صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 55 از 55

موضوع: ازادی یعنی؟؟

5077
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ازادی یعنی؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    خب این برداشته شخصیته که فکر میکنی کمبود اطلاعات و امکانات آموزشی یعنی سلب آزادی
    نادیده گرفته نشده کم کاری شده و بهش به درستی توجه نمیشه
    وگرنه خودمم قبول دارم که اگه قسمت آموزش رو تقویت کنن مشکلات زیادی حل میشه

تو فیلم های که ایران میزاه مگه موی سرشون هم سانسور میکنه ؟!
    فقط قسمت های بوس و غیره سانسور میشه ...... اونوقت کل داستان فیلم تغییر میکنه دیگه ارزش نگاه کردنم نداره

همه آزاد هستن هر حجابی که میخوان میتونن داشته باشن اما تو مکان های عمومی مخصوصاً هم که اینجا یک کشور اسلامیه قرار نیست هر آزادی که دلشون بخواد داشته باشن و با هر ظاهری تو عموم بگردن
    به کسی هم تجاوز نمیشه اگه از قوانین کشور پیروی نکنن فقط ارشاد میشن نه چیز دیگه ای ، اما تو آمریکا اگه قوانین رو رعایت نکنی راحت با گلوله که میزننش
    قضیه فرهنگ سازی هم مربوط به همون قسمت آموزشه که باید تقویت بشه

درسته هیچ کس حق نداری هیچ جای دنیا آزادی کسی رو بگیره و مانع رسیدن اون به رشد و کمال بشه

اما به یکسری ها نباید هر آزادی که دلشون میخواد بدی وگرنه میشن سد و مانعی برای دیگران
    تو فیلم های که ایران میزاه مگه موی سرشون هم سانسور میکنه ؟!
    فقط قسمت های بوس و غیره سانسور میشه ...... اونوقت کل داستان فیلم تغییر میکنه دیگه ارزش نگاه کردنم نداره
    نه اونجاییو میگم که تو فیلمای خارجی براشون لباس میذارن مثل این

دیگه ادامه نمیدم بحثو داداش رضا چون کلا دیدمون با هم فرق میکنه من نظرم اینه هر ادمی برای اینکه خودشو پیدا کنه و بفهمه چی میخاد باید کاملا رها باشه و از طرفیم بتونه هرچقدر که لازم داره اطلاعات و اگاهی بگیره از محیطش اینطوری میتونه کامل به اون رشد و کمالی که مختص خودشه برسه بعد محدودیتایی که برای زندگی تو اجتماع لازمه رو خودش نسبت به اون اگاهی و شناختش انتخاب کنه یا بپذیره نه اینکه منطق کس دیگه رو دیکته کنه
    اینطوری هر کسی خودش یه کتاب قانون مستقله از قوانین تبعیت میکنه چون دلیل و منطقشونو میدونه نه اینکه کاریو بکنه که معنی و دلیلی براش نداره...
    اما شما اینطوری که من فهمیدم تبعیت از قوانینو اولویت میدین به همه چیز مسائل دیگم تو اولویتای پایین ترن.....
    به هر حال جامعه معنیش جمع بودن افراد متفاوت کنار همه اختلاف نظرم همیشه هست کاریش نمیشه کرد

2. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها

دیگه ادامه نمیدم بحثو داداش رضا چون کلا دیدمون با هم فرق میکنه من نظرم اینه هر ادمی برای اینکه خودشو پیدا کنه و بفهمه چی میخاد باید کاملا رها باشه و از طرفیم بتونه هرچقدر که لازم داره اطلاعات و اگاهی بگیره از محیطش اینطوری میتونه کامل به اون رشد و کمالی که مختص خودشه برسه بعد محدودیتایی که برای زندگی تو اجتماع لازمه رو خودش نسبت به اون اگاهی و شناختش انتخاب کنه یا بپذیره نه اینکه منطق کس دیگه رو دیکته کنه
    اینطوری هر کسی خودش یه کتاب قانون مستقله از قوانین تبعیت میکنه چون دلیل و منطقشونو میدونه نه اینکه کاریو بکنه که معنی و دلیلی براش نداره...
    اما شما اینطوری که من فهمیدم تبعیت از قوانینو اولویت میدین به همه چیز مسائل دیگم تو اولویتای پایین ترن.....
    به هر حال جامعه معنیش جمع بودن افراد متفاوت کنار همه اختلاف نظرم همیشه هست کاریش نمیشه کرد
    نه اونجاییو میگم که تو فیلمای خارجی براشون لباس میذارن مثل این
    در مورد سانسور نظری ندارم چون تخصص من نیست

من خودم تلوزیون نگاه نمیکنم اگه فیلم یا سریالی بخوام نگاه کنم میرم دانلود میکنم

آره دید هامون تا حدودی متفاوته اما هدف یکیه
    با یک شیب ملایم تا حدی باهات موافقم

آدمیزاد وقتی داره بزرگ میشه نباید به حال خودش رها کرد تو هیچ دین و کشوری هم اینکارو نمیکنن ، حتی یک نهال کوچیک رو وقتی رشد میکنه یک چوب کنارش میبندن راست بالا بیاد ، اما بعد اینکه بلوغ فکریش کامل شد خودش میتونه انتخاب کنه

من خودم جزو اشخاصی هستم که کسی نیمتونه منو مجبور به کاری کنه تو خونه هم از همه نظر آزاد بودم و کسی کاری باهام نداشته

ارزش های ما توسط پدر مادر بهمون داده شده توسط خواهر و برادر توسط معلم هامون آدمای اطرافمون برامون قوانینی نوشتن که شده کتاب قوانین ما
    همین قوانین که ما برای خودمون نوشتیم تحت تاثیر دنیای بیرونه
    با این قوانین هم خودمون رو مورد قضاوت قرار میدیم هم آدمای دیگه رو مورد قضاوت قرار میدیم

وقتی به بلوغ فکری میرسیم باید خودمون رو از سلطه آدما هواهای نفسانی و هر چیز این دنیا رها کنیم و راه درست خودمون پیدا کنیم تا راه رشد و کمال رو پیدا کنیم

خب اینجا یک دنیای مجازیه و نمیشه آدم ها رو شناخت
    من خودم از اون دسته اشخاصی ام که محدودیت رو عامل خلاقیت میدونم و قوانین رو میشکنم

همین تفاوت ها و تعارض ها هستن که باعث پیشرفت میشن

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16462
    تشکـر
    11
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    قبلنا جوونا ميگفتن ازادي يعني لباس راحت بپوشي و راحت از نظرشون يعني لباس باز. بدن نما و اين جور لباسا الان از من جوون بپرسي ميگم ازادي يعني یه خانم وقتي چادرش رو با عشق سرش میکنه بهش نگن امل...
    به نظرم کسی غلط میکنه همچین حرفی بزنه!!
    شاید اونا بخوان ننه شون لخت بره بیرون!!
    چادر پاکی زن رو نشون میده

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود21 نمایش پست ها

به اعصاب خودت مسلط باش شما

6. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود21 نمایش پست ها

کی گفته چادر پاکی زن نشون میده؟؟؟ههه
    خیلی چادری هم داریم زیر همین چادر چه کارا نمیکنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

8. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)