مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بخشی از کتاب قدرت عادت

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34374
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.71
    تشکـر
    337
    تشکر شده 206 بار در 126 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    1

بخشی از کتاب قدرت عادت

این نوشته ها از کتابیه که خیلی دوست داشتم .

تایپ و تقدیم میکنم به رز مریم عزیزم

که با حرف هاش خیلی چیزهارو بهم یاد داد ...

امیدوارم دوست داشته باشی
    »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» »»»»»»»»»»»»»»

بخشی از کتاب قدرت عادت . نویسنده :چارلز دوهینگ

عادات چگونه تغییر می کنند؟

می دانیم که عادت ریشه کن نمی شود : پس باید جایگزین شود .برای اینکه عادت تغییر کرده بماند افراد باید باور داشته باشند که تغییر امکان پذیر است و ان باور اغلب فقط با کمک گروه نمایان می شود.

اگر می خواهید عادتی را ترک کنید باید روزمره ی جدیدی را جایگزین کنید مطمنا احتمال موفقیت شما وقتی که عضو گزوه هستی تغییر میکند و به طور ناگهانی افزایش می یابد .وجود باور و اعتقاد ضروری است و از تجربه ی اجنماعی حاصل می شود.حتی اگز این اجنماع متشکل از دو نفر باشد .

گفتن اینکه فرایند تغییر عادت به اسانی شرح داده می شود نکته ای مهم است اما این موضوع لزوما به این معنا نیست که به اسانی انجام می شود و پایان می پذیرد خیلی از الگوهای ترکیبی بدون تلاش واقعی برگردانده می شوند.

اما تغییر دایمی مستلزم کار و خود ادراکی ان دسته از تمایلاتی است که باعث بروز رفتار ها می شود . تغییر هرگونه عادتی مستلزم قاطعیت و عزم است . با درک مکانیسم عادت به دیدگاه هایی دست می یابیم که که رسیدن به رفتار های جدید را اسان تر میکند

درک کردن محرک ها و تمایلات کنترل کننده ی عادات به خودی خود باعث نمی شود که ان ها به طور ناگهانی ناپدید شوند اما راهکاری جدید برای برنامه ریزی به منظور تغییر الگو پیشین می دهد .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

لیلی
    کنج محراب
    بال هایش از کتاب رویید
    تا به افلاک رسید .

2. 3 کاربران زیر از nazanin1371 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.83
    تشکـر
    7,442
    تشکر شده 7,477 بار در 3,290 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بخشی از کتاب قدرت عادت

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin1371 نمایش پست ها
    این نوشته ها از کتابیه که خیلی دوست داشتم .

تایپ و تقدیم میکنم به رز مریم عزیزم

که با حرف هاش خیلی چیزهارو بهم یاد داد ...

امیدوارم دوست داشته باشی
    »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» »»»»»»»»»»»»»»

بخشی از کتاب قدرت عادت . نویسنده :چارلز دوهینگ

عادات چگونه تغییر می کنند؟

می دانیم که عادت ریشه کن نمی شود : پس باید جایگزین شود .برای اینکه عادت تغییر کرده بماند افراد باید باور داشته باشند که تغییر امکان پذیر است و ان باور اغلب فقط با کمک گروه نمایان می شود.

اگر می خواهید عادتی را ترک کنید باید روزمره ی جدیدی را جایگزین کنید مطمنا احتمال موفقیت شما وقتی که عضو گزوه هستی تغییر میکند و به طور ناگهانی افزایش می یابد .وجود باور و اعتقاد ضروری است و از تجربه ی اجنماعی حاصل می شود.حتی اگز این اجنماع متشکل از دو نفر باشد .

گفتن اینکه فرایند تغییر عادت به اسانی شرح داده می شود نکته ای مهم است اما این موضوع لزوما به این معنا نیست که به اسانی انجام می شود و پایان می پذیرد خیلی از الگوهای ترکیبی بدون تلاش واقعی برگردانده می شوند.

اما تغییر دایمی مستلزم کار و خود ادراکی ان دسته از تمایلاتی است که باعث بروز رفتار ها می شود . تغییر هرگونه عادتی مستلزم قاطعیت و عزم است . با درک مکانیسم عادت به دیدگاه هایی دست می یابیم که که رسیدن به رفتار های جدید را اسان تر میکند

درک کردن محرک ها و تمایلات کنترل کننده ی عادات به خودی خود باعث نمی شود که ان ها به طور ناگهانی ناپدید شوند اما راهکاری جدید برای برنامه ریزی به منظور تغییر الگو پیشین می دهد .
    سلام نازنین جان

خیلی خیلی خیلی از لطفت ممنونم عزیزم خدا رو شکر که تونستم کمی کمکت کرده باشم

شاید تنها چیزی که این روزا بهش احتیاج داشتم همین بخش کوتاه اما موثر بود

ایجاد یه عادت خوب در زندگیم که دارم کاهلی میکنم نسبت بهش

خیلی سپاس که این خوبی رو در حق من کردی!

امیدوارم همیشه دلت شاد و روزگار بر وفق مرادت باشه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بخشیدن,  بخشی از اوستا,  بخشیدن دیگران,  بخشیدمت,  بخشی,  بخشیدم,  بخشی سرخوش,  بخشیدن مهریه,  بخشیدن در جدول,  بخشیدن به انگلیسی,  بخشی از اوستا در جدول,  بخشی از اوستا,  بخشی از اوستا در جدولانه,  بخشی از زمان در جدول,  بخشی از ترازو,  بخشی از ترازو درحل جدول,  بخشی از گوش در جدول,  بخشی از زمان,  بخشی از دستگاه گوارش,  بخشی از فیلم در جدول,  قدرات,  قدرة قادر,  قدرت في الداخل,  قدرتنا,  قدرت سونماز,  قدرة الله,  قدرت تبعد,  قدرتى تفرطى فى واحد,  قدرت انساك,  قدرت كاراي,  مهمل,  مهمة صعبة,  مهما يقولون,  مهمة السكند,  مهما الليالي,  مهمة خاصة,  مهما يحاولو يطفو الشمس,  مهما صار ومهما صرنا,  مهموم رعد وميثاق,  مهمان امشب خندوانه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)