مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 21 به 33 از 33

موضوع: احادیثی تکان دهنده درباره آخرالزمان

1. Top | #21

دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.85
    تشکـر
    18,450
    تشکر شده 9,713 بار در 3,342 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : احادیثی تکان دهنده درباره آخرالزمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    بزرگوار بنده قصده جسارت بهتان ندارم, هیچوقت در بحث احساساتی عمل نکنید, ببینید بنده قبول دارم گاهی حرفهای تندی میزنم, اما شما حتی حاضر نیستی 1 درصد فکر کنی شاید حق به جانبت نباشد!
    به قول سام (که گمانم دوست قدیمیتان باشد) شما توه دارید که پیامبر خدا هستید و برترید و منزه و اینطور چیزها..., بنده قصد دارم بگویم خیر چنین نیست!
    منطقی باشید دیگر , روی مواضعتان طوری کلید کرده اید و دوروبرتان را نمیبینید انگار شما چسبیده اید به عرش خدا بقیه هم خس و خاشاکند!
    بیدار بشوید...
    منم وقتی پست توهین شما را دیدم ، دیگه بقیه نوشته هاتون رو نخوندم ، و همچنین دلیلی هم به بحث با شما نمیبینم....

اینک که بقیه چه فکری میکنند ، اگر میخواهن دلیل ایجاد پست ها را بدانند میتونن از خودم بپرسن ، بجای حدس و گمان .

اگر هم شما وکیلشون هستین ، جواب این فرد سکوت است .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    یا قائم آل محمد

2. Top | #22

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.85
    تشکـر
    18,450
    سیستم عامل و مرورگر

درود
    چه کسی گفت از اصول فروع دینتان کوتاه بیاید؟ اینها گفتند از توهم کوتاه بیاید از تعصب کوتاه بیاید!
    اگر اصول فروع دین شما تهمت زدن به منتقدان مطالب غلط و بدون سندتان است بله کوتاه بیاید!

بروید یخه شیخ مجلسی رل بگیرید چرا کتابی گردآوری کرده که درش احادیث جعلیست؟! این هم گفته نویسنده همان کتاب است , جالب است خود نویسنده گفته ممکن است درش حدیث جعلی باشد بعد شما کاسه داغ تر از آش شدی منبع معتبر میدانی!
    اونا هر چی گفتن مربوط به روابط ما و خودشان است ، نه با منو شما ! پس خودتان را قاطی نکنید .

حتی اگر احادیث ضعیف هم باشن بازم آدرس و سندشون را گذاشته ام ، دروغ گویی نکردم ، از خودم چیزی در نیاوردم ، تحریف نکردم ، هر شخصی محترمی درخواست میزان اعتبارشون رو هم بکنه براش میرم برسی ، اما برای شما نه .

دیگر نیازی نمیبینم بیشتر از این با فردی بی ادب بحث کنم .
    یا قائم آل محمد

3. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    8.91
    تشکـر
    10,722
    تشکر شده 13,458 بار در 6,859 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی ، اما چهار سال شده ما اینجاییم .
    چقدر زمان برات کند میره .

بعدش هم خودت رو ناراحت نکن ، تو این دوره زمونه هر کس بخواد پای اعتقاداتش وایسته به قول معروف باید فحش خورش ملس باشه ، این حرف ها هم که چیزی نیست .

سلام
    خیلی ممنون از نظرتون در مورد بنده . نظر لطفتونه .

1- در جواب به باور صد درصدی ، خب بله من به خدا و اسلام و پیامبر ، اعتقاد دارم ، اما اینکه شما میگین صد درصد رو خودم نمیدونم ، اما شما بیش از اندازه لطف دارین ، فکر نکنم به این درجه از یقین رسیده باشم که صد در صد شده باشه ، اما خدا از دهنتون بشنوه .

2- اما در مورد کوتاه اومدن ، من کاملاً به دین و خدا و پیامبر و ائمه ام ، اعتقاد و باور دارم ، به هیچ وجه هم سر اصول دین ام حاضر نیستم کوتاه بیام !

این که من بر سر دینم و مسیری که دارم میرم شک و تردید داشته باشم اشتباه .

حال دوستان شاید بخوان سر اعتقاداتشون به خاطر هر مسئله ای کوتا بیان ، خودشون میدونن .

اما مشکل دوستان اینه که به همه صفر یا صد نگاه میکنن ، اگر توجه کنید اکثراً این دوستان هستن که معتقد هستن من از مسیر خارج شدم ، یا فکر میکنن من حاضر نیستم باهاشون کنار بیام و یا کوتاه .

واقعیت اینه که بقیه نمیخوان من رو همینجور که هستم بپذیرند ، من هیچ وقت باهاشون مشکلی نداشتم ، اونا بامن مشکل دارن ، چون خیلی ها ی دیگه هم تو همین سایت هستن که با هم تفاوت عقیده داریم ، اما مشکلی هم با هم نداریم نمونه اش سمیراه خانم ، رامونا خانم، رزمریم و... وخیلی ها که دیگه نیستن ، یا حتی آقا فرخ .
    یا خیلی ها که باهاشون زندگی میکنم از پدر و مادر بگیر تا پسر عمه و دختر خاله ، زن عمو و.. ، منم کلی افراد دور برم هستن که اعتقادات مختلفی دارن ، باهاشون مشکلی هم ندارم ، اگر هم باهم تفاوت اعتقاداتی داریم فقط بر سر اعتقاداته ، با شخصیت و اصل همیدگه مشکلی نداریم و حتی خوب هستیم .

پس این من نیستم که با اشخاص مشکل داشته باشم ، این بقیه هستن که میخوان من از اعتقاداتم کوتاه بیام و با خود من مشکل دارن .

سلام

خیلی ممنون ، نظر لطفت رو میرسونه .
    شما هم از همون اول برای من مثل خواهر بودین و همچنان هم هستین .
    همونجوری که فقط در مورد خودم نظر دادی منم فقط از خودت میگم .
    من از اول نه با خودت مشکل داشتم ، نه دارم .
    هنوزم به همان اندازه برای من ارزشمند هستین و مثل خواهر ، وگرنه کاملاً نادیده تون میگرفتم .
    فقط این شما هستین که میخواین من از اعتقاداتم کوتاه بیام .
    من هیچ رفتار بدی باهات نداشتم ، خودم که اینطور فکر میکنم ، اگر بد بوده خصوصی بگو ، اگر واقعاً داشتم معذرت خواهی میکنم ،حتی اگر خواستی در عموم !

اما همانطور که بالا گفتم من هیچ وقت بر سر اصول دین و فروع دین حاضر نیستم کوتاه بیام ، شما اصرار دارین که باید کوتاه اومد ، از نظر من دین اینه نمیشه تغییر داد ، چون این ما هستیم که باید تغییر کنیم نه دین ...

اگر من بر سر اصول و فروع دینم کوتاه بیام ، دین منم مثل بقیه میشه که براشون نماز و روزه و حرام ها و... بی اهمیته ، وگناه کردن مشکلی نیست و فقط دلت پاک باشه .

صحبت کردن در مورد دین و عقاید بد نیست ، باعث بالا رفتن آگاهی و اطلاعات میشه ، همانطور که در بقیه زمینه ها صحبت میشه ، اما اگر توش توهین و بی ادبی است باید قطع بشه ، برای همین من حاضر نیستم با آقا امیریا کسی که بی ادبی میکنه بحث کنم .
    تمام بحث های که توش بی ادبی و بی احترامی هست باید قطع بشه ، فقط و فقط بحث های مذهبی و اعتقادی نیست !
    همین بحث هاست که به آدما یاد میده به همدیگه به چشم صفر یا صد نگاه نکنن !
    ممنون رضا. جان همچنین منم با تو هیچ مشکلی ندارم چون هنوز قدیم خوب یادمه دوست های خوبی برا هم بودیم ماه رمضون دوسال پیش هم یادمه چقدر بچه ها دور هم جمع بودیم توچت باکس ادم دوست های قدیمیشو فراموش نمیکنم حالا مرور زمان اعتقاد های که به وجود امد به هرحال دیگه اون رفتار ثابت نیست

هنوزم هرجا حرفت مورد تاییدم باشه تشکر میکنم هرجا هم نباشه که نیست ازش میگذرم....

اشتباه برداشت کردی من نگفتم به هیچ وجه کوتاه بیا گفتم راه درست و انتخاب کردی ولی برای بیانش به شدت داری راه اشتباه میری این ازار میده بقیه رو

من به عنوان یه مسلمان خواهرانه دارم بهت میگم تو این سایت داری زیاده روی میکنی و یکی مثل من و بقیه و امثال من به جای
    اینکه. تایپک هات. یا نظراتت به دلمون بشینه طوری برخورد میکنی کلا حس بد پیدا میکنم و یه جورایی دل زده میشم ( پس حتما یه مشکلی اشتباهی تو رفتار تو هست که من اینجور میشم من امیر نیستم بی دینی. اعتقاد باشم من ادم به شدت اعتقادی هستم ولی جار نمیزنم همه جا به خدا پیامبر و همه هم اعتقاد دارم چون به این چیزا اعتقاد دارم دارم اذیت میشم تو اینطور برخورد میکنی چون ازت توقع دارم درک کنی همه متفاوتن و هرکی خلاف عقیدت بود بد نیست یا اشتباه نمیگه ) من ادمیم یکی خیلییی قشنگ بشینه باهام حرف بزنه حتی اعتقادم نداشته باشم به راحتی ازش میگذرم و و شدیدا بهش احترام میذارم

ابراز بیان عقایدت و حالا هرچی دیگه اشتباه
    راه دیگه ای رو امتحان کن چون این همه دارن بهت میگن ..

باور کن زیاد روی هرچیزی دل میزنه حتی تو مثبت ترین چیزا

خواهش میکنم ناراحت هم نشو اگر 100درصد داری یه چیزیو بیان میکنی یک درصد هم احتمال بده ممکن بقیه درست بگن

رضا من کار به امیر و امثال های امیر ندارم دارم به تو میگم چون تو یه فرد با ایمانی به تو میگم چون تو یه کار اشتباه یه چیز اشتباهی کنی به عقیده بقیه اهمیت ندی. همه نگاه ها رو تو و و همه ازت توقع دارن همه دید ها روتومیره. یه چیزی بشه میگن این رفتار یه مسلمان که انقدر ادعا داره ؟؟!!!

کسی از امیر توقع نداره چون همه با عقایدش اگاهیم هرچی هم بگه میگن حالا اعتقاد نداره ولی تویی که اعتقاد داری همه ازت توقع دارن که منصف باشی نه متعصابنه برخورد. کنی

امیدوارم دیگه متوجه منظورم داشته باشی

یا علی نماز روزتون قبول روز خوش
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    8.91
    تشکـر
    10,722
    تشکر شده 13,458 بار در 6,859 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

درود خدمت دیگر عزیزان.
    بانو پریماه: شما فرمودید :

اولا خدمتتان عارض شوم که فرق است بین کسی که مطلب مذهبی میگذارد با شخصی که تبلیغ میکند,جمیع اعضای سایت رضا را میشناسند و کلا ایشان با پستهای مذهبیشان معروف است, مشکل از آنجا شروع میشود که این پستها کم کم از جنبه عقلانی خارج میشود و کم کم غیر منطقی و غیر عقلانی میشود, شما خودتان کی دیده اید بنده یک تاپیک بزنم و درش نقد دین کنم؟!
    اگر بنده چنین کردم بله بنده پول بگیر ضد دین ها هستم, رضا خودش مطلب تبلیغی میگزارد و طبیعتا بنده هم پاسخ میدهم, طبیعتا اگر ایشان مطلبی که میگزارد خالی از اشکال باشد بنده نقدی نخواهم-ندارم- که بکنم.
    حالا چرا بنده به این پستها واکنش نشان میدهم؟
    چون همین خرافات گند زه به مملکتمان گند زده به خاورمیانه و کلا جهان را در بمب گزاری و ترور و عملیات تروریستی فرو برده , این تروریست ها که میروند عملیات انتحاری میکنند که از شکم مادر تروریست زاده نشده اند بلکه تحت تعالیم اساتیدی چون رضا بوده اند!

سلام

ببین امیر ( اسمت خیلی قشنگه اسم مورد علاقه)

همونطور که تو داری میگی رضا اینجور اونجور دقیقا به همون اندازه ولی برعکسش تو داری رفتار میکنی

اگر رضا پست میذاره تو چرا اولین نفری همش میایی مخالفت میکنی و فقط میخوای ثابت کنی دین خدا پیغمبر و و و همش اشتباه همش الکی

چه بخوای چه نخوای همونطور که تو توقع داری ماهم توقع داریم زودی نیای مخالفت کنی و تهمت و توهین و مسخره به دین کنی

اگر تو با رضا مشکل داری با شخص خودش مشکل داشته باش نه با دین و بخاطر اینکه رضا. مسلمون کل دین و ببر زیر سوال و مسخره کن چون میلیون ها نفر دیگه هم این دین و قبول دارن تومیخوای با رضا بحث کنی سر دین ولی توهین به دینش میکنی به اون چند میلیون نفر هم فکر نمیکنی که داری مسخره دین اونا هم میکنی

منم رفتار اشتباه دارم رضا هم داره ولی دلیل نمیشه سو استفاده کنی زود بچسبونی به دین

جمله هست که میگه من مسلمانم اسلام کامل ولی من نیستم اشتباهی از من دیدی به دینم نسبت نده

پس همه چیز و بهم نچسبون ..

همه جنگ ها و بدبختی ها شر همین اختلاف مذهب هاست

اگر همه به عقاید هم احترام بذاریم و توهین نکنیم که خون اون یکی به جوش بیاد سرمون تو لاک خودمون باشه. و به فکر اخر و عاقبت خودمون باشیم نخوایم به زور عقایدمون و تحمیل کنیم زندگی قشنگتر هم میشه

انسانیت دیگه ربطی به دین و مذهب نداره چون انسانیم باید باید رعایت بشه
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

5. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.09
    تشکـر
    7,988
    تشکر شده 8,318 بار در 3,789 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    به نظر من رضا با تمام ویژگی های خوبی که داره، دو تا مشکل داره که باید حلش کنه:
    .
    نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    در

اگه متن من رو خوب خونده باشید

منم گفتم فارغ و جدای از بحث اعتقادی اگر کسی از ایشون بدی دیده بگه!

دیگه هرکسی هم که باشه از عقایدش دفاع میکنه وقتی که واقعا باورشون کرده باشه

طرف طرفدار تیم فوتباله یقه پاره میکنه واسه تیمش...میره ورزشگاه داد میزنه حتی پیرهن تیمش رو میپوشه میره بیرون

خب الانم عقیده ی رضا اینه...من ندیدم رضا بیاد به کسی بگه که حتما حتما حتما بیا مسلمان باش و باید خدا رو بپرستی

هرکسی هر نوع تاپیکی دوست داره میتونه تو سایت بذاره اگه ایرادی داشته باشه مدیریت پاکش میکنه

حالا شما اذیت میشید خوب نخونید تاپیک هاشو...چه اصراری که شما بخواید عقیدتون رو به رضا القا کنین که اشتباه میکنه؟؟؟؟؟!!!!!! اینکه برخلاف نظر خودتونه...

شما یه حرف میزنی طرفدارای خودت رو داری

ایشون هم یه حرف میزنن طرفدارای خودش رو داره

دنیای امروزی هم دیگه دنیایی نیست که کسی صرف حرف دیگری بخواد نظرش رو تغییر بده هرکسی خودش فکر میکنه تصمیم میگیره

من فک نمیکنم رضا اشتباه کنه و اصلا از تعادل دور شده باشه

بازم میگم کسی که فک میکنه ایشون اشتباه میکنه نباید زور بگه که!!!!؟؟ همونجوری که کسی نباید به خودشون زور بگه

بهرحال رضا عقیده ی داره که براش مهمه...و دوست نداره ازش کوتاه بیاد...

منم تو مسیر رضام و باهاش موافقم صد در صد

اما اما چیزی که هست و چیزی که من در موردش میگم اصلا اینا نیست

من میگم حق نداریم بهم دیگه توهین کنیم و بگیم جیره خوار؟؟؟؟؟؟؟ پریماه مطمئنم همونجوری که خودت هم نوشتی رضا همچین شخصیتی نداره

پس لطفا به همدیگه احترام بذاریم...و اگه حرف کسی موافق میل ما نیست مجبور نیستیم بهش بکوبیم که تو فلانی و بهمانی و....
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

7. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.09
    تشکـر
    7,988
    تشکر شده 8,318 بار در 3,789 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    ب

مرسی خواهرم ، لطف دارین .
    اما لازم نبود بحث به اینجا بکشه ...

بزار هرچی میخوان بگن ، بزار بگن جیره خور ، مگه چی میشه ...
    فعلاً که همه ما ایرانی ها جیزه خور هستیم ، با دریافت ماهیانه یارانه .

بزار بگن تبلیغات چی ، مگه بده آدم از دین و اعتقادات خودش دفاع کنه !
    بزار بگن کپی پیستی ، این که من نوشته ای را تحریف کنم ، یا در متنی تغییر ایجاد بدم اینجا بزارم اشتباهه !
    تا الان هم از سایت های نا الکی چیزی نزاشتم ، هر کس هم مودبانه ازم بخواد بپرسه چقدر اعتبار دارن این حرفا براش میرم تحقیق میکنم.

خودت رو برای حرف های این چنینی ناراحت نکن ، من حتی ضره ای هم از این حرفها ناراحت نمیشم ، مگر اینکه بخوان به دوستان ، کشورم ، یا دینم بی ادبی کنن .
    بهرحال همیشه نمیشه سکوت کرد

یه جایی دیگه آدم صداش درمیاد

من اینو فقط در مورد تو نمیگم

الان ببینم کسی به پریماه به فاطمه 68 به نغمه یا هرکدوم دیگه بچها که میشناسم بخواد توهینی کنه یا اذیتشون کنه حتما دفاع میکنم ازشون

چون واقعا میشناسمشون و میتونم بگم آره این حرف در موردشون درسته یا نه این حرف در موردشون درست نیست

خدا رو شکر که اونقدر رئوف هستی که بتونی بگذری...ان شاءالله همیشه همینقدر سعه صدر داشته باشی.
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

9. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #27

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.85
    تشکـر
    18,450
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ممنون رضا. جان همچنین منم با تو هیچ مشکلی ندارم چون هنوز قدیم خوب یادمه دوست های خوبی برا هم بودیم ماه رمضون دوسال پیش هم یادمه چقدر بچه ها دور هم جمع بودیم توچت باکس ادم دوست های قدیمیشو فراموش نمیکنم حالا مرور زمان اعتقاد های که به وجود امد به هرحال دیگه اون رفتار ثابت نیست

هنوزم هرجا حرفت مورد تاییدم باشه تشکر میکنم هرجا هم نباشه که نیست ازش میگذرم....

اشتباه برداشت کردی من نگفتم به هیچ وجه کوتاه بیا گفتم راه درست و انتخاب کردی ولی برای بیانش به شدت داری راه اشتباه میری این ازار میده بقیه رو

من به عنوان یه مسلمان خواهرانه دارم بهت میگم تو این سایت داری زیاده روی میکنی و یکی مثل من و بقیه و امثال من به جای
    اینکه. تایپک هات. یا نظراتت به دلمون بشینه طوری برخورد میکنی کلا حس بد پیدا میکنم و یه جورایی دل زده میشم ( پس حتما یه مشکلی اشتباهی تو رفتار تو هست که من اینجور میشم من امیر نیستم بی دینی. اعتقاد باشم من ادم به شدت اعتقادی هستم ولی جار نمیزنم همه جا به خدا پیامبر و همه هم اعتقاد دارم چون به این چیزا اعتقاد دارم دارم اذیت میشم تو اینطور برخورد میکنی چون ازت توقع دارم درک کنی همه متفاوتن و هرکی خلاف عقیدت بود بد نیست یا اشتباه نمیگه ) من ادمیم یکی خیلییی قشنگ بشینه باهام حرف بزنه حتی اعتقادم نداشته باشم به راحتی ازش میگذرم و و شدیدا بهش احترام میذارم

ابراز بیان عقایدت و حالا هرچی دیگه اشتباه
    راه دیگه ای رو امتحان کن چون این همه دارن بهت میگن ..

باور کن زیاد روی هرچیزی دل میزنه حتی تو مثبت ترین چیزا

خواهش میکنم ناراحت هم نشو اگر 100درصد داری یه چیزیو بیان میکنی یک درصد هم احتمال بده ممکن بقیه درست بگن

رضا من کار به امیر و امثال های امیر ندارم دارم به تو میگم چون تو یه فرد با ایمانی به تو میگم چون تو یه کار اشتباه یه چیز اشتباهی کنی به عقیده بقیه اهمیت ندی. همه نگاه ها رو تو و و همه ازت توقع دارن همه دید ها روتومیره. یه چیزی بشه میگن این رفتار یه مسلمان که انقدر ادعا داره ؟؟!!!

کسی از امیر توقع نداره چون همه با عقایدش اگاهیم هرچی هم بگه میگن حالا اعتقاد نداره ولی تویی که اعتقاد داری همه ازت توقع دارن که منصف باشی نه متعصابنه برخورد. کنی

امیدوارم دیگه متوجه منظورم داشته باشی

یا علی نماز روزتون قبول روز خوش

مرسی بابت نقدت ، همچنین همه نظرت .

منم همه دوستام رو فراموش نکردم ، حتی با سعید وکیل که یادته و اینجا نیست تو تلگرام هنوز باهم هستیم و خوبیم ، با تمام اختلاف های اعتقادی و مذهبی که داریم ، صحبت در مورد دین و سیاست و مذهب همه چی هم همیشه داریم ، بدون مشکل.

اما اگر شما رفتار بدی از من دیدن ، باید بگین حالا خصوصی یا عمومی ، این همون امر به معروف و نهی از منکره ( از فروع دین که نباید تعطیل بشه )، نه اینکه اگر شاید سوء برادشتی بشه و بمونه و ذره ذره جمع بشه ! تا به ناراحتی ختم بشه ...

در مورد اینم که میگی باید کمی منعطف شد تا همه بپسندن در مورد یکسری چیز ها نمیشه منعطف شد ، وگرنه از دین خارج میشیم ، مثل اصل دین ، مثل پیامبر و قرآن و ائمه ، نماز و ... ، اصول دین ! فروع دین! ،حاضر نیستم برای اینا کوتاه بیام ، حتی به مخالفش احترام میزارم اما نمیپذیرم ، اما بقیه اصرار دارن که من بپذیرم و نمیخوان باور کنن که فقط نظر شخصی خودشون است نه دین .

و اگر جای ببینم کسی داره خلاف اینا نظر میزاره و اصل دین را اشتباه نشون میده به عنوان یک مسلمان وظیفه دارم بگم اشتباهه ، نه من همه ما باید بگیم، هر کس که مسلمانه .

بله قبول دارم که من ایراداتی دارم ، اما همانطور که گفتی ایراد از مسلمانیست ، نه اسلام . همیشه میشه بهتر شد حتی در مسیر ثابت .
    و در آخر هم نمیشه باب سلیقه همه بود ، چون با اصل حق و درستی در تعارضه ، همانطور که امام علی گفته اگر همه از شما راضی هستن بدانید منافق هستین .

در مورد آقا امیر هم نیازی نمیبینم نظر بدم ، همه آگاه هستیم .

ممنون ،همچنین ، نماز روزه های شما هم قبول حق .
    یا قائم آل محمد

11. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    0.72
    تشکـر
    35
    تشکر شده 119 بار در 86 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel

امیر با رضا بحث میکنی در حالی که ایشون از کابران ویژه سایت هستن
    ینی به پله پایینتر از آقا فرخ
    خودت روز اول اومدی اینجا هزارتا مشکل داشتی
    اما ایشون روانشناس هستن
    حالا بهش خرده میگیری

12. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.22
    تشکـر
    646
    تشکر شده 3,124 بار در 1,753 پست
    سیستم عامل و مرورگر

درود بزرگواران
    از پست اخیر رضا خرسند گشتم زیرا کاملا متوجه شدم ایشان حتی برای نجات خود دست به دروغگویی هم میزند

گیرم به قول حضرت عالی بنده توهینی کرده باشم(که نکردم بلکه نقد کردم)ایشان به طرز وقیحانه ایی تهمتی بار ما کرد که البته این حربه فرار به جلوی ایشان یک تاکتیک نخ نمای قدیمیست ,لااقل قبل از اشک تمساح ریزی یک تحقیقی بکنید ببینید حرفی که میزنید سند دارد یا خیر!
    ایشان فرمودند بنده در پست اولم در صفحه اول توهین کردم و بعد ویرایشش کردم ,خب پس با این اوصاف باید زیر پست بنده نوشته باشد ویرایش شده توسط من دیگر ؟!
    اما چنین ننوشته میتوانید ببینید: (اگر بنده ادیت میکردم پایین سمت راس مرقوم میشد ویرایش شده )

و اما درمورد بحث ها , بله من و ایشان زیاد بحث کردم , البته بحث ها آن موقع پیرامون مطالب غیر دینی بود,(پیرامون خودکشی من بود) و خب ایشان در آن عرصه به من کمک زیادی کرد و من این کمک را فراموش نمیکنم.
    جالب است میگوید احادیث را نشان کارشناس داده و کارشناس تایید کرده!
    خب عجالتا کارشناس خبره شما این مطلب را تایید کرده؟! اگر تایید کرده واویلا برویم سر به بیابان بگذاریم , کارشناسی که بحارالنوار را تایید بکند(یعنی کتابی که خود نویسنده کتاب هم گفت احادیثش ممکن است دروغ باشد یا جعلی) باید برود یک دور مجدد دیپلم سواد بگیرد
    البته بنده بعید میدانم اصلا پای متخصصی درمیان باشد (همانند دروغی که بالا به بنده بست ) این هم یک شانتاژ نخ نما بیش نیست
    در ضمن من کی گفتم قرآن معتبر نیست؟ چون چند حدیث چرند دست ساز شما را نمیپذیرم و رد میکنم این شد اثبات اینکه قرآن را قبول ندارم؟! حالتان خوب است؟!
    کلا سیستم شما همین است وقتی کم میاورید میگویید دین را قبول نداری!
    بر فرض این هم که حق به جانب شما باشد و بنده اصلا ضد دین! خب بنده سندی از کتب معتبر دینی خودتان ارایه کردم (پس چه من ضد دین باشم چه نه مهم این مطلبیست که این تضاد در کتب متخصصان خودتان است و نه حرف من!)
    در توهین کردن شما همین بس که به ایشون گفتی پول میگیره تا اینجا مطالب مذهبی بزاره

13. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #30

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.85
    تشکـر
    18,450
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    بهرحال همیشه نمیشه سکوت کرد

یه جایی دیگه آدم صداش درمیاد

من اینو فقط در مورد تو نمیگم

الان ببینم کسی به پریماه به فاطمه 68 به نغمه یا هرکدوم دیگه بچها که میشناسم بخواد توهینی کنه یا اذیتشون کنه حتما دفاع میکنم ازشون

چون واقعا میشناسمشون و میتونم بگم آره این حرف در موردشون درسته یا نه این حرف در موردشون درست نیست

خدا رو شکر که اونقدر رئوف هستی که بتونی بگذری...ان شاءالله همیشه همینقدر سعه صدر داشته باشی.
    مرسی، نظر لطفته ،

منم توهین رو دوست ندارم ، برای همین میگم سکوت کنید و بگذرید ،

و کسی که تو حرفاش توهین هست اصلاً نباید صحبت و بحث باهاش بشه ، مخصوصاً سابقه یا تجربه ای هم داشته باشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    امیر با رضا بحث میکنی در حالی که ایشون از کابران ویژه سایت هستن
    ینی به پله پایینتر از آقا فرخ
    خودت روز اول اومدی اینجا هزارتا مشکل داشتی
    اما ایشون روانشناس هستن
    حالا بهش خرده میگیری
    جناب قیامت ، بنده روانشناس نیستم .
    شاید منظورتون آقا فرخه ، اما فکر کنم ایشون هم نیستن و فقط مدیر هستن ، بازم مطمعن نیستم شایدم باشن ، اما مشاورین فقط آبی هستن ، صرفاً جهت اطلاع .

در مورد بقیه جاها هم اگر صحبت هاتون رو دیدم نقل قول نکردم ، به خاطر همون بحث با بی ادب بوده ، البته سکوت هم نکردم ، به مدیر گذارش حذف و حتی محروم کردن هم دادم ، اما اینکه برخودی شده یا نه ، دیگه دست من نیست .

و بهتره اینجا یا هرجای جبهه سازی نکنید ، اینجا هرکس اشتباه یا ایرادی داره اعمال اون فرد باید محکوم بشه نه خودش . اگر هم کسی از خط قرمز ها رد شده دلیل برای بحث باهاش نیست .

صرفاً جهت اطلاع بود همش .
    یا قائم آل محمد

15. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #31

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.85
    تشکـر
    18,450
    سیستم عامل و مرورگر

رضا جان بیاید ماچ بدهید دوست بشویم
    ببنید اگر شما قول بدهید مطلب خلاف واقع نگزارید من هم قول میدهم نقدتان نکنم , به قول قدیمی ها موسی به دین خود عیسی به دین خود
    ما دست دوستی میدهیم و اگر حرف تندی زدیم پوزش میطلبیم اگر دوست داشتید شما هم دست دوستی بدهید.
    این را هم گفتم تا دوستان بدانند حسن نیت داشتم و قصد تخریب شخصیت ندارم.
    این هم دست صلح از طرف یک پوچ گرا , تا ببینم آیا واقعا دینتان برای صلح است یا نه, حال دیگر توپ در زمین شماست و بنده سکوت میکنم.
    بنده دلیلی برای دوستی با شما نمیبینم . هیچ تفاوت سیلقه و عقایدی ما باهم نداریم .

اگر هم منظورتان بخشش است ، از حرف هاتون هم کینه و ناراحتی به دل ندارم که بخوام ببخشم .

و با کسی هم جنگی آغاز نکردم که بخوام تمام کنم ، این شما هستین که دنبال جنگ هستین .

اینم که این رفتار ها از شما دیگه تکرار نمیشه ، یا قرار است دیگه تکرار نشه ، فقط "زمان" میتونه ثابت کنه . چون فقط با من اینطور رفتار نمیکنید، بقیه دوستان هم هستن .
    یا قائم آل محمد

17. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.22
    تشکـر
    646
    تشکر شده 3,124 بار در 1,753 پست
    سیستم عامل و مرورگر

درود
    خب این را توهین میدانید؟
    اینکه به بنده میگوید منافق و کافر و دجال و چمیدانم هزار چرند ذهن بافت خودش دیگر این توهین نیست؟
    پس برای چه مطالب مذهبی کذب میگزارد؟ چرا سند ارایه نمیکند؟
    دلیلش چیست هرزچندگاهی یک مطلب این مدلی "بدون سند معتبر" منتشر میکند؟
    این چه دلیلیست؟ به عربی از ایشان بپرسید
    اگر هم ایشان از روی علاقه به دین این مطالب را مینویسد پس باید خواه ناخواه منتظر پاسخ از روی علاقه ما هم باشد , اگر ایشان ما را منافق خطاب میکند ما هم ایشان را جیره خور خطاب میکنیم, دست صلح هم که ندادند و با این کار ثابت کردند که چه هستند, البته این را قبلا هم میدانستم "قسم گرگ مرگ است" فقط خواستم حسن نیت این مسئله خدمت دوستان ثابت بشود که این جناب رضاست که باب گفتگو را بسته ما که همیشه آغوشمان برای همه باز است
    من جایی ندیدم رضا به شما کافر یا منافق گفته باشه علنا

18. Top | #33

دلنوشته کاربر
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.85
    تشکـر
    18,450
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    من جایی ندیدم رضا به شما کافر یا منافق گفته باشه علنا
    بهتره بحث های دیگه رو الکی باز نکنید .

ایشون در بحث هاشون که گذشته داشتیم گفتن من به هیچ دینی اعتقاد ندارم ، اینکه پیامبر فرستاده خدا باشن هم قبول ندارم ، همچنین اینکه قرآن کلام خدا باشد ، قرآن فقط نوشته های ذهن یک نفر است ( البته با لحنی بدتر ... )
    همچنین کلی حرف های توهین دیگه به اسلام و مسلمان ها که ، به قول خودشان نقد بود .
    و منم بهشون گفتم شما نه تنها کافر نیستین ، بلکه از منافق هم بالاتر هستین ...
    چون کافر شخصیه که به توحید و هیچ دینی که خدا درش هست اعتقاد نداره ، و تکلیفش با خودش مشخصه ، همچنین منافق حداقل دو طرفه است هم یکجا میگه قبول دارم هم ندارم ، و هر جا بتونه استفاده میکنه ...

بله حتی یک بار بهشون هم گفتم کافر هستین ، که فکر کنم درست نیست ، چون کافر ها حداقل تکلیفشون با خودشون مشخصه .
    بعدش هم کافر توهین نیست ، اگر کسی بگه هیچ دین ندارم ، و به توحید ( یعنی خدا ) اعتقاد ندارم ، پس از نظر اعتقادی کافر حساب میشه . از روی حدس و گمان هم نگفتم ، میتونید از خودشون بپرسید براتون تایید کنن .
    حال جدیداً اسم بی دینی را گذاشتن آئیست ، ایشون آئیست هستن . یک آئیست که حتی از آئیست بودن لذت نمیبره ...
    یا قائم آل محمد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

احادیث تکان دهندهاحادیث تکان دهنده درباره جنگهای اخرزمان

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
احادیثی از امام حسین,  احادیثی از امام رضا,  احادیثی از امام علی,  احادیثی از امام زمان,  احادیثی در مورد ازدواج,  احادیثی از امام سجاد,  احادیثی از پیامبر,  احادیثی از امامان,  احادیثی در مورد نماز,  احادیثی در مورد حجاب,  احادیثی تکان دهنده درباره آخرالزمان,  احادیثی تکان دهنده,  trva,  trv-a300xr,  trv-88se,  trv-88ser,  trv-35se,  trv045,  trv-35ser,  trv-a88se,  trv044,  trv-a300se,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)