلام
    ب نظر من درست ترین کاری که باعث نشه به گناه آلوده نشی اینه که برید با یه آخوند مطمئن یا مسجد محل که با تجربه باشه مشورت کنید.
    البته اگه واقعا دنبال ترس از خدا باشید این کار بهترین کاره....
    میتونید به دفتر مجرجع تقیدتون هم زنگ بزنید و مشورت کنید.
    والسلام.

26. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : حاملگی ناخواسته

ﺣﺎﻣﻠﮕﻲ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺑﻪﺣﺎﻣﻠﮕﻲﻫﺎﻳﻲ ﺍﻃﻼﻕ ﻣﻲﺷﻮﺩ ﻛﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﺭﻳﺰﻱ ﻗﺒﻠﻲ ﻭ ﻗﺼﺪ ﻭﺍﻟﺪﻳﻦ ﺑﺮﺍﻱ ﻓﺮﺯﻧﺪﺩﺍﺭ ﺷﺪﻥ ﺭﺥ ﻣﻲﺩﻫﺪ.

ﻋﻮﺍﺭﺽ ﺣﺎﻣﻠﮕﻲ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ
    ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻲ ﻛﻪ ﺣﺎﻣﻠﮕﻲ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻳﺰﻱ ﺷﺪﻩ ﻭﺍﻗﻌﻪ ﺍﻱ ﺧﻮﺷﺎﻳﻨﺪ ﺑﺮﺍﻱ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ، ﺣﺎﻣﻠﮕﻲ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺁﺛﺎﺭ ﻧﺎﻣﻄﻠﻮﺑﻲ ﺑﺮﻣﺎﺩﺭ، ﻧﻮﺯﺍﺩ ﻭ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﻳﺖ ﻛﻞ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺑﺮﺟﺎﻱ ﻣﻲﮔﺬﺍﺭﺩ.ﺣﺎﻣﻠﮕﻲ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻭ ﻋﻮﺍﺭﺽ ﻧﺎﺷﻲ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻣﻬﻢﺗﺮﻳﻦ ﻣﺸﻜﻼﺕ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﺩﻧﻴﺎ ﺍﺳﺖ.
    ﺍﺿﻄﺮﺍﺏ، ﺍﻓﺴﺮﺩﮔﻲ، ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮﻱ، ﺯﺍﻳﻤﺎﻥ ﺯﻭﺩﺭﺱ ﻭ ﻛﻮﺗﺎﻫﻲ ﺩﺭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﺮﺍﻗﺒﺖﻫﺎﻱ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱ ﻭ... ﺍﺯ ﺁﺛﺎﺭ ﺳﻮء ﺣﺎﻣﻠﮕﻲ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺑﺮ ﻣﺎﺩﺭ ﺍﺳﺖ. ﺯﻧﺎﻥ ﺍﻭﻟﻴﻦ ﺳﻘﻂ ﺟﻨﻴﻦ ﻧﻴﺰ ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﭘﻴﺎﻣﺪﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﺮ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﻗﺮﺑﺎﻧﻴﺎﻥ ﺁﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺍﺭﻗﺎﻡ ﻣﺮگ ﺯﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﺳﻘﻂﻫﺎﻱ ﻏﻴﺮ ﺑﻬﺪﺍﺷﺘﻲ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺑﺎﻻﺳﺖ. ﺑﻪ ﻃﻮﺭی ﻛﻪ ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﭘﻨﺞ ﻋﺎﻣﻞ ﻣﻬﻢ ﻣﺮگ ﻭﻣﻴﺮ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ. ﺣﺎﻣﻠﮕﻲ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩ، ﺍﺳﺘﺮﺱ ﻭ ﻓﺸﺎﺭﻫﺎﻱ ﺭﻭﺣﻲ ﺭﻭﺍﻧﻲ ﻋﺪﻳﺪﻩﺍﻱ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺩﺍﺭﺩ. ﺟﻨﻴﻦ ﺩﺍﺧﻞ ﺷﻜﻢ ﻣﺎﺩﺭ ﺗﺤﺖ ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺍﻳﻦ ﻓﺸﺎﺭﻫﺎﻱ ﺭﻭﺣﻲ ﺭﻭﺍﻧﻲ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻲﮔﻴﺮﺩ ﻭ ﻫﻮﺭﻣﻮﻥﻫﺎﻱ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﺍﺳﺘﺮﺱ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺑﺪﻥ ﻣﺎﺩﺭ ﺍﺯ ﺟﻔﺖ ﻋﺒﻮﺭ ﻛﺮﺩﻩ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻗﻠﺒﻲ ﻋﺮﻭﻗﻲ ﻭ ﻋﺼﺒﻲ ﺟﻨﻴﻦ ﺭﺍ ﺗﺤﺖ ﺗﺎﺛﻴﺮ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ. ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺣﺎﻣﻠﮕﻲ ﭘﺮﺍﺳﺘﺮﺱ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﻱ ﺗﺤﺮﻳﻚ ﭘﺬﻳﺮ، ﻋﺼﺒﺎﻧﻲ، ﺑﻲ ﻗﺮﺍﺭ ﻭ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ ﺑﺎ ﺍﺧﺘﻼﻻﺕ ﺧﻮﺍﺏ ﻭ ﺗﻐﺬﻳﻪ ﺑﻪ ﺩﻧﻴﺎ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺁﻭﺭﺩ. ﺭﺷﺪ ﺭﻭﺣﻲ ﺭﻭﺍﻧﻲ ﺍﻳﻦ ﺑﭽﻪﻫﺎ ﺳﻴﺮ ﻣﻨﺎﺳﺒﻲ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﮔﺎﻫﻲ ﺭﺷﺪ ﺟﺴﻤﻲ ﻭ ﻭﺯﻥ ﻛﻤﺘﺮ ﺍﺯﺣﺪ ﻃﺒﻴﻌﻲ ﭘﻴﺪﺍ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﻛﺮﺩ.
    ﺑﭽﻪﻫﺎﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﻲ ﺗﻮﺟﻬﻲ ﻭﺍﻟﺪﻳﻦ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻲﮔﻴﺮﻧﺪ ﻛﻪ ﺧﻮﺩ ﺿﺮﺑﻪ ﺭﻭﺣﻲ ﺭﻭﺍﻧﻲ ﻭ ﺟﺴﻤﻲ ﺷﺪﻳﺪ ﺑﻪ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﻓﺮﺩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺯﺩ.
    ﺟﻠﻮﮔﻴﺮﻱ ﺍﺯ ﺣﺎﻣﻠﮕﻲﻫﺎﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻛﺎﻫﺶ ﺍﻓﺴﺮﺩﮔﻲ، ﺧﻮﺩﻛﺸﻲ ﺯﻧﺎﻥ ﻭ ﻣﺮگ ﻭﻣﻴﺮ ﻣﺎﺩﺭ ﻭﻓﺮﺯﻧﺪ ﺷﺪﻩ ﻭﺩﺭ ﻋﻴﻦ ﺣﺎﻝ ﺑﺪﺭﻓﺘﺎﺭﻱ، ﻏﻔﻠﺖ ﻭﺳﻬﻞ ﺍﻧﮕﺎﺭﻱ ﺩﺭ ﻣﺮﺍﻗﺒﺖ ﺍﺯ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺭﺍ ﻧﻴﺰ ﻛﻤﺘﺮ ﻣﻲﻛﻨﺪ. ﺿﻤﻦ ﺍﻳﻦﻛﻪ ﺣﺎﻣﻠﮕﻲ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﺭﻳﺰﻱ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﻲﺷﻮﺩ ﻛﻪ ﺗﻮﻟﺪ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﺑﺮﺍﻱ ﻣﺎﺩﺭﻟﺬﺕ ﺑﺨﺶ ﺑﺎﺷﺪ ﻭﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﻋﺎﻃﻔﻲ ﺑﻴﺸﺘﺮﻱ ﺑﻴﻦ ﻣﺎﺩﺭ ﻭﻓﺮﺯﻧﺪ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺁﻳﺪ.

