نمایش نتایج: از 1 به 49 از 49

موضوع: دیگر دختر وجود نداد

3809
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

دیگر دختر وجود نداد

یادمه تعریف دخترو از زبون بزرگا همیشه این شنیدم - دختر کسیه که محجوب و با شرم و حیا باشه دل به پسرا نده واسه دوستی و ... بشینه خواستگار واسش بیاد مق یه خانوم نه اینکه با دوستی و گشت و گذار دنبالش باشه و. .. .. !

ولی با این تعاریف ما دیگه دختر نداریم == - حالم بده

یه دختر تو دانشگاهمون بود در عین زیبایی چقد محجوب و خانم ! چقد! دیروز سر امتحان دیدم با پسرا گرم گرفته و خنده و حرفو ....شک ندارم الان دوس پسر داره نپرسید چطور - ولی میدونم !

من افسردگی شدید گرفتم واسه این وضع و اوضاع - من دوس ندارم همسرم در اینده یکی از اینا باشه حتی اگه دوستیش در حد اس ام اس باشه !

چون من خودم دنبال این کثافت کاریا نرفتم .

دیگه دختر نداریم

و از طرفی هم مطمئنم امان زمان به زودی میاد علاوه بر نشانهای ظهور که جنگ شدید در عراق هست و در کشورهای عربی که داریم میبینیم این دوستی ها هم عینا ذکر شده !

وای به حال کسانی که در دسته ی نشانه های ظهور قرار گرفتن - چقدر ادم باید پست و منفور بشه که تو این گروه قرار بگیره

2. 2 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دیگر دختر وجود نداد

چرا ؟ خندیدن جرمه؟بابا چرا اینجوری فکر می کنین؟ چرا بد فکر می کنین آخه؟ نشده تا حالا به حرف یکی از همکلاسیهات خنده ات بگیره؟ نشده یکی از هملاسیهای دخترتون اونقدر مشدی باشه که اصلا حس جنسی بهش نداشته باشی؟بابا بیخیال اینقدر بد فکر نکن.چون واقعا شما خودت نشده تو دانشگاه با یه دختر همکام شی؟ نه به دیده دوستی و این چیزا ، به خاطر اینکه همکلاسی فقط؟یعنی شما اینقدر کثیف به همه چی نگاه می کنید؟همه کثیفن؟همه عریانند؟
    به نظر من در این زمانه کسی که هیچ تجربه ای نداره از یک هم کلامی ، نمی دونه که چه جور آدمایی وجود دارند، زودتر از راه بدر میشه.زودتر گول میخوره.

4. 3 کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    تشکر شده 175 بار در 127 پست
    میزان امتیاز
    10

گر خواهی نشی رسوا هم رنگ جماعت شو . این مثل عینا در جامعه بین جوانان در حال شکل گیری و خدا میدونه در آینده جامعه به چه شکل در میاد . رفتار و اخلاق اکثر جوانان و نوجوانان برای اینکه از تنهایی دربیان و باهم باشن و مورد پذیرش هم باشن داره مثل هم میشه . کمترین موردش شباهت تیپ و ظاهر بیشتر جوانان به همه . طرفداری از یک نوع خواننده یا بازیگر خاص یا یک نوع مدل لباس پوشیدن و یه نوع طرز تفکر برای ایجاد تفاهم در رفاقته و این روزا بیشتر از معرفت و علاقه قلبی و سادگی و پاکی و .. اهمیت داره . متاسفانه جامعه ما یه جامعه ما درحال تبدیل به یه جامعه اختصاصیه . طوری که اگر با یه وضع خاص و تیپ و طرز فکر وارد خیابان بشیم همه نگاه ها به سوی ما جلب میشه و با خودشون میگن طرف چقد مذهبی و .. هست . این مواردو توضیح نمیدم چون هم واضح و روشنه و هم شما اطلاع دارید
    پرنده با پرنده باز با باز . هر کس باید با هم تیپ و اخلاق و وضعیت مالی و .. خودش ازدواج کنه و یا حد الامکان دوست باشه . من دید دوستی هایی رو که هر دو درک و فهم نسبتا خوبی دارن و شاید طرف دیگه این مورد بیشتر باشه اما بدون نقطه تفاهم بودن و سریعا به هر دلیلی رابطشون بهم خورد .
    ما مامور رسیدگی به اخلاق و رفتار دیگران نیستیم و غم و غصه خوردن برای وضع جامعه جز اتلاف وقت چیزی برای ما نداره . به ما مربوط نیست که کی چیکار میکنه . ما زندگی و اهداف زندگی خودمون رو دنبال میکنیم و به شیوه خودمون زندگی میکنیم و طرز زندگی ماهم به دیگران مربوط نمیشه و دخالت در امور دیگران بدتر وضع زندگی خودمون رو هم بهم میریزه . پس جز دعا کار دیگه ای برای این مورد نمیشه کرد
    شما هم دنبال فردی هم تیپ و اخلاق و ذهنیت خودت هستی که متاسفانه در این جامعه باید انتظارشو بکشی . ولی انشالله بهش میرسی
    موفق باشی
    ویرایش توسط aikido : 06-17-2014 در ساعت 05:19 PM
    امضای ایشان
    "اگر امیدی نداری ... امید بساز "
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    ..........................................
    "

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط لادن نمایش پست ها
    چرا ؟ خندیدن جرمه؟بابا چرا اینجوری فکر می کنین؟ چرا بد فکر می کنین آخه؟ نشده تا حالا به حرف یکی از همکلاسیهات خنده ات بگیره؟ نشده یکی از هملاسیهای دخترتون اونقدر مشدی باشه که اصلا حس جنسی بهش نداشته باشی؟بابا بیخیال اینقدر بد فکر نکن.چون واقعا شما خودت نشده تو دانشگاه با یه دختر همکام شی؟ نه به دیده دوستی و این چیزا ، به خاطر اینکه همکلاسی فقط؟یعنی شما اینقدر کثیف به همه چی نگاه می کنید؟همه کثیفن؟همه عریانند؟
    به نظر من در این زمانه کسی که هیچ تجربه ای نداره از یک هم کلامی ، نمی دونه که چه جور آدمایی وجود دارند، زودتر از راه بدر میشه.زودتر گول میخوره.
    من میگم میدونم دوست پسر داره و اومده تو خط تو حرف از همکلامی میزنی !! دیگه کور نیستیم و ضع جامعه رو داریم میبینیم بیش از 90 درصد این رو تایید کردن که روابط دختر و پسر در ایران به نشا نه های ظهور نزدیکه ! و از حد عرف و اسلام خارج شده - من روایتی از امامی خوندم که الان دقیق یادم نیست و سندیت به کتابی هم داشت - راجع به تهران و فسادهایی که در یک جامعه ی اسلامی در اون شکل خواهد گرفت و... حرف زدن فرق داره به پیر به پیغمبر ! من خودم مونگول و امل که نیستم اگه دختری بیاد و سوالی حرفی داشته باشه حتما جوابشو میدم کما اینکه خیلی پیش اومده ! و این رابطه ی اجتماعی و من مشکلی ندارم ! ولی اساس صحبت زن و مرد صحبت به فرم رسمی و سنگین هست ! شما همچین فرمی میبینی ! شما که میگی خنده وو ... لطفا احکاک خندیدن زن جلوی مرد غریبه رو بخونید ! باز هم میگم اساس صحبت زن و مرد صحبت به فرم رسمی و سنگین هست ولی یه مورد تو دانشگاه حالا مثال میزنم داریم !!!

