مشاور
تبلیغات مشاور

موضوع: ¤_¤ خوش و بش ¤_¤

1. Top | #5661
    JOY
    JOY آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گوینده و دوبلور
    شماره عضويت
    29717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.91
    تشکـر
    150
    تشکر شده 405 بار در 222 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : ¤_¤ خوش و بش ¤_¤

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    یک سوال داشتم چطور یک آدم باید حرف بزنه کسی ناراحت نشود در عین حال عقیده خودش را ابراز کند اصلا درست همچنین تفکری؟ یا باید طوری هم منظورش رسانده باشد هم ناراحتی برای کسی به وجود نیاورده باشد دوست دارم نظرات تمام کاربران را بشنوم

خب باید با احترام نظر خودش رو بگه و به طرف مقابل بگه نظر شما هم برای من محترمه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    شادی زندگی خود باشید و به زندگی لبخند بزنید ، وقتی دلیلی برای خندیدن نیست خودتون دلیل لبخندتان را بسازید

2. Top | #5662

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خوشبتختی یعنی فقط عشق به خدا ...
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.10
    تشکـر
    17,822
    تشکر شده 9,126 بار در 3,037 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود.
    چشم نظری نمیدهم بله حق با شماست
    اما من آتیست نیستم پوچ گرا هستم , یکم فرق دارند با هم
    ممنون .

به نظر من که هیچ کودومشون هم نیستین .

حالا به عنوان یک بی خدا و یا پوچ گرا میتونید از اعتقاداتون دفاع کنید ؟

آخه به نظر افرادی با اعتقادات شما این دنیا شانسی و اتفاقی به وجود اومده !

یعنی به نظر شما دنیا همینجور اتفاقی خلق شده ؟ اتفاقی انسان به وجود اومده ؟ اتفاقی قلب و ریه و... به وجود اومده ؟ اتفاقی احساسات به وجود اومده ؟ محبت همینجور الکی به وجود اومد ؟ عشق شانسی به وجود اومد ؟ انسانیت و صمیمیت اتفاقی به وجود اومده ؟

همینجور شانتی انسان دارای این همه نیاز شده ؟ گیاهان ، حیوانات و... این چرخه نظم همش اتفاقی بوده ؟

واقعاً اگر به وجود خدا و جهان آخرت اعتقاد نداشته باشین دلم به حالتون میسوزه .

3. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #5663

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    تنها مرگ است که راست میگوید
    شماره عضويت
    32015
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.86
    تشکـر
    9
    تشکر شده 169 بار در 136 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    ممنون .

به نظر من که هیچ کودومشون هم نیستین .

حالا به عنوان یک بی خدا و یا پوچ گرا میتونید از اعتقاداتون دفاع کنید ؟

آخه به نظر افرادی با اعتقادات شما این دنیا شانسی و اتفاقی به وجود اومده !

یعنی به نظر شما دنیا همینجور اتفاقی خلق شده ؟ اتفاقی انسان به وجود اومده ؟ اتفاقی قلب و ریه و... به وجود اومده ؟ اتفاقی احساسات به وجود اومده ؟ محبت همینجور الکی به وجود اومد ؟ عشق شانسی به وجود اومد ؟ انسانیت و صمیمیت اتفاقی به وجود اومده ؟

همینجور شانتی انسان دارای این همه نیاز شده ؟ گیاهان ، حیوانات و... این چرخه نظم همش اتفاقی بوده ؟

