مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 40 از 50

موضوع: سخنان حکیمانه

1. Top | #21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.82
    تشکـر
    0
    تشکر شده 101 بار در 86 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : سخنان حکیمانه

آفرین Bita moein
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.82
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

داستان مورد علاقه ی حضرت مسیح (ع)

مردی بود بسیار متمکن و پولدار.روزی به کارگرانی برای کار در باغش نیاز داشت.
بدین جهت پیشکارش را به میدان شهر فرستاد تا کارگرانی را برای کار اجیر کند.
پیشکار رفت و همه ی کارگران موجود در میدان شهر را اجیر کرد و آورد.آنها در باغ مشغول به کار شدند.کارگرانی که آن روز در میدان نبودند،این موضوع را شنیدند و آنها نیز آمدند.روز بعد و روز های بعد نیز تعدادی دیگر ب جمع کارگران اضافه شدند.گر چه این کارگران تازه هنگام غروب رسیدند،اما مرد ثروتمند آنها را نیز به کار گرفت.
شبانگاه،هنگامی که خورشید فرو نشسته بود،او همه ی کارگران را گرد آورد و به آنها دستمزدی یکسان داد.آنانی که از صبح به کار مشغول بودند آزرده شدند و گفتند: این بی انصافی است،چه می کنید آقا؟ ما از صبح کار کرده ایم و اینها غروب رسیدند و بیش از دو ساعت نیست که کار کرده اند.بعضی ها هم که چند دقیقه پیش به ما ملحق شدند.آن ها که اصلا کاری نکرده اند!
مرد ثروتمند خندید و گفت:به دیگران کاری نداشته باشید.آیا آنچه به خود شما داده ام کم بوده است؟
کارگران یکصدا گفتند: نه،آنچه که شما به ما پرداخته اید،بیش تر از دستمزد معمولی ما نیز هست.با وجود این انصاف نیست کسانی که دیر آمده و کاری نکرده اند،همان دستمزدی را بگیرند که ما گرفته ایم.
مرد دارا گفت: من به آنها دستمزد داده ام،زیرا بسیار دارم.من اگر چند برابر این نیز بپردازم چیزی از داراییم کم نمی شود.من از دارایی خودم می بخشم.
شما نگران این موضوع نباشید.من در ازای کارشان نیست که به آنها دستمزد می دهم،بلکه می دهم چون برای دادن و بخشیدن،بسیار دارم.من از سر بی نیازی است که می بخشم.
مسیح ادامه داد:بعضی ها برای رسیدن به خدا سخت می کوشند،بعضی ها درست دم غروب از راه می رسند.بعضی ها هم وقتی کار تمام شده است،پیدای شان می شود.اما همه یکسان زیر چتر لطف و مرحمت الهی قرار می گیرند.
شما نمی دانید که خدا به استحقاق بنده نگاه نمی کند،بلکه دارایی خویش را می نگرد.
او به غنای خود نگاه می کند نه کار ما. از غنای ذات الهی جز بهشت نمی شکفد.
باید هم اینگونه باشد.بهشت ،ظهور بی نیازی و غنای خداوند است.دوزخ را همین تنگ نظرها برپا داشته اند.زیرا اینها آنقدر بخیل و حسودند که نمی توانند جز خود کسی را مشمول لطف الهی ببینند.

3. کاربران زیر از Sorena. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.79
    تشکـر
    130
    تشکر شده 196 بار در 142 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    ادب جایگاهش برا کسیه که پاشو از گلیمش درازتر نمیذاره

برا کسی که میاد اصل دین اسلام رو به مسخره میگیره باید زد توی دهنش

دست از موش مرده بازی بکشید، خودتون هر کار دلتون میخواد میکنید و هر حرفی میزنید، تا یکی میاد جوابتون رو میده متهم به بی ادبی میشه، بی ادب خودتون هستید

نمیدونم چرا مردم همیشه طرف موش مرده جماعت رو میگیرن و حقیقت رو حمایت نمیکنن

اگر زبانتان نجنبد گوشتان هم مجبور به شنیدن بعضی حرفها نمیشود

هر کسی در انتخاب راهش آزاد هست پس شما راه خودتون رو برید ما هم راه خودمون رو، اما اینو بدونید تا جایی آزاد هستید که پاتونو از گلیمتون درازتر نکنید وگرنه پاتونو میشکنیم
    درود
    1-گلیم هرکس را شما تعیین میکنید؟ عجالتا اگر چنین است بهتر است دوره خودتان کاربدبدی کنید بگویید این محدوده من است واردش نشوید، حضرت عالی چه فندقی هستید که برای مردم گلیم تعیین میکنید؟! دیگر وقتش نرسیده دست از این خود بزرگ بینی و توهم مهم بودن بردارید؟
    2-شما میدانید اصل اسلام چیست ؟! ضمنا کلامی بوده که گفته شده بجای شیر برنج قاطی فرمودن کلام را نقد کنید و نه گوینده را! چه اسراری دارید مرتبا اخلاق دینیتان که حاوی فحش و تهدید است به رخ بکشید؟ آیا چیزی جز هتاکی در چنته ندارید یا منطق که به ته برسد جایش را ...بگزریم
    3-والا ما جوابی جز فحش از حضرت والا نشنیدیم شما کل نظراتت را بخوان متوجه میشوی!
    4-حقیقت؟ اگر قرار است این هتاکی های شما حقیقت باشد شیر برنج به حقیقت ما حقیقت بی تربیت ماب نمی خواهیم! اصلا دوستداریم برویم در جهنم مردم با اخلاق و با ادب بهشت هتاکان ارزانی شما و هم کیشانتان!
    5-حرف آخرتان مهمل محض بود بگذارید اصلاحش کنم!!
    هرکس ازاد است راهش را انتخاب کند اما اگر کسی مخالف شما راهی را انتخاب کند پدرش را درمیاورید!! صحیح؟
    راه شما با همه چیز در تضاد است مثل یک دسته چوب دارید میزنیدش تویه سرما ، هروقت شما هم مثل آدم نشستید یک گوشه و مارا آزاد گذاشتید و دیگر بهمان زور نگفتید و نکشتینمان آنگاه میتوانید قپی بیاید که "آزادی ..." پس تا خودتان ما را از لایه منگنه دیکتاتوری و زورگوییو بهشت اجبارتان در نیاورید منتظر باشید ما هم شما را بکوبیم!!!
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

5. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.82
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

دوستان عزیز لطفا دست از سر دین بردارید.دین هر کس فقط باید در قلب طرف باشه و ب هیچ عنوان حق نداره برای دیگران تعیین تکلیف کنه.
    از طرفی حضرت محمد،عیسی،موسی،زرتشت و ... همگی خودشون رو برادر و بنده خدا میدونن حالا ما الکی خودمون رو ب عنوان پیرو یکی از این بزرگواران جا میزنیم و ب دیگری توهین میکنیم.
    حالا مثلا اسلام بهتر باشه یا مسیحیت چ فرقی داره؟؟؟
    مهم عملکرد ماست ک هر چه فکر میکنم هیچ تناسبی با هیچ کدوم از ادیان محترم نداره.حتی بعضی از اخلاقمون هم هیچ تناسبی با کمونیسم نداره.
    بجای بحث بیخود و بی نتیجه بهتره هر کدوم ب خودمون بپردازیم و از خود بپرسیم ب عنوان یک فرد چ گلی ب سر این جامعه زدیم؟؟؟؟
    (در ضمن من خودم شیعه ی دوازده امامی هستم ولی ب هیچ عنوان فکر نمیکنم مزیتی نسبت ب یک یهودی،مسیحی و یا حتی یک بی دین دارم...مهم عملکرد انسانه.)

7. کاربران زیر از Sorena. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,830
    تشکر شده 1,403 بار در 909 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Sorena. نمایش پست ها
    دوستان عزیز لطفا دست از سر دین بردارید.دین هر کس فقط باید در قلب طرف باشه و ب هیچ عنوان حق نداره برای دیگران تعیین تکلیف کنه.
    از طرفی حضرت محمد،عیسی،موسی،زرتشت و ... همگی خودشون رو برادر و بنده خدا میدونن حالا ما الکی خودمون رو ب عنوان پیرو یکی از این بزرگواران جا میزنیم و ب دیگری توهین میکنیم.
    حالا مثلا اسلام بهتر باشه یا مسیحیت چ فرقی داره؟؟؟
    مهم عملکرد ماست ک هر چه فکر میکنم هیچ تناسبی با هیچ کدوم از ادیان محترم نداره.حتی بعضی از اخلاقمون هم هیچ تناسبی با کمونیسم نداره.
    بجای بحث بیخود و بی نتیجه بهتره هر کدوم ب خودمون بپردازیم و از خود بپرسیم ب عنوان یک فرد چ گلی ب سر این جامعه زدیم؟؟؟؟
    (در ضمن من خودم شیعه ی دوازده امامی هستم ولی ب هیچ عنوان فکر نمیکنم مزیتی نسبت ب یک یهودی،مسیحی و یا حتی یک بی دین دارم...مهم عملکرد انسانه.)
    چطور اونا حق دارن توهین کنن ما حق نداریم دفاع کنیم؟

شما این حرفو میزنی چون شناخت ناقصی از دین اسلام داری، شیعه خشک و خالی بودن به درد نمیخوره، برای اینکه مزیتی نسبت به بقیه داشته باشین و عملکردی از خودتون نشون داده باشین بهتره از دینی که دارید اول شناخت بدست بیارید و بعد ازش دفاع کنید.

یه مسلمان باید از همه لحاظ قوی باشه و اگه مشکلی هست از دین اسلام نیست از درست مسلمان نبودن ماست.

و قبلا هم گفتم مودب بودن یا با فرهنگ بودن معنیش این نیست وایسیم نگاه کنیم بقیه هر چی خواستن بگن و هر کاری خواستن بکنن.
    ویرایش توسط تجربه : 05-05-2018 در ساعت 10:01 PM

9. Top | #26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.82
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

بله. شما درست میفرمایید.من دین رو نمیشناسم.
    اما یادتون باشه وقتی شمس تبریزی از جلو منبر مولانا رد شد و بهش گفت: "ما عرفناک حق معرفتک"،مولانا آتیش گرفت و منبرو گذاشت کنار و شاگردی کرد.
    از طرف دیگه یادت باشه مثلا ما پیرو همون امامی هستیم ک یک مسیحی تو دادگاه محکومش کرد.با اینکه خودش میدونست گناهکار نیست ولی حکم دادگاه رو پذیرفت و مثل انسانهای امروزی نگفت این مسحی فلان فلان شده دروغ گفت و ....
    دوست عزیز درسته ک من شناختی از اسلام ندارم اما بدون ک شما هم هیچ شناختی ندارید.
    مخاطبین من همه انسانها بودن چ با دین چ بی دین.هیچ کس حق نداره ب کس دیگه توهین کنه.شما بیخودی ب خودت گرفتی.

اصلا زشت ترین سوال دنیا اینه که از ی نفر بپرسی: "دین شما چیست؟"
    ارزش هر انسان ب اعمال اون شخصه ن ب دینش.
    درضمن اگه منظور شما از اسلام،همین اسلامی هست ک درحال حاضر ساری و جاری هست باید عرض کنم از نظر بنده هیچ تفاوتی با داعش نداره و قطعا مردوده.

10. کاربران زیر از Sorena. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,830
    سیستم عامل و مرورگر

بله. شما درست میفرمایید.من دین رو نمیشناسم.
    اما یادتون باشه وقتی شمس تبریزی از جلو منبر مولانا رد شد و بهش گفت: "ما عرفناک حق معرفتک"،مولانا آتیش گرفت و منبرو گذاشت کنار و شاگردی کرد.
    از طرف دیگه یادت باشه مثلا ما پیرو همون امامی هستیم ک یک مسیحی تو دادگاه محکومش کرد.با اینکه خودش میدونست گناهکار نیست ولی حکم دادگاه رو پذیرفت و مثل انسانهای امروزی نگفت این مسحی فلان فلان شده دروغ گفت و ....
    دوست عزیز درسته ک من شناختی از اسلام ندارم اما بدون ک شما هم هیچ شناختی ندارید.
    مخاطبین من همه انسانها بودن چ با دین چ بی دین.هیچ کس حق نداره ب کس دیگه توهین کنه.شما بیخودی ب خودت گرفتی.

اصلا زشت ترین سوال دنیا اینه که از ی نفر بپرسی: "دین شما چیست؟"
    ارزش هر انسان ب اعمال اون شخصه ن ب دینش.
    درضمن اگه منظور شما از اسلام،همین اسلامی هست ک درحال حاضر ساری و جاری هست باید عرض کنم از نظر بنده هیچ تفاوتی با داعش نداره و قطعا مردوده.
    من که نمیگم جلوی آدما رو بگیر ازشون در مورد دینشون سوال کن. من میگم آدم باید از اعتقادات خودش دفاع کنه و منفعل نباشه.

توی دادگاه مسئله فقط سر یک زره و مال دنیا بود و هیچکس جسارتی به دین اسلام نمیکرد و برای همین امام علی(ع) کوتاه اومدن و حسن خلق نشون دادن و اجازه دادن دادگاه بر اساس مدارک و شواهد پیش بره و در نتیجه این حسن خلق اون شخص مسلمان شد. اما در جنگ احد قضیه مادی نبود و قضیه دفاع اسلام و پیامبر(ص) در میان بود و امام علی(ع) اونجا 9 نفر از قهرمانان مشرکین رو در جنگ تن به تن کشتن. اگه به حرف شما بود امام باید میگفتن نه جنگ خوب نیست باید مودب باشیم. پس در نتیجه همه چی به جای خودش خوبه، جایی که ضرری به اصل دین اسلام نمیرسه حسن خلق خوبه و جایی که به اصل دین اسلام توهین و جسارتی میشه باید باهاش برخورد کنیم و رفتار امام علی(ع) کاملاً این قضیه رو آشکار میکنه.

بخشهایی از دعای ندبه از امام صادق(ع): « ... على است که بر تأویل (حقایق و مقاصد اصلى قرآن) جنگ مى کند و در راه رضاى خدا از ملامت و سرزنش بدگویان باک ندارد و در راه خدا، خونهاى صنادید و گردنکشان عرب را به خاک ریخت و شجاعان و پهلوانانشان را به قتل رساند و سرکشان را مطیع و منقاد کرد. در نتیجه دلهایشان از واقعه جنگ بدر و حنین و خیبر و غیره پر از حقد و کینه گردید و بازماندگانشان کینه على را در دل گرفتند ... ».

خب امام این کارها رو کردن چون اصل اسلام در خطر بود. یه جاهایی هم به خاطر اسلام سکوت کردن. سکوتشون اینجوری بود که فقط دست به شمشیر نبردن اما هر جا فرصت میشد حرفشون رو میزدن و از خودشون و دین اسلام با سخنرانی دفاع میکردن.
    ویرایش توسط تجربه : 05-05-2018 در ساعت 11:00 PM

12. Top | #28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.82
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

پسر خوب.
    این اتفاقات مال 1400 سال پیش بوده و اقتضای زمان.
    ولی امام حسن رو هم در نظر داشته باش چگونه رفتار کرد...هر بزرگی ب اقتضای زمان خودش اون کاری رو ک بهتر میدونست انجام میداد.
    ولی الآن دوره زمونه عوض شده و نوع واکنش و رفتار شما هم باید متناسب با زمان باشه.
    از ضعف مسلمانان همین بس ک دیگران خودشون رو کنار کشیدن و منو تو ب عنوان یک مسلمان داریم با هم بحث میکنیم.

فکر میکنم من و شما خوانش متفاوتی از اسلام داریم.

دیگه حرفی ندارم...

13. 2 کاربران زیر از Sorena. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.48
    تشکـر
    2,067
    تشکر شده 1,679 بار در 868 پست
    سیستم عامل و مرورگر

چطور اونا حق دارن توهین کنن ما حق نداریم دفاع کنیم؟

شما این حرفو میزنی چون شناخت ناقصی از دین اسلام داری، شیعه خشک و خالی بودن به درد نمیخوره، برای اینکه مزیتی نسبت به بقیه داشته باشین و عملکردی از خودتون نشون داده باشین بهتره از دینی که دارید اول شناخت بدست بیارید و بعد ازش دفاع کنید.

یه مسلمان باید از همه لحاظ قوی باشه و اگه مشکلی هست از دین اسلام نیست از درست مسلمان نبودن ماست.

و قبلا هم گفتم مودب بودن یا با فرهنگ بودن معنیش این نیست وایسیم نگاه کنیم بقیه هر چی خواستن بگن و هر کاری خواستن بکنن.
    تجربه دوره اخر الزمان شده جایی رسیدیم بخوایم از دین حمایت کنیم میگن خفه شو بزار به دینت و همه چیت فحش بدیم ولی تو هیچی نگو ، والا تو دانشگاه هم همینه ،من کنفرانسمو با نام خدا شروع میکنم استاده باهام بد شده، مملکت فقط اسمش اسلامیه وگرنه ادماش بویی از اسلام نبردن ،
    یادمه دبستان بودم فقط یکی دوتا از بچه ها دیدگاه اشتباهی از،دین داشتن، ولی الان که دانشگاهم فقط یکی دونفر هستن که از دین دفاع میکنن،
    میدونی میگن فرد کافر باشه ولی انسان باشه خدا میندازتش بهشت،عقیده ها این شده ولی با خودشون یکم فکر نمیکنن چرا اینهمه پیامبر و اینهمه جنگ در طول تاریخ برای اینکه دین به همه معرفی بشه برپا شد، آیا فقط انسان بودن کافی بود؟ من دیدم ادمایی که ادعای انسان بودن داشتن به پای منافعشون برسه پا رو همه ادما میزارن و همه رو خورد میکنن که به جاهای بالا برسن ولی اگه فردی دیندارواقعی باشه گذشت و.فداکاری و خدا رو هدف قرار میده ،
    به نظرم با هیچ کس بحث نکن موقش که رسید حقیقت همه چیز معلوم میشه
    چایت را بنوش
    نگران فردا نباش ....
    از گندمزار من و تو
    مشتی کاه می ماند
    برای بادها ! ...

15. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,830
    سیستم عامل و مرورگر

پسر خوب.
    این اتفاقات مال 1400 سال پیش بوده و اقتضای زمان.
    ولی امام حسن رو هم در نظر داشته باش چگونه رفتار کرد...هر بزرگی ب اقتضای زمان خودش اون کاری رو ک بهتر میدونست انجام میداد.
    ولی الآن دوره زمونه عوض شده و نوع واکنش و رفتار شما هم باید متناسب با زمان باشه.
    از ضعف مسلمانان همین بس ک دیگران خودشون رو کنار کشیدن و منو تو ب عنوان یک مسلمان داریم با هم بحث میکنیم.

فکر میکنم من و شما خوانش متفاوتی از اسلام داریم.

دیگه حرفی ندارم...
    چیه امام حسن(ع) رو در نظر داشته باشم؟ منظورت صلحیه که به اجبار قبولش کرد؟ به امام حسن(ع) بود که هیچوقت اون صلح رو قبول نمیکردن. قبول کردن چون هیچکسو نداشتن ازشون حمایت کنه و پای دین اسلام وایسه. سربازاش همشون شده بودن عین الآن امثال شماها.

در مورد معصومین(ع) گذر زمان هیچ تفاوتی نداره و هر امتحانی از مردم اون زمان گرفته شده از ما هم گرفته میشه و خوندن تاریخ برای اینه که از گذشته درس بگیریم و پیروان بهتری برای پیامبر و امامان باشیم، نه اینکه به اسم انسان بودن تنهاشون بذاریم.

خب این ضعف شماست بجای اینکه از دین و عقایدت دفاع کنی جلوش جبهه میگیری و بحث میکنی. مشکل امثال شماها میتونه خودخواهی باشه که نمیذاره حرف درست رو قبول کنید و شایدم فکر کردن منطقی بلد نیستید که همه چیزو سر جای خودش قرار بدید. شماها آیه قرآن خوندنتون یا حرف زدنتون در مورد فرهنگ و انسانیت از سر تقلید و بدون فکره، یه چیزایی شنیدین از دیگران بعد میاین تکرارش میکنین.

17. Top | #31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,830
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    تجربه دوره اخر الزمان شده جایی رسیدیم بخوایم از دین حمایت کنیم میگن خفه شو بزار به دینت و همه چیت فحش بدیم ولی تو هیچی نگو ، والا تو دانشگاه هم همینه ،من کنفرانسمو با نام خدا شروع میکنم استاده باهام بد شده، مملکت فقط اسمش اسلامیه وگرنه ادماش بویی از اسلام نبردن ،
    یادمه دبستان بودم فقط یکی دوتا از بچه ها دیدگاه اشتباهی از،دین داشتن، ولی الان که دانشگاهم فقط یکی دونفر هستن که از دین دفاع میکنن،
    میدونی میگن فرد کافر باشه ولی انسان باشه خدا میندازتش بهشت،عقیده ها این شده ولی با خودشون یکم فکر نمیکنن چرا اینهمه پیامبر و اینهمه جنگ در طول تاریخ برای اینکه دین به همه معرفی بشه برپا شد، آیا فقط انسان بودن کافی بود؟ من دیدم ادمایی که ادعای انسان بودن داشتن به پای منافعشون برسه پا رو همه ادما میزارن و همه رو خورد میکنن که به جاهای بالا برسن ولی اگه فردی دیندارواقعی باشه گذشت و.فداکاری و خدا رو هدف قرار میده ،
    کاش تو همون ادعای انسان بودنشون صادق بودن. به اسم انسان بودن جاهلیت و وحشیگری راه انداختن. انسان بودنی که اینا ازش دم میزنن برابر هست با هر چی دلم بخواد، هر چی به نفعم باشه اون درسته و بخاطرش هر کاری میکنم.

18. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.82
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر

خخخخخ
    آقا من خودخواهم...اصلا همه ی شیعیانی ک مث من فکر میکنن خودخواهن...همه ی مسیحیا،یهودیا و سایر ادیان هم خود خواه هستن.
    فقط شما خوبید.

مرد حسابی تو هند مردم با هزار دین و نگرش متفاوت در کنار هم زندگی میکنن اونوقت شما فقط ب دنبال برتری طلبی هستید.

20. کاربران زیر از Sorena. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. Top | #33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,830
    سیستم عامل و مرورگر

...
    ویرایش توسط تجربه : 05-06-2018 در ساعت 06:17 PM

22. Top | #34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,830
    سیستم عامل و مرورگر

خخخخخ
    آقا من خودخواهم...اصلا همه ی شیعیانی ک مث من فکر میکنن خودخواهن...همه ی مسیحیا،یهودیا و سایر ادیان هم خود خواه هستن.
    فقط شما خوبید.

مرد حسابی تو هند مردم با هزار دین و نگرش متفاوت در کنار هم زندگی میکنن اونوقت شما فقط ب دنبال برتری طلبی هستید.
    خب میدونی سطح درکتون همین قدره نمیشه بهتون خورده گرفت. وقتی میبینید یکی از خودتون درک و فهمش بیشتره از حسادت میترکید و دلتون میخواد هرجور شده به زمین بزنیدش. اون انسانیتی که ازش دم میزنید رو حداقل رعایت کنید. مردم هند یاد گرفتن به همدیگه توهین نکنن چون هر کسی از اعتقاد خودش دفاع کرده.
    ویرایش توسط تجربه : 05-07-2018 در ساعت 11:29 AM

23. Top | #35

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.93
    تشکـر
    1,568
    تشکر شده 1,231 بار در 713 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

سلام
    من نمی خواستم تایپیک را منحرف کنم ولی از دست حکومت اسلامی هست وقتی قدرت مطلق را دست یک نفر میدهید او را نایب امام زمان میدانید فرمایشاتش را تابع نعل بالنعل انجام دهید آخرش هم این همه دزدی و اختلاس و ..... در مملکت شود این حکومت نیست که اسلامی شده بلکه نام اسلام را روی خلافکاریها و هواهای نفسانی خود گذاشتند اسلام را سپر برای پوشاندن خرابکاریهای خودشان کردند بله بیشترین ضدمات به اعتقادات آنها خواهد خورد هر لحظه که حکومت ادامه پیدا کند تعداد آدمها با تفکر الحادی زیادتر خواهد شد و تنفر از اسلام بیشتر میشود.

24. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,830
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    من نمی خواستم تایپیک را منحرف کنم ولی از دست حکومت اسلامی هست وقتی قدرت مطلق را دست یک نفر میدهید او را نایب امام زمان میدانید فرمایشاتش را تابع نعل بالنعل انجام دهید آخرش هم این همه دزدی و اختلاس و ..... در مملکت شود این حکومت نیست که اسلامی شده بلکه نام اسلام را روی خلافکاریها و هواهای نفسانی خود گذاشتند اسلام را سپر برای پوشاندن خرابکاریهای خودشان کردند بله بیشترین ضدمات به اعتقادات آنها خواهد خورد هر لحظه که حکومت ادامه پیدا کند تعداد آدمها با تفکر الحادی زیادتر خواهد شد و تنفر از اسلام بیشتر میشود.
    من حرفای سیاسی نمیزنم فقط حرفم دفاع از اصل و اساس دین اسلام هست و هر کی خودشو مسلمون میدونه باید انجامش بده.
    ویرایش توسط تجربه : 05-07-2018 در ساعت 11:31 AM

26. Top | #37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.18
    تشکـر
    33
    تشکر شده 63 بار در 45 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

چند سال پیش دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی در واکنش به پایین بودن سرانه مطالعه در ایران میزان مطالعه ایرانیان را در روز رقم عجیب 79 دقیقه اعلام کرد! که در واکنش به رسانه ها و چهرهای فرهنگی اعلام کرد که 15 دقیقه از آن به کتاب اختصاص دارد و بقیه به خواندن قرآن و ادعیه اختصاص دارد !
    اگر از کتابخانه های عمومی و قفسه های پر از خالی اش بگذریم و اهل ولخرجی باشیم ، کتاب های خوب زیادی هستند که چون بیشتر از 500 و 1000 چاپ نمی خورند ، از انتشارشان خبردار نمی شویم و یا تا خبر دار شویم نویسنده محترم نصف شان را کادو داده که خمیر نشوند!
    در حالی که کتابهای! عرفان با افتخار به تیراژگان 10 هزارتایی می رسد و دکان عرفانی شان روز به روز گسترده تر می شود تا مبادا کسی شک کند راه سعادت غیر ازاین است.
    همه آدمها تو همه شرایط به نفع خودشون به طرف مقابل دروغ میگن

27. Top | #38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    8
    تشکر شده 14 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر

کاش تو همون ادعای انسان بودنشون صادق بودن. به اسم انسان بودن جاهلیت و وحشیگری راه انداختن. انسان بودنی که اینا ازش دم میزنن برابر هست با هر چی دلم بخواد، هر چی به نفعم باشه اون درسته و بخاطرش هر کاری میکنم.
    دقیقاً با شما موافقم

چرا ما مسلونا اینجوری شدیم ؟ فقط ادعا داریم و و تمام مشخصاتی که فرمودید...
    بعد داعش و مسخره می کنیم
    ویرایش توسط arti : 05-07-2018 در ساعت 12:32 PM

28. کاربران زیر از arti بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. Top | #39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.67
    تشکـر
    2,830
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط arti نمایش پست ها
    دقیقاً با شما موافقم

چرا ما مسلونا اینجوری شدیم ؟ فقط ادعا داریم و و تمام مشخصاتی که فرمودید...
    بعد داعش و مسخره می کنیم
    دلیل اول میتونه این باشه که بطور نامحسوس در ذهن مردم کاشتن که دین و پیامبر و امام مال گذشته و 1400 سال پیشه و مردم الان پیشرفته هستن و به اونا نیازی ندارن.

دلیل دوم همون خودخواهی افراد هست و نمیتونن حرف درست رو قبول کنن.

دلیل سوم وقتی یه حرف جدید میشنون و میبینن درسته، مجبورن خیلی از افکار و عادتهاشونو تغییر بدن و چون این تغییر کردن سخته، ترجیح میدن جلوش جبهه بگیرن.

البته این فقط مختص مسلمونا نیست، در تمام دنیا، هم آدمای منطقی و اهل فکر وجود داره که تعدادشون همیشه کمتره، هم آدمای خودخواه و حسود و میشه گفت مقلد افکار عمومی وجود داره که تعدادشون بیشتره و برای همین تصور میکنن راهی که میرن یا حرفی که میزنن درسته.
    ویرایش توسط تجربه : 05-07-2018 در ساعت 01:29 PM

30. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. Top | #40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.55
    تشکـر
    2,836
    تشکر شده 2,774 بار در 1,438 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    خط اولتون رو باید طلا گرفت .وقتی یه ادمی که (بماند پاکه یا ناپاک)رو به عنوان نایب امام زمان با اعتماد بنفس تمام معرفی میکنن و امام زمان رو که اگر شخص خیلی بزرگی هست در حد یه ادم میارن پایین توقعی نمیره مردم از اسلام متنفر بشن و نسبت به حالا هر امامی که بوده جبهه گیری کنن .وقتی کسی حکومت رو بدست میگیره و خودشو نایب امام زمان میدونه که تو حکومتش فقر و بدبختی و بی عدالتی بیداد میکنه قاری قرانو که به چند تا بچه تجاوز کرده به راحتی تبرئه میکنن مردم سال به سال بجای پیشرفت به عقب برمیگردن نباید توقع داشت مردم عاشق دین بشن.
    به نظرم دفاع از انسان بودن و ارزش های انسانی خیلی بیشتر از دفاع از مذهب ارزش داره.در واقع اگرم چیزی به اسم دین یا مذهب هست فقط برای اینه از از ادم ها انسان بسازه.قطعا هدفش همینه ولی خب یه عده گند زدن به مذهب به اسم منفعت شخصی.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
سخنان بزرگان,  سخنان ناب,  سخنان,  سخنان زیبا,  سخنان عاشقانه,  سخنان ناب بزرگان,  سخنان بزرگان جهان,  سخنان ناب عاشقانه,  سخنان مولانا,  سخنان عارفانه,  سخنان حکیمانه,  سخنان حکیمانه مولانا,  سخنان حکیمانه و ناب,  سخنان حکیمانه بودا,  سخنان حکیمانه بهلول,  سخنان حکیمانه لقمان به فرزندش,  سخنان حکیمانه در مورد زندگی,  سخنان حکیمانه حضرت علی,  سخنان حکیمانه کوتاه,  سخنان حکیمانه انیشتین,  مردم ریپورت,  مرد ژله ای,  مردگان متحرک,  مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3,  مرد عنکبوتی 2017,  مرد عنکبوتی بازی,  مردم بانک,  مرد عنکبوتی فیلم,  مردن تعبیر خواب,  مرد من,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)