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

((((شما هم دنبال فردی هم تیپ و اخلاق و ذهنیت خودت هستی که متاسفانه در این جامعه نباید باید انتظارشو بکشی . ولی انشالله بهش میرسی
    موفق باشی)))
    ---------------------------------------------------

غصم واسه وضع جامعه نیست واسه هکینیه که گفتی !

دخترای خوبی که دیدم همشون از نظر قیافه خیلی پایین بودن و اگر قیلفه داشتن معلوم نبود وضع اون ها هم چجوری باشه !

دختر زیبا و با اخلاق که سمت این دوستی ها حتی نیم قدمم نرفته باشه دیگه وجود نداره -

پس دیگه دختر ی هم وجود نداره طبق پست اولم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

پیدا میشه

9. کاربران زیر از M@hta بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mronaldo نمایش پست ها
    ((((شما هم دنبال فردی هم تیپ و اخلاق و ذهنیت خودت هستی که متاسفانه در این جامعه نباید باید انتظارشو بکشی . ولی انشالله بهش میرسی
    موفق باشی)))
    ---------------------------------------------------

غصم واسه وضع جامعه نیست واسه هکینیه که گفتی !

دخترای خوبی که دیدم همشون از نظر قیافه خیلی پایین بودن و اگر قیلفه داشتن معلوم نبود وضع اون ها هم چجوری باشه !

دختر زیبا و با اخلاق که سمت این دوستی ها حتی نیم قدمم نرفته باشه دیگه وجود نداره -

پس دیگه دختر ی هم وجود نداره طبق پست اولم
    پس نه پسر و نه دختری وجود داره . چون بی پرده مرد ها اصولا هوس بازتر ان . این ذهنیت رو کنار بزار پسر خوب . در ضمن شما باید ملاک ازدواجتم مطرح کنی . ملاک ازدواج شما اگه پاکی و صداقت و در کل صفات خوب هست باید هم شما داشته باشید و هم طرف مقابل و بحث زیبایی و قیافه زیاد برات مهم نباشه . تصمیم قلبی خودتو بگیر و ملاک ازدواجتو در نظر بگیر و تکلیف خودتو معیین کن تا گرفتار مشکلات نشی .
    یا ظاهر یا باطن
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

11. 2 کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

با ظاهر و باطن ملاک من هست و میگم که وجود ندراره ! شما میگی نه! من بسری هستم که حداقل تو این مورد باکم ! و از خودم مطمئنم و انتظارم واسه اینه ولی پیدا نمیشه مطمئنم چه کسایی رو دیدم گفتم این دیگه خودشه دو روز بعد زرتش در رفت !!! و فهمیدم نه خیر !! علتش هم اینه دختر ا از ما پسرا خیلی بیشتر با هم چشم تو هم چشمی دارن خودتون که میدونید چی میگم !

حالا فکر کن یه دختر دوست پسر نداشته باشه چقدر براش جلوی دوستاش ضایعست !!! واقعا همینه هااا که میگم ! اگر نداشته باشه جلو دوستاش خجالت زده میشه تو ذهنش این فکر میاد که الان دوستام فکر میکنن من دوست داشتنی نیستم که دوست پسر ندارم و پسرا منو نمیپسندن در حالی که شاید در واقعیت هم اینجور نباشه ولی این روحیشونه ! و هزار تا فکر دیگه که باعث شده طبق آمار بیش از 80 % دختران طبق آمار 4 5 سال پیش و الان میتونم بگم 90% شون دوست پسر داشته باشن !

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

من قبول دارم پسر خوبم کم شده و صد البته پسرا هم دوست دختر دارن ولی از قدیم گفتن اگر دختر خودشو حفظ کنه هیچ پسری جرات جسارت رو نداره !

ولی آیا شما وقتی پسری بهتون پیشنهاد میده میگید نه ! طبعا میگیدئ آره که آمار اینه !

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3537
    تشکـر
    89
    تشکر شده 51 بار در 34 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا همیشه دخترا رو محکوم میکنین خیلی از دخترا هستن که به صدتا پسر شرف دارن
    درسته پوشش بعضی دخترا واقعا خرابه و بقیه هم اونا یاد میگیرن و....ولی باور کنین دختر خوب وجود داره بس که غرق در دیدن دخترای فاسد شدین دخترای خوبو نمیبینین فقط کافیه دیدتونو تغییر بدین
    امضای ایشان
    زندگی شاید آن لبخندی ست،که دریغش کردیم

15. کاربران زیر از وروجک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

نوشته یقبلمو بخون و نگو به دخترا گیر میدید هی !

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

چه کسی گفته این بوَد مرسوم
    پسری گردد عاشق دختر
    من به چشمان خویش دیدم که
    دختری گشته خواستگار پسر

مادرم جمله های پی در پی
    گفت و از وضع دختران می گفت
    نیم ساعت ز خانه بیرون بود
    تا سه ساعت از این و آن می گفت

مادرم گفت دختری دیدم
    پشت فرمان خودرویی زیبا
    در پی یک پسر به راه افتاد
    بوق می زد برای او به خدا

روی نخ دانه های تسبیحش
    می کشید و به لب دعا می کرد
    مادرم با نگاه اشک آلود
    ذکر می گفت و گریه ها می کرد

با نگاهی که بود بس نگران
    روبرویم نشست و می خندید
    غرق امروز خویش بودم و او
    داشت آیندهء مرا می دید

با خودم عهد کردم که
    نشوم محو روی دخترکان
    عاشقی بدتر است حتی از
    اعتیاد به فیس بوک و دخان

دختران مجرد این شهر
    سهمشان ناله ها و غم شده است
    با خودت گر حساب هم بکنی
    پسر خوب و پاک کم شده است

هر که خواهد که یار من بشود
    همهء کارها به پای خودش
    باید از خانواده ام من را
    خواستگاری کند برای خودش

18. کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3537
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    0

نوشته یقبلمو بخون و نگو به دخترا گیر میدید هی !
    من همه رو خوندم...من که دخترم هیچ وقت برام کسر شأن نیست نداشتن دوس پسر یا ظاهری مرتب و پوشیده و هستن دخترایی که واقعا دخترن و پاک و نجیب
    امضای ایشان