واقعاً اگر به وجود خدا و جهان آخرت اعتقاد نداشته باشین دلم به حالتون میسوزه .
    درود
    میدانید بزرگوار نخواستم در پست منجی بحث بکنم چون فرمودید نظری ندهم چشم.
    اینجا ادامه میدهم!
    1-یک مشکل عمده مسلمانان این است که به هیچ وجه دوست ندارند اعتقادشان نقد بشود و نقد را توهین به خدا میدانند,خیر ابدا چنین نیست!(حالا یکی فحش میدهد بحثش جداست)
    پرده اول-
    من از مسلمانان میپرسم چرا انقدر در این جهان فقر بدبختی و بیچاره گی ظلم است پس خدایش کو؟
    پاسخ میدهند اولا این جهان آزمایش الهیست دوما باید سختی کشید تا رشد کرد سوما و....پس این حکمت خداست تا شما هدایت شوید!
    همین را میگویید دیکر درست است؟ قبول ما پذیرفتیم!
    پرده دوم-
    مسلمانان منتظر یک منجی ماورالطبیه هستند بیاید شق القمر کند؟!
    خوب آمدن یک منجی,اصلا منجی یعنی چه؟ منجی یعنی نجات دهنده؟ (درست است؟) آمدن یک منجی مستلزم این است که تمام مردم جهان در زجر بدبختی و ظلم باشند تا یک نفر بیاید آنها را از ظلم نجات بدهد(قبول دارید دیگر؟) برای نمونه مارتین لوتر کینگ رهبر سیاهپوستان آمریکا!
    پس اصلا آمدن یک منجی یعنی انقدر جهان جهانیان به گند کشیده شده اند و انقدر ظلم ناعدالتی در جهان است که یک نفر باید بیاید نجاتش بدهد(این را هم قبول دارید دیگر؟)
    پرده سوم-
    1-اگر فرض کنیم جهان بر پایه عدل الهی باشد و این ظلمها هم حکمتی درش است و اصلا ظلمی نیست بلکه راحیست برای رشد پس آمدن منجی بیخود است!!
    2-اگر فرض کنیم جهان درش ظلم بدبختی و بیچاره گیست و نیاز به منجی دارد پس این یعنی عدل الهی وجود ندارد که یک منجی باید بیاید نجاتش بدهد!
    و خارج از این دو مورد هم نیست پس پذیرش منجی یعنی (پذیرش اینکه عدل الهی دروغ است و حکمتی وجود ندارد)و پذیرش عدل الهی و حکمت الهی در مشکلات جهان (پذیرش این است که منجی وجود ندارد,چون وقتی همه چیز خوب است منجی بیاید چکار کند؟!)
    عجالتا از همچین تفکری که شما دارید(تفکرات متناقض) نمیشود انتظار داشت که درمورد این حرفی بزنید که جهان چگونه بوجود آمده! اما حالا گیرم حق با شما باشد(هم جهان عدل الهی باشد هم منجی باشد,{یعنی منجی بر علیه عدل الهی}چشم پاسخ میدهیم!
    در اول پیشنهاد میکنیم کتابهای پیرامون تکامل(فرگشت) و نظریات داروین را بخوانید.
    نحوه به وجود آمدن دنیا طبق نظر دانشمندان تصادفی بوده (بیگ بنگ) اما چگونه قلب ریه بوجود آمده؟ این را تکامل به خوبی توضیح میدهد برای نمونه اول تک سلولی ها بودند بعد شدند خزندگان بعد پرندگان بعد...همینطوری که حیوانات می آمدند جهش های ژنتیکی هم میکردند و موجودات پیشرفته تری به وجود می آمد (سازگارتر) (مثلا ماهی ها آبشش داشتند اما وقتی به خشکی آمدند کم کم شش دار شدند ,به خشکی آمدن مستلزم این بود که جانور خونگرم باشد تا نمیرد پس کم کم یک قلب شکل گرفت و...)
    خیر اینها اتفاقی نبود بلکه طی زمان بسیار طولانی و برای سازگاری بیشتر بود.
    احساسات برآمده از مغز پیشرفته است ,مثلا دولفین ها یا میمون ها هم احساسات دارند!
    توجه کنید انسان شانسی دچار نشده بلکه طی تکامل و سازگاری بیشتر به این موجود تبدیل شده.
    مورد بعد و مهمتر این است درست است علم جواب بعضی چیزها را نداند اما این دلیل نمیشود چیزی را که برش علم ندارید به یک موجود موهوم که غیر قابل اثبات است ربط بدهید!!!
    دلم برای شما میسوزد حتی یک اثبات علمی بر وجود خدایتان ندارید اما انقدر به وجودش ایمان دارید که دلتان به حال ما میسوزد!

مثالی میزنم : یک نفر اسپایدر من را دیده و دلش برای بقیه میسوزد که اسپایدر من را ندیده اند و همه را به عزاب ندیدن اسپایدر من تهدید میکند!
    در اینکه دل باید برای کسانی که دیده اند سوخته شود یا کسانی که ندیده اند دیگر تصمیم با شما
    دیدید دفاع کردیم
    البته به اعتقادات ما هم نقدر وارد است ما که اعتقاد خود را مقدس نمیدانیم بله هیچ اعتقادی در جهان 100% درست و خالی از اشکال نیست مشکل شمایید که خودتان و اعتقاداتتان را برتر و غیر قابل نقد میدانید
    ویرایش توسط Aamir2020 : دیروز در ساعت 11:29 AM
    تنها چیزی که از من دلجویی می‌کرد امید نیستی پس از مرگ بود. فکر زندگی دوباره مرا می‌ترسانید و خسته می‌کرد. من هنوز به این دنیایی که در آن زندگی می‌کردم انس نگرفته بودم، دنیای دیگر به چه درد من می‌خورد؟ حس می‌کردم که این دنیا برای من نبود، برای یک دسته آدمهای بیحیا، پررو، گدامنش، معلومات فروش چاروادار و چشم و دل گرسنه بود برای کسانی که به فراخور دنیا آفریده شده بودند و از زورمندان زمین و آسمان مثل سگ گرسنه جلو دکان قصابی که برای یک تکه لثه دم میجنبانید گدایی می‌کردند و تملق می‌گفتند.

5. Top | #5664

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19861
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.45
    تشکـر
    326
    تشکر شده 243 بار در 146 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    2

چقدر سرد شد هوا قدیما بهار بهار بودددد
    الان چرا زمیتون شده

صفحه 567 از 567 نخستنخست ... 67467517528529530531532533534535536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555556557558559560561562563564565566567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

http:forum.moshaver.cof74¤_¤-خوش-و-بش-¤_¤-16931-new

http:forum.moshaver.coshowthread.phpt=16931&goto=newpost http:line.metip@zhi0746s فرصت را از دست ندهید و سریع تر اد کنید. www.irancell.irhttp:line.metip@zhi0746s

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

¤_¤ meaning,  ¤_gracielo_¤,  ¤ ¤ que significa,  ¤ কবিদের বাণী ¤,  ¤+¤+¤=30,  ¤bepanah€ ¤,  موضوع,  موضوع تعبير عن الوطن,  موضوع تعبير,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوع عن بر الوالدين,  موضوع عن القراءة,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع عن الام,  موضوع تعبير عن نهر النيل,  دوستان خوب,  دوستان قدیمی,  دوستان واقعی,  دوستان من,  دوستان شاد درختی,  دوستان شرح پریشانی,  دوستان سلام,  دوستان فیس بوک,  دوستان کبد,  دوستان چت,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)