نمایش نتایج: از 1 به 34 از 34

موضوع: آیا همه پسرها دختر دارن ؟

2413
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

آیا همه پسرها دختر دارن ؟

سلام بچه ها چند وقت پیش یکی پرسید که دوست داری زنت چجوری باشه منم گفتم

به خاطر اعتقاداتم دوست داشتم اولین دختر زندگیم همسرم باشه ( تاحالا با هیچ دختری نبودم دوست دختر نداشتم و نخواهم داشت و ندارم) پس دوست دارم همسرمم اهل دوست پسر داشتن و اینا نباشه

اونم گفت پیدا کردی سلام منم برسون دوست پسر الان یه چیز عادی شده واسه دخترا چه چادری و مذهبی چه غیر مذهبی همشون دارن تو بتونی دختری را پیدا کنی که قبل ازدواجش با دوست پسرش رابطه جنسی نداشته باشه خیلی برد کردی

و تو اگه دنبالش نرفتی و دوست دختر نداری از بی عرضه بودنت هستش الان هر پسری که میبینی ولو یه 1000 تومن تو جیبش نباشه دوست دختر داره

واقعا راست میگه ؟ من واسم خیلی زور داره زنم قبل من پسری تو زندگیش بوده باشه

2. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : آیا همه پسرها دختر دارن ؟

خب از یه نظر درس گفته که این روزا خیلی دختر و پسر ها باهم در ارتباط هستن ولی دلیل بر بد بودنشون نیست
    کاش ت. فرهنگ ما جا بیافته که دوستی دختر و پسر بد نیست ولی خب ما ایرانی ها هم جنبه دوستی هارو نداریم انقد جوون هارو تو فشار گذاشتند که فک میکنن اگه با یه نفر دوست شدند باید باهاش رابطه. جنسی برقرار کنن

شاید بعد ها این فرهنگ جا بیافته ولی فعلا که نیست

و اون حرفش که گفته بی عرضه اصلا اصلاااااا ربطی به بی عرضه گی نداره اگه قرار باشه با دختری دوست بشید باهاش رابطه برقرار کنید ولش کنید دنبال کار نباشید از صبح تو خیابونا باشی که شماره به دختر بدی همووون بهتر که با دختر درارتباط نباشی

و این بی عرضگی تو نیست. شاید تو دلت نخواد با کسی دوست باشی این یه چیز سلیقه ای

من خودم از پسرای که الاف و بیکارن همش دنبال دختر بازین.. متنفرم... اینا تو زندگیشون هیچیییی نمیشن هیچییی

پسر باید همه چیزش مردونه باشه دستش تو جیب خودش باشه مرد باشه بتونه یه زندگی رو اداره کنه دنبال دختر بازی نباشه. کار کنه ..با شخصیت باشه که همه بهش احترام بذارن ...حتیییی از نظر قیافه هم مردونه باشه ( ابرو برنداره ..ارایش نکن...)
    با دختر ارتباط برقرار کنه. در حد شناخت و دوستی (جنسی نه)ولی با یه نفر یه نفر که از انتخابش مطمعن باشه این دختر به عنوان همسر ایندش انتخاب کرده باشه نه برای بازیچه شدن

پسرا اگه قبل ازدواج همش با این و اون دختر باشن تنوع طلب میشن و بعد ها نمیتونن یه نفر تو زندگی مشترک قبول کنن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز همه 5 انگشت برابر نیستند کافر همه روبه دید خودش وکیش خودش میپنداره
    خواهر و مادر خود اون شخص و شما هم جز این جامعه هستن ایا اون شخص ویا شما دیدتون به کاد روخواهرتون اینجوریه
    ؟ اگر بله واقعا تاسف باره
    دوست عزیز بهتره کمی معقول باشید ارتباطات روزمره وبجای وکاری وسالم نیازهای امروز واجتناب ناپذیریه این دید ماست مسمومه و هر خانم بایک اقا حرف و رابطه وصل ب دید منفی وازاون دید نقدش میکنیم
    خیر اینجوری نیست هستن که دختر خانمهایی با نهایت نجابت وسالم هستند ویا افرادی صرف نیاز کاری ومسائل اجتناب ناپذیر جامعه ودرس با اقا رابطه وبرخورد سالم ودر چارچوب عرف دارند واونایی که هم راه منفی میرند حسابشون جدا و مشخصند
    الان ذهن شما درگیر شده وهمه روب یک چشم میبیند و درشک ب سر میبرید .
    بهتره جای اینکه تحت تاثیر صحبتهای دیگران قرار بگیرید خودت با تعقل وتعهد گام برداری وشریک زندگیتون روپیدا وبا عشق واعتماد زندگیتون رو داشته باشید
    یاحق

6. 2 کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    تشکر شده 1,280 بار در 640 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام . کی گفته دختری نیست که دوست پسر نداش باش من مگه دوست پسر دارم هیچوقتم با هیچ پسری رابطه نداشتم این طرز فکر غلط ما ادمها یاد گرفتیم برای راضی کردن خودمون ب حرفهای دیگران اهمیت بدیم بنظرمن همون کاری بکن که درست

8. 10 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4579
    تشکـر
    8
    تشکر شده 103 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام برادرمن سعی کنیدهیچوقت بایه دیددرمورد همه قضاوت نکنید من حاضرم قسم بخورم تو زندگیم هیچ فرد مذکری که باهاش رابطه دوستی داشته باشم نداشتم مطمان باش انسانهای شریف هنوز وجود دارن نمیگم خدای نکرده هرکی بایه پسرحرف بزنه بده نه ولی ازیه لحاظ دیگه گفتم نمیگم ما دل نداشتیم ودل من از سنگه ولی اگه عاشق شدیم تودل خودمون بوده وسپردیم دست خدا وقتی بیشتربیقرار میشدم بیشترباخدا حرف میزدم حتی بوده برایه اینکه قضیه توذهنم تموم بشه نذرونیاز کردم همیشه وقتی دلم خواسته بلرزه خداروبه پاکدامنی فاطمه زهرا قسم دادم که هواموداشته باشه ومطمان باشیداگه باخدا پیش برید یکی مثل خودتون روپیدا میکنید

10. 3 کاربران زیر از سوریاش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8089
    تشکـر
    244
    تشکر شده 520 بار در 197 پست
    میزان امتیاز
    10

دقیقا مسعله ی من هم همینه

خودم همیشه کسی رو میخاستم مثل خودم...یعنی کسیکه از دوران مجردیش خودشو برای همسرش حفظ کرده باشه

و هم غیر مذهبیش خاستارم بوده و هم مذهبی که بالاخره ارتباطاتی داشتن و این مورد اخر دقیقا همینو گفت...گفت پسری رو نمیتونی پیدا کنی که با دختری نبوده باشه چون پسره و نمیتونه جلوی خودشو نگه داره...گفت مگه اینکه پسره مشکل داشته باشه پسره که نبوده با دختری

من میدونم دری وری میگفت و شمام میدونین و من بهش اینو گفتم:

حتی اگر ی نفر هم وجود داشته باشه که چه از راه شرعی و چه غیر شرعی میتونسته با کسی به هر نحوی باشه ...ولی نبوده ...اون ی نفر برای منه

و البته برای شما و همه کسانی که معیارشون اینه

12. 2 کاربران زیر از همنورد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز سلام.

این خیلی خوب هست که شما تا به حال هیچ ارتباطی نداشتی.

در این جهان یک اصلی هست به نام کارما.

کارما یعنی بازگشت عقوبت کار در دنیا به خود ما.

یعنی هر کاری در این دنیا انجام بدیم عقوبتش یا نتیجه مثبتش به ما بر میگرده.

هر شخصی که در این دنیا ارتباط های آنچنانی داشته باشه مطمئن باش در همین دنیا شریک زندگیش از روابط آنچنانی بی بهره نبوده.

با تک تک سلول های بدنم بهتون میگم که مطمئن باشید اگر واقعا اگر ارتباطی خطا نداشته باشید

همسری گیرتون میاد که از گل همپاک تر باشه.

در ضمن این رو هم بگم که هر ارتباطی ، ارتباط غلط تلقی نمیشه.

اما خودمون رو نمی خواییم گول بزنیم.

ارتباط هایی که حتی خیلی ها میگن " نه من اصلا فقط به چشم یک خواهر به طرفم نگاه میکنم "

مطمئن باش یک دروغه محضه. هیچ دختر و پسر نامحرمی در خلوت نمیتونن بدون هیچ کششی با هم باشن.

این خلوت رو در معنای واقعی خودش بدونید.(خلوت میتونه در مکالمه تلفنی باشه و یا رد و بدل کردن چند پیام و یا حتی چت کردن در نت باشه)

در ضمن دوستاتون که بهتون گفتن نمیتونی پیدا کنی اشتباه میگن.

مطمئن باش خیلی افراد هستن که واقعا زندگی ای میکنن که مثل آب زلال هست.

فقط یک نکته آخر رو هم بگم که اگر این آب زلال رو پیدا کردید مواظب باشید که گل آلودش نکنید.

14. 5 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    اونم گفت پیدا کردی سلام منم برسون دوست پسر الان یه چیز عادی شده واسه دخترا چه چادری و مذهبی چه غیر مذهبی همشون دارن تو بتونی دختری را پیدا کنی که قبل ازدواجش با دوست پسرش رابطه جنسی نداشته باشه خیلی برد کردی
    نمیدونم از کدوم شهری، معمولاً تو شهر های بزرگ این روابط زیاد شده.
    منم هر دوستانرو قبول دارم اینکه هر رابطه ای اون رابطه زشت و زننده ای که فکر می کنی نیست، تو زندگی خودت رو داری پس دنبال اون چیزهایی که می خوای بگرد، به حرف دیگران کاری نداشته باش.
    امضای ایشان

16. 2 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    خب از یه نظر درس گفته که این روزا خیلی دختر و پسر ها باهم در ارتباط هستن ولی دلیل بر بد بودنشون نیست
    کاش ت. فرهنگ ما جا بیافته که دوستی دختر و پسر بد نیست ولی خب ما ایرانی ها هم جنبه دوستی هارو نداریم انقد جوون هارو تو فشار گذاشتند که فک میکنن اگه با یه نفر دوست شدند باید باهاش رابطه. جنسی برقرار کنن

شاید بعد ها این فرهنگ جا بیافته ولی فعلا که نیست

و اون حرفش که گفته بی عرضه اصلا اصلاااااا ربطی به بی عرضه گی نداره اگه قرار باشه با دختری دوست بشید باهاش رابطه برقرار کنید ولش کنید دنبال کار نباشید از صبح تو خیابونا باشی که شماره به دختر بدی همووون بهتر که با دختر درارتباط نباشی

و این بی عرضگی تو نیست. شاید تو دلت نخواد با کسی دوست باشی این یه چیز سلیقه ای

من خودم از پسرای که الاف و بیکارن همش دنبال دختر بازین.. متنفرم... اینا تو زندگیشون هیچیییی نمیشن هیچییی

پسر باید همه چیزش مردونه باشه دستش تو جیب خودش باشه مرد باشه بتونه یه زندگی رو اداره کنه دنبال دختر بازی نباشه. کار کنه ..با شخصیت باشه که همه بهش احترام بذارن ...حتیییی از نظر قیافه هم مردونه باشه ( ابرو برنداره ..ارایش نکن...)
    با دختر ارتباط برقرار کنه. در حد شناخت و دوستی (جنسی نه)ولی با یه نفر یه نفر که از انتخابش مطمعن باشه این دختر به عنوان همسر ایندش انتخاب کرده باشه نه برای بازیچه شدن

پسرا اگه قبل ازدواج همش با این و اون دختر باشن تنوع طلب میشن و بعد ها نمیتونن یه نفر تو زندگی مشترک قبول کنن
    ببینید منظور من از دوستی رابطه نرمال دختر پسر نبود اینطوری بگم بهتون مثلا من با دختر داییم و دوست صمیمیش چند بار تاحالا سینما رفتیم این دوست صمیمی دختر دایی من شماره منو هم داره و در مناسبتهای مختلف پیام تبریک میفرستیم رابطه مون دوستانه هستش هروقت هم تو مهمونی چیزی همدیگه را ببینیم رابطه گرمی داریم با هم میگیم میخندیم صحبت میکنیم رفت و آمد خانوادگی داریم ولی در عین حال حد و حدود هم کاملا رعایت میکنیم خب این میشه دوستی بین من و ایشون یعنی رابطه صمیمی ولی رسمی .من اینقدر از پشت کوه نیومدم که این رابطه را بد بدونم

ولی اگه گفتم که با دوستی دختر پسر مخالفم و خودم دنبالش نبودم منظورم این نوع بود :
    فک کن مثلا من ساعت 2 نصفه شب به این دختره پیام بدم سلام عزیزم چی تنته و باقی ماجراها......
    تنهایی باهاش برم پارک و سینما .تو خیابون دستشو بگیرم قربون صدقش برم و حتی ببوسمش و لمسش کنم و بغلش کنم .تو ماشینم تا نصفه شب باهاش دور دور بزنم تو شهر

خب به نظرتون این هم نرماله و بد نیست؟

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr . Security نمایش پست ها
    دوست عزیز همه 5 انگشت برابر نیستند کافر همه روبه دید خودش وکیش خودش میپنداره
    خواهر و مادر خود اون شخص و شما هم جز این جامعه هستن ایا اون شخص ویا شما دیدتون به کاد روخواهرتون اینجوریه
    ؟ اگر بله واقعا تاسف باره
    دوست عزیز بهتره کمی معقول باشید ارتباطات روزمره وبجای وکاری وسالم نیازهای امروز واجتناب ناپذیریه این دید ماست مسمومه و هر خانم بایک اقا حرف و رابطه وصل ب دید منفی وازاون دید نقدش میکنیم
    خیر اینجوری نیست هستن که دختر خانمهایی با نهایت نجابت وسالم هستند ویا افرادی صرف نیاز کاری ومسائل اجتناب ناپذیر جامعه ودرس با اقا رابطه وبرخورد سالم ودر چارچوب عرف دارند واونایی که هم راه منفی میرند حسابشون جدا و مشخصند
    الان ذهن شما درگیر شده وهمه روب یک چشم میبیند و درشک ب سر میبرید .
    بهتره جای اینکه تحت تاثیر صحبتهای دیگران قرار بگیرید خودت با تعقل وتعهد گام برداری وشریک زندگیتون روپیدا وبا عشق واعتماد زندگیتون رو داشته باشید
    یاحق
    جوابی که به خانم پریماه دادم جواب شما هم هستش

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط satare نمایش پست ها
    سلام . کی گفته دختری نیست که دوست پسر نداش باش من مگه دوست پسر دارم هیچوقتم با هیچ پسری رابطه نداشتم این طرز فکر غلط ما ادمها یاد گرفتیم برای راضی کردن خودمون ب حرفهای دیگران اهمیت بدیم بنظرمن همون کاری بکن که درست
    یکی از دلایلی که این تایپیکو زدم همین بود که بتونم بعدا این تایپیکو به اون فرد نشون بدم و بگم ببین هنوزم هستن دخترایی که دوست پسر نداشته باشن میشه بگید چه دلایلی داشتید که دنبال دوستی با پسری نرفتید؟

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط سوریاش نمایش پست ها
    سلام برادرمن سعی کنیدهیچوقت بایه دیددرمورد همه قضاوت نکنید من حاضرم قسم بخورم تو زندگیم هیچ فرد مذکری که باهاش رابطه دوستی داشته باشم نداشتم مطمان باش انسانهای شریف هنوز وجود دارن نمیگم خدای نکرده هرکی بایه پسرحرف بزنه بده نه ولی ازیه لحاظ دیگه گفتم نمیگم ما دل نداشتیم ودل من از سنگه ولی اگه عاشق شدیم تودل خودمون بوده وسپردیم دست خدا وقتی بیشتربیقرار میشدم بیشترباخدا حرف میزدم حتی بوده برایه اینکه قضیه توذهنم تموم بشه نذرونیاز کردم همیشه وقتی دلم خواسته بلرزه خداروبه پاکدامنی فاطمه زهرا قسم دادم که هواموداشته باشه ومطمان باشیداگه باخدا پیش برید یکی مثل خودتون روپیدا میکنید
    من هروقت مشهد میرم یا تو نمازهام دعام اینه امام رضا خدای مهربون : تو خودت میدونی من با وجود اینکه میتونستم دنبال دختری نرفتم پس خودتم یه همسری را سر راهم قرار بده که مثل خودم باشه با پسری نبوده باشه

21. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط همنورد نمایش پست ها
    دقیقا مسعله ی من هم همینه

خودم همیشه کسی رو میخاستم مثل خودم...یعنی کسیکه از دوران مجردیش خودشو برای همسرش حفظ کرده باشه

و هم غیر مذهبیش خاستارم بوده و هم مذهبی که بالاخره ارتباطاتی داشتن و این مورد اخر دقیقا همینو گفت...گفت پسری رو نمیتونی پیدا کنی که با دختری نبوده باشه چون پسره و نمیتونه جلوی خودشو نگه داره...گفت مگه اینکه پسره مشکل داشته باشه پسره که نبوده با دختری

من میدونم دری وری میگفت و شمام میدونین و من بهش اینو گفتم:

حتی اگر ی نفر هم وجود داشته باشه که چه از راه شرعی و چه غیر شرعی میتونسته با کسی به هر نحوی باشه ...ولی نبوده ...اون ی نفر برای منه

و البته برای شما و همه کسانی که معیارشون اینه
    من همیشه این آیه را مثال میزنم مردان پاک برای زنان پاک

23. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببینید منظور من از دوستی رابطه نرمال دختر پسر نبود اینطوری بگم بهتون مثلا من با دختر داییم و دوست صمیمیش چند بار تاحالا سینما رفتیم این دوست صمیمی دختر دایی من شماره منو هم داره و در مناسبتهای مختلف پیام تبریک میفرستیم رابطه مون دوستانه هستش هروقت هم تو مهمونی چیزی همدیگه را ببینیم رابطه گرمی داریم با هم میگیم میخندیم صحبت میکنیم رفت و آمد خانوادگی داریم ولی در عین حال حد و حدود هم کاملا رعایت میکنیم خب این میشه دوستی بین من و ایشون یعنی رابطه صمیمی ولی رسمی .من اینقدر از پشت کوه نیومدم که این رابطه را بد بدونم

ولی اگه گفتم که با دوستی دختر پسر مخالفم و خودم دنبالش نبودم منظورم این نوع بود :
    فک کن مثلا من ساعت 2 نصفه شب به این دختره پیام بدم سلام عزیزم چی تنته و باقی ماجراها......
    تنهایی باهاش برم پارک و سینما .تو خیابون دستشو بگیرم قربون صدقش برم و حتی ببوسمش و لمسش کنم و بغلش کنم .تو ماشینم تا نصفه شب باهاش دور دور بزنم تو شهر

خب به نظرتون این هم نرماله و بد نیست؟
    نرمال هست
    چون نیاز جنسی یه چیز طبیعی. همه دارن اون کسی که میگه ندارم دوروغ
    ولی بد هست اگه نشه جلو هوس رو بگیریم

مخصوصا پسرا که نیاز جنسی براشون واقعا مهم
    ممکنه بزنه پرده بکارت دختر رو از بین ببره دیگه نه راه پس داره نه را پیش

اگه دوستی ها مس همون دوست دختر دایتون باشه خیلی هم عالی .ولی خیلی ها مس درک شما رو ندارن. ممکن هرکی جای شما بود تاحالا صد بار دختره. رو زن کرده بود

اگه دختر. و پسر جنبه دوستی هارو داشتن خوب بود

ولی نیست متاسفانه تو ایران خیلی کم پیدا میشن جنبه داشته باشن

و خیلی ها هم فک میکنن دختره با پسره دوست بوده دیگه اصلا دختر خوبی نیست و بلعکس یه پسر. با دختر. دوست باشه میگن پسر خوبی نیست بازم اینم بر میگرده به جنبه و فرهنگ و شهر ها
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8327
    تشکـر
    9
    تشکر شده 46 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز مشکل شما دید اشتباه به قضیه دوستی دختر و پسره . شما باید به این باور برسی که دوستی دختر و پسر به ضرر خود دختر و پسره. کسی که وارد یک رابطه بدون تعهد میشه باید عواقب کارشو در نظر بگیره اسیب های روحی ، جسمی وتنوع طلبی و... به هرحال آسیب این گونه روابط بیشتر از منافعشه.
    شما به خاطر پاک بودن نباید از کسی طلبکار باشید در واقع فقط خودتونو از اون اسیب ها دور نگه داشتید.تموم کسایی که سیگار میکشن میدونن مضره ولی بازم میکشن اگر این فرد فردا سرطان بگیره حق نداره بگه سرطان از کجا اومد. همونطور که کسی وارد یک رابطه بدون تعهد میشه باید انتظار داشته باشه هر لحظه دور انداخته شه راهیه که خودش انتخاب کرده.
    شما هم کمی دچار وسواس شدی دختری که دوست پسر نداشته باشه بیشتر از پسریه که دوست دختر نداشته باشه

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

یکی از دلایلی که این تایپیکو زدم همین بود که بتونم بعدا این تایپیکو به اون فرد نشون بدم و بگم ببین هنوزم هستن دخترایی که دوست پسر نداشته باشن میشه بگید چه دلایلی داشتید که دنبال دوستی با پسری نرفتید؟
    ب شخصیت خودم احترام میزارم و دلم نمیخاد با احساسم کسی بازی کن من یک انسانم اشرف مخلوقات پس با عقلم برای خودم تصمیم میگیرم دوستی با پسری چه سودی برای من داره هان ؟؟ وقتی انقدر پسرا هستن که خودشونو دارن میکشن واسم چرا برم خودمو خار و ذلیل کنم ی گوشه وایستادم تا کسی که مث خودم هس بیاد سراغم اصلا هم احساس امل بودن بهم دست نمیده همیشه هم با افتخار میگم دوست پسر ندارم . برای خودم ارزش قایل هستم و اجازه نمیدم کسی به حریم خصوصی من وارد بش . احساس میکنم وقتم حروم میش مگه همه چی تو جنس مخالف من با رفیقای خودم حال میکنم بدجور اشاره کنم واسم هرکاری میکنن دیگه نیاز ب پسر ندارم همینو بس

27. 2 کاربران زیر از satare بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام بچه ها چند وقت پیش یکی پرسید که دوست داری زنت چجوری باشه منم گفتم

به خاطر اعتقاداتم دوست داشتم اولین دختر زندگیم همسرم باشه ( تاحالا با هیچ دختری نبودم دوست دختر نداشتم و نخواهم داشت و ندارم) پس دوست دارم همسرمم اهل دوست پسر داشتن و اینا نباشه

و تو اگه دنبالش نرفتی و دوست دختر نداری از بی عرضه بودنت هستش الان هر پسری که میبینی ولو یه 1000 تومن تو جیبش نباشه دوست دختر داره

واقعا راست میگه ؟ من واسم خیلی زور داره زنم قبل من پسری تو زندگیش بوده باشه
    داداش کوچیکه منم دوست دختر داره
    منم دوست پسردارم
    دوست دختر داداشم منم
    دوست پسرمنم داداش کوچیکمه
    رفیقت راست گفته خخخخ شامل حال منم شد
    برادر نگاهت به این رفاقت ها چیه
    اگه نگاهت درست باشه و فکرت سالم باشه اشتباه نمیکنی تو انتخاب دوست

29. 3 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نرمال هست
    چون نیاز جنسی یه چیز طبیعی. همه دارن اون کسی که میگه ندارم دوروغ
    ولی بد هست اگه نشه جلو هوس رو بگیریم

مخصوصا پسرا که نیاز جنسی براشون واقعا مهم
    ممکنه بزنه پرده بکارت دختر رو از بین ببره دیگه نه راه پس داره نه را پیش

اگه دوستی ها مس همون دوست دختر دایتون باشه خیلی هم عالی .ولی خیلی ها مس درک شما رو ندارن. ممکن هرکی جای شما بود تاحالا صد بار دختره. رو زن کرده بود

اگه دختر. و پسر جنبه دوستی هارو داشتن خوب بود

ولی نیست متاسفانه تو ایران خیلی کم پیدا میشن جنبه داشته باشن

و خیلی ها هم فک میکنن دختره با پسره دوست بوده دیگه اصلا دختر خوبی نیست و بلعکس یه پسر. با دختر. دوست باشه میگن پسر خوبی نیست بازم اینم بر میگرده به جنبه و فرهنگ و شهر ها
    خب حالا چجوری بفهمیم که دوستی دختر مورد نظر نرمال بوده

31. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط satare نمایش پست ها
    ب شخصیت خودم احترام میزارم و دلم نمیخاد با احساسم کسی بازی کن من یک انسانم اشرف مخلوقات پس با عقلم برای خودم تصمیم میگیرم دوستی با پسری چه سودی برای من داره هان ؟؟ وقتی انقدر پسرا هستن که خودشونو دارن میکشن واسم چرا برم خودمو خار و ذلیل کنم ی گوشه وایستادم تا کسی که مث خودم هس بیاد سراغم اصلا هم احساس امل بودن بهم دست نمیده همیشه هم با افتخار میگم دوست پسر ندارم . برای خودم ارزش قایل هستم و اجازه نمیدم کسی به حریم خصوصی من وارد بش . احساس میکنم وقتم حروم میش مگه همه چی تو جنس مخالف من با رفیقای خودم حال میکنم بدجور اشاره کنم واسم هرکاری میکنن دیگه نیاز ب پسر ندارم همینو بس
    خدایی یه جوری نوشتی انگار مو به مو افکار منو خوندی

32. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    داداش کوچیکه منم دوست دختر داره
    منم دوست پسردارم
    دوست دختر داداشم منم
    دوست پسرمنم داداش کوچیکمه
    رفیقت راست گفته خخخخ شامل حال منم شد
    برادر نگاهت به این رفاقت ها چیه
    اگه نگاهت درست باشه و فکرت سالم باشه اشتباه نمیکنی تو انتخاب دوست
    آخه من به رابطه دوستی دختر پسر که شبش تا اذان صبح قربون صدقه بیخود رفتنه و تو چی تنته و حرفای سک.. زدنه و صبحش دست همو گرفتن و رابطه نیمه ************... هستش چجوری میتونم بهش سالم فکر کنم؟

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

وقتی میگم من دنبال چنین دخترم اکثرا میگن چنین دختری بخوای باید بری دنبال دخترایی که شدیدا مذهبی هستن همون حوزه و اینا چون امکانش 0 هستش یه دختر تیپش نرمال امروزی باشه اهل گردش و تفریح باشه اجتماعی و خوش صحبت هم باشه ولی دوست پسر نداشته باشه

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

آخه من به رابطه دوستی دختر پسر که شبش تا اذان صبح قربون صدقه بیخود رفتنه و تو چی تنته و حرفای سک.. زدنه و صبحش دست همو گرفتن و رابطه نیمه ************... هستش چجوری میتونم بهش سالم فکر کنم؟
    دقیقا مشکل شما همینه ک به این روابط میگین دوستی
    این روابط دشمنی و خیانت درحق همدیگه هست نه دوستی
    تو انتخاب کلمه به معنی دقت بشه حله

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7052
    تشکـر
    6,692
    میزان امتیاز
    11

خدایی یه جوری نوشتی انگار مو به مو افکار منو خوندی
    خب وقتی ادم راهشو پیدا کن دیگه بی راه نمیره . تو هم با همین افکار ایندتو بساز ضرر نمیکنی . دوستای من ب من حسودی میکنن چطور دوست پسر ندارم همشون ب من میگن تو داری زندگی میکنی

37. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13532
    تشکـر
    0
    تشکر شده 12 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اصلا همه دخترها خوبن یا همشون بد هستن؟درسته؟شما چیکار داری؟وقتی شما زن نگیری همه اینا خود به خود حله!تو مملکتی که سن دوستی و ارتباط جنسی دختر رسیده به 14 و 15 سال مگه دیونه شدی زن بگیری؟فردا دختر یا پسر تو هم همینه.سر که درد نمیکنه دستمال نمی بندن که!الان بیش از 2 میلیون نفر داریم که بالای 35 سال هستن ولی ازدواج نکردن یکیش هم من و شما...بله ازدواج حال میده ولی فقط یکی دو سال اول بعدش دیگه به درد نمیخوره..بعد اون دیگه همش باید تو استرس باشی زنت کجا رفته دخترت با کی رفته و.......طرف میگه اخرش خوب چی؟این حرف واسه 50 سال پیش هست نه الان الان دیگه خیلی ها زن نمیگیرن نه تنها تا یه سنی بلکه تا اخر عمر.من خودم وضعیت مالی خوبی دارم کارخونه داریم و......ولی عمرا زن بگیرم.من دیگه نیستم خدافظ!

38. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بچه ها تو تلوزیون یه مشاوری داشت میگفت تو کشور های اروپایی وقتی میرن خاستگاری یه دختر به این فکر میرن که دختر پرده بکارت نداره هیچ دختری پرده بکارت نداره چون پسرا میگن چطور ما نیاز جتسی داریم میتونیم برطرفش کنیم چرا دخترامون اینکار و نکنن....منظورش این نیاز جنسیشون برطرف کنن ولی برای ازدواج یه فرد که با اخلاق و روحیاتشون فرهنگشون به درد هم میخورن انتخاب میکنن یعنی مسائل جنسی رو میذارن کنار
    ولی تو ایران پسرای ایرانی اولین انتخاب دختر برای ازدواج داشتن پرده بکارت. پسرای ایرانی نمیتونن این. حضم کنن برا خودشون که همسر ایندشون با کس دیگه رابطه جنسی داشته

من که یه دخترم. واقعا نتونستم درک کنم. فکر اینکه هپسرم قبلا با کسی بوده باشه ولی بازم. دختر میتونه. درک کنه ولی پسرا نه چون این فرهنگ ما ایرانی ها هست

پرده بکارت دلیل بر پاکی دختر نیست

هرکسی هم پرده بکارتش بخاطر یه اشتباه از دست داده دختر بدی نیست

همونطور که گفتم 90درصد دخترایی که رابطه جنسی دارن گووول خوردن. بخاطر ساده بودنشون دلیل بر بد بودنشون نیست ..
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    10

داداش هر دختری ک با پسری حرف بزنه و دوست باشه دلیل بر این نمیشه ارتباط جنسی داشته باشه
    شمام بهترین کارو انجام دادین
    اولین خوبیش ب خودتون بر میگرده ، کار درست همینه و منتی نداره
    ایشالا خدا یکی مث خودتونو نصیبتون کنه و خوشبخت بشن
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    دقیقا مشکل شما همینه ک به این روابط میگین دوستی
    این روابط دشمنی و خیانت درحق همدیگه هست نه دوستی
    تو انتخاب کلمه به معنی دقت بشه حله
    بدبختی عرف جامعه ما همینه

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadn نمایش پست ها
    سلام اصلا همه دخترها خوبن یا همشون بد هستن؟درسته؟شما چیکار داری؟وقتی شما زن نگیری همه اینا خود به خود حله!تو مملکتی که سن دوستی و ارتباط جنسی دختر رسیده به 14 و 15 سال مگه دیونه شدی زن بگیری؟فردا دختر یا پسر تو هم همینه.سر که درد نمیکنه دستمال نمی بندن که!الان بیش از 2 میلیون نفر داریم که بالای 35 سال هستن ولی ازدواج نکردن یکیش هم من و شما...بله ازدواج حال میده ولی فقط یکی دو سال اول بعدش دیگه به درد نمیخوره..بعد اون دیگه همش باید تو استرس باشی زنت کجا رفته دخترت با کی رفته و.......طرف میگه اخرش خوب چی؟این حرف واسه 50 سال پیش هست نه الان الان دیگه خیلی ها زن نمیگیرن نه تنها تا یه سنی بلکه تا اخر عمر.من خودم وضعیت مالی خوبی دارم کارخونه داریم و......ولی عمرا زن بگیرم.من دیگه نیستم خدافظ!
    ولی برعکس من ازدواج را یه برکت میدونم تو زندگی شیرین لحظه عمرم اینه بشم شوهر یکی و پدر یکی

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بچه ها تو تلوزیون یه مشاوری داشت میگفت تو کشور های اروپایی وقتی میرن خاستگاری یه دختر به این فکر میرن که دختر پرده بکارت نداره هیچ دختری پرده بکارت نداره چون پسرا میگن چطور ما نیاز جتسی داریم میتونیم برطرفش کنیم چرا دخترامون اینکار و نکنن....منظورش این نیاز جنسیشون برطرف کنن ولی برای ازدواج یه فرد که با اخلاق و روحیاتشون فرهنگشون به درد هم میخورن انتخاب میکنن یعنی مسائل جنسی رو میذارن کنار
    ولی تو ایران پسرای ایرانی اولین انتخاب دختر برای ازدواج داشتن پرده بکارت. پسرای ایرانی نمیتونن این. حضم کنن برا خودشون که همسر ایندشون با کس دیگه رابطه جنسی داشته

من که یه دخترم. واقعا نتونستم درک کنم. فکر اینکه هپسرم قبلا با کسی بوده باشه ولی بازم. دختر میتونه. درک کنه ولی پسرا نه چون این فرهنگ ما ایرانی ها هست

پرده بکارت دلیل بر پاکی دختر نیست

هرکسی هم پرده بکارتش بخاطر یه اشتباه از دست داده دختر بدی نیست

همونطور که گفتم 90درصد دخترایی که رابطه جنسی دارن گووول خوردن. بخاطر ساده بودنشون دلیل بر بد بودنشون نیست ..
    دارم جمع بندی میکنم بابت این موضوع یه تایپیک گردن کلفت بزنم
    ==
    همونطور که گفتم 90درصد دخترایی که رابطه جنسی دارن گووول خوردن. بخاطر ساده بودنشون دلیل بر بد بودنشون نیست
    ==

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دارم جمع بندی میکنم بابت این موضوع یه تایپیک گردن کلفت بزنم
    ==
    همونطور که گفتم 90درصد دخترایی که رابطه جنسی دارن گووول خوردن. بخاطر ساده بودنشون دلیل بر بد بودنشون نیست
    ==

خوبه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

ببخشید ها پس نیاز جنسی تو چطوری مرتفع میکنی؟؟

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها

خودش که داذه میگه
    منظورش دوست دختر بگیره:|:|

نیاز جنسیش برظرف میشه
    میره سراغ یکی دیگه:|

انقد اینکار و انجام بده تا خدا یه جایی بزنه تو کمرش
    دخترای مردم بدبخت نکنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

46. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17182
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته خارجی ها چون دینشون چنین چیزی رو منع نکرده و تو دین اونا ****** کاره بدی نیست ، اما چون جزوی از دین و عرف ماست دختری که چنین کاری کرده یه جورایی اخلاق بد هم داره، و هم چنین دختری که چنین کارس نکرده اکثرا آدمی هستش که بقیه اخلاقیاتشم خوبه
    ازدواج اگه برای اهدافی که خدا گفته تشکیل بشه خیلی هم لذت بخشه ، فکر کن کسی کنارت باشه که دوستش داری حلضری براش هر کاری بکنی، و هر روز اونو کنارت میبینی بهت دلگرمی میده! در واقع بهترین دوستتو همیشه کنارت داری !

47. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17182
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    درضمن همه که اونجوری نیستن من خیلی میشناسم که سن بالا دارن آدمای با فرهنگی هستن دوست پسر هم ندارن
    من خودم 18 سالمه هنوز خیلی از مساعل جنسی رو نمیدونم ، نیاز جنسی هم ندارم که اصلا بخوام رفعش کنم ، همش هم بخاطر تربیت درسته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)