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

باشه هست هر چی شما بگی . من که اگر قرار باشه اینجوری پیش بره حاضرم برم انور با یه دختر با یه دین دیگه ازدواج کنم حداقل اون هر غلطی میکنه خدا و دینش بهش نگفتن نکن ! ما که خدامون میگه حروومه باز هزار تا بهونه میسازیم و میگیم خیلی هم شیرینو خوشمزه و حلال

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3537
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    0

باشه هست هر چی شما بگی . من که اگر قرار باشه اینجوری پیش بره حاضرم برم انور با یه دختر با یه دین دیگه ازدواج کنم حداقل اون هر غلطی میکنه خدا و دینش بهش نگفتن نکن ! ما که خدامون میگه حروومه باز هزار تا بهونه میسازیم و میگیم خیلی هم شیرینو خوشمزه و حلال
    امضای ایشان

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

در کل شما من و شما و کلا همه ما ایرادات به خصوص خودمون رو داریم .. اگه هر انسانی بدی داره حتما یه خوبی هم شده درش وجود داره . حضرت عیسی روزی در جمعی سگی را دیدن که همه از بدبو بودن و سیاه بودن و .. بدی های اون حیوان حرف میزدن و در این موقع ان پیامبر به دندان های تیز و سفید اون سگ اشاره کردند و تعریفشو کردن .
    شما اگه در این مورد پاک باشی حتما در موارد دیگه مشکلات و بدی های خودتو داری که همین میتونه یه بهونه برای دیگران باشه . انسان زاتا درحال تغییر . میدونید که زلیخا چطور زنی بود و حتی دست به چه اعمال زشتی زد اما در آخر جزو پاک ترین زنان روزگار شمرده شد که در قرآن کریم هم اسمش ذکر شده . از کجا معلوم پسر شما که میگی من پاکم پس فردا خدایی نکرده عوض شدی و این پاکی و درست کاری رو از دست دادی؟ و چطور میشه که کسی اگر بدکاره باشه ولی یه روز به راه راست وارد بشه و از من و شما هم باایمان تر و با تقوی تر باشه و به خداوند نزدیک تر . راهشم ارشاد و کمک به تغییر کسیه که بهش علاقه مندی . بهش کمک تا راه درست رو پیش ببره و آدم سابق نباشه . با همدلی و صبوری و دادن روحیه و .. این مورد مویسر میشه
    این نکته رو هم در نظر بگیر که هیچ وقت ادعای پاکی و درست کاری رو نکن و خودتو درست کار تر و با تقوی تر از بقیه در نظر نگیر .. چون هم غضب خدا رو بدنبال داره و هم دست روزگار که این درست کاری عوض بشه
    ویرایش توسط aikido : 06-17-2014 در ساعت 10:31 PM
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

23. 2 کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3537
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    0

هیچ وقت از روی ظاهر افراد قضاوت نکنید

691524_zmphkrf4.jpg

امضای ایشان

25. 5 کاربران زیر از وروجک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط aikido نمایش پست ها
    در کل شما من و شما و کلا همه ما ایرادات به خصوص خودمون رو داریم .. اگه هر انسانی بدی داره حتما یه خوبی هم شده درش وجود داره . حضرت عیسی روزی در جمعی سگی را دیدن که همه از بدبو بودن و سیاه بودن و .. بدی های اون حیوان حرف میزدن و در این موقع ان پیامبر به دندان های تیز و سفید اون سگ اشاره کردند و تعریفشو کردن .
    شما اگه در این مورد پاک باشی حتما در موارد دیگه مشکلات و بدی های خودتو داری که همین میتونه یه بهونه برای دیگران باشه . انسان زاتا درحال تغییر . میدونید که زلیخا چطور زنی بود و حتی دست به چه اعمال زشتی زد اما در آخر جزو پاک ترین زنان روزگار شمرده شد که در قرآن کریم هم اسمش ذکر شده . از کجا معلوم پسر شما که میگی من پاکم پس فردا خدایی نکرده عوض شدی و این پاکی و درست کاری رو از دست دادی؟ و چطور میشه که کسی اگر بدکاره باشه ولی یه روز به راه راست وارد بشه و از من و شما هم باایمان تر و با تقوی تر باشه و به خداوند نزدیک تر . راهشم ارشاد و کمک به تغییر کسیه که بهش علاقه مندی . بهش کمک تا راه درست رو پیش ببره و آدم سابق نباشه . با همدلی و صبوری و دادن روحیه و .. این مورد مویسر میشه
    این نکته رو هم در نظر بگیر که هیچ وقت ادعای پاکی و درست کاری رو نکن و خودتو درست کار تر و با تقوی تر از بقیه در نظر نگیر .. چون هم غضب خدا رو بدنبال داره و هم دست روزگار که این درست کاری عوض بشه

حرفتو تو این مورد بخصوص قبول ندارم ! این چیزی هست که دامن گیر شده !

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط وروجک نمایش پست ها
    هیچ وقت از روی ظاهر افراد قضاوت نکنید

691524_zmphkrf4.jpg

من این عکسو دیدم با این میخواهید چیو ثابت کنید ؟ من هم میتونم الان یه کلیپ بزارم تو تیپ اون دختر چپی که داره به اصطلاح با تبلتش قران میخونه ! که داره لب خیابون وای میسه و سوار ماشین پسرا میشه ! این شد دلیل!

دوما این عکس خوشگلت ساختگی هست ! متوجه نشدی یعنی اینا یه سری دوستن با افکاری مانند خیلی دخترای به اصطلاح شیک پوش و اسپورت پوش که خواستن اعتراضشون رو با این عکس اعلام کنن

در ضمن من رو ظاهر کسی قضاوتی ندارم ! چیزی هست که دارم میبینم ! با چشمانم خودم ! و میشنوم با گوشهای خودم و حس میکنم در کنا رخودم در جامعه ی خودم در کلاس خودم و...
    ویرایش توسط mronaldo : 06-18-2014 در ساعت 12:20 AM

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

حرفتو تو این مورد بخصوص قبول ندارم ! این چیزی هست که دامن گیر شده !
    شما گفته منو یا متوجه نشدید یا احتمالا شدید اما موضوع رو عوض میکنید . من روی صحبتم در اون پست با شما بود . من از دامن گیری و .. در اون پست صحبت نکردم . مخصوصا به نکته ای که تو جمله اخرش باید توجه کرد .
    البته اینجا سایت مشاورس و دادن نظرات برای حل مشکل که من و چند نفر دیگه برای شما نظراتمون رو گذاشتیم و بعد تصمیم با شماست . از اینجا به بعد بحث عقاید و .. مطرحه که جاش تو این سایت نیست پس بحث رو ادامه ندید .
    این ایدی یاهوی من برای گفتگو و حل مشکلات شماس :
    ganji_mohamadamin@yahoo.com
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط aikido نمایش پست ها
    شما گفته منو یا متوجه نشدید یا احتمالا شدید اما موضوع رو عوض میکنید . من روی صحبتم در اون پست با شما بود . من از دامن گیری و .. در اون پست صحبت نکردم . مخصوصا به نکته ای که تو جمله اخرش باید توجه کرد .
    کی ادعای پاکی کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!11111 من تو تاپیکهای مشابه هم گفتم چه عوضی هستم !!!

