مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: افسردگی خواهر

1. Top | #1
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.51
    تشکـر
    129
    تشکر شده 332 بار در 197 پست
    سیستم عامل و مرورگر

افسردگی خواهر

سلام دوستان عزیزم
    من یه خواهر کوچکتر دارم که حدودا 17 18 سالس. خواهرم بسیار خوش رو و همیشه خوشحال بوده.
    من خیلی دوستش دارم و برام مهمه تغییرات روحیش. توی خونه ما همیشه کانون توجهات محسوب میشه و کافیه لب تر کنه تا چیزی که میخواد رو براش بخریم. بیرون و تفریحشم همیشه به جا هستش. کافی شاپ ببریمش مسافرت با مدرسه، به قول خودش دور دور. بیشتر جاهام که میریم همسرم میگه اونم با خودمون ببریم.
    خواهر کوچیکم چن وقت بود تلگرامشو روی لپ تاپ من باز میکرد. یک روز رفتم سر لپ تاپم و میخواستم تلگرام خودمو باز کنم که تلگرامش مثل همیشه باز بود. دیدم با یه پسری خیلی چت کرده. پسره تهران نیست و انگار شهر دیگه ایه. حالت حرف زدنشون خیلی به دوست دختر پسری نمیخوره. ولی پسره خیلی سعی میکرد حرف های چرت بزنه. مثلا گفته بود ما مثل یین یانگ هستیم. سلام بانو. و از این حرف ها.
    میدونم من کار درستی نکردم که بازش کردم ولی من خیلی دوستش دارم و دلم نمیخواد ضربه بخوره یا مشکلاتی که ماها کشیدیمو تجربه کنه. از اون روز خیلی ریختم بهم. با خواهر بزرگترم حرف زدم. (دوسال فاصله داریم) اون ایران نیست ولی گفت که از دور نظارتش کن و چیزی به روش نیار. منم چیزی بهش نگفتم. بعدش سر حرف با خواهر کوچیکم باز شد و کلی باهم حرف زدیم. توی حرف هاش می گفت که من از پسرا خوشم نمیاد و جذابیتی برام ندارن و از این حرف ها. من چیزی نگفتم و سعی کردم خیلی غیر مستقیم عواقب این مدل دوستی هارو براش بگم که خودشم موافق بود باهام. ولی اون جدیدا بهم میگه من مراجعات نیستم و با من سعی نکن مشاوره کنی یا سریع حوصلش سر میره. قبلا خیلی خوب بودیم. حدود چند ساعت بعد خواهر کوچیکم اومد سر لپ تاپ و تلگرامشو لاگ اوت کرد و گفت توی تبلتشم همینکارو کرده و میخواد درس بخونه. منم باز به روی خودم نیاوردم. ولی با مشورت خواهرم به مادرم گفتیم که تبلتشو ازش بگیره موقع درس و فقط موقع تفریح پسش بده چون واقعا امسال درسش افت کرده. که باز توی گوشیشم دیدم که با پسره اس ام اس هم میدن. اما بازش نکردم (گوشیش قفل نداره)
    حالا چند روزه که خیلی ناراحته و هرچی میگم چته میگی همینجوری هیچیم نیست. چت کردم. از این اصطلاحات بچه های امروزی که من واقعا متوجه نشدم چی میگه. حالام گوشیشم قفل کرده و من مدام ذهنم درگیرشه که چش شده و همش فکرم میره سمت این پسره. واقعا بچه داری خیلی سخت و پیچیدس
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.37
    تشکـر
    598
    تشکر شده 3,020 بار در 1,689 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : افسردگی خواهر

خواهرتون نیاز داره به این مرحله ارتباط با جنس مخالف چیزی که همه ماها تجربش کردیم به نظرم بزارید بگذره چون باعث رشدش میشه فقط نظارت روش داشته باشید تا اسیر گرگا نشه

3. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

4. Top | #3
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.51
    تشکـر
    129
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خواهرتون نیاز داره به این مرحله ارتباط با جنس مخالف چیزی که همه ماها تجربش کردیم به نظرم بزارید بگذره چون باعث رشدش میشه فقط نظارت روش داشته باشید تا اسیر گرگا نشه
    خوب الان بدیش همینه. منم نمیگم نداشته باشه. اما دلم میخواست راستش تلگرام یا گوشیش باز میبود تا فقط حواسم باشه. الان که نه حرف میزنه نه نظارتی خیلی سختم شده و سردرگمم و نمیدونم چطوری روش نظارت کنم؟

5. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.16
    تشکـر
    4,194
    تشکر شده 10,052 بار در 5,020 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    من یه خواهر کوچکتر دارم که حدودا 17 18 سالس. خواهرم بسیار خوش رو و همیشه خوشحال بوده.
    من خیلی دوستش دارم و برام مهمه تغییرات روحیش. توی خونه ما همیشه کانون توجهات محسوب میشه و کافیه لب تر کنه تا چیزی که میخواد رو براش بخریم. بیرون و تفریحشم همیشه به جا هستش. کافی شاپ ببریمش مسافرت با مدرسه، به قول خودش دور دور. بیشتر جاهام که میریم همسرم میگه اونم با خودمون ببریم.
    خواهر کوچیکم چن وقت بود تلگرامشو روی لپ تاپ من باز میکرد. یک روز رفتم سر لپ تاپم و میخواستم تلگرام خودمو باز کنم که تلگرامش مثل همیشه باز بود. دیدم با یه پسری خیلی چت کرده. پسره تهران نیست و انگار شهر دیگه ایه. حالت حرف زدنشون خیلی به دوست دختر پسری نمیخوره. ولی پسره خیلی سعی میکرد حرف های چرت بزنه. مثلا گفته بود ما مثل یین یانگ هستیم. سلام بانو. و از این حرف ها.
    میدونم من کار درستی نکردم که بازش کردم ولی من خیلی دوستش دارم و دلم نمیخواد ضربه بخوره یا مشکلاتی که ماها کشیدیمو تجربه کنه. از اون روز خیلی ریختم بهم. با خواهر بزرگترم حرف زدم. (دوسال فاصله داریم) اون ایران نیست ولی گفت که از دور نظارتش کن و چیزی به روش نیار. منم چیزی بهش نگفتم. بعدش سر حرف با خواهر کوچیکم باز شد و کلی باهم حرف زدیم. توی حرف هاش می گفت که من از پسرا خوشم نمیاد و جذابیتی برام ندارن و از این حرف ها. من چیزی نگفتم و سعی کردم خیلی غیر مستقیم عواقب این مدل دوستی هارو براش بگم که خودشم موافق بود باهام. ولی اون جدیدا بهم میگه من مراجعات نیستم و با من سعی نکن مشاوره کنی یا سریع حوصلش سر میره. قبلا خیلی خوب بودیم. حدود چند ساعت بعد خواهر کوچیکم اومد سر لپ تاپ و تلگرامشو لاگ اوت کرد و گفت توی تبلتشم همینکارو کرده و میخواد درس بخونه. منم باز به روی خودم نیاوردم. ولی با مشورت خواهرم به مادرم گفتیم که تبلتشو ازش بگیره موقع درس و فقط موقع تفریح پسش بده چون واقعا امسال درسش افت کرده. که باز توی گوشیشم دیدم که با پسره اس ام اس هم میدن. اما بازش نکردم (گوشیش قفل نداره)
    حالا چند روزه که خیلی ناراحته و هرچی میگم چته میگی همینجوری هیچیم نیست. چت کردم. از این اصطلاحات بچه های امروزی که من واقعا متوجه نشدم چی میگه. حالام گوشیشم قفل کرده و من مدام ذهنم درگیرشه که چش شده و همش فکرم میره سمت این پسره. واقعا بچه داری خیلی سخت و پیچیدس

دوست عزیز افسردگی یعنی اینکه دهن درگیر موضوعی شده .
    در مورد خواهرتون فقط باید رابطه دوستانه ای با ایشون داشته باشید .
    و در قالب تجربیات و صحبت دو طرفه موضوعاتی رو به ایشون برسونید.
    و گرنه برخورد مستقیم فقط باعث خواهد شد ایشون راه دروغ و انکارو در پیش بگیره .
    و شما از ارتباطش با خبر نباشید .
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

6. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

7. Top | #5

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.93
    تشکـر
    1,568
    تشکر شده 1,231 بار در 713 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

سلام
    مثل یک خواهر مهربان بهش محبت کن و بگذار راحت باشد رابطه ات را حتی از قبل صمیمی تر کن وقتی شما را به چشم یک دوست ببیند یک خواهری که مثل بزرگترها نمی خواهد نصیحتش کند همه چیز را برایتان تعریف می کند وقتی احساس فاصله کند و شما را در جبهه بزرگترها ببیند دیگر شما را محرم نمی بیند صبر داشته باشید بگذارید خودش مشکلش را با شما در میان بگذارد او در سنی هست که میخواهد درک شود اصلا خودش را بزرگ میداند و نمی خواهد بهش بگویند چه کاری خوب هست و چه کاری بد.

8. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

9. Top | #6
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.51
    تشکـر
    129
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    مثل یک خواهر مهربان بهش محبت کن و بگذار راحت باشد رابطه ات را حتی از قبل صمیمی تر کن وقتی شما را به چشم یک دوست ببیند یک خواهری که مثل بزرگترها نمی خواهد نصیحتش کند همه چیز را برایتان تعریف می کند وقتی احساس فاصله کند و شما را در جبهه بزرگترها ببیند دیگر شما را محرم نمی بیند صبر داشته باشید بگذارید خودش مشکلش را با شما در میان بگذارد او در سنی هست که میخواهد درک شود اصلا خودش را بزرگ میداند و نمی خواهد بهش بگویند چه کاری خوب هست و چه کاری بد.
    درسته ما خیلی بهش امر و نهی می کنیم.
    من سعی میکنم بیشتر بهش نزدیک بشم. فک کنم باید صبر کنم و تا ببینم چی میگه. امیدوارم که جواب بده. ولی انقدر که رابطه عاطیفمون زیاده که از وقتی اون ناراحته منم خیلی اعصابم خورد شده

10. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام من هم خواهری دارم که بیش از حد شیطون و فعال بود
    ولی متاسفانه واقعا دیگه با پسری اونطوری دوست نمیشه و جدا خوشش نمیاد
    میگه پخته نیستند
    نمیدونن چی می خوان
    ....
    به طرف افراد سن بالا رو آورده
    استخدام کارشناس فروش

چکار میتونم بکنم؟؟
    آدم اینطوری خیلی بیشتر باید نگران باشه یا نه ؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
افسردگی,  افسردگی چیست,  افسردگی شدید,  افسردگی بعد از زایمان,  افسردگی در بارداری,  افسردگی دو قطبی,  افسردگی مزمن,  افسردگی در نوجوانان,  افسردگی درمان,  افسردگی اساسی,  افسردگی خواهر بهنوش بختیاری,  مسافرت در ماه رمضان,  مسافرت در بارداری,  مسافرت در ماه اول بارداری,  مسافرت در دوران بارداری,  مسافرت در بارداری با هواپیما,  مسافرتی ارز,  مسافرتی اتو,  مسافرتی آژانس مشهد,  مسافرتی چادر,  مسافرت تعبير خواب,  مشاوره,  مشاوره خانواده,  مشاوره آنلاین,  مشاوره حقوقی رایگان,  مشاوره ازدواج,  مشاوره رایگان در تلگرام,  مشاوره آنلاین رایگان,  مشاوره تحصیلی,  مشاوره حقوقی,  مشاوره قبل از ازدواج,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)