ﻋﻮﺍﻣﻞ ﺗﻌﻴﻴﻦ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺩﺭ ﺑﺮﻭﺯ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱ ﻫﺎﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ

• داشتن سابقه بارداری ناخواسته ( به طور معمول ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱﻫﺎﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺩﺭﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺩﺭ ﺁﻥﻫﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺍﺳﺖ.)
    • ﺑﺎﻻ ﺑﻮﺩﻥ ﺳﻦ ﻫﺮ ﻛﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺩﻭ ﻫﻤﺴﺮ ( ﻣﻴﺰﺍﻥ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱ ﻫﺎﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺳﻦ ﻫﺮکدام بالای 35 سال است بالاتر است.)
    • ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱ ﻫﺎﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻭﺳﻮﺍﺩ ( ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱﻫﺎﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺩﺭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻫﺎﻱ ﺑﺎ ﺳﻄﺢ ﺗﺤﺼﻴﻼﺕ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩﻫﺎ ﺗﺤﺼﻴﻼﺕ ﺳﻄﺢ ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺑﺎ ﻭ ﺍﺳﺖ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺗﺮ ﻣﻴﺰﺍﻥ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱ ﻫﺎﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻛﺎﻫﺶ ﻣﻲﻳﺎﺑﺪ)
    • ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱﻫﺎﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﻭ ﻃﺒﻘﻪ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﻱ ﻭﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ (ﻣﻴﺰﺍﻥ ﺑﺎﺭﺩﺍﺭﻱﻫﺎﻱ ﻧﺎﺧﻮﺍﺳﺘﻪ ﺩﺭ ﻃﺒﻘﺎﺕ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺗﺮ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﻱ ﻭ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﻲ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﻳﻦ ﺍﻳﻦ ﮔﺮﻭﻩ ﺍﺯ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻧﻴﺎﺯﻣﻨﺪ ﻣﺪﺍﺧﻠﻪﻫﺎﻱ ﺩﻗﻴﻖ ﺗﺮ ﻭ ﺑﻴﺸﺘﺮﻫﺴﺘﻨﺪ.)
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29355
    تشکـر
    1
    تشکر شده 9 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    پس اگر بچه رو سقط کردی حتما طلاق بگیر و بعدش هم خودتو بکش چون خیلی بچه بودی اما ازدواج کردی و هردوتون از نظر اخلاقی خیلی بچه هستید و مشکل روانی دارید

28. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25019
    تشکـر
    190
    تشکر شده 199 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    9

خانم تا حالا به این فکر کردی که شاید خدا به خاطر این اون بچه رو به شما داده که باعث بشه اخلاق و همسرت خوب بشه؟؟؟الان شما دقیقا اینجا منتظری که چند نفر بیان بگن برو بندازش که با خیال راحت بری این کارو کنی و عذاب وجدان هم نداشته باشی ؟؟؟نمی خوام در مورد شما قضاوت کنیم ولی واقعا این کار خیلی گناه داره ...
    امضای ایشان
    ... من از اینکه تو خوشبختی نه آرومم نه دلگیرم ...

... یه جوری زخم خوردم که نه می مونم نه میمیرم ..

... تمام آرزوم این بود یه رویایی که شد دردم ...

... یه بارم نوبت ما شد ببین چی آرزو کردم ...

... یه عمره با خودم میگم خدارو شکر خوشبخته ...

... خدارو شکر خوشبختی چقد این گفتنش سخته ...

29. کاربران زیر از haaasaaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29873
    تشکـر
    178
    تشکر شده 171 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    8

بنظرم شما همش دارین جنبه منفی بچه دار شدن میبینید

بنظر من شما با همسرتون برید سراغ یک مشاور خوب و تصمیمتون بگیرید

در این ایام محرم

حرف از سقط کسی که از وجود شما و همسرتون هست آیا درسته؟

توکل کن به خدا
    امضای ایشان
    ​یا علی

31. کاربران زیر از masoume بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)