استمنا میکنم - فیلم س . ک .س میبینم

و هزار غلط دیگه

ولی گفتم تو این مورد پاکم ! من دوست دختر ندارم - نه این که نتونم خیلی راحت میتونم - چون دوستام و جو دوستانمون منو بار اورده واسه این کار (ولی خونوادم اصلا - کاملا مذهبین)

دوستام همه دارن ولی من رو این حرف خدا که دختر پاک واسه پسر پاک حساب باز کردم و نرفتم سمتش الانم کسی جز یه دختر ی که سمت این دوستی ها نرفته باشه نمیخوام چون با خدامعامله کردم سختمه - هزمش برام سخته که معاملم = پوچ باشه ولی وضع جامعه داره منو به سمت این پ.چی میبره فقط از خدا میخوام یه دختر پاک نه ریا کار نصیبم کنه که اونم خیلی خیلی خیلی کمه ولی به خدا امیدوارم به خاطر سختی که تو جوونی به خودم دادم

من الان واسه همین افسردگی گرفتم چون نیاز شدید دارم که یه دوست دختر داشته باشم و باهاش صحبت کنم اینو تو وجودم دارم حس میکنم ولی تحمل میکنم و امید دارم به خودش

30. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

کی ادعای پاکی کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!11111 من تو تاپیکهای مشابه هم گفتم چه عوضی هستم !!!

و هزار غلط دیگه

ولی گفتم تو این مورد پاکم ! من دوست دختر ندارم - نه این که نتونم خیلی راحت میتونم - چون دوستام و جو دوستانمون منو بار اورده واسه این کار (ولی خونوادم اصلا - کاملا مذهبین)

دوستام همه دارن ولی من رو این حرف خدا که دختر پاک واسه پسر پاک حساب باز کردم و نرفتم سمتش الانم کسی جز یه دختر ی که سمت این دوستی ها نرفته باشه نمیخوام چون با خدامعامله کردم سختمه - هزمش برام سخته که معاملم = پوچ باشه ولی وضع جامعه داره منو به سمت این پ.چی میبره فقط از خدا میخوام یه دختر پاک نه ریا کار نصیبم کنه که اونم خیلی خیلی خیلی کمه ولی به خدا امیدوارم به خاطر سختی که تو جوونی به خودم دادم

من الان واسه همین افسردگی گرفتم چون نیاز شدید دارم که یه دوست دختر داشته باشم و باهاش صحبت کنم اینو تو وجودم دارم حس میکنم ولی تحمل میکنم و امید دارم به خودش
    چرا دوستی با جنس مخالف اینقدر شما رو اروم میکنه که دوستی با خدا و درد و دل با اون و یا حتی ازدواج نمیکنه . اول اینکه شما بهتره خودتون و مقام انسانیتون رو جلو بقیه پایین نیارید . همه ما بدی های خودمون رو داریم اما خوب نیس بهش اشاره کنیم .
    دوما شما قبول کن تکلیفت با خودت معلوم نیست . اینکه در پست اول مثل یه ادم مذهبی صحبت میکنی و کم کم به اینجا میرسی که خودتو بدی های خودتو میگی . در پست اول از وضع جامعه و این دوستی ها شکایت داری اما الان خودت رو نیازمند این دوستی میدونی .
    الان در ذهن شما افکار متفاوت و متضاد هم وجود داره که باید به یک دومشون پایبند باشی و دنبال کنی و بقیه رو به طور کامل از ذهنت حذف کنی . در ضمن شما هم قبول دارید که همه ما و خود شما گناهان و بدی های زیادی داریم پس نباید به خاطر یه مورد درست کاری بقیه رو زیر سوال ببریم . معصومین ما پیامبران و امامان هستن و همه ما جایز الخطا هستیم و اصلا نباید بدی های همدیگه رو به رخ هم بکشیم . به جاش باید به همدگیر علاقه داشته باشیم و به پاک کردن این بدی ها از هم بهم کمک کنیم .
    اینم فراموش نکنید که یه دختر محجبه و باطنا پاک و با تقوی به غیر از ازدواج هیچ وقت تن به دوستی حتی با پسری پاک تر از خودش نمیده . دوستی دختر و پسر یا به صورتیه که امروزه هست یا معنا نداره جز ازدواج . شما هم خدا رو میخوای هم خرما که تو این قضیه حتما باید تجدید نظر کنید
    یه فرد اگه عقایدش چه خوب باشه چه بد ولی تا پای جانش پایبندش باشه هیچ چیز و هیچ کس نمیتونه اونو به سمت دیگه سوق بده . شما اگر عقایدی دارید باید مثل صخره های در برابر امواج باشید و به عقاید خود پایبند و هر چیزی شما رو به سمت دیگه هدایت نکنه . این در مورد حرفی بود که شما درباره وضع جامعه و سوق دادن شما به سمت ..
    ویرایش توسط aikido : 06-18-2014 در ساعت 12:51 AM
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

31. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

شما هم متن منو درست نمیخونید - من نگفتم میل به دوستی دارم گفتم نیاز به دوستی با یه دختر رو احساس میکنم چون در ذات هر جوونی هست و خدا قرار داده ولی من با جلو گیری ازش نزاشتم تبدیل به میل بشه تا زمان ازدواج که خودوتون هم گفتید .

من هم دنبال اون دختر محجبه و پاک و بی ریایی هستم که میگید نه واسه دوستی واسه اینکه با خانواده مزاحمشون بشیم !!!

من بهم ریختگی در ذهنو و افکارم ندارم ! من چیزی رو میخوام که بخاطرش معامله کردم همون معامله ای که خدا گفت با من معامله کنید تا رستگار بشید

این حق منه ! نمیفهمم شما اصرارتون چیه که میخواهید منو متقاعد کنید این فکرم نادرسته !

پس من برای یک چیز نادرست با خدا معامله کردم ! نه دوست من این چیز زیادی هم فکر نکنم باشه !

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

شما هم متن منو درست نمیخونید - من نگفتم میل به دوستی دارم گفتم نیاز به دوستی با یه دختر رو احساس میکنم چون در ذات هر جوونی هست و خدا قرار داده ولی من با جلو گیری ازش نزاشتم تبدیل به میل بشه تا زمان ازدواج که خودوتون هم گفتید .

من هم دنبال اون دختر محجبه و پاک و بی ریایی هستم که میگید نه واسه دوستی واسه اینکه با خانواده مزاحمشون بشیم !!!

من بهم ریختگی در ذهنو و افکارم ندارم ! من چیزی رو میخوام که بخاطرش معامله کردم همون معامله ای که خدا گفت با من معامله کنید تا رستگار بشید

این حق منه ! نمیفهمم شما اصرارتون چیه که میخواهید منو متقاعد کنید این فکرم نادرسته !

پس من برای یک چیز نادرست با خدا معامله کردم ! نه دوست من این چیز زیادی هم فکر نکنم باشه !
    اول اینکه گفتگو به صورت اینترنتی و مجازی هم درک نامفهومی داره هم عاری از احساسات و معنی چون فقط نوشته ها رو میتونیم برای خودمون تجزیه و تحلیل کنیم که در نوشته ها هم مفهوم واضح رسونده نمیشه . البته من چند بار پستها رو میخونم و بعد پاسخ میدم
    شما همین چند دقیقه پیش یه جور حرف زدید و الان هم صحبت از ازدواج میکنی
    البته من منظور شما رو فهمیدم . اینکه شما نیاز به جنس مخالف داری که این ذاتا در هر فردی وجود داره و شما نیازتو در قالب دوستی تصور میکنی اما چون نیت کردی پس میخواهی ازدواج کنی. کل مطلب شما درباره گشتن دختری مناسب با فکر و ذهن و عقاید شماس برای ازدواج . و در کل هم شما مشکل ازدواج داری و تاپیکی زدی که سه صفحه جلو رفته و دلیلشم واضح نگفتن مشکلتون هست
    انشالله پیدا میشه . با صبر و حوصله و جست و جو افراد و برسیشون مطمنا به نتیجه میرسید . چون شما باید دنبالش باشید وگرنه اون خودش سراغ شما نمیاد . به امید خدا به ارزتون میرسید چون نیت پاکی داری
    (کمی هم سعی بر تکرار نکردن اشتباهات و گناهان گذشته باش و بیشتر با خدا در تعامل و ارتباط باش در گناهان سابق رو تکرار نکنی )
    امیدوارم مشاوره خوبی رو انجام داده باشم .
    ویرایش توسط aikido : 06-18-2014 در ساعت 01:23 AM
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

34. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

من علاقه به تشکیل زندگی دارم و این حس دوستی رو دوست دارم در خلال زندگی زناشویی داشته باشیم و دارم با احساس هایی که تو وجود هممون هست میجنگم تا وارد چیزی جز خواستم نشم .

ایشالا همه برسن - درسته از رو ناتراحتتی زدم دیگر دختر وجود ندار د اما هست ولی خیلی کم - خیلی خیلی کم

ولی میگردیم بود مزدوج میشیم نبود هم به کارای دیگم میرسم

36. 2 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4128
    تشکـر
    12
    میزان امتیاز
    10

من علاقه به تشکیل زندگی دارم و این حس دوستی رو دوست دارم در خلال زندگی زناشویی داشته باشیم و دارم با احساس هایی که تو وجود هممون هست میجنگم تا وارد چیزی جز خواستم نشم .

ایشالا همه برسن - درسته از رو ناتراحتتی زدم دیگر دختر وجود ندار د اما هست ولی خیلی کم - خیلی خیلی کم

ولی میگردیم بود مزدوج میشیم نبود هم به کارای دیگم میرسم
    هیچ وقت نا امید نباش . نا امیدی یعنی پوچی
    و بهترین امید هم امید به خداست .. برای اولین بار خدا رو شکر تونستم یه مشاوره خوب و راضی کننده رو تکمیل کنم و خوش حالم از اینکه تونستم شما رو در این امر کمی کمک کنم .
    موفق باشی
    امضای ایشان
    "あなた
    望を作る希望しない場合は"
    "

38. کاربران زیر از aikido بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3537
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    0

من این عکسو دیدم با این میخواهید چیو ثابت کنید ؟ من هم میتونم الان یه کلیپ بزارم تو تیپ اون دختر چپی که داره به اصطلاح با تبلتش قران میخونه ! که داره لب خیابون وای میسه و سوار ماشین پسرا میشه ! این شد دلیل!

دوما این عکس خوشگلت ساختگی هست ! متوجه نشدی یعنی اینا یه سری دوستن با افکاری مانند خیلی دخترای به اصطلاح شیک پوش و اسپورت پوش که خواستن اعتراضشون رو با این عکس اعلام کنن

در ضمن من رو ظاهر کسی قضاوتی ندارم ! چیزی هست که دارم میبینم ! با چشمانم خودم ! و میشنوم با گوشهای خودم و حس میکنم در کنا رخودم در جامعه ی خودم در کلاس خودم و...
    چه عصبانــــــــــــــــــــ ی
    بیا بزن
    خب اگه اون پسر وانسته که دختر سوار نمیشه،خب تقصیر پسراس دیگه
    امضای ایشان

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط وروجک نمایش پست ها
    چه عصبانــــــــــــــــــــ ی
    بیا بزن
    خب اگه اون پسر وانسته که دختر سوار نمیشه،خب تقصیر پسراس دیگه
    کرم از سیبه خانوم اون دختر بزک کرده 1- واسه چی واسه اینکه دخترا ببینین حشری بشن !

2- دختر نخواد هیچ خری نمیتونه سمتش بیاد

the end

41. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3537
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    0

کرم از سیبه خانوم اون دختر بزک کرده 1- واسه چی واسه اینکه دخترا ببینین حشری بشن !

2- دختر نخواد هیچ خری نمیتونه سمتش بیاد

the end
    فقط بعضی دخترا اونجورین....
    خدارو شکر که شما پاکین و دنیال دختر پاک میگردین.ایشا... که پیدا میشه
    امضای ایشان

42. کاربران زیر از وروجک بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

من منظورم خدای نکرده با شما که نیست ناراحت میشین ! منم پاک نیستم گفتم که من فقط دوست دختر ندارم همین!

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3537
    تشکـر
    89
    میزان امتیاز
    0

من منظورم خدای نکرده با شما که نیست ناراحت میشین ! منم پاک نیستم گفتم که من فقط دوست دختر ندارم همین!
    نه ناراحت نشدم...هر کسی یه عقیده ای داره
    امضای ایشان

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

تو هر صنف و جنسی ادم خوب و بد وجود داره ...

ولی هنوزم هستن کسایکه تو این روزگار وانفسا تونستن پاک و متین زندگی کنن ...

ولی هرچه قدرم که پاک باشی وقتی تو شرایط بد قرار بگیری بلاخره رو توهم اثرگذار خواهد بود ...

مثل سیبی که با تمام پاکی و سالم بودنش وقتی یه مدت در کنار چندتا سیب گندیده قرار بگیره اونم شروع به فاسد شدن میکنه ...
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

46. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3660
    تشکـر
    135
    تشکر شده 167 بار در 99 پست
    میزان امتیاز
    10

اینکه هیچ دختری وجود نداره اصلا درست نیست اصلا، چون خیلیا میتونن رابطه دوستی داشته باشن و پای پاک بودنشون واستن وبخاطر از دست ندادن پاکیشون از هر نوع وابستگی و دوس داشتنی بگذرن لطفا اینقد بجای همه قضاوت نکنید...

47. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه هر کسی انگشتشو یکم بگیره سمت خودش و در مورد کارای خودش قضاوت کنه همه چی بهتر میشه

48. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

هر کسی قبل از ازدواج انتظاراتی داره - من هم انتظار دارم چون خودم سمتش نفرتم اونم نرفته باشه . همین . فکر نکنم چیز غیر معقولی باشه!

49. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3964
    تشکـر
    50
    تشکر شده 59 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    10

رونالدو جان خواستت غیر معقول نیست اما بهتره شخصی نگهش داری و براش تاپیک عمومی باز نکنی اینطوری ناخواسته به همه دخترا توهین میکنی"دیگه دختر وجود نداره " حرف درستی نیست!
    بگی دختری که تو بپسندی وجود نداره بهتره. که ایشالا گیرت هم بیاد فقط یه کم صبر کن و جای بهتری دنبالش بگرد چیزی که تو میخوای باید مادر یا خواهرت پیدا کنه چون حتی خودتم نباید قبل از ازدواج باش حرف بزنی البته برای انتخابتم زیاد سخت نگیر هرکی با اقایون صحبت کنه که حتما دوست پسرنداره!دلیل نمیشه درموردش قضاوت کنی یه کم به زمانی که توش هستی توجه کن و طبق واقعیت تصمیم بگیر نه رویاهات
    اینطوری یه دختر با نجابت ظاهری هم میتونه مثه اب خوردن گولت بزنه

50. 3 کاربران زیر از sara00 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

بابا رونالدو جان بیخیال همه مثل هم نیستن. من قبلا دوس پسر داشتم ولی دوستی ما خلاصه میشد در رفتن به کافیشاپ و میلک شیک خوردن ! اگه یه دختری بود که دوستیش در همین حد بود برو خداروشکر کن. یه چیزای آدم میبینه که خیلی بد تر از ایناس. یعنی هستن افرادی که فقط جهت تیغ زدن دوس میشن و حالا نمی خوام زیاد توضیح بدم. دخترایی هم هستن اصلا تا حالا دوست نشدن و تمایلی نداشتن که دوس بشن. ولی مطمئن باش این موضوع خوشبختی تو رو تضمین نمی کنه!!!

52. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    میزان امتیاز
    11

دختر ها منقرض شدند!!! اینم یه تیتر قشنگتر

53. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4281
    تشکـر
    9
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من طرز نگرش نسبت به یه دختر یا پسر رو به سه قسمت تقسیم می کنم:
    1.انتظارات
    2.امیال فطری دختر و پسر
    3.شخصیت و ذات دختر و پسر

1.انتظارات: اینکه یه پسر یا دختر از مخاطبش چه انتظاراتی داره بین هر کس متفاوته و به نظر من یکی از مهمترین علل این تفاوت برمیگرده به پیشینه رفتاری که خودش با جنس مخالف داشته.
    من معتقدم که قلب یه انسان انقدر کوچیک هست که دو نفر نمی تونن توش جا شن. اگه یکی از قلبت خواست بره باید قلبت رو خراش بده که ازش خارج شه.
    توی این قلب زخمی اگه قرار باشه نفر دومی جایگزین بشه نه اون نفر دوم احساس خوبی داره و نه صاحب قلب.
    من خیلی از دختر ها رو دیدم که وقتی دوست پسرشون ترکشون می کنه این زخم کهنه روی قلبشون همیشه باقی میمونه
    حتی بعد از ازدواج.
    من به این دلیل ترجیح میدم که دوست دختری نداشته باشم. چون دو راه بیشتر ندارم یا ترکش کنم که عمراً دلم بیاد یا باهاش ازدواج کنم که خوب شرایط ازدواج خیلی با دوستی فرق می کنه.
    برای همین سعی می کنم شرایط دوستی رو تماماً از روشون گذر کنم که این کار خیلی خیلی خیلی سخته. آدمی عاشق بشه و تحمل کنه و هیچی نگه. (اونم از جانب پسر) برای همین من شخصا با این طرز تفکر مسلماً انتظاراتم از مخاطبم برای ازدواج خیلی بالاست. من نمیتونم با دختری ازدواج کنم که هیچ وقت نتونسته مثل من صبور باشه برای یه نفر.
    اما متقابلاً شخصی هست که دوست پسر داشته و مشکلی نداره با پسری که سابقاً دوست دختری هم داشته (یا بالعکس.) بنابراین فکر می کنم انتظارات روی دید فرد به جنس مخالفش خیلی موثره.

2.این یه چیز فطریه که دختر و پسر فطرتاً جذب همدیگه میشن. و باید همچین حقی رو به نظر من همونطور که شخص برای خودش در نظر میگیره برای دختر (یا پسری) که میبینه هم در نظر بگیره. من همونطور که وقتی با دختری صحبت می کنم و از این زمان ها هم لذت می برم . باید درک کرد که اون دختر هم طبیعیه که چنین ارتباطی رو بهش علاقه منده که با پسرهای دیگه ای صحبت کنه. اما...
    مواردی هست که نمیذاره به همین منوال روابط پیش برهمن از جانب یه پسر میگم چون خودم هم پسرم و مسلماً از جانب یه دختر نمیتونم احساسی رو بیان کنم.)
    -حس فطری پسر که دوست داره همه ی دخترها برای اون باشن و هیچ دختری برای کس دیگه ای نباشه
    اعتراف می کنم که من همچین حالتی هستم. یادمه برای یه پروژه کاری یه دختری همکار من بود (خداییش خیلی گل بود) و من هم همه جوره براش سنگ تموم گذاشتم و البته روابط بین من و ایشون رو تقریباً در حد همین چند ساعت (ولی به شکل کاملاً فوق العاده) تموم کردم. در بین پروژه پسری اومد (مثه اینکه آشناشون بود) و چند دقیقه ای بیرون رفتن و این خانوم برگشت. به قدری از حس کنجکاوی و خشم نسبت به اون پسره پر بودم که حتی نتونستم تحمل کنم و از این خانوم پرسیدم کی بودن ایشون؟ (که اصلا به من مربوط نبود).
    برای همین فکر می کنم این حالت بین پسرا همگانی باشه که وقتی از یک دختر خوششون میاد حتی اگه روابط خاصی هم در کار نباشه دلش میخواد حتی یه پسر حتی اون دختر رو نگاهش هم نکنه.

3.شخصیت و ذات دختر و پسر : یکی از دلایلی که من خودم دوست ندارم پسری با دختر مورد توجهم صحبت کنه اینه که بعضی وقت ها ما تشخیص میدیم که اون پسر خورده شیشه داره و متاسفانه دختری که بسیار هم محجوب و خوبه این حالت پسره رو متوجه نمیشه. و این حالت برای یه پسر که از دید سوم شخص داره به ماجرا نگاه می کنه بسیار رنج آوره. بنابراین این جاذبه فطری بین دختر و پسر وقتی با ذات این دو ترکیب میشه مخلوط هایی از این قبیل در میاد:
    پاک و به دور از هر گونه دوستی
    دوستی معمولی
    دوستی عاشقانه
    و خدای نکرده روابط کثیف.

نتبجه کلی : با توجه به این سه معیار به نظر من آدم میتونه دید های مختلفی به جنس مخالفش داشته باشه. همه هم درسته اما هیچ کدوم کلی نیست و مصداقی بر کل نوع مونث یا مذکر نمیتونه قلمداد بشه.
    در نهایت فکر می کنم همچنان دختران و پسران با هر سلیقه ای تو جامعه (با درصد بالا و پایین) وجود دارند. به هر نظر و عقیده ای باید احترام گذاشت. ولی این احترام الزاماً دلیلی بر درست بودن فکر اون شخص و طرز نگرشش نسبت به دختر و پسر نیست.

54. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

وقتی شما پسرا به بهانه ای با دختری دوست میشید ...

و با چرب زبونی تمام احساس یک دخترو به بازی میگیرید ...

و بعد از اینکه تونستید از اعتمادش سوء استفاده کنید ... و اونو به بدترین مرحله از زندگیش برسونید ...

پس الان چطور دارید از اینکه دختری وجود داره یا نه ، حرف میزنید ...؟

چطور وقتی با احساس دختری باز ی میکنید ... حرف از غیرت و ناموس نمیشه ....!

ولی وقتی حرف از ایران میشه تمدن چندهزارساله رو پیش میکشیم ؟!؟

چرا وقتی میدونید برنامه ایی برای آینده ندارید ، با دروغ دختر بیچاره رو خام میکنید ...؟

خب شماکه برنامه ای واسه خودتون دارید برید سراغ اهلش ... نه اینکه یک دختر معصوم رو که با هزار امید دل به شما که وارثان کوروش کبیر

هستید میبنده ... و شما به راحتی بعد از استفاده دورش میندازید و بعد رگ گردن کلفت میکنید که چرا اعراب چشم به ناموس این کشور دوختن

...؟!؟

بهتر نیست یه خورده انصاف و مرام داشته باشید تا اینکه اینجا نخوایت بنویسید " دیگر دختر وجود ندارد " !

چون این شامل امروز شما که برادر و فردا بعنوان همسر و در آینده بعنوان پدر م خواهد بود و اون موقع چقدر برای شما سخت و شکننده خواهد بود

55. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4062
    تشکـر
    60
    تشکر شده 115 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    10

وجود دارد ولی فکر نکنم از شما خوششان بیاید چون شما انسان شریفی نیستید و از نظر اخلاقی مشکل دارید.

56. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4319
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

و هزار غلط دیگه

داداش طبق کتاب گناهان کبیره زنا بهتر از استمنا میباشه . پس بهتره به جای استمنا یه دویت دختر پیدا کنی و باهاش رابطه داشته باشی .

57. 2 کاربران زیر از Mohsen76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4509
    تشکـر
    3
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

che ghad kootah fekr neshanehay zohoor faghat haminast moteasefam

59. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2626
    تشکـر
    163
    تشکر شده 106 بار در 74 پست
    میزان امتیاز
    11

عذر میخام رونالدو شما که خودت داری دنبال یه دختر میگردی وقتی دختر مورد علاقتو پیدا کردی که با هیشکیم تا حالا دوس نشده رفتیو باهاش دوس شدی اونوقت خوشت میاد یه پسری بیاد در مورد اون دختره قضاوت کنه بگه دیدین این دختره هم با یه پسری هست پس حتما دختر خرابیه ؟! اخه از چی داری صحبت میکنی برادر ؟! همه دختر پسرا بلاخره نیمه گم شدشونو پیدا میکنن .شما توقع داری همه دخترا بی صاحب باشن تا شما بگی جامعمون پاکه!!

60. کاربران زیر از elisa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1332
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

ای خدا تا کی باید از این جور ادما تو جامعه داشته باشیم!!ببخشید این حرفو میزنم
    ولی شما اساس فکرتون از همون ابتدا نادرست و کجه که با هر رفتاری حتی خندیدن فکرتون به بی راهه کشیده میشهفکر نکنم دیگه بتونید خودتون رو اصلاح کنید ولی حداقل بقیه رو ازار ندیین

62. کاربران زیر از roya-s بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

با ظاهر و باطن ملاک من هست و میگم که وجود ندراره ! شما میگی نه! من بسری هستم که حداقل تو این مورد باکم ! و از خودم مطمئنم و انتظارم واسه اینه ولی پیدا نمیشه مطمئنم چه کسایی رو دیدم گفتم این دیگه خودشه دو روز بعد زرتش در رفت !!! و فهمیدم نه خیر !! علتش هم اینه دختر ا از ما پسرا خیلی بیشتر با هم چشم تو هم چشمی دارن خودتون که میدونید چی میگم !

حالا فکر کن یه دختر دوست پسر نداشته باشه چقدر براش جلوی دوستاش ضایعست !!! واقعا همینه هااا که میگم ! اگر نداشته باشه جلو دوستاش خجالت زده میشه تو ذهنش این فکر میاد که الان دوستام فکر میکنن من دوست داشتنی نیستم که دوست پسر ندارم و پسرا منو نمیپسندن در حالی که شاید در واقعیت هم اینجور نباشه ولی این روحیشونه ! و هزار تا فکر دیگه که باعث شده طبق آمار بیش از 80 % دختران طبق آمار 4 5 سال پیش و الان میتونم بگم 90% شون دوست پسر داشته باشن !

ایتن چه طرز فکر مریضیه آقا ؟!!!!!
    یعنی من که الان دوست پسر ندارم احساس ضایعگی میکنم ؟!!!!یعنی ما اینقدر کمبود داریم ؟؟!!! واسه چی همه رو با یه چشم نگاه میکنید ؟!!
    خوبه ما دخترها هم فکر کنیم دیگه هیچ پسری که 1000 تا دخترو دور زده وجود نداره و به همشون بدبین باشیم ؟؟؟!!!!!!

64. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    میزان امتیاز
    11

تو رو خدا تا آخر بخونید !

در یک رابطه ضروری و حداقلی میان دختر و پسر، بایستی رفتار، نگاه، پوشش و گفتار آن دو، بر اساس اصل «حیا» باشد.

باشه رابطه باشه اصن !!! ولی طبق متن بالا تو رو خدایی که میپرستید حیا رو معنی کنید - شما دخترا که جبه گرفتید اصن حیای دختر رو در جمله ی بالا تعریف کنید ! من هر چی مطلب میخون راجع به حیای چیزایی هست که عکسشو دارم میبینم ! خودتون هم میبینید ولی اصرار دارید که نه ! انکار حقیقتهای جامعه چه سودی داره به جز افزایش فساد !

در پایان سند از سمت خدا - حالا برید به خدا هر چی میتونید بگید - من که کسی نیستم عیبی هم نداره اگر چیزی بهم بگید ناراحت نمیشم (و زمانی که انسانها بر سخن حق فریاد میکنند و اعتراض به عمل میآورند !) من نه پیغمبرم نه ادعاشو دارم خدای نکرده هر چی گفتم چیزیایی بوده که راجع بهش خوندم و تحقیق کردم .در این دنیا یک قران آمد و اشخاصی برای تذکر ایات خدا
    هیچ کس حق اینو نداره یقیه ی کسی رو بگیره بگه تو باید الا و بالله این راه رو بری هر کس میخواند و میشنود و تصمیم میگیرد چرا که خدا قوه ی تعقل اختیار و تصمیم گیری رو به آدم داد و به خاطر همین سه قوه هم هست که ما در ان دنیا بازخواست میشیم و حیوانات نمیشن .

سوره ۵: المائدة – جزء ۶
    الْیَوْمَ أُحِلَّ لَکُمُ الطَّیِّبَاتُ وَطَعَامُ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ حِلٌّ لَّکُمْ وَطَعَامُکُمْ حِلُّ لَّهُمْ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الْمُؤْمِنَاتِ وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ الَّذِینَ أُوتُواْ الْکِتَابَ مِن قَبْلِکُمْ إِذَا آتَیْتُمُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ مُحْصِنِینَ غَیْرَ مُسَافِحِینَ وَلاَ مُتَّخِذِی أَخْدَانٍ وَمَن یَکْفُرْ بِالإِیمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَهُوَ فِی الآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِینَ ﴿۵﴾
    امروز چیزهاى پاکیزه براى شما حلال شده و طعام کسانى که اهل کتابند براى شما حلال و طعام شما براى آنان حلال است و [بر شما حلال است ازدواج با] زنان پاکدامن از مسلمان و زنان پاکدامن از کسانى که پیش از شما کتاب [آسمانى] به آنان داده شده به شرط آنکه مهرهایشان را به ایشان بدهید در حالى که خود پاکدامن باشید نه زناکار و نه آنکه زنان را در پنهانى دوست‏ خود بگیرید و هر کس در ایمان خود شک کند قطعا عملش تباه شده و در آخرت از زیانکاران است

----------------------

در پایان من حق میدم به شما چون میدونم زیاده روی کردم و تند حرف زدم - من اونجور که فکر میکنید نیستم ! باید منو از نزدیک ببینید تا متوجه بشید چه آدم باحال و ساده گیری هستم -کلا آدم اهل حالیم - و دور و بری هام هم شاید اگه این متنام رو بخونن تعجب کنن که من اینا رو نوشتم !! ولی خوب حق بدید من هزار تا تاپیک تو سایتهای مختلف خوندم که پسرا نمیتونن برای ازدواج به کسی اعتماد کنن- چرا !! چون صدتا تاپیک دیگه خوندم که دختره دوست پسر داشته ولی با یه نفر دیگه ازدواج کرده ولی نوشته هنوز نسبت به دوست پسرم حس دارم چیکار باید بکنم راهنماییم کنید ! خوب آدم اینها رو میخونه و این روابط FREE و راحت رو تو جامعه میبینه واقعا یه جورایی نگران آیندش میشه مخصوصا کسی که خودش سمت این روابط هنوز نرفته و ترس اولش بازی نکردن با احساس یه دختره چرا که هنوز نمیتنم تعهد یه زندگی رو بدم پس چرا برم وارد یه رابطه بشم که پایانش دل شکستنه اگر میتونستم تا الان باور کنید من عاشق شدم و پا پیش میزاشتم ولی فراموشش کردم چون نخواستم دلشو بشکنم و وارد یه بحران روحیش کنم طرفمو اما چند درصد روابط دخترا و پسرا به قصد ازدواجه ؟؟؟ شاید دخترا باشن ولی پسرا نه ! چرا دخترا نباید دقتشون رو بالا ببرن ؟با یه تحقیق کوچیک میشه کاملا فهمید این پسر میتونه الان زندگی جمع کنه یا نه ! این پسر سر چنتا دختر این بازی رو درآورده و .... ولی تو دانشگاه به شخصه دخترایی رو دیدم که هفته به هفته دوس پسر عوض می************دن !

• به هر حال امیدوارم درک کنید .و ناراحت نشید و بابت تندی در حرفام که باعث زدن حرفهایی از سر احساس شد که غیر عقلانی هم بود منو ببخشید و لی تو رو خدا به پست آخرم توجه کنید و قضاوت کنید به کل محتوای پستم

ویرایش توسط mronaldo : 07-08-2014 در ساعت 05:54 AM

66. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3884
    تشکـر
    61
    تشکر شده 356 بار در 247 پست
    میزان امتیاز
    10

ببيند درسته كه توي قرآن از حيا و نجابت به صورتي كه الان توي جامعه هست توضيح نداده ولي شما يه نگاهي به 100 سال قبل بكنيد اون موقع حيا و نجابت توي چي بوده !!؟؟ الان حيا و نجابت توي چيه ؟؟!!! بعداً هم دوباره مقوله اش عوض ميشه .
    پس خيلي خودتونو درگير نكنيد .
    واسه ازدواج هاي الان هم من به شخصه روش سنتي رو ميپسندم . ولي ازدواج هايي رو كه بعد از آشنايي هاي اوليه و با اطلاع خانواده دو طرف واسه مدتي با هم صحبت ميكردن و بعد به ازدواج ختم ميشده موفق تر از ازدواج هاي يهويي بوده .

67. کاربران زیر از بهار شريف بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

من حرفایMronaldo رو قبول دارم اگه واقع بین باشیم همین درسته
    ولی چه میشه کرد جامعه اینطوریه دیگه
    منم واقعا متنفرم از دخترایی که ازدواج کردنو هنوز تو فکر کسه دیگه ایی هستند فکر میکنم این بزرگترین ظلم در حق همسراشونه
    ولی باید قبول کرد که اگه حیا و نجابت برای دخترا کم شده مرد بونم برای پسرا کم شده الانم پسرا فقط دنبال سوء استفاده از دختران
    در کل اگه کسی بخواد ازدواج کنه باید توکلش به خدا باشه که طرفش درست باشه
    البته من مطمئنم اگه دختر یا پسری تو مجردیش خوب زندگی کرده باشه حتما یه همسری مثل خودش نصیبش میشه.

69. 2 کاربران زیر از کیانا2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد