صفحه 118 از 118 ... 1868108116117118
نمایش نتایج: از 5,851 به 5,878 از 5878

موضوع: خوش و بش

493196
  1. بالا | پست 5851

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 433 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خوش و بش

نقل قول نوشته اصلی توسط aaal نمایش پست ها
    متن پیام زیاد بود دو بخشش کرده بودم بخش دوم گفت ظرفیت پر هست..... اگه مایل بودید بگید دومی رو بفرستم.
    بفرستید

2. بالا | پست 5852

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام همگی خوبید ؟ من سجاد هستم اس اس۷۵ . امیدوارم حال همگیتون خوب باشه. ببخشید میخواستم خودم بیام پیام بدم ولی این روزا با این که بلاخره تموم شد و به چیزی که میخواستم رسیدم ولی حال جسمی و روانیم اصلا مساعد نیست و بی حالم. فکر میکردم بعد کنکور حالم بهتر بشه ولی روز به روز داره بدتر میشه دست خودم هم نیست با این که وضعیت بهتر شده ولی هر روز حالم بدتر میشه.
    نه یلدا خانم یادم نرفته ... هر روز به ادمای این سایت که بهم کمک کردن فکر میکنم و تو فکرشون هستم‌. من هم دوست دارم خوشحال ببینمشون شاد ببینمشون بدون دغدغه ولی واقعا حالم بده(از لحاظ جسمی)
    بازم عذر میخوام. راستش از این که نمیدونم بحث رو طوری بگم که مثل پوز دادن بشه بدم میاد و یه دلیل دیگه. و خواستم از اقا سعید رفیق همیشگی من که تو مشکلات با من بوده ،که از طرف من از همه تشکر کنه.مرسی

سلام آقا سجاد
    ممنون از شما
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    بالاخره به خواسته تون رسیدید دیگه، پس خیلی خوشحال باشید
    حرفم بیشتر جنبه ی شوخی داشت، ولی برام سوال بود که چرا خودتون دیگه انجمن نیومدین
    ان شاالله حالتون مساعد بشه چه جسمی و چه روحی
    براتون بهترین ها رو آرزو می کنم.
    امضای ایشان

زن در زبان کوردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده
    واژه ی "زن" در ادبیات کوردی، نه خانم است
    نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن
    اور را"آفرت" می نامند، به معنای آفریننده!

3. بالا | پست 5853

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    بفرستید

خانم جی اچ ام عذر میخوام برق یهویی رفت و فایل گویا سیو نشده و من متن دوم رو هم ندارم و کلا در این مورد دیگه صحبتی ندارم گرچه دومی به مراتب خیلی مهمتر بود.
    فراموشش کنین و امیدوارم که موفق باشین در عرصه های زندگیتون.

4. بالا | پست 5854

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سرعت اینترنت چرا اینقدر داغون شده تر شده از دیشب!
    تو ده دیقه چند بار قطع میشه
    خیلی رو اعصابه واقعا
    تلفن خونه هم قطع شده
    واقعا دیگه شورش رو درآوردن...
    سلام
    از تدابیر حکومت هست به خاطر دور جدید اعتراضات. نمی خواهند فیلمهای اعتراضها پخش بشه.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

5. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5855

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام آقا سجاد
    ممنون از شما
    امیدوارم حالتون خوب باشه
    بالاخره به خواسته تون رسیدید دیگه، پس خیلی خوشحال باشید
    حرفم بیشتر جنبه ی شوخی داشت، ولی برام سوال بود که چرا خودتون دیگه انجمن نیومدین
    ان شاالله حالتون مساعد بشه چه جسمی و چه روحی
    براتون بهترین ها رو آرزو می کنم.

به به سلام یلدا خانم خوبید؟ از بابت فیزیک خیلی شانس اوردم فکر میکردم خراب کردم اولین بار همون جلسه کنکور فیزیک رو خوب زدم همه چی به فیزیک مربوط میشد.

