نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: باور کردنه عشق همسر

1126
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14498
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

باور کردنه عشق همسر

سلام دوستان عزیز
    شاید مشکل من از نطرتون مسخره باشه ولی به راهنماییتون نیاز دارم من دوساله ازدواج کردم یک سا ل و نیم عقد بودیم الانم شش ماه زیره یه سقفیم شوهرم هفت صبح میره سره کار ده دوازده شب میاد خونه اگر طی این مدت در روز یکی دوبار باهام تماس بگیره وقتیم میاد خیلی خسته است همه این عوامل با بحثایی که دوران عقد داشتیم به هم کمک میکنن تا من فکر کنم اصلا دوسم نداره یعنی هیچ حسی بهم نداره وقتی بهش میگم چرا دوسم نداری میگه کی گفته ندارم ولی من نمیتونم باورش کنم احساس میکنم خیلی تو زندگیش زیادیم هر لحظه منتطرم از در بیاد بگه دیگه نمیخوامت همین فکر من باعث میشه نتونم لطافت زنانه داشته باشم ازش فاصله میگیرم ابراز احساساتش برام مسخره است باورش ندارم البته اگر لطفی کمه ابراز احساسات کنه
    ویرایش توسط sssaye : 04-06-2015 در ساعت 05:22 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : باور کردنه عشق همسر

درود خسته نباشيد خير اينگونه نيست شايد تنهايي اين حس شمارو بقولتون لطافت زنانه اتونو گرفته ببينيد خواهر من اولين مورد اگر وضعيت ماليتون خوبه بفكر بچه باشيد كه محيط خانه رو عوض ميكنه وبنا به شغل اقاتون شما هم سرگرميد بابچه وحس مادري تون مياد وگرمتر ميشيد وشوهرتون هم تغييراتي خواهند كرد پدر بشند اينطور نيست خستگي كار شايد باعث شده كمي سرد باشند اگر اينجور بود شب نميومد خونه وكنا رشما پس دوستتون داره وزبانا هم گفته كه حس داره ودوستتون خب شما زنها بايد لطافت ب خرج داده ودلبري كنيد وخستگي رو ازتن مرد زندگيتون بيرون كنيد تا زماني خونه هست احساس ارامش كنه شما از الان تصميم درست وفكر مثبت كنيد وزماني مياد با گرمي استقبال وبنشينيد كنارش و حرفاي خوب وووو ببينيد چقد اون واكنش نشون ميده گاهي هم شما اگر اون كوفته باشه براش غذا وچايي بياريد ماسا بدين وتشكر از زحماتش براي زندگي ووو حرف خيلي موثر ودوم اعتماد وحفظ زندگي مثبت فكر كنيد دراولم گفتم مشكل وتصورات منفي شما از تنهاييه ولاغير حالا دوستان نظر ميدن ومشاورين راهنمايي منم درخدمتم ياحق

3. 4 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13215
    تشکـر
    370
    تشکر شده 500 بار در 226 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام..
    خب بااین حجم کری شوهرتون نبایدانتظاراحساسی زیادی ازش اشته باشیداگه اون اینقدرتلاش میکنه بتونه زندگی مرفهی برا شمابسازه یعن عشق قلبی نسبت به شما داره وشماتنهاحساس شدین وبجای ساسیت بایدبهتروبادیدمثبت تری به قضیه نگاه کنید
    امضای ایشان
    هرروزخوشبخترین انسان روی زمین ازخواب برمیخیزم

5. 5 کاربران زیر از ziziorton بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

در حال حاضر به نظر نمیرسه مشکل جدی در زندگی شما دو نفر باشه...
    اما این تفکرات منفی که شما دارین بهش دامن میزنین و وارد زندگیتون کردین، خودش میتونه در آینده مشکل ایجاد کنه

عزیزم شما خودت را چند لحظه بذار جای شوهرت، مسئله از دید ایشون میتونه اینجور بیان بشه:
    از ساعت8صبح تا 12 شب کار و تلاش میکنم تا آینده ی همسر و خانواده ای که تازه تشکیل دادم فراهم باشه...
    در طول روز درحد امکان با خانومم تماس میگیرم، شب که خسته به خونه برمیگردم همیشه همسرم شاکیه که چرا خسته م و بهش توجه نشون نمیدم!

درسته که محبت و توجه حق طبیعی شماست و بهش نیاز دارین
    اما درک کنین که در شرایط کنونی جامعه ما برای تامین نسبی رفاه خانواده، مرد مسئولیت بسیار سنگینی به عهده داره
    و شما به عنوان یک همسر بجای گله گی، بهتره با حمایت کردن همه جانبه ایشون، آرامش و انرژی لازم را برای همسرتون فراهم کنین
    از همون فرصتای کم با هم بودن استفاده کنین تا بهترین ساعات را در کنار هم داشته باشین و کمک کنین عشق و عاطفه بینتون همیشه زنده بمونه
    امضای ایشان

7. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    ممنون از همه دوستان خیلی خوب بهتون راهنمایی کردن.

تعریف دوست داشتن از نظر شما و همسرتون با هم متفاوت هست.
    شما منتظرید که بهتون بگه دوستت دارم.
    اما ایشون همونطور که نغمه خانم گفتن تصورش اینه که من از 8 صبح میرم سر کار تا 12 شب . این از نظر ایشون یعنی عشق.
    یعنی اینکه دارم کار میکنم که همسرم در راحتی باشه.
    پس یه کم به تفاوت های زنان و مردان بیشتر توجه کنید.
    میتونید کتاب زنان ونوسی و مردان مریخی نوشته جان گری رو بخونید.
    خیلی میتونه بهتون کمک کنه.

9. 2 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaye نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    شاید مشکل من از نطرتون مسخره باشه ولی به راهنماییتون نیاز دارم من دوساله ازدواج کردم یک سا ل و نیم عقد بودیم الانم شش ماه زیره یه سقفیم شوهرم هفت صبح میره سره کار ده دوازده شب میاد خونه اگر طی این مدت در روز یکی دوبار باهام تماس بگیره وقتیم میاد خیلی خسته است همه این عوامل با بحثایی که دوران عقد داشتیم به هم کمک میکنن تا من فکر کنم اصلا دوسم نداره یعنی هیچ حسی بهم نداره وقتی بهش میگم چرا دوسم نداری میگه کی گفته ندارم ولی من نمیتونم باورش کنم احساس میکنم خیلی تو زندگیش زیادیم هر لحظه منتطرم از در بیاد بگه دیگه نمیخوامت همین فکر من باعث میشه نتونم لطافت زنانه داشته باشم ازش فاصله میگیرم ابراز احساساتش برام مسخره است باورش ندارم البته اگر لطفی کمه ابراز احساسات کنه

با سلام
    اتفاقا" چنین مردی بیشتر از هرکس دیگه به زندگی و خانوادش علاقه داره وعشق میورزه ؛ فقط به دلیل نادانی و بی تجربگی بعضی مردها ؛ که نمیدونه نیاز اصلی برای اول زندگی چیه !!
    باعث میشه این سوء تفاهم پیش بیاد .
    لطفا با اون بی رودر بایستی وصریح صحبت کنید و قبل از اینکه این احساس عمیق بشه ؛ مدیریت زندگی وروابط زناشوئی رو در دست بگیرید !!

به جدیت به شما اعلام خطر از بابت متلاشی شدن زندگی ویا اسیر شدن در دام افراد دام گستر رو میدم که بستگی به توانائی و مدیریت زناشوئی شما داره
    اگر این اقدام انجام دادین وباز هم روابط سرد بود ؛ این رفتار همسرتون نه از روی بی عشقی یا دوست نداشتنه ؛ بلکه بظاعت و توانائیش کمه که در این صورت مراجعه به پزشک و درمان ضروری خواهد بود

توجه توجه ؛؛ به هیچ عنوان از عوامل تحریک مصنوعی مثل فیلم و ... استفاده نکنید چون نتیجه موقت داشته و سرد مزاجی بعدی اون دراز مدت تر و منجر به تنوع طلبی و گناه هم خواهد شد ؟؟!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد