نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: این پسران هرگز با شما ازدواج نمی کنند !

4097
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

این پسران هرگز با شما ازدواج نمی کنند !

عده زیادی از دختران برای همرنگی با دوستان و فاصله گرفتن از سنت ها، به درخواست های دوستی پاسخ مثبت می دهند و امیدوارند که این دوستی به ازدواج ختم شود.

ازدواج های امروزی، فرد محور تر است. یعنی دختر و پسر پیش از آنکه پای خانواده ها به میان بیاید، تصمیم به شناخت همدیگر می گیرند و وقتی مطمئن شدند این آشنایی عاقبت خوبی در پی خواهد داشت، ماجرا را رسمی و علنی می کنند. این آشنایی برای عده ای جدی است و برای عده ای بیشتر فرم دوستی های گذرا را دارد که شاید به ازدواج ختم شود و شاید هم نه!

تفاوتی که بیشتر در دختران و پسران در اوایل جوانی به جشم می خورد در مورد هدف از رابطه دوستی با جنس مخالف است. دختران معمولا تصور می کنند که برای یافتن همسر مناسب باید در یک رابطه احساسی با پسران دخیل شوند. اما واقعیت این است که در اکثر مواقع پسرانی طالب ارتباط دراز مدت، پنهانی، و احساسی و عاطفی با دختران هستند که شرایط ازدواج را ندارند و مایلند این خلاء را با یک رابطه دوستانه با یک یا چند دختر پر کنند و برای این کار از دادن قول ازدواج ابایی ندارند.

عده زیادی از دختران برای همرنگی با دوستان و فاصله گرفتن از سنت ها، به درخواست های دوستی پاسخ مثبت می دهند و امیدوارند که این دوستی به ازدواج ختم شود. در این شرایط، طولانی شدن دوستی، عمق گرفتن آن و نزدیک شدن بسیار زیاد دختر و پسر به هم، برای دختران معنای قطعی شدن ازدواج را دارد. مثلا دختر خانمی فکر می کند حالا که 6 سال با یک نفر دوست بوده، امکان ندارد بتواند بدون او زندگی کند و بی شک طرف مقابل هم او را برای ازدواج در نظر دارد. این در حالی است که از نگاه پسرها ( اگر نگوییم همه، باید بگوییم اکثریت قریب به اتفاق آنها ) طولانی شدن یک رابطه دوستی که خانواده ها از آن اطلاع ندارند، به معنی گذرا بودن آن رابطه است و به محض فراهم شدن شرایط ازدواجشان، یا به محض آنکه با فردی موجه تر و مناسب تر از شما رو به رو شوند، رابطه دوستی شان را خاتمه می دهند.

راه چاره چیست؟

1 - بدون پنهان کاری و وعده و وعید باید موضوع را با خانواده ها در میان بگذارید.

2 - بهتر است علنی شدن رابطه در روزهای اول آشنایی باشد در غیر این صورت حداقل یک ماه بعد از آشنایی و کسب شناخت مقدماتی از همدیگر موضوع را به خانواده ها اطلاع داده و بقیه شناخت تان را به دوران نامزدی رسمی یا غیر رسمی واگذار کنید.

3 - اگر شرایط یکی از طرفین برای ازدواج یا رسمی شدن نامزدی آماده نیست، از همان ابتدا موعدی را برای علنی کردن رابطه مشخص کنید. مثلا دو ماه، سه ماه یا 6 ماه بعد. متناسب با این موعدی که در نظر گرفته اید، شدت و عمق رابطه یا میزان دیدارها و صحبت ها را تنظیم کنید تا رابطه تان همیشه تحت کنترلتان باشد و زیادی عمیق نشود.

به این مردان اعتماد نکنید!

کسانی که از دوران آشنایی چنین رفتارهایی دارند، نه تنها قابل اعتماد نیستند، بلکه شما را برای ازدواج هم در نظر ندارند:

1 - به جای شناخت منطقی شما، سراغ جنبه های احساسی رابطه می رود.

2 - از آشنایی با خانواده شما طفره می رود.

3 - عفت را زیر پا می گذارد، درخواست های نامشروع دارد یا درباره مسائل جنسی، تحریک کننده و نا متعارف با شما صحبت می کند.

4 – مایل است آشنایی تان طولانی شود و برای آن زمان مشخصی را اعلام نمی کند.

5 – به شما می گوید که درگیر یک رابطه اجباری شده و خانواده اش دختر دیگری را برای او در نظر گرفته اند اما او مایل است از او فرار کند و شما را به همسری برگزیند.

6 - هر روز یک بهانه برای علنی کردن رابطه دارد و امروز و فردا می کند: درسم تمام شود، سربازی بروم، کار پیدا کنم، پس انداز داشته باشم، موافقت خانواده را جلب کنم و...

منبع : همشهری

2. 13 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : این پسران هرگز با شما ازدواج نمی کنند !

ما پسرا اصلا با دخترا ازدواج نمیکنیم

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

شما پسرا بدون دخترا زنده نمیمونید.دوام نمیارید.

5. 5 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25514
    تشکـر
    2
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    9

شما پسرا انگلید ب جز بابا و داداشام و شوهر عزیزم و پسر آیندم

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam.hesam نمایش پست ها
    زن مثل قابلمه میمونه هروقت نیاز داری مییاریش میریزی توش هرچی داری کارت که تموم شد میشوریش میزاریش کنار
    برای شما و امثال شما فقط و فقط میشه تأسف خورد!

شماها هیچ جوابی ندارین٬ چون هر حرفی تو این زمینه از محدوده فهم و درکتون خارجه!
    ویرایش توسط رامونا : 03-02-2017 در ساعت 04:33 PM

8. 5 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

چون دختربهتون نمیدن که باهاش ازدواج کنین
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

10. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

روایت داریم گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه میوووووووو رژیمم

شده روایت دخترای انجمن

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

شده روایت دخترای انجمن

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خواهشا وقتی میخواید درباره دختر و پسر صحبت کنید اینقدر متعصابانه حرف نزنید

همینطوری که ما پسرا هممون گرگ نیستیم شما دخترا هم همتون فرشته نیستید

بد و خوب تو هردو جنس هستش ولی اونا مرد نیستن نر هستن اونا زن نیستن ماده هستن

14. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

ممنون اقارضا

بنظر من انقدر فهمیدنش سخت نیست،فقط یکم هوش eq می خواد

این دخترهایی هم که امید واهی دارن ، خودشون حقیقت رو میدونن اما انکارش میکنن چون تلخه

مردی که خواستار ازدواج با دختری باشه سعی نمیکنه به خودش وابستش کنه

برای احساس دختر و بدن دختر ارزش زیادی قائله و به خودش اجازه نمیده از مرزش فراتر بره

این اسمش عشق و علاقه واقعیه باقیش هوسه..

من اگه پسر دار بشم براش جدا از تفنگ و ماشین عروسکم میخرم هم بهش یاد

میدم احساسات مردونرو هم بهش یاد میدم احساس زنانگی رو

بهش یاد میدم جنس زن چقدر لطیفه ظریفه بهش یاد میدم باید تا اخر عمرش مراقب این جنس باشه

که بدونه چطور باهاشون رفتار کنه حالا این جنس هر نسبتی که می خواد ،

باهاش داشته باشه،مادرش،خواهرش،دخترش،ز نش،همکارش...

خیلی از مردها خوبن اما جنس زنو نمیشناسن...

من به پسرجنس زن رو هم یاد میدم.

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

16. 6 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    ممنون اقارضابنظر من انقدر فهمیدنش سخت نیست،فقط یکم هوش eq می خواداین دخترهایی هم که امید واهی دارن ، خودشون حقیقت رو میدونن اما انکارش میکنن چون تلخهمردی که خواستار ازدواج با دختری باشه سعی نمیکنه به خودش وابستش کنهبرای احساس دختر و بدن دختر ارزش زیادی قائله و به خودش اجازه نمیده از مرزش فراتر برهاین اسمش عشق و علاقه واقعیه باقیش هوسه..من اگه پسر دار بشم براش جدا از تفنگ و ماشین عروسکم میخرم هم بهش یاد میدم احساسات مردونرو هم بهش یاد میدم احساس زنانگی رو بهش یاد میدم جنس زن چقدر لطیفه ظریفه بهش یاد میدم باید تا اخر عمرش مراقب این جنس باشهکه بدونه چطور باهاشون رفتار کنه حالا این جنس هر نسبتی که می خواد ، باهاش داشته باشه،مادرش،خواهرش،دخترش،ز نش،همکارش...خیلی از مردها خوبن اما جنس زنو نمیشناسن...من به پسرجنس زن رو هم یاد میدم.
    سلام دوست نازنینم.آفرین ٬چه حرف قشنگی زدی! چه جالب اتفاقا منم همیشه خیلی برام مهم بوده که اگه پسر داشته باشم بتونم بهش یاد بدم چطور با جنس زن رفتار کنه؛واقعا شیوه صحیح رفتار با یک جنس دیگه چیزیه که آدم باید از بچگی یاد بگیره!اما من همیشه اینطور فکر میکردم که این یادگیری باید با دیدن باشه٬ یعنی پدر و مادر باید جلوی بچه شون طوری رفتار کنن تا اون بچه با دیدن بتونه به درک چگونگی رابطه با جنس مخالف برسه!به جنبه یادگیری از طریق آموزش دقت نکرده بودم٬ ایده ای که مطرح کردی واقعا عالیه و خیلی میتونه تأثیرگذار باشه.من تا حالا بهش فکر نکرده بودم.واقعا ممنون.من مطمئنم تو مادر نمونه ای میشی.سرعت نتم خیلی پایینه٬ شکلکا نمیان رو صفحه. ( اینم یه عالمه قلب خوشگل تقدیم با عشق به بهترین دوستم)

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام دوست نازنینم.آفرین ٬چه حرف قشنگی زدی! چه جالب اتفاقا منم همیشه خیلی برام مهم بوده که اگه پسر داشته باشم بتونم بهش یاد بدم چطور با جنس زن رفتار کنه؛واقعا شیوه صحیح رفتار با یک جنس دیگه چیزیه که آدم باید از بچگی یاد بگیره!اما من همیشه اینطور فکر میکردم که این یادگیری باید با دیدن باشه٬ یعنی پدر و مادر باید جلوی بچه شون طوری رفتار کنن تا اون بچه با دیدن بتونه به درک چگونگی رابطه با جنس مخالف برسه!به جنبه یادگیری از طریق آموزش دقت نکرده بودم٬ ایده ای که مطرح کردی واقعا عالیه و خیلی میتونه تأثیرگذار باشه.من تا حالا بهش فکر نکرده بودم.واقعا ممنون.من مطمئنم تو مادر نمونه ای میشی.سرعت نتم خیلی پایینه٬ شکلکا نمیان رو صفحه. ( اینم یه عالمه قلب خوشگل تقدیم با عشق به بهترین دوستم)
    ممنون اقارضا

بنظر من انقدر فهمیدنش سخت نیست،فقط یکم هوش eq می خواد

این دخترهایی هم که امید واهی دارن ، خودشون حقیقت رو میدونن اما انکارش میکنن چون تلخه

مردی که خواستار ازدواج با دختری باشه سعی نمیکنه به خودش وابستش کنه

برای احساس دختر و بدن دختر ارزش زیادی قائله و به خودش اجازه نمیده از مرزش فراتر بره

این اسمش عشق و علاقه واقعیه باقیش هوسه..

من اگه پسر دار بشم براش جدا از تفنگ و ماشین عروسکم میخرم هم بهش یاد

میدم احساسات مردونرو هم بهش یاد میدم احساس زنانگی رو

بهش یاد میدم جنس زن چقدر لطیفه ظریفه بهش یاد میدم باید تا اخر عمرش مراقب این جنس باشه

که بدونه چطور باهاشون رفتار کنه حالا این جنس هر نسبتی که می خواد ،

باهاش داشته باشه،مادرش،خواهرش،دخترش،ز نش،همکارش...

خیلی از مردها خوبن اما جنس زنو نمیشناسن...

من به پسرجنس زن رو هم یاد میدم.

سلام

ان شاء الله که هر دو بهترین مادر بشین و بهترین فرزند را تربیت کنید تا بشه توشه آخرتتون .

برای اینکه فرزندامون همسران خوبی بشن ، باید بهشون یاد بدیم که به پدر و مادر احترام بزارن و بهشون نیکی کنند ... ( احترام به پدر و مادر میگن خیلی فراتر از این ها در آینده فرزند تاثیر داره )

راهش هم اینکه پدر به بچه یاد بده به مادرش احترام بزاره ، مادر هم به بچه یاد بده به پدرش احترام بزاره .

درسی که میتونه فرزندان را خوشبخت کنه .

19. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

شده روایت دخترای انجمن
    گوشت که هیچی دست که هیچی. ما دخترا پامون تو خاویاره ولی ادم درست حسابی پیدا نمیشه جنس نر که تا بگی اخ صدتاش جلو پات میریزن منتها ما دنبال مرد هستیم نه نر

21. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط علی 96 نمایش پست ها
    بازم خخخخخخخ

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلامان شاء الله که هر دو بهترین مادر بشین و بهترین فرزند را تربیت کنید تا بشه توشه آخرتتون .برای اینکه فرزندامون همسران خوبی بشن ، باید بهشون یاد بدیم که به پدر و مادر احترام بزارن و بهشون نیکی کنند ... ( احترام به پدر و مادر میگن خیلی فراتر از این ها در آینده فرزند تاثیر داره )راهش هم اینکه پدر به بچه یاد بده به مادرش احترام بزاره ، مادر هم به بچه یاد بده به پدرش احترام بزاره . درسی که میتونه فرزندان را خوشبخت کنه .
    حق با شماست احترام به پدر و مادر از هر چیزی بالاتره؛اما قبل از هر چیزی به نظرم باید به کودک آموزش داده بشه که هر کسی جایگاه خودشو در زندگی ما داره و باید در همون جایگاه از راه درستش باهاش رفتار کنیم و اهمیت پدر و مادر نباید باعث بشه از شیوه صحیح ارتباط با سایرین غافل بشیم.هر رابطه ای در جایگاه خودش بسیار مهم و در زندگی تأثیر گذاره.من مردی رو میشناسم که بسیار به پدر و مادرش احترام میزاره٬ مادر این آقا خیییلی توی زندگیشون دخالت میکنه و خانومشو خیلی اذیت میکنه ؛اما حتی حرفای خانومشو وقتی میگه مادرت اینکارو کرد باور نمیکنه و دروغای مادرشو باور میکنه ٬حاضر نیست از خانومش دفاع کنه و همیشه حق رو به مادرش میده حتی اگه بدترین رفتار رو داشته باشه؛خانومش داره روز به روز به خاطر آزارای خونواده شوهرش لاغرتر و داغونتر میشه و شوهرش که باید پشتش باشه تنهاش گذاشته و اجازه میده مادرش اذیتش کنه و جلوشو نمیگیره چون احترامش واجبه و نباید دلش بشکنه!

24. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

حق با شماست احترام به پدر و مادر از هر چیزی بالاتره؛اما قبل از هر چیزی به نظرم باید به کودک آموزش داده بشه که هر کسی جایگاه خودشو در زندگی ما داره و باید در همون جایگاه از راه درستش باهاش رفتار کنیم و اهمیت پدر و مادر نباید باعث بشه از شیوه صحیح ارتباط با سایرین غافل بشیم.هر رابطه ای در جایگاه خودش بسیار مهم و در زندگی تأثیر گذاره.من مردی رو میشناسم که بسیار به پدر و مادرش احترام میزاره٬ مادر این آقا خیییلی توی زندگیشون دخالت میکنه و خانومشو خیلی اذیت میکنه ؛اما حتی حرفای خانومشو وقتی میگه مادرت اینکارو کرد باور نمیکنه و دروغای مادرشو باور میکنه ٬حاضر نیست از خانومش دفاع کنه و همیشه حق رو به مادرش میده حتی اگه بدترین رفتار رو داشته باشه؛خانومش داره روز به روز به خاطر آزارای خونواده شوهرش لاغرتر و داغونتر میشه و شوهرش که باید پشتش باشه تنهاش گذاشته و اجازه میده مادرش اذیتش کنه و جلوشو نمیگیره چون احترامش واجبه و نباید دلش بشکنه!
    سلام
    درست میگین ، اما بازم تقصیر کار اون پدر و مادر هستن چون اون طور که باید نتونستن به فرزند یاد بدن ، چون احترام خالی کفایت نمیکنه .

وقتی پدر میگه پسرم به مادرت فلان کمک را بکن ، فلان هدیه را براش بخر ، اینطور با محبت صحبت ، و یا نیکی و محبت کردن مستقیم خودت پدر را به مادرش میبینه ، خیلی توی رشدش تاثیر میزاره ، هم درس میگره که همسر چقدر ارزشمنده و چه جایگاهی داره که هم بچه ها هم پدر همه دنبال نیکی و محبت و احترام به اون هستن ، و بلعکس از طرف مادر به پدر هم همینطوره ، این رابطه باید دوطرفه باشه تا تاثیر مثبت خودش رو بزاره .

بعضی چیزا را هم باید زبونی به فرزند همراه به عمل گفت تا بهتر درک کنه .

به هر حال هیچ صد درصد در هیچ چیز وجود نداره ، ما امکان داره بهترین روش تربیت هم بکار ببریم اما بازم فرزند سمت دیگه بره ، مثل فرزند بعضی از امامان یا پیامبران ، وظیفه ما انجام درست تکلیفمونه .

26. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

سلام به روی ماهت

اونکه بله رفتار صحیح پدرو مادر باهم که تو الویته و معمولا هم دختر از مادرش تقلید میکنه پسر از پدرش

(البته در مواردی ، نادر برعکس میشه)
    فداتبشم که انقدر دقت داری و اینطوری داری اطلاعاتو بالا میبری واسه بچه داری
    اینجور ادمایی مثل تو که انقدر با آمادگی می خوان برن سراغ بچه دار شدن یکی کمشونه چندتا بچه بیار

قربوووونت برم
    اتفاقا من اصلا اعتماد بنفس نداارم واسه بچه دار شدن

همیشه میبینم مادرای دوروبرمو با خودم میگم چقدر پخنه و صبورن

ولی من اصلا اینطوری نیستم من و شوهرم هنوز داریم تفریحات مجردی میکنم

اصلا فکر نمیکنم از پسش بر بیایم

عزیزمی خوشگلم
    ویرایش توسط سمیراه : 03-08-2017 در ساعت 09:49 AM
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

28. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32510
    تشکـر
    141
    تشکر شده 50 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ..
    والا چی بگم
    جدا از بحث ازدواج
    کاش بعضی پسرا رسم دل نشکستن بلد بودن.
    باز افرادی که دل میشکنن به کنار ، من نمیتونم تصور کنم که بعضی پسرا چطور به خودشون اجازه میدن چنین کاری رو بکنن (تصویر زیر گویاست )

دختر خانومای عزیز لطفا خدایی نکرده گول نخورید.
    این افراد خیلی تو کارشون ماهرن
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 6lck_photo_20170310_225233.jpg  

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    میزان امتیاز
    10

سلام به روی ماهت

اونکه بله رفتار صحیح پدرو مادر باهم که تو الویته و معمولا هم دختر از مادرش تقلید میکنه پسر از پدرش

(البته در مواردی ، نادر برعکس میشه)
    فداتبشم که انقدر دقت داری و اینطوری داری اطلاعاتو بالا میبری واسه بچه داری
    اینجور ادمایی مثل تو که انقدر با آمادگی می خوان برن سراغ بچه دار شدن یکی کمشونه چندتا بچه بیار

قربوووونت برم
    اتفاقا من اصلا اعتماد بنفس نداارم واسه بچه دار شدن

همیشه میبینم مادرای دوروبرمو با خودم میگم چقدر پخنه و صبورن

ولی من اصلا اینطوری نیستم من و شوهرم هنوز داریم تفریحات مجردی میکنم

اصلا فکر نمیکنم از پسش بر بیایم

عزیزمی خوشگلم
    وای عزیزم من واسه بزرگ کردن همون یکیشم کلی دلهره و نگرانی دارم چه برسه به چند تا!!!!

راستش شرایط زندگی من تا الان جوری پیش رفت که مدتها با اینکه دلم خیلی بچه میخواست اما شرایطشو نداشتم ٬ اینجوریه که الان بدجوری حال و هوای مامان شدن افتاده تو سرم

ان شاءالله خدا سعادت مادر بودنو نصیبم کنه و من شایستگیشو داشته باشم و بتونم یک انسان واقعی تربیت کنم!

میدونی سمیرا جان به نظر من نیاز مادر شدن ربطی به سن و سال یا شرایط و موقعیت خاصی نداره٬

باید یه تجربه هایی رو بگذرونی و یک چیزایی از سرت بیفته تا اون آرامش و ثباتی که لازمه مادر بودنه و خدا در وجود هر زنی قرار داده قوت بگیره و این نیاز ٬خودشو نشون بده!

درست میگی این عدم آمادگی که ازش حرف میزنی نشون میده شما هنوز نیاز دارین تجربیات مشترک دو نفره بیشتری داشته باشین و فعلا حال و هواتون دو نفره س و به نفر سوم فکر نمیکنین

ان شاءالله در زمان و شرایط مناسب از این نعمت شیرین نهایت لذت رو ببرین
    ویرایش توسط رامونا : 03-09-2017 در ساعت 11:51 PM

31. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

وای عزیزم من واسه بزرگ کردن همون یکیشم کلی دلهره و نگرانی دارم چه برسه به چند تا!!!!

راستش شرایط زندگی من تا الان جوری پیش رفت که مدتها با اینکه دلم خیلی بچه میخواست اما شرایطشو نداشتم ٬ اینجوریه که الان بدجوری حال و هوای مامان شدن افتاده تو سرم

ان شاءالله خدا سعادت مادر بودنو نصیبم کنه و من شایستگیشو داشته باشم و بتونم یک انسان واقعی تربیت کنم!

میدونی سمیرا جان به نظر من نیاز مادر شدن ربطی به سن و سال یا شرایط و موقعیت خاصی نداره٬

باید یه تجربه هایی رو بگذرونی و یک چیزایی از سرت بیفته تا اون آرامش و ثباتی که لازمه مادر بودنه و خدا در وجود هر زنی قرار داده قوت بگیره و این نیاز ٬خودشو نشون بده!

درست میگی این عدم آمادگی که ازش حرف میزنی نشون میده شما هنوز نیاز دارین تجربیات مشترک دو نفره بیشتری داشته باشین و فعلا حال و هواتون دو نفره س و به نفر سوم فکر نمیکنین

ان شاءالله در زمان و شرایط مناسب از این نعمت شیرین نهایت لذت رو ببرین
    دلهره و نگرانی که همیشه هست قبلش بعدش و حتی تا زمانی که فرزند ادم پیر بشه

آخی ، از ته دلم دعا میکنم خدا فرزندی سالم زیبا نسیبت کنه و بتونی لوح پاک وجودشو رنگهای خوشگل موشگل بزنی

دقیقا حرفهات درسته مثل همیشه

مرسی عزیزه دلم
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)