چرا که خوشحال نباشم پست شما خودش بمب انرژیه. ولی میدونین از لحاظ جسمی خوب نیستم. بدنم هر روز داره ضعیف و ضعیف تر میشه .... ولی در عین حال تمرکزم رو برنامه ریزی هست..... سایت نیومدن: احتیاج داشته و دارم به تنهایی به یه رفرش اساسی....
    داشتم رو برنامه ریزی کار میکردم(3 ماه وقت احتیاج دارم و تمرکز کامل). برنامه ریزی برای زندگی(کلا رفرش برنامه ها چه کوتاه مدت و میان مدت و چه بلند مدت...) برای هر لحظه... به یه نتایج خوبی رسیدم ... میخوام یه تایپیک بزنم و توضیح بدم.

مردم و زنده شدم تا این برنامه رو بتونم پیدا کنم و بتونم اجرا کنم و همه جا از برنامه ریزی پرسیدم ولی جواب مشخصی نگرفتم یا برنامه ریزی ها برنامه ریزی نبود اسمش. ولی وقتی میام سایت استرس شدیدی میگیرم و میدونم علت چیه برای همین از اقا سعید خواستم.
    ممنون امیدوارم حال شما هم خوب باشه و مثل همیشه سرحال..... پست شما یه انرژی زیادی پشتش هست

@eli2 @[replacer_a]25 @[replacer_a] و بقیه دوستان یه کاری میکنید .... میرید یه دفترچه میخرید یکی که قراره هر جا میرید همراهتون باشه و بعده انجام کار تیک بزنید.[replacer_img] یه چیزی مثل تقویم کوچیک هم میخرید میخوام نحوه برنامه ریزی رو بگم اجرا کنید.
    بخرید حتما که اگه عمل کنید بدجور متحول میشید و حتی یه لحظه هم فکرتون درگیر چیزی نمیشه اگه برنامه ریزی داشته باشید برای کاراتون منم تازه دارم انجام میدم

7. 3 کاربران زیر از aaal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5856

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,478 بار در 1,281 پست
    میزان امتیاز
    12

به به سلام یلدا خانم خوبید؟ از بابت فیزیک خیلی شانس اوردم فکر میکردم خراب کردم اولین بار همون جلسه کنکور فیزیک رو خوب زدم همه چی به فیزیک مربوط میشد.

چرا که خوشحال نباشم پست شما خودش بمب انرژیه. ولی میدونین از لحاظ جسمی خوب نیستم. بدنم هر روز داره ضعیف و ضعیف تر میشه .... ولی در عین حال تمرکزم رو برنامه ریزی هست..... سایت نیومدن: احتیاج داشته و دارم به تنهایی به یه رفرش اساسی....
    داشتم رو برنامه ریزی کار میکردم(3 ماه وقت احتیاج دارم و تمرکز کامل). برنامه ریزی برای زندگی(کلا رفرش برنامه ها چه کوتاه مدت و میان مدت و چه بلند مدت...) برای هر لحظه... به یه نتایج خوبی رسیدم ... میخوام یه تایپیک بزنم و توضیح بدم.

مردم و زنده شدم تا این برنامه رو بتونم پیدا کنم و بتونم اجرا کنم و همه جا از برنامه ریزی پرسیدم ولی جواب مشخصی نگرفتم یا برنامه ریزی ها برنامه ریزی نبود اسمش. ولی وقتی میام سایت استرس شدیدی میگیرم و میدونم علت چیه برای همین از اقا سعید خواستم.
    ممنون امیدوارم حال شما هم خوب باشه و مثل همیشه سرحال..... پست شما یه انرژی زیادی پشتش هست

@eli2 @[replacer_a]25 @[replacer_a] و بقیه دوستان یه کاری میکنید .... میرید یه دفترچه میخرید یکی که قراره هر جا میرید همراهتون باشه و بعده انجام کار تیک بزنید.[replacer_img] یه چیزی مثل تقویم کوچیک هم میخرید میخوام نحوه برنامه ریزی رو بگم اجرا کنید.
    بخرید حتما که اگه عمل کنید بدجور متحول میشید و حتی یه لحظه هم فکرتون درگیر چیزی نمیشه اگه برنامه ریزی داشته باشید برای کاراتون منم تازه دارم انجام میدم
    چه عالی من خودم هی میخام برنامه ورزشو زبانمو شروع کنم وقت نمیکنم این پایان نامم به خاطر این بی برنامگیم اینقدر نوشتن پروپوزالش طول کشید منتظر تاپیکت هستم
    دفترچه من آماداس منتظر برنامتون هسیم
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

9. بالا | پست 5857

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    چه عالی من خودم هی میخام برنامه ورزشو زبانمو شروع کنم وقت نمیکنم این پایان نامم به خاطر این بی برنامگیم اینقدر نوشتن پروپوزالش طول کشید منتظر تاپیکت هستم
    دفترچه من آماداس منتظر برنامتون هسیم

سلام الی خانم. من دارم رو این مطلب کار میکنم. از جایی که باید دو سه تا کتاب رو مطالب مهمشون رو به عنوان نکته در بیارم و میکسشون کنم مجبورا وقت بیشتری احتیاج دارم. سعیم رو میکنم تا فردا عصر تمومش کنم.

@eli2 @یلدا 25 @سعید62 و بقیه دوستان.

یه کاری میکنید. یه لیستی بردارید و تمام چیزهایی که به عنوان هدف میخواید به عنوان یه خواسته میخواد توی یکی دو تا برگه چرک نویس مینویسین ایده ها و .... رو هم کنارش مینویسین.

چه ایده های بلند مدت و چه کوتاه مدت و میان مدت و چه ایده ها و هدف های رویایی یا منطقی. هر چی که از زندگی میخواین بنویسین.
    شاید یکی بنویسه میخوام میلیاردر بشم خب بنویسه.

مثال :
    1.شرکت در جلسات مشاوره روانشناسی و یافتن و رفع اختلالات احتمالی 2.عضویت در فلان باشگه ورزشی یا کلاس ها 3. فعال ترین شدن در کلاس زبان 4.هر روز صبح ساعت 6 شروع ورزش 5. تغییر عادات عذایی : قبل از 8 صبحانه +قبل از ساعت 10/5 یک میان وعده +ساعت 12 ناهار +قبل از ساعت 14/5 میان وعده+ساعت دور و بر 15 عصرانه + قبل از 16.30 میان وعده +ساعت 18 شام +ساعت قبل از 21 وعده غذایی اخر
    *میان وعده های قبل از عصرانه همگی میتونن به غیر از میوه باشن ولی صرفا بعد از عصرانه میان وعده ها صرفا فقط میوه ی کوچک و سالاد سبک و سبزیجات هستن.

و خیلی ایده های دیگه. چیزی که رویایی هست رو بسازید. یه بار قراره زندگی کنیم. تا میتونین پر کنین. حداقل باید 40 تا بنویسین. هر لحظه که ایده میاد به ذهن و یا یه هدف جدید یا یک مسولیت و وظیفه جدید بعدا میایم تو لیست میگونجونیم. پس فعلا این لیست رو تهیه کنین تا فردا بگم چطوری و چرا.

10. 2 کاربران زیر از aaal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 5858

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

سلام الی خانم. من دارم رو این مطلب کار میکنم. از جایی که باید دو سه تا کتاب رو مطالب مهمشون رو به عنوان نکته در بیارم و میکسشون کنم مجبورا وقت بیشتری احتیاج دارم. سعیم رو میکنم تا فردا عصر تمومش کنم.

یه کاری میکنید. یه لیستی بردارید و تمام چیزهایی که به عنوان هدف میخواید به عنوان یه خواسته میخواد توی یکی دو تا برگه چرک نویس مینویسین ایده ها و .... رو هم کنارش مینویسین.

چه ایده های بلند مدت و چه کوتاه مدت و میان مدت و چه ایده ها و هدف های رویایی یا منطقی. هر چی که از زندگی میخواین بنویسین.

مثال :
    1.شرکت در جلسات مشاوره روانشناسی و یافتن و رفع اختلالات احتمالی 2.عضویت در فلان باشگه ورزشی یا کلاس ها 3. فعال ترین شدن در کلاس زبان 4.هر روز صبح ساعت 6 شروع ورزش 5. تغییر عادات عذایی : قبل از 8 صبحانه +قبل از ساعت 10/5 یک میان وعده +ساعت 12 ناهار +قبل از ساعت 14/5 میان وعده+ساعت دور و بر 15 عصرانه + قبل از 16.30 میان وعده +ساعت 18 شام +ساعت قبل از 21 وعده غذایی اخر
    *میان وعده های قبل از عصرانه همگی میتونن به غیر از میوه باشن ولی صرفا بعد از عصرانه میان وعده ها صرفا فقط میوه ی کوچک و سالاد سبک و سبزیجات هستن.

و خیلی ایده های دیگه. چیزی که رویایی هست رو بسازید. یه بار قراره زندگی کنیم. تا میتونین پر کنین. حداقل باید 40 تا بنویسین. هر لحظه که ایده میاد به ذهن و یا یه هدف جدید یا یک مسولیت و وظیفه جدید بعدا میایم تو لیست میگونجونیم. پس فعلا این لیست رو تهیه کنین تا فردا بگم چطوری و چرا.
    چندتا از هدفامو نوشتم تا انشالله روزه اجرا چقدر سختs
    ویرایش توسط eli2 : 08-06-2018 در ساعت 05:44 AM
    امضای ایشان

12. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 5859

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    تشکر شده 22 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

چندتا از هدفامو نوشتم تا انشالله روزه اجرا چقدر سخت

اینم از اهدافه خودم
    http://s8.picofile.com/file/8333676018/DSC_0011.jpg

اون گوشه دفتر برنامه ریزیه
    چندتا نکته
    اول اینکه بالاش نوشتی برنامه ریزی روزانه ولی بعضیاش بلند مدته
    دوم اینکه خط خوبی داری عافرین
    سوم اینکه چرااااااااااااا پایان نامه تا دوسال دیگه:|

منم هنو پروپوزال ندادم
    امضای ایشان
    باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

14. کاربران زیر از Atefeh73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 5860

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefeh73 نمایش پست ها
    چندتا نکته
    اول اینکه بالاش نوشتی برنامه ریزی روزانه ولی بعضیاش بلند مدته
    دوم اینکه خط خوبی داری عافرین
    سوم اینکه چرااااااااااااا پایان نامه تا دوسال دیگه:|

منم هنو پروپوزال ندادم
    اره یعنی به قصده برنامه ریزی روزانه نوشتم که حالا اقا سجاد میاد برامون توضیح میدن چکارش کنیم
    خب ما باید پایان ناممون دوساله تمومه بشه حتما هم قبل دفاع باید دوتا مقاله ای اس آی چاپ کرده باشیم تا اجازه دفاع بهمون بدن
    فدات بشم عزیزم خط خودتم نازه
    حالا انشالله اجرا بشه خیلی راهه زیادی داریم
    باید زودی بنویسیمش من فردا قصد دارم برم کتابخونه زودی بنویسمش از شرش نجات پیدا کنم خیلی وسواس دارم تو هم سعی کن ارادتو جمع کنی زودی یه هفته ای بنویسیش
    امضای ایشان

16. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 5861

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

اره یعنی به قصده برنامه ریزی روزانه نوشتم که حالا اقا سجاد میاد برامون توضیح میدن چکارش کنیم
    خب ما باید پایان ناممون دوساله تمومه بشه حتما هم قبل دفاع باید دوتا مقاله ای اس آی چاپ کرده باشیم تا اجازه دفاع بهمون بدن
    فدات بشم عزیزم خط خودتم نازه
    حالا انشالله اجرا بشه خیلی راهه زیادی داریم
    باید زودی بنویسیمش من فردا قصد دارم برم کتابخونه زودی بنویسمش از شرش نجات پیدا کنم خیلی وسواس دارم تو هم سعی کن ارادتو جمع کنی زودی یه هفته ای بنویسیش
    رشتت مگه چیه؟؟؟
    من هنو واس موضوع ب نتیجه نرسیدم
    امضای ایشان
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

18. کاربران زیر از Atefeh73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 5862

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Atefeh73 نمایش پست ها
    رشتت مگه چیه؟؟؟
    من هنو واس موضوع ب نتیجه نرسیدم
    من دامپزشکی ام
    نگران نباش منم چندین ماهه درگیر موضوع پایان نامه بودم ولی اخرش همون نتیجه ای رسیدم که روزه اول به دلم افتاده بود و خوشم میومد . ولی به نظرم انتخاب استاد راهنما از انتخاب موضوع پایان نامه هم مهمتر هست . چون استاد راهنما هست که اگر همکاری نکنه مقالت چاپ نمیشه . حتما پرسو جو کن که کدوم استاد خوبه و همه راضین. استاده خیلی پیرو خیلی جوون خوب نیست . اونایی که پیر هستنو پرفسورن معمولا دیگه زیاد به دنبال کسب شهرتو مقاله نیستن و ممکنه همکاری نکننو فردا دربیان بگن کاره تو بدتر باعث کم کردن اعتبارم بشه یعنی خیلی سختگیرن. اونایی که خیلی جوونن هم بی تجربه هستنو بازم برای اینکه معروف بشن میخان یه کار سنگین انجام بدی بازم برای افزایش اعتبار خودشون . به هرحال دقت کن که موضوعتم زیاد سخت نباشه
    امضای ایشان

20. بالا | پست 5863

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38770
    تشکـر
    9
    میزان امتیاز
    0

من دامپزشکی ام
    نگران نباش منم چندین ماهه درگیر موضوع پایان نامه بودم ولی اخرش همون نتیجه ای رسیدم که روزه اول به دلم افتاده بود و خوشم میومد . ولی به نظرم انتخاب استاد راهنما از انتخاب موضوع پایان نامه هم مهمتر هست . چون استاد راهنما هست که اگر همکاری نکنه مقالت چاپ نمیشه . حتما پرسو جو کن که کدوم استاد خوبه و همه راضین. استاده خیلی پیرو خیلی جوون خوب نیست . اونایی که پیر هستنو پرفسورن معمولا دیگه زیاد به دنبال کسب شهرتو مقاله نیستن و ممکنه همکاری نکننو فردا دربیان بگن کاره تو بدتر باعث کم کردن اعتبارم بشه یعنی خیلی سختگیرن. اونایی که خیلی جوونن هم بی تجربه هستنو بازم برای اینکه معروف بشن میخان یه کار سنگین انجام بدی بازم برای افزایش اعتبار خودشون . به هرحال دقت کن که موضوعتم زیاد سخت نباشه
    ممنوووووونم
    امضای ایشان
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

21. کاربران زیر از Atefeh73 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 5864

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39017
    تشکـر
    3
    تشکر شده 16 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چندتا از هدفامو نوشتم تا انشالله روزه اجرا چقدر سخت

اینم از اهدافه خودم
    http://s8.picofile.com/file/8333676018/DSC_0011.jpg

اون گوشه دفتر برنامه ریزیه

خیلی هم عالی ... الی خانم مطمعنم شما میتونین
    با چیزی که گفتم اگه پیش برید حتما میتونید. کم کم که اراده قوی تر بشه یه حس شکست ناپذیری که بیاد خودتون به این ایمان قلبی میرسید که هیچ چی جلو دار ادم نمیتونه بشه از هدف هاش. این هدف ها همگی قابل اجرا ان. خانم دکتر فقط شروع کنین بنویسین ایده ها رو بنویسین دفتر رو پر کنین از ایده ها.
    مرگ مغزی شدن از وقتی شروع میشه که ما ایده ها رو بدون بیان شدن نابود میکنینم بدون این که اجازه بدیم یه بار بیان رو کاغذ یه بار بیان بشن.
    خیلی ایده ها تو مغز همگی ما شکل گرفتن ولی تقریبا هیچکسی به جز یه عده محدود این ایده ها رو یادداشت و بررسی و تبدیل به هدف نکردن.

فقط بنویسین و بنویسین. هر چی مغزتون میاد خوب یا بد بنویسین تا ذهن زنده و فعال بمونه. با فقط خوندن و یا تجربه چیز های جدید هیچ وقت مغز زنده فعال و زنده نمیمونه. باید نوشت و نوشت. این برنامه ریزی واقعا چیز خوبی بود که دیدم. این برنامه ریزی یه بهانه خوب هست برای این کار-برای فعال نگه داشتن مغز برای ثبت ایده ها برای تبدیلشون به ثروت (همه نوع ثروت مادی معنوی ....). موفق باشید

23. 2 کاربران زیر از aaal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 5865

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

خیلی هم عالی ... الی خانم مطمعنم شما میتونین
    با چیزی که گفتم اگه پیش برید حتما میتونید. کم کم که اراده قوی تر بشه یه حس شکست ناپذیری که بیاد خودتون به این ایمان قلبی میرسید که هیچ چی جلو دار ادم نمیتونه بشه از هدف هاش. این هدف ها همگی قابل اجرا ان. خانم دکتر فقط شروع کنین بنویسین ایده ها رو بنویسین دفتر رو پر کنین از ایده ها.
    مرگ مغزی شدن از وقتی شروع میشه که ما ایده ها رو بدون بیان شدن نابود میکنینم بدون این که اجازه بدیم یه بار بیان رو کاغذ یه بار بیان بشن.
    خیلی ایده ها تو مغز همگی ما شکل گرفتن ولی تقریبا هیچکسی به جز یه عده محدود این ایده ها رو یادداشت و بررسی و تبدیل به هدف نکردن.

فقط بنویسین و بنویسین. هر چی مغزتون میاد خوب یا بد بنویسین تا ذهن زنده و فعال بمونه. با فقط خوندن و یا تجربه چیز های جدید هیچ وقت مغز زنده فعال و زنده نمیمونه. باید نوشت و نوشت. این برنامه ریزی واقعا چیز خوبی بود که دیدم. این برنامه ریزی یه بهانه خوب هست برای این کار-برای فعال نگه داشتن مغز برای ثبت ایده ها برای تبدیلشون به ثروت (همه نوع ثروت مادی معنوی ....). موفق باشید
    همشو خوندم برنامت عالی بود حرف نداشت و اینکه وقت گذاشتی اینهمه تجربیات گرانبهاتو دراختیار همه قرار دادی جای ستایشو قدردانی داره، امیدوارم به تک تک آرزوهات برسی و واقعا لیاقتشو داری
    امضای ایشان

25. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 5866

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    از تدابیر حکومت هست به خاطر دور جدید اعتراضات. نمی خواهند فیلمهای اعتراضها پخش بشه.

سلام آقا سعید
    بله متاسفانه
    دیگه فکر نمیکنن اینترنت که فقط برای نگاه کردن این فیلم ها نیست
    میخوام تو انجمن پست بذارم صدبار قطع و وصل میشه، کلافه میشه آدم
    دیگه مغزشون کار نمیکنه برن به جای این کارا وضعیت رو درست کنن که مردم هم صداشون در نیاد
    هرچند دیگه دیر شده...
    امضای ایشان

نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن

27. بالا | پست 5867

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

سلام آقا سجاد
    ممنونم از لطف شما
    بعضی اطرافیان هم حرف شما رو میزنن
    واقعیتش اینه من کلا از آدمای سرحال و پرانرژی خوشم میاد ، برای همین خودم معمولا اینجوری هستم
    دوستام هم بیشترین ارتباط رو با دختری برقرار میکنم که مثل خودم باشه از این لحاظ

خیلی خوبه
    گاهی آدم فکر می کنه خراب کرده ولی در واقع اینجوری نیست
    خوشحالم به هرحال از پسش براومدید
    برای وضعیت روحی و جسمیتون هم امیدوارم با پیگیری و تلاشتون خوب بشید و به برنامه ها و اهداف دیگه تون برسید.

راجب برنامه ریزی هم ممنون ازتون که اطلاعات و تجربه هاتون رو به اشتراک میذارید
    من دیروز فرصت نکردم بیام انجمن
    امروز صبح هم اومدم متاسفانه سرعت نت افتضاح هست و مدام قطع میشه، کلافه شدم از دستش
    بخوام یه پست بذارم صدبار باید لاگین بشم توی سایت با سرعت حلزونی!
    من قبلنا با نصف این سرعت نت داشتم خیلی بهتر بود.
    امضای ایشان

نه زنیکه
    نه بانو
    نه ضعیفه
    نه زن

28. بالا | پست 5868

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

مثال :

سلام
    این برنامه ها چقد خوبن
    ولی متاسفانه کل وقت من پره تو خرید وفروش کردن مربوط به کارمه حتی وقت نمیکنم میان وعده بخورم.حالا چاره نیس
    یکی از رویا های زندگیم تسلط کامل بر زبان انگلیسیه
    امضای ایشان
    مهدی76ص

29. بالا | پست 5869

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    تشکر شده 1,156 بار در 552 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام مجدد
    خواهش می کنم آقا آراد
    خیلی سپاسگزارم از دعاهای خوبتون
    پس این پروا خانوم خوشگل به مادرشون رفتن
    زنده باشن همیشه

راستش من وقتی به بچه ها فکر می کنم ، گاهی حس می کنم اگه قرار باشه در آینده بچه ای داشته باشم باید قید تحصیل و کار و همه چی رو زد و فقط تمام وقت برای بچه وقت گذاشت
    هر چند خب خیلی هم ارزشمند هستش که به قول مادرم حس مادری رو نمیشه با چیزی عوضش کرد.
    سلام یلدا خانوم خیلی گذشت ازونوقتی که این پیام گذاشتید معذرت می خوام بابت تاخیر
    ممنون
    اتفاقا من با این مسئله که زنها خودشون رو فدای بچه و شوهرشون کنند اصلا موافق نیستم بنظرم زنها باید روزبه روز پیشرفت کنن
    تروخشک کردن همیشگی شوهر و بچه کار طاقت فرساییه همینکه نسل مادرهامون اینکارهارو کردن کافیه همینکه از همچیز گذشتن برای پیشرفت
    شوهر و بچه هاشون کافیه
    الان زن و مرد پا به پای هم کار میکنن و تو اجتماع هستن
    زنها وقتی به فکر پیشرفت خودشون هستن حتی برای شوهر و بچشون الهام بخش هستن.زنی که داخل اجتماع نباشه و پیشرفت نکنه
    نمیتونه الهام بخش خوبی برای بچش باشه مخصوصا اگه اون بچه دختر باشه
    همسر من هم وقتی فهمید میتونه این پیشرفت هارو داشته باشه خداروشکر افسردگیش درمان شد
    به امید خدا با یه برنامه ریزی خوب و گرفتن کمک هم بفکر خودش پیشرفتش درسش هست هم ما

کار خانومها خیلی سخته خیلی طاقت فرساست ولی خانومها برعکس ظاهرشون قویتر از مردها هستن
    امیدوارم شماهم از پسش بر میاید
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

30. بالا | پست 5870

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط آراد نمایش پست ها
    سلام یلدا خانوم خیلی گذشت ازونوقتی که این پیام گذاشتید معذرت می خوام بابت تاخیر
    ممنون
    اتفاقا من با این مسئله که زنها خودشون رو فدای بچه و شوهرشون کنند اصلا موافق نیستم بنظرم زنها باید روزبه روز پیشرفت کنن
    تروخشک کردن همیشگی شوهر و بچه کار طاقت فرساییه همینکه نسل مادرهامون اینکارهارو کردن کافیه همینکه از همچیز گذشتن برای پیشرفت
    شوهر و بچه هاشون کافیه
    الان زن و مرد پا به پای هم کار میکنن و تو اجتماع هستن
    زنها وقتی به فکر پیشرفت خودشون هستن حتی برای شوهر و بچشون الهام بخش هستن.زنی که داخل اجتماع نباشه و پیشرفت نکنه
    نمیتونه الهام بخش خوبی برای بچش باشه مخصوصا اگه اون بچه دختر باشه
    همسر من هم وقتی فهمید میتونه این پیشرفت هارو داشته باشه خداروشکر افسردگیش درمان شد
    به امید خدا با یه برنامه ریزی خوب و گرفتن کمک هم بفکر خودش پیشرفتش درسش هست هم ما

کار خانومها خیلی سخته خیلی طاقت فرساست ولی خانومها برعکس ظاهرشون قویتر از مردها هستن
    امیدوارم شماهم از پسش بر میاید
    چطوری اراد جان خوبی خانمت دختر گلت خدبه

دختر گلیت الان چندماهشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

31. بالا | پست 5871

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    چطوری اراد جان خوبی خانمت دختر گلت خدبه

دختر گلیت الان چندماهشه
    سلام ابجی کوچیکه خوشحال شدم پیامت رو دیدم
    خوبیم هممون خداروشکر دخترم 10 ماهش شده :-)

باورم نمیشه کل زندگیم رو با شماها شریک بودم چقدر زود گذشت مثل برق و باد

تو چطوری؟ درست تموم شد ؟؟؟ خوش میگذره؟روزگار بر وفق مرادت هست ؟
    ویرایش توسط آراد : 08-27-2018 در ساعت 09:59 PM
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

32. کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 5872

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط آراد نمایش پست ها
    سلام ابجی کوچیکه خوشحال شدم پیامت رو دیدم
    خوبیم هممون خداروشکر دخترم 10 ماهش شده :-)

باورم نمیشه کل زندگیم رو با شماها شریک بودم چقدر زود گذشت مثل برق و باد

تو چطوری؟ درست تموم شد ؟؟؟ خوش میگذره؟روزگار بر وفق مرادت هست ؟
    شکر خدا چون میگذرد غمی نیست

خودمم بعضی موقع انقدر ذوق میکنم یه کسایی مجردیشون اینجا بودن تا بچه دار شدنشون . انشااله همیشه سالم و بر قرار باشید

از طرف من دخترت و گازش بگیر خداحفظش کنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. بالا | پست 5873

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19270
    تشکـر
    817
    میزان امتیاز
    10

شکر خدا چون میگذرد غمی نیست

خودمم بعضی موقع انقدر ذوق میکنم یه کسایی مجردیشون اینجا بودن تا بچه دار شدنشون . انشااله همیشه سالم و بر قرار باشید

از طرف من دخترت و گازش بگیر خداحفظش کنه

ان شالله شاهد چنین ماجراهایی البته با چالش کمتر رای تو و رزمریم باشیم اندفعه

چشم مرسی عزیز
    امضای ایشان
    دل بردی
    از
    من
    به یغما
    ای ترک غارتگره من

35. کاربران زیر از آراد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 5874

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

37. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 5875

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بچه های قدیمی امیدوارم حالتون خوب باشه و هرجا هستید موفق

اگر زنده اید جوابم بدید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 5876

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    تشکر شده 75 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    9

Talking پاسخ : خوش و بش

سلام به همه دوستان قدیمی و سپاس از پریماه خانم

41. کاربران زیر از mohham بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 5877

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48348
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بچه های قدیمی امیدوارم حالتون خوب باشه و هرجا هستید موفق

اگر زنده اید جوابم بدید
    درود بر حضرت پریماه. اتفاقی با این سایت و دقیقا با کامنت شما در یک موضوع دیگه آشنا شدم. از آشنایی با شما خوشوقتم 😄

43. بالا | پست 5878

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,401 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    15

من هنوز بنفشم چه باحال

صفحه 118 از 118 ... 1868108116117118

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